نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
ردکاپ
0%
0 0%
اهریمن
0%
0 0%
نبردهای پایدار
0%
0 0%
نجات خلیج فارس
0%
0 0%
مبارزه در خلیج عدن
36.00%
9 36.00%
شبگرد : طلوع تاریکی
64.00%
16 64.00%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟
بله مبین جان در خارج وقتی می خواند یک بازی رو تبلیغ کنند توی تلویزین ها ورزشگاه ا توی خیابان ها و همه جای دیگه تبلیغ بازی رو می کنند ولی توی ایران اصلا کسی روحش هم خبردار نمیشه که ایرانی ها هم بازی می سازند.
مثلا برای یک بازی حمایت های مردمی قرار میدند ولی اینجا نه
کلا اوضاع بازی سازی توی ایران خیلی افتضاح هست ولی با این حال دارند بازی های عالی بیرون قرار می دند.
بعد بعضی از گیمر های ایرانی میاند میگن بازی های ایرانی آشغال هستند ولی نمیاند ببینند که امکانات ندارند که بازی عالی بسازند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
من همه ی حرف های شما رو قبول دارم ولی تو ایران بازی رو به چشم یه سرگرمی واسه بچه ها میبینن و زیاد روش مانور نمیدن ولی تو جاهایی مثل آلمان (کرایسیس) و لهستان (dying light و witcher) به بازی ها به چشم یه صنعت آینده نگر نگاه می کنن که می تونه سودی برابر با خیلی صنعت های مهم دیگه براشون فراهم کنه واسه همینم موفقند.
پاسخ
آره انصافا درست میگی. ولی من گفتم و بازم می گم که باید حمایت از بازی های ایرانی از خودمون شروع شه ...
پاسخ
بعدش هم میان و می گن برای حمایت بخرید و ...
آخه مرد مومن بازی ای ساختی که جلو نوزاد بندازی قهر میکنه آخه چه حمایتی؟
برید یه دست جی تی ای بزنید بعد برید تو شبگرد،از شدت خنده ریسه میرید
آخه مگه میشه اون ور بشه اینور نشه ؟ چی دقیقا کم داریم مسعله همینجاست.
پاسخ
کسری جان با حرفت کاملا موافق هستم ولی این رو در نظر بگیر که در کشور های خارجی چقدر هزینه صرف تبلیغ در جاهای مختلف خودشون از جمله رسانه ها می کنند در صورتی که در این جا هیچ تبلیغی در مورد هیچ بازی ای نمیشه و یا توضیح نمیده که چنین بازی هست همین امر باعث میشه که فقط خانواده ها و بقیه ی افراد جامعه بازی رو به عنوان سرگرمی تلقی کنند.
در ضمن تا وقتی وزارت ...... وجود داره که حتی مانع انتشار همین بازی شبگرد شد دیگه چه انتظاری داری.
و یک چیز مهم تر این که تا وقتی کاربر ها ایرانی بازی های ایرانی رو قبول نداشته باشند و بازی های ایرانی رو با بازی های خارجی مقایسه می کنند دیگه چه انتظاری میشه داشت نمونه ی اون رو ی تونی توی دو ارسال قبلی نگاه کنی اون کاربر چه چیزی در مورد بازی های ایرانی گفته.
با این اوصاف هیچ وقت بازی های ایرانی رشد نخواد کرد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
حیف پولی که میدن به این باشگاه های فوتبال ایران
مشت حروم خور اومدن حق من و شما رو خوردن
من که راضی نیستم
ولی اگه نصف بودجه ای که به فوتبال ایران اختصاص داده شده بود رو به گیم اختصاص داده بودن
الان ایرانی ها با این اراده ای که دارن
میتونستن یه بازی در حد ویچر بسازن
بخدا!!!
پاسخ
بعد از گذشت کمتر از یک هفته، دوستان عزیز منت گذاشتن و توی این نظرسنجی شرکت کردن

حالا بالاخره نتایج معلوم شدن که توی اونا، همونطوری که انتظار می رفت، بازی شبگرد: طلوع تاریکی تونست مقام اول رو کسب کنه

در این بین، بازی مبارزه در خلیج عدن ( کالاف دیوتی ایرانی Eee ) نیز بر مقام دوم ایستاد.

بازی های دیگه هم که خیلی شیک و مجلسی هیچ آرایی کسب نکردن. البته بعضی از دوستان گله داشتن که چرا اسم بازی ای مثل گرشاسپ نیست. باید بگم که این نظرسنجی بیشتر به بازی های جدید و حال حاضر تعلق داشت و درسته بعضیاشون توی لیست خیلی هم جدید نیستن، اما به هر حال صلاح دونستم اسم گرشاسپ نباشه.

این هم نتایج نظرسنجی:

[تصویر:  v93502_123.jpg]

به همه ی شما پیشنهاد می کنم نقد و بررسی بازی شبگرد: طلوع تاریکی به قلم آقای حامد زاهدی را از گیمفا ببینید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویچر: آخرین آرزو منتشر شد! adam76 0 1,473 08-06-2017, 02:32 PM
آخرین ارسال: adam76
  بهترین بازی های RPG درتمام دوران jack 19 13,846 01-25-2016, 07:52 PM
آخرین ارسال: ONY$
  میزلن درامد بازی های ساخته شده ی ایرانی چرا اینقدر کم است ؟ amin_as 4 2,291 02-24-2015, 01:33 AM
آخرین ارسال: جوادی
  بهترین کاراکترها در تمام دوران jack 23 6,883 09-04-2014, 04:44 PM
آخرین ارسال: nvd
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,342 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان