امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا pc بهتر از هر کنسول دیگری است
آقا اصلأ پی سی بهترین و اعتیاد آورترین کنسوله چون اولأ فقط مختص گیم نیست و باهاش میشه هزاران کار و هزاران اپلیکیشن رو مورد استفاده قرار داد، ثانیأ کساییکه پی سی دارن به دلیل وجود سیستم موس و کیبورد میتونن بازی ها رو 100 پله راحتتر بازی کنن[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]. و
"""معمولأ""
افرادی که پی سی دارن نمیتونن براحتی با جویستیک ایکس باکس کنار بیان[img]images/smi/s0 (86).gif[/img].

تازه ، حتی اگر دلشون بخواد الآن داره جویستیک های ایکس باکس ، با همون شکل و ظاهر توسط برخی شرکت ها تولید میشه که میتونن به کهمپیوتر هم متصل بشن....

دیگه هر کی فک میکنه پی سی کنسول خوبی نیست ، توصیه میکنم تو دیدگاهش تژژژژژژ دید  نظر کنه !!!!!![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

(09-24-2012, 05:11 PM)'robin' نوشته است: کنسول ها میان و میرن اما pc همیشه پایدار میمونه

دادا دمت گرم خیلی حرفت خوب بود، من اگه بودم جدی میگم ، بی شوخی ، این جمله رو با پرینتر چاپ میکردم میزد به دیوار اتاقم....
پاسخ
ببیند دوستان  اونای که میگن کنسول از همه بهتره 
کسانی هستند که pc  قوی ندارند و یا کسانی هستند pc قوی ندیدند 
ولی مثلا بنده که 10 تومن خرج pc  کردم، خوب معلومه که میزنه رو دست کنسول 

اصلا اگه شما منطقی حساب کنی   100  درصد pc  بهتره 

منظورم از منطق 
یعنی منطق کامپیوتر نه منطق انسان 
پاسخ
JUST PC[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
I AM A  [img]/images/smilies/smilies1/s (5).gif[/img] GAMER
پاسخ
شما ها هی سنگ pc رو به سینه بزنید ، بذارید  ما هم با شاهکارهای انحصاری و GTA V - راک استار لذت ببریم
پاسخ
دیگه از این حرفای مسخره خسته شدم... خودم فن PC هستم ولی نمیدونم چرا یه سری عقده ای، فقط قصد دارن نظر خودشون رو به بقیه بچسبونن!!! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] آقایون هر کسی سلیقه ای داره و PC بدون کنسول و کنسول بدون PC معنا نداره.... توی نسل بعد، گیمر واقعی اونیه که هردورو داشته باشه....
[تصویر:  14524140361477914331_Mortal%20Kombat%20Sign.jpg]
پاسخ
چه بحث جالبی!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همیشه بین فن های این سه (کنسول ها و پی سی) دعوا بود!!!
ولی من نظر شخصیم اینه که پی سی بهتره چون گرافیک بالاتری نسبت به کنسول داره
هم چنین دسترسی PC بازا به DLC ها راحت تره
تنها بدیش اینه که انحصاری های خفن نداره
که البته به نظر من این روش کنسول ها برای جذب مشتریه!!
the degree is our bitterly ... the definition's blurred
if I'm to choose between one Evil and another ... I'd rather not choose it at all

[تصویر:  Untitled22.jpg]

some fight for Glory,Justice or Gold
I fight for those I hold dear
I'm Geralt of Rivia ... The Witcher
پاسخ
خاک تو سر pc کنن با این بازیاش ی دوتا انحصاری داره که اونم از دستش درآوردن . قطعات هم که این قدر گرون شده نمیشه خرید . همین الان پیش نمایش beyond two souls دیدم از اعصاب خوردی رفتم همه بازیامو پاک کردم . آخه این چه وضعشه ؟
یکی ی دلیل بیاره که چرا همین الان نباید pc بفروشم ی کنسول بگیرم ؟
پاسخ
اصلأ PC  لامذهب نمیدونم چرا انقد تو بحث گرافیکو اینا خفنه به خدا هیچ کنسولی به پاش نمیرسه .. مثلأ بازی فار کرای 3 رو اگه نگا کنین ، گرافیکش دیوانه کنندس....همینجور کرایسی 3 و....
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]و اصلأ پی سی چون میتونی ارتقاش بدی و با سیستم بهتر بازیهای قبلیتو هم بازی کنی لذت بخشه و به همین خاطره که بر کنسول های دیگه برتری داره.
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]آدم هر وقت دلش بخواد میتونه کامپیوترشو برداره ببره مغازه به یارو بگه یه سیستم خفن تر برام ببند. دیگه لازم نیست منتظر باشی که کی میخواد کنسول جدید بیاد که برم بخرم!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
هر کی که کنسول داره بیاد بازیهایی رو که تو کنسولش بازی میکرده رو تو پی سی ببینه ، اینشکلی میشه:[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

در ضمن "انحصاری" منظور همون گیمه ؟؟؟؟ یا چیز دیگه ایه؟
پاسخ
(10-03-2013, 12:54 AM)'Mr.B' نوشته است: اصلأ PC  لامذهب نمیدونم چرا انقد تو بحث گرافیکو اینا خفنه به خدا هیچ کنسولی به پاش نمیرسه .. مثلأ بازی فار کرای 3 رو اگه نگا کنین ، گرافیکش دیوانه کنندس....همینجور کرایسی 3 و....
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]و اصلأ پی سی چون میتونی ارتقاش بدی و با سیستم بهتر بازیهای قبلیتو هم بازی کنی لذت بخشه و به همین خاطره که بر کنسول های دیگه برتری داره.
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]آدم هر وقت دلش بخواد میتونه کامپیوترشو برداره ببره مغازه به یارو بگه یه سیستم خفن تر برام ببند. دیگه لازم نیست منتظر باشی که کی میخواد کنسول جدید بیاد که برم بخرم!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
هر کی که کنسول داره بیاد بازیهایی رو که تو کنسولش بازی میکرده رو تو پی سی ببینه ، اینشکلی میشه:[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

در ضمن "انحصاری" منظور همون گیمه ؟؟؟؟ یا چیز دیگه ایه؟

کاملا درسته
این بحث ارتقا یکی از بهترین چیزای پی سیه
یه ضعف دیگه ی کنسول هم اینه که شما باید بری هر چند وقت یه بار آپدیتش کنی و دیگه بازیای قدیمیت نمیان و مجبوری بری اون بازی رو دوباره بخری ولی پی سی رو میتونی 10 سال بعدش هم یه بازی رو نصب کنی
--------
بازی های انحصاری
مثل Red Dead Redemption برای ایکس باکس یا The Last of Us برای PS3
-----------
البته کنسول یه برتری داره اونم اینه که دنگ و فنگ نصب و کرک و آپدیت و از این جور چیزا نداره!
the degree is our bitterly ... the definition's blurred
if I'm to choose between one Evil and another ... I'd rather not choose it at all

[تصویر:  Untitled22.jpg]

some fight for Glory,Justice or Gold
I fight for those I hold dear
I'm Geralt of Rivia ... The Witcher
پاسخ
نظر شخصی: بنظر من مشکلات وهزینه پی سی نسبت به کنسول ها بیشتره یه کنسول بازی میتونه بدون تعویض سخت افزاری نسل خودش رو ساپورت کنه
چون فقط برای بازی ساخته شده من خودم پلتفرمم پی سی که سیستم بالایی نداره ولی طرفدار Gaming Consolsهستم.
ولی هیچ کنسولی توان رقابت با پی سی قوی رو نداره
[تصویر:  PC-Vs-Console-Gaming.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین هدست های سازگار با کنسول های نسل نهمی از ایسوس Murphynism 0 1,146 05-08-2021, 12:08 PM
آخرین ارسال: Murphynism
  مقایسه ی گرافیکی بازی بین کنسول ها/بروز می شود The Last King On The Earth 4 2,689 11-17-2014, 03:23 PM
آخرین ارسال: ali - gamer
  کنسول یا PC| موضوع بحث این هفته: ساخت بازی در کنسول ها سخت تر است یا PC ؟ Assassinwanted 17 4,954 09-07-2014, 08:30 PM
آخرین ارسال: Station
  اجرای بهتر و روانتر بازیها در pc!!! CLONER12345 24 10,513 04-20-2014, 11:24 AM
آخرین ارسال: mohamad161
  چرا گرافیک بازی های pc بهتر از گرافیک بازی های کنسولی است kiyan lord 21 7,070 03-22-2013, 12:09 AM
آخرین ارسال: Gemar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان