امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های خاطره انگیز یا قدیمی
به نام خدا

[تصویر:  ht3x_123388,xcitefun-ps3-wallpaper.jpg]

با سلام
توی این تاپیک می تونید بازی هایی که دیگه فسیل شده رو درخواست کنید تا در صورت یافت شدن لینک دانلود بازی مورد نظر رو برای شما قرار بدیم.
 قوانین:

1. قوانین طلائی انجمن
2. اسم تمامی بازی هایی که در خواست داده میشه باید به انگلیسی و به صورت صحیح نوشته بشه.
3. اسپم دادن ممنون. در صورت مشاهده با کاربر برخورد میشه.
4. اگر بازی در خواست داده شده در سایت های فارسی زبان یافت شد، لینک صفحه ی دانلود باید قرار داده شود.
5. بازی های درخواستی باید از سال 2005 به قبل باشه.
6. برای تشکر از دکمه ی تشکر که به شکل قلب در زیر هر ارسال می باشد استفاده کنید و از نوشتن و ارسال کلماتی مانند ( ممنون، عالی بود، دستتتون درد نکنه) به شدت پرهیز کنید.
7. تمامی افرادی که لینک های دانلود را در اختیار کاربران قرار می دهند باید از سالم بودن لینک های دانلود اطمینان داشته باشند.
8. اگر در خواستی داده شد و به آن پاسخی داده نشد، کاربری که در خواست بازی کرده بود بعد از دو روز حق این رو داره که دوباره درخواست خودش رو تکرار کنه.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
دانلود بازی just cause 1 برای PC (یکی تو اون تاپیک بقلی درخواست داده بود  S0 (2))
http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9...ust-cause/
پاسخ
بازی دیابلو 2 رو میخواستم  113
پاسخ
سری بازی های igi
پاسخ
سلام
بازی tmnt  2 battle nexus [url=http://www.freegames.ir/1818/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-teenage-mutant-ninja-turtles-2/][/url]
را میخواستم
ورژن کامل (همونی که نزدیک 2 گیگی هس !! )
پاسخ
(02-15-2016, 04:05 PM)DEATH KING نوشته است: بازی دیابلو 2 رو میخواستم  113
سلام
خدمت شما
Diablo II: Complete Edition

(02-15-2016, 05:15 PM)AMIRHR1 نوشته است: سری بازی های igi
سلام خدمت شما

IGI : Im Going In
IGI 2 Covert Strike
IGI 3 DMZ North Korea
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
گفتم بزارم شاید کسی دلش خواست  S0 (29)
بازی قدیمی خیلی خاطره دارم ازش در ادامه . 
[تصویر:  m6wnskaeiqtl.jpg]
[تصویر:  9qriigfiqds3.jpg]
نقد بازی Clive Barkers Undying:بازی Clive Barkers Undying یکی دیگر از بازی های سبک اکشن است که توسط استودیو DreamWorks Interactive طراحی و ساخته شده است و به تازگی کمپانی EA آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. در سال ۱۹۲۰ اتفاقاتی غیر طبیعی در یکی از شهرهای ایرلند اتفاق افتاده شده است. نقش شما بعد از اتمام جنگ جهانی اول و در سال ۱۹۲۳ شروع می شود هنگامی که از طرف دوست خود نامه ای دریافت می کنید، دوست شما ذهنی عجیب داشت او توان حل هر مسئله معمایی را داست او در نامه از کلماتی عجیب و نفرین شده استفاده می کرد که همین باعث نابودی تمام خانواده اش شد او تصمیم گرفت که به شهر شما آید و درباره اتفاقاتی که در حال رخ دادن است تحقیق کند. Clive Barkers Undying دارای گیم پلی و صداگذاری فوق العاده می باشد.
حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: 1.8 GHz Processor
Memory: 512MB RAM
Graphics: 3D graphics card compatible with DirectX 9.0c
رمز فایل : www.download.ir

حجم تقریبی: ۴۸۰ MB

لینک دانلود : http://uploadboy.com/le7wgfl22zxe.html
اي زنده دلان هنگام ظهور نزديك است اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

[تصویر:  dozq4nttjxsb.jpg]

پاسخ
سلام من دووم 1 و 2 رو میخوام اگه کسی داره
ویرایش:خودم پیدا کردم.الان میخواستم بپرسم متال گیر سالید یک جایی پیدا میشه؟
ویرایش مجدد:|
الان این باس اخر متال گیر سایفو مانتیس میگن برای شکستش باید کنترلر پلی استیشن رو بزنی دومی الان ما که تو کامپیوتر بازی میکنیم مشکلی پیش نمیاد؟
امیدوارم با این اواتار توسط طرفدار های اندرتیل به قتل نرسم S0 (43)
پاسخ
(10-24-2016, 05:59 PM)omidcraft نوشته است: سلام من دووم 1 و 2 رو میخوام اگه کسی داره
الان این باس اخر متال گیر سایفو مانتیس میگن برای شکستش باید کنترلر پلی استیشن رو بزنی دومی الان ما که تو کامپیوتر بازی میکنیم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام
این نسخه ی متال گیر برای پی سی منتشر نشده، که فک کنم برای پی سی میخواستید.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(10-24-2016, 09:48 PM)AMIR_PC نوشته است:
(10-24-2016, 05:59 PM)omidcraft نوشته است: سلام من دووم 1 و 2 رو میخوام اگه کسی داره

سلام
این نسخه ی متال گیر برای پی سی منتشر نشده، که فک کنم برای پی سی میخواستید.
http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9...%A7%D9%85/
لینک دانلود متا گیر سالید1 برای PC
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی Rise of the Tomb Raider برای PC+ آموزش اجرا بازی اضافه شد Station 32 15,650 09-15-2016, 07:56 PM
آخرین ارسال: H_DS_N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان