امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش جدید مولتی پلیر و زامبی Cod Black Ops iBerianOps
دورد بر شما دوستان عزیز . یکی از دوستام روش جدید پیدا کرد و تونیستیم باهم بیشتر مشکلاتش رو رفع کنیم که فعلا میتونید براحتی مولتی پلیر و زامبی بازی کنید . این روش اسمش هست iBerianOps

این روش هک برو بچ آلتر هستش alter rev و میشه گفت ماندگاری بیشتری داره مثل پروژه m2

iBerianOps Version : r65 Public Beta

آموزش آنلاین بلک اوپس:

با فرض داشتن یک نسخه از بلک اوپس1 (2DVD=8GIG) شما باید اول این آپدیت ها رو کامل دانلود کنید و آدرس پوشه بازی رو به اون بدید

برای دانلود اپدیت ها به ترتیب کلیک کنید و دانلود کنید و نصب کنید.
اپدیت شماره 2&3 برای دانلود کلیک کنید.
اپدیت شماره 4 برای دانلود کلیک کنید. پسورد فایل : www.sibdownload.com
اپدیت شماره 5&6 برای دانلود کلیک کنید. پسورد فایل : www.downloadha.com

[b]برای دانلود Dlc ها (مپ های جدید مولتی و زامبی) به این پست مراجعه کنید
لینک پست dlc

پوشه Main شما باید کامل باشد اگر میخواهید که dlc ها رو بازی کنید هر فایلی که در پوشه Main نبود را دانلود کنید لینک دانلود برای پوشه Main

شما باید این کرک فیکس هم دانلود کنید ودر این ادرس کپی کنید(zone/english) لینک دانلود

فیکس کننده بازی رو دانلود کنید و تو محل نصب بازی بریزید (کسایی که سرور پیدا نمیکنن) دانلود

پسورد:www.codfans.ir

Skidrow Fix را دانلود کرده و بعد از دانلود در پوشه Zone\Common کپی کنید فایل دیگر را به نام Iw_25.iwd را در پوشه Main کپی کنید لینک دانلود

English Fix را دانلود کنید و در پوشه Zone\English کپی کنید برای اینکه بتوانید dlc های جدید زامبی و مولتی پلیر را بازی کنید لینک دانلود

کرک
[b]iBerianOps
را دانلود و در پوشه اصلی بازی کپی کنید دانـلـود

حالا شما توی این سایت ثبت نام کنید لینک ثبت نام

بعد از ریختن کرک ، فایل BlackOpsMP.exe رو اجرا کنید

بزارید بازیتون آپدیت بشه البته یکم طول میکشه

یوزر و پسورد که تو سایت ثبت نام کردید رو بدید

خوب دیگه کار تموم شده و شما راحت میتونید مولتی پلیر یا زامبی بازی کنید

برخی از مشکلات این روش (آپدیت میشود)
1-من وقتی رویBlackOpsMP.exe کلیک میکنم چیزی نمیاد نه یوزر و پسورد و نه ارور چرا؟ برای اینکه شما هنوز به سرور اصلی وصل نشدید و این بخاطر سرعت پایین نت شما و بتا بودن این نسخه است ؛ کمی صبر کنید بازی بالا میاد

2-هر دفعه به قسمت مولتی پلیر میروم سلاح هایی که درست کردم ذخیره نمیشوند چرا؟ شما باید ابندا کنسول بازی را باز کنید با دکمه ~ و این دستور را در منوی اصلی بازی تایپ کنید (دکمه Play را نزنید اول دستور را تایپ کنید)

set live_service 1\
3-چگونه بفهمم که سرور ها داون هستند؟ شما به این لینک مراجعه کنید اگر با متن NetworkService Server is Down مواجه شدید یعنی سرور ها داون هستند
4-من میخواهم اسمم را عوض کنم چطوری این کار را انجام بدهم ؟ شما اول به لینک ثبت نام سایت آلتر بروید با اسم خود لوگین شوید در بالا نوشه Change name را کلیک کنید و اسم خود را عوض کنید

موفق باشید
codfans.ir

به زودی پاک میشهConfused43:
چون از سایت های ایرانی حتی با ذکر منبع هم مجاز نیستConfused43:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation آموزش آنلاین و مولتی پلیر بازی Crysis 2 + آموزش تصویری + دانلود mili1374 4 8,807 12-01-2018, 02:10 PM
آخرین ارسال: skyboy007
  اموزش بازیهای انلاین Please 4 3,089 03-09-2017, 12:04 PM
آخرین ارسال: Please
  طریق انلاین بازی کردن Call Of Duty:Black Ops2 به روش PlusMaster Zoom Hunter 8 5,373 07-13-2016, 03:52 PM
آخرین ارسال: Like A HERO
  آموزش آنلاین بازی کردن Mw2 ( کرک جدید با آنتی چیت و اسکرین شات) MrDarkGhost 4 3,444 06-26-2016, 09:29 PM
آخرین ارسال: mobinmotahari
  معرفی سرور جدید کانتر 1.6 - ایران هیرو darnedwalker 1 1,572 06-03-2016, 07:44 PM
آخرین ارسال: H_DS_N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان