امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگاهی به عنوان project CARS پس از آپدیت های مختلف
به نام خدا
پس از انتشار عنوان خوش ساخت ریسینگ پراجکت کارز مشکلاتی برای این عنوان به وجود امد ! مشکلاتی که هرچند کم و ناچیز اما رو اعصاب ما بودند . مشکلاتی مانند وجود افت فریم و باگ و ... که استودیو خوش ذوق و ماهر اسلایتی مد با اپدیت های مختلف آن ها را برطرف کرد . حال ما به بررسی ویژگی های جدید اضافه شده و ... میپردازیم . 
توجه : این مقاله با توجه به نسخه ps4 بازی انجام شده است 
از همان اول که به بازی وارد میشوید میتوانید همه چیز عوض شده را ببینید حتی اپشن هایی که در بازی وجود دارد ! حال بعد از شروع کردن یک مسابقه ما به چه چیز هایی بر میخوریم ؟ 

1- پیشرفت گرافیک و افکت ها 
[تصویر:  09.JPG]
پیشنهاد میکنم که مسابقه خود را تمرینی کنید یعنی شرکت کننده های بازی را به 0 برسانید . همان موقع که ماشین حرکت نکرده است برف پاکن را بزنید و به افکت های بارون دقت کنید . قبلا افکت های بارون بسیار مصنوعی بود اما حال دیگه اینطور نیست و طبیعی شده است . در قبل برف پاکن فقط قطره ها را غیب میکرد اما از این به بعد دیگه برف پاکن قطره های بارون رو با خود میکشاند و قطره ها وقتی که ماشین حرکت میکند در حرکت هستند . از پیشرفت بعدی گرافیک میتوان به نور پردازی بهتر اشاره کرد . وقتی که ماشین ترمز میکند یا چراغش روشن است نور ماشین به زمین انعکاس میکند درست مثل واقعیت ! مانند عکس پایین 
[تصویر:  Imola-BMW-GT4-Thunderstorm-Hour-1600-High.jpg]
البته پیشرفت گرافیک فقط اینها نیستند و موارد دیگری هم هست . 

2- برطرف شدن مشکلات افت فریم زیاد 
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
متاسفانه درقبل افت فریم بازی ( مخصوصا در جاهای تنگ و شلوغ ) خیلی زیاد بود طوری که حتی به زیر 30 هم افت میکرد و ما این مشکل رو مدیون AMD هستیم . 
البته توجه داشته باشید که افت فریم فقط در باران بود ( مانند عکس بالا ) . اما اسلایتی مد خوشبختانه این مشکل هم بر طرف کرد و دیگر ما شاهد افت فریم نیستیم . 
ولی از حق نگذریم شما در بعضی جاها هنوز افت فریم میبینید اما خیالتان راحت باشد چرا که افت فریم خیلی کم است و نهایتش تا 50 فریم افت میکند ! 

3- برطرف شدن مشکل هوش مصنوعی بازی 
هوش مصنوعی یکی دیگر از مشکلات خیلی بد این بازی بود . هوش مصنوعی ای که بعضی اوقات رانندگان را مانند یک خنگ تازه به دوران رسیده جلوه میداد و بعضی وقت ها انقدر بد عمل میکرد که ماشینتان به حال و روز عکس زیر دچار میشد 
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
4- بر طرف شدن باگ ها : ایا باگ های این بازی را دیده اید ؟ وقتی که شما وارد پیت باکس میشدید باگ هایی عجیب مشاهده میکردید و حالا اسلایتی مد این باگ ها را برطرف کرده و وارد شدن در پیت باکس مانند واقعیت طبیعی و هیجان انگیز است ! به باگ های دیگر اشاره نمیکنم ولی مطمئن باشید همه آن ها برطرف شده است 

حالا اسلایتی مد با اپدیت این مشکل هم بر طرف کرد . دیگه رانندگان خنگ نیستند و به خوبی خوب رانندگی میکنند و مشکلی هم برای شما پیش نمی اید . دیگر خوب سر پیچ ها و ... حواس خود را خوب جمع کنید چرا که رانندگان حریف با کوچک ترین اشتباه شما ازتان جلو میزنند . 

توجه داشته باشید که با اپدیت ها مشکلات دیگری هم حل میشود که اگر بخواهم انها را بگویم صبح میشود . اما قابلیت های اضافه شده را شما میتوانید از صفحه اصلی سایت ببینید . 

بسته های الحاقی : بسته های االحاقی بازی هم بسیار عالی است و ارزشش را دارد که همه را بگیرید حتی گران ترین آن . اول از همه free car ها که همه شما میدانید با چه طرفید و نیازی به توضیح نیست .
(free car 1 ( lykan hypersport
(free car 2 ( AUDU A1
(free car 3 ( ruf rt 12r
(free car 4 (mercedes 300sl
(free car 5 ( toyota 86
(free car 6 ( Lotus 49C 

بسته های الحاقی بعدی که شمال موارد زیر است واقعا ارزش پول دادن را دارد
مسیر ها و ماشین های کلاسیک لوتوس 

بسته الحاقی ماشین های ژاپنی 
پیست استون مارتین و ماشین های جدید آن 
پاسخ
این عکس ها از رو ps4 بودن؟
پاسخ
راضیم از مقاله. به خاطر قطرات بارونم ک شده اپدیت میکنم !
البته اون افکتی که چراغا منعکس میشه رو زمین از اول رو PC بود S0 (2) S0 (44)
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
عالی بود پسر  
خدایی عجب گرافیکی داره این بازی  S0 (2)
عکسا رو خودت گرفتی دیگه نه  167 ؟!

عالی بود پسر  

عالی بود پسر  
[تصویر:  AZTdz.jpg]
پاسخ
(12-06-2015, 08:49 PM)Be the story نوشته است: این عکس ها از رو ps4 بودن؟

خیر ! عکس های بنده را در این تاپیک ببینید . 
اینا رو پی سیه  S0 (2)
پاسخ
(12-06-2015, 08:49 PM)Be the story نوشته است: این عکس ها از رو ps4 بودن؟

فکر نکنم! دومی که برای PC ه. 
البته گرافیکش پیشرفت داشته تو کنسول خودمم دیدم
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(12-06-2015, 08:51 PM)Mohammad.Hl.. نوشته است: عالی بود پسر  

عالی بود پسر  

عالی بود پسر  
نه  S0 (2) خب خودت برو عکسام رو ببین تو تاپیک مورد نظر

(12-06-2015, 08:51 PM)ehsan1377 نوشته است: راضیم از مقاله. به خاطر قطرات بارونم ک شده اپدیت میکنم !
البته اون افکتی که چراغا منعکس میشه رو زمین از اول رو PC بود S0 (2) S0 (44)

میدونم ولی من گفتم رو ps4 قرمز هم کردم
پاسخ
بنازم به نور پردازی و جلوه های بصری ی و افکت ها و قطرات باران و ....   88133

همین کار هارو میکنن که آدم از یه بازی شبیه ساز لذت ببره  S0 (36)

علی جووون حیف که یکی یه دونه ای وگرنه 2 تا میشدی با هم هیئت میزدیم  Ghelion   :|
پاسخ
بسیار مختصر و مفید و روون نوشتی علی جان. خسته نباشی.
فقط یکم روی جمله بندی بیشتر دقت کن. مثلا: این مقاله با توجه به نسخه پلی استیشن 4 انجام شده است غلطه. باید بگی: این مقاله بر اساس (بهتر از با توجه به هستش) نسخه پلی استیشن 4 نوشته شده است و یا این نقد بر اساس نسخه پلی استیشن 4  انجام شده است.
خسته نباشی و منتظر نوشته های بعدیت هم هستم. با این که ذره ای علاقه و اطلاعات از ریسینگ ندارم ولی متنت رو کامل خوندم. چون خوب نوشتی و بهترین بخشش مختصر بودنشه که مفید هم هست البته
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
خیلی بازی خوبی بود و قطعا باید بیشتر تحویل گرفته میشد.
من آپدیت هارو نصب کردم بازی عالی شد اما محتواهای الحاقی رو نگرفتم.
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,825 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,239 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,189 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  نگاهی جدید به سری متال گیر به مناسبت سی سالگی این بازی gardeshgar 3 2,790 08-12-2017, 10:45 AM
آخرین ارسال: gardeshgar
  نگاهی کوتاه بر اکانت های ترکیبی PS4 Be the story 10 12,683 05-12-2017, 08:06 PM
آخرین ارسال: alireza.bm

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان