امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای بهتر و روانتر بازیها در pc!!!
مسلما انویدیا تا کنون بهتر بوده. هم به خاطر PhysX و هم به خاطر Tessellation پیشرفته کپلر در کنار TXAA و HBAO+. یکی از نقطه قوت های انویدیا پتانسیل بالای هر چیپستش هست. برای مثال چیپ GK110 که در GTX Titan استفاده شده نهایت پتانسیلش رو آزاد نکرده و فقط 12 تا SMX از 14 تا SMXش فعاله که قراره در GTX Titan Ultra و یا GTX 790 (که البته این اسم بعیده تک هسته باشه) نهایت پتانسیلش رو آزاد کنه. پشتیبانی درایور انویدیا هم که تا حالا خیلی بهتر بوده و نقطه اوجش هم Tomb Raider بود که با یه بروزرسانی درایور کارتای انویدیا در پردازش TressFX از AMD جلو زدن. GeForce Experience هم که خیلی قبل تر از Gaming Evolved معرفی شده بود.
بهتره بحث در این مورد رو همین جا تموم کنیم چون تاپیک در این باره نیست.
پاسخ
دقیقا همین طوره که شما میگین مدیر انجمن ایشون زحمت کشیدن و جزئیاتو گفتن گرچه موضوع تاپیک این نیست و جزئیات گفته شد تا دیگر حرفی برای گفتن نمونه.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
برادر من تاپیکت خوبه . ولی در مورد گرافیک AMD داری اشتباه میکنی.![img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خداییش قبول انویدیا خیلی پیشرفته تره . ولی اینم در نظر بگیر که اگه AMD  یا ATI ( خدا بیامرز ![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) نبود این انویدیا انقدر پیشرفت نمیکرد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
در مورد لپتاپتاپ هم بگم تو چطوری لپتاپ ندیدی که AMD باشه ؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
نسل جدید سی پی یو های AMD که همون APU هستن شرکت های سازنده لپتاپ دارن به خاطرش سر و کله میشکنن پس چی محسوب میشه ؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
برو یکم در مورد این APU ها و تکنولوژی ساختشون تحقیق کن بعد بیا ببینم چی میگی و نظرت چیه .! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
قصد توهین ندارم .[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فقط میخوام اگه چیزی بیشتر از من میدونی به من هم بگی .![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
مرسی بابت نظر و انتقاد. برادر عزیز من نگفتم لب تاپ با سی پی یو amd ندیدیم گفتم تا حاالا حداقل تو مارکه ایسوس و سونی ندیدم مثلا cpu اینتل باشه بعد بیان گرافیک ati بزارن.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(10-05-2013, 09:41 PM)'CLONER12345' نوشته است: مرسی بابت نظر و انتقاد. برادر عزیز من نگفتم لب تاپ با سی پی یو amd ندیدیم گفتم تا حاالا حداقل تو مارکه ایسوس و سونی ندیدم مثلا cpu اینتل باشه بعد بیان گرافیک ati بزارن.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

برادر من لپ تاپ اینطوری زیاده.مال خوده من i5 4200u هستش با گرافیک 8750.چند مدل مشابه دیدم.و در مورد کارت هم بگم به شخصه من از amd بیشتر راضی بودم و هستم.(نسبت به قیمت کارت منظورمه)الانام کارت amd روی سیستمم هستش و با رزولیشن fhd و تنظیمات ultra روی هیچ بازی مشکل ندارم.

خدایا........گناه دارم.....ولی گناه دارم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star روش های افزایش قدرت سیستم برای اجرای بازی های سنگین AtabakT 4 2,055 09-21-2018, 04:17 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چرا pc بهتر از هر کنسول دیگری است Tidus 49 14,271 10-03-2013, 02:36 PM
آخرین ارسال: B The Game
  مشکل در اجرای assassins screed 3 darkness ii 0 1,563 03-27-2013, 07:00 PM
آخرین ارسال: darkness ii
  چرا گرافیک بازی های pc بهتر از گرافیک بازی های کنسولی است kiyan lord 21 7,170 03-22-2013, 12:09 AM
آخرین ارسال: Gemar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان