امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با استیم (Steam)
[تصویر:  SteamOS_1.jpg]
ابتدا نرم افزار را از اینجا دانلود نمایید.
رمز فایل: www.gamefa.com
حال نرم افزار را نصب کرده و سپس صبر کنید تا آپدیت گردد.
بعد از آپدیت شدن نرم افزار باید در آن یک حساب کاربری ایجاد کنید (درصورتی که قبلا حساب کاربری داشته اید وارد حسابتان شوید)
بعد از ساخت یا وارد شدن به اکانتتون با چنین صفحه ای مواجه می شوید.
[تصویر:  kyv2o7g3r05z1xxormnf.jpg]
صرفا به بازی ها توجه نکنید چون این اکانت خودم هست براش بازی خریدم [تصویر:  smile.png]
قسمت Library شما در ابتدا کار خالی می باشد و شما با مراجعه به این آدرس می توانید برای استیم خود بازی خریداری نمایید.
بعد از خرید بازی (ایمیل را حتما معتبر وارد کنید هنگام خرید) می توانید آن را فعال نمایید بازی برای ایمیل شما ارسال می شود و شما باید آن را فعال نمایید یک لینک به شما داده می شود وارد آن می شوید و مشخصات خود را وارد می کنید سپس به اکانت شما فرستاده می شود که در آنجا باید آن را اکتیو (فعال) نمایید.
بعد از کامل شدن خرید می توانید بازی خود را دانلود نمایید.
تشکر یادت نره :)
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
سلام  و خسته نباشید
من بکاپ جی تی ای وی استیم رو دانلود کردم کامل
میشه اموزش بزارید که چطوری باید ریستور کنم و کجا نصب خواهد شد؟
پاسخ
والا اینو من دقیق نمی دونم چجوریه ولی براتون تحقیق می کنم نتیجه رو براتون ارسال می کنم  ;)
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
برای برگردوندن بک اپ یک بازی کلا در استیم 
ابتدا از نوار ابزار بالا سر برگ steam گزینه backup & restore رو انتخاب کنید 
[تصویر:  trya_1.jpg]
2- حالا گزینه دوم را انتخاب کنید (طبق عکس گزینه دوم  مخصوص restore کردن بازی ها هست )
[تصویر:  2ums_2.jpg]
3- حالا بک بازی مورد نظر را که از استیم دانلود کردید را به محل پوشه نرم افزار استیم و قسمت back up ان انتقال دهید و بعد به وسیله دکمه brows در شکل محل وجود بک آپ بازی را مشخص کنید و گزینه next را انتخاب کنید
[تصویر:  ihaj_3.jpg]
آدرس موجود در شکل برای کامپیوتر بنده هست و شما آدرس محل نصب استیم خود را باید وارد کنید
نکته: هنگانی که این بخش ظاهر می شود خودکار پوشه بک آپ استیم برای شما نمایش داده می شود و شما باید فقط پوشه ای که حاوی بک آپ خودتون هست رو از  درون پوشه بک آپ استیم انتخاب و ok کنید.
باید برای restore کردن به اینترنت متصل باشید اگر سوال دیگه ای بود همین جا قرار بدید در حد توان در خدمتم
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی نرم افزار Low Specs Experience + آموزش | کاهش گرافیک بازی‌ها Yves Guillemot 56 71,128 08-01-2019, 09:14 AM
آخرین ارسال: saraomidi
  آموزش آنلاین بازی کردن Dying Light برای نسخه های کرک شده Devil Prince 27 21,073 06-16-2018, 03:31 PM
آخرین ارسال: thepixelman
  آموزش ثبت نام در سرور های ایرانی سمپ IRKING 3 2,482 09-29-2017, 10:33 PM
آخرین ارسال: mohammad137913
  آموزش گرفتن ت.خم مرغ شانسی در Pokeman Go به تعداد نامحدود-بدون ردیابی و بن شدن Rise of Duty 0 1,429 08-15-2016, 08:17 AM
آخرین ارسال: Rise of Duty
  آموزش آفلاین بازی کردن Dota 2 alishahrokh 15 28,153 08-12-2016, 02:07 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان