امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفای خردمندی + تغییرات جدید تالار
اقای محترم طی دوهفته این رتبه رو بدست اوردیم نه طی 10 سال همه سایتا بعد از 100 سال بدست میارن شاهنامه آخرش خوش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
(12-30-2013, 12:52 AM)'lord of shadow' نوشته است: اقای محترم طی دوهفته این رتبه رو بدست اوردیم نه طی 10 سال همه سایتا بعد از 100 سال بدست میارن شاهنامه آخرش خوش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بله شاهنامه آخرش خوشه مبارکه انشاالله به پا  سایتتون پیر بشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]اصلا سایت شما عالی ول کنید انشاالله خوش باشید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اگه کسری به بچه های آموزش دیده ی فروم اذن دخول به سایت رو بده و تگ منم که خداییش به صورت بسیار عجیبی از من گرفته شد رو بده گیمفا از قبل هم بالا تر میره ،
اما من فقط نگران کیفیت مطالبم !

کاربر lord of shadow لطفا دیگه ادامه ندید و اینقدر هم اسپم ندید. و اینقدر هم سایتتون رو به رخ ما نکشید چون روزی میرسه که گیمفا به اون چیزی که لیاقتشه میرسه و روزی میرسه که حتی هیچ سایتی نتونه به مابرسه و همه سایت های رقیب رو پشت سر بگذاریم آقای lord of shadow سایت گیمفا همین الان هم رتبش از سایت شما بهتره و خیلی مونده به ما برسید. نویسنده های جدید گیمفا کارشون رو بلدند و امید سایت به نویسنده های جدید و تحریریه های قدیمی است که موندن و زحمت میکشند و به خاطر پول گیمفا رو ترک نکردند.
نویسنده های جدید که بهشون تبریک میگم و امیدوارم که شما بتونید سایت رو به روز های اوج خودش برگردونید و اینقدر هم نا امید نباشید چون ما گیمفایی ها تو سایت آقای کسری نراقی رو داریم که بسیار زحمت کش هستند و همه جوره از سایت پشتیبانی می کنند و آقای spartacus مدیر با لیاقتی که تو انجمن زحمت میکشند و همه جوره کاربران رو راهنمایی میکنند. ما کاربران گیمفا درسته که امروز این اخبار مارو شوکه کرد و ناراحت شدیم ولی نباید امید خودمون رو از دست بدیم چون همه ی ما با تلاش و کوشش سایت رو به روز های اوج خودش میتونیم بر گردونیم.

یه مشت خائنِ ترسو دور هم جمع شده باشن آخرش همین میشه دیگه!
اصلا فکرشو نمیکردم مدیرا و تحریریه این سایت انقدر نامرد باشن، باید از خودتون خجالت بکشید!
به وجود آمدن گیمفا کلا بر روی خیانت استوار بوده.3 سال پیش اگر دعواهای سوری پیش نمیومد و گیم لند رو از قصد جدا نمی کردن از یکی از بهترین سایت های اون زمان ( در آینده گیم لندم نابود کردن و نشون دادن در جدایی از بازیرایانه کاملا مقصر بودن و قصدشون از ابتدا چیز دیگری بوده ), گیمفا رنکش 60 هزار هم نبود چه برسه به 600.همون کسایی که دارن به اعضای تکین میگن خائن, بدونن سایتشون بر اساس خیانت به یکی از بهترین مجلات الکترونیکی و خیانت به یکی از بهترین سایت های 3 سال پیش بنا شده.فکر می کنم باید با خیانت آشنا باشین خودتون.
پس نه به کسی بگین خائن نه اصلا اسم از خیانت بیارین.چون خودتون استاد بزرگ اینکارید.

دوستان عزیز توهین نکنید و اسپم ندید....
بنده هم خیلی ناراحت شدم از رفتن آقا رسول
امید وارم هر جا باشن خوب باشن....
به نظرم مشکل اصلی سایت از اونجایی شروع شد که ی هو همه چی خراب شد و افت رنک داشتیم....
بالاخره به آقای نیکبخت هم با ps 4 خریدنش رفت....واقعا حالم از تکین به هم میخوره......
واقعا نمیدونم الان آقای خردمندی چرا رفتن؟ 
ولی باید گیمفا رو سرحال نگه داریم فراموش نکنید ما الان در فروم نویسنده های بسیار عالی داریم که میتونن آینده سایت رو درخشان کنن...
من همينجا اعلام ميكنم اگه رتبه گيمفا رو زير ٢٠٠ نيووردم كلا ديگه برنامه نويسي وب ، سايت داري حتي اينترنت روميزارم كنار! بازيكده كه چيزي نيست![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
(12-30-2013, 12:48 AM)'AMIR M13' نوشته است:
(12-30-2013, 12:46 AM)'lord of shadow' نوشته است:
(12-30-2013, 12:44 AM)'AMIR M13' نوشته است:
(12-30-2013, 12:38 AM)'lord of shadow' نوشته است: انگار بچه بازیه هرکی میگه من اینکار رو میکنم من اینکار رو میکنم اگه اینجوری بود که همه موفق بودن باشه ببینم و بپسندیم این مسائل آقای نوروزی رو پیر کرد شما بخواید بکنید ره 100ساله باید برید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

شما چرا دلت می سوزه، ما خودمون می دونیم چی کار کنیم، شما برو به تکین 33000 تاییت بچسب

قابل توجهت رتبمون 6000 عزیز نمیدونی بدون بزودی هم میبینم شمارو

آخ آخ چه ذوق کرده رتبشون 6000 هزاره![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]دیدی اول سلام کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

قابل توجهت فقط تو دو هفته رتبمون به این رسید  اینو داشته باش تا آخرش برو.....

بعد از جریان عوض کردن سرور سایت دیگه داشت حالم از هرچی گیمفائه بهم میخورد.
گیمفا باید برگرده به همون زمانیکه واسه همه چیز برنامه داشت و آدم رغبت میکرد که به سایت بیاد.
به نظر من گیمفا باید برگرده به ریشه یعنی کارش فقط خبررسانی سریع و تریلر بشه بعد اینکه اوضاع روبراه شد به گیمفاپلاس و مصاحبه های خارجی برسه.
واقعا متاسفم برای این اوضاع.شاید اصن دیگه به این سایت که 2 ساله دارم باهاش زندگی میکنم سر نزنم:(
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 7 14,942 05-23-2024, 07:45 PM
آخرین ارسال: Brendezzulauf
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 438,404 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 Station 56 16,469 01-03-2016, 06:51 PM
آخرین ارسال: Abandoned Kratos
  فراخوان جدید عضویت در تیم خبرنگاری Station 0 1,518 11-22-2015, 05:56 PM
آخرین ارسال: Station
  فراخوان جذب مدیر برای بخش های مختلف تالار گیمفا Station 3 2,271 07-30-2015, 08:13 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان