امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سکوت ناکجا آباد| نقد و بررسی Limbo
(07-06-2014, 07:24 PM)'jack neaper' نوشته است: واقعا این نقدت خیلی گیرا بود.. تک تک کلمات اون حس بی نظیر بازی رو ادا کرد..[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ایراداتت خیلی خیلی خیلی کمتر از فارکرای 3 شده.. ایرادات که اشاره کردن ولی فکر کنم یه ذره تو نمره دادن احساسی عمل کردی
چون صداگذاری برخی آیتم های درون بازی همخونی لازم رو نداشت و گرافیک بازی در اواسطش افت نسبتا محسوسی داشت
ولی در کل نقدت واقعا خوب و احساسی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

امیر جان معل.ومه اصلا نقد های قبلیم رو مطالعه نکردی. یک نگاه به نقد های قبل از فارکرای بنداز. 

نقد بایوشاک بی کران ها
نقد آرخام سیتی
James P. Ark
پاسخ
واقعا یک از بازی های خوبی هست که انجام دادم

شما هم که به خوبی نقدش کردی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
خسته نباشی
همه ی گفتنی هارو دیگران گفتن.
فقط یه چند تا نکته رو من میگم:
هیچوقت، درهیچ گونه ای، در هیچ حالتی و در هیچ شرایطی، داستان رو اسپول نکن. (توصیه یه داغ دیده[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]) حتی اگه قبلش، بعدش، وسطش و کلا هرجایی با هر رنگی نوشته باشی که "خطر اسپویل". کلا اسپویل نکن. مگه اینکه بخوای بازی و به طور خاص داستانش رو "تحلیل" کنی که اون اصلا بحثش جداست.
تیترهای هر بخش رو بزرگ بنویس، وسط چین بذار و با رنگ مخصوص بازی هم بذار. مثلا واسه این بازی رنگ خاکستری برای تیترها خوبه.
موفق باشی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(07-06-2014, 09:18 PM)'ARK1375' نوشته است:
(07-06-2014, 07:24 PM)'jack neaper' نوشته است: واقعا این نقدت خیلی گیرا بود.. تک تک کلمات اون حس بی نظیر بازی رو ادا کرد..[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ایراداتت خیلی خیلی خیلی کمتر از فارکرای 3 شده.. ایرادات که اشاره کردن ولی فکر کنم یه ذره تو نمره دادن احساسی عمل کردی
چون صداگذاری برخی آیتم های درون بازی همخونی لازم رو نداشت و گرافیک بازی در اواسطش افت نسبتا محسوسی داشت

امیر جان معل.ومه اصلا نقد های قبلیم رو مطالعه نکردی. یک نگاه به نقد های قبل از فارکرای بنداز. 

نقد بایوشاک بی کران ها
نقد آرخام سیتی

دلیل گفتن کم شدن ایراداتت هم دقیقا همین بود... تو نقدهای قبلیت خوب اصل مطلب رو حفظ کردی و فن بازی خیلی کمتر بود نسبت به فارکرای3.. فقط تو نقدای قبلیت و همین نقدت اسپویل داستان بازی بالاست... 
کلا با نقدهای قبلیت اوج خاصی گرفتی ولی نمیدونم چرا تو فارکرای 3 یهو همه چی بهم ریخت.. ولی این لیمبو رسما پیشرفت بسیار عالی داشتی مخصوصا تو انتخاب کلمات[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ

نقد بایوشاک بی کران ها
نقد آرخام سیتی

آقا آرخام اشتباهه ها !!!
همه جا KH خ خونده نمیشه !
درستش آرکام یا آرکهام ـه ولی آرخام اشتباهه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
(07-06-2014, 11:52 PM)'jack neaper' نوشته است:

نقد بایوشاک بی کران ها
نقد آرخام سیتی

دلیل گفتن کم شدن ایراداتت هم دقیقا همین بود... تو نقدهای قبلیت خوب اصل مطلب رو حفظ کردی و فن بازی خیلی کمتر بود نسبت به فارکرای3.. فقط تو نقدای قبلیت و همین نقدت اسپویل داستان بازی بالاست... 
کلا با نقدهای قبلیت اوج خاصی گرفتی ولی نمیدونم چرا تو فارکرای 3 یهو همه چی بهم ریخت.. ولی این لیمبو رسما پیشرفت بسیار عالی داشتی مخصوصا تو انتخاب کلمات[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

می دونی به قول تو توی نقد های قبلی اوج گرفتم. خیال کردم همون بالا ها به پیشرفت ادامه میدم. تو نقد فارکرای شل بازی در اوردم با مخ اومدم زمین. فک میکنم یکی دو کیلومتر هم تو زمین پیش رفتم. وقتی خودم نقد رو می خوندم حالم به هم خورد. تصمیم گرفتم یک کاری بکنم که به بچه ها نشون بدم که علیرضایی که نقد فارکرای رو می نوشت با علیرضایی که نقد های دیگه رو نوشته بود خیلی فرق داره. همون شب نشستم نقد لیمبو رو نوشتم که به یاری خدا با بازخورد خیلی خوبی مواجه شد. درباره داستان باید بگم که به هیچ قیمتی نمی تونستم از خیر اسپویل و تحلیل داستان لیمبو بگذرم. ولی حتما سعی میکنم روی اسپویل نکردن داستان حسابی تمرین کنم.

(07-06-2014, 11:55 PM)'hexer' نوشته است:

نقد بایوشاک بی کران ها
نقد آرخام سیتی

آقا آرخام اشتباهه ها !!!
همه جا KH خ خونده نمیشه !
درستش آرکام یا آرکهام ـه ولی آرخام اشتباهه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

محمد گیر نده دیگه خدایی. حالا چه توفیقی داره ارخام یا ارکهام. ول کن بابا اصل داستانو بچسب.

James P. Ark
پاسخ
اگه پیداش کردم می خرمش.
...
..
.
حتما می خرمش[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
یعنی با بدبختی تونستم اینو تموم کنما.  واقعا سخت بود!!

کلا باهاش حال کردم.

ممنون بابت نقدت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
متاسفانه کمتر آدمایی مثل شما پیدا می شه که چنین بازی هایی رو نقد کنن . واقعا هم آفرین هم ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
دستت واقعا درد نکنه عجب نقد توپی بود واقعا کیف کردم [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و اینکه به دوستانی که این بازی بسیار بسیار شاهکار رو بازی نکردند پیشنهاد ویژه میشه که بازی کنند.
من خودم وقتی بازی تموم شد همین جور مونده بودم که چی شد تو کف اینکه بازی چی شد چطوری تموم شد موندم گفتم شاید شماره ی دو بازی میاد بعد نشتیم با یکسری از دوستان جلسه گذاشتیم در مورد بازی که پایان بازی چی شد که به نتیجه های مختلفی رسیدیم.
و در کلام اخر اینکه شدیدا توصیه میشه این بازی رو بازی کنید چون بازی شما رو با چهار محیط مختلف و یه تم گرافیکی سیاه و سفید زیبا رو به رو میکنه.
و بازم از نویسنده ی این نقد پر محتوا سپاس گذارم و امیدوارم تقد هایی مثل این نقد ببینیم ازت.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,787 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 982 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,899 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,124 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان