نظرسنجی: به نظر شما تاپیک خوب هست؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
خوبه
40.74%
11 40.74%
آره خوبه ولی باید بهتر باشه.
55.56%
15 55.56%
نه اصلا خوب نیست.
3.70%
1 3.70%
در کل 27 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های معرفی شده برای ps4
سلام میشه یه نفر بره توی این سایت gamesps4free.com
میگن بازی هاش رایگانه 
بازدید کننده ها هم میگفتن واقعیه      ( معذرت میخوام اگه اینجا جای پرسش نبود )
پاسخ
فیک نیست ولی باید برای گرفتن کد بازی چند تا کار براشون انجام بدی. مثلا تو یه سایت عضو شی و به حساب اون سایته 5$ بریزی. من جای تو بودم سمت اینجور سایتا نمیرفتم. [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
(04-21-2014, 05:51 PM)'Desert Eagle' نوشته است: سلام میشه یه نفر بره توی این سایت gamesps4free.com
میگن بازی هاش رایگانه 
بازدید کننده ها هم میگفتن واقعیه      ( معذرت میخوام اگه اینجا جای پرسش نبود )

اگه برا دانلود بخوای سایتای خودمون هم گذاشتن ولی می خوای چیکارش کنی. کنسول که هک نشده.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

پاسخ
سلام دوستان 
مي خواستم ببينم اين واقعيت داره که ميگن در ريجن دوئه اروپا در بازي tlou در قسمت مولتي پلير يعضي قسمت ها سانسور يا بهتر بگم به طور ديگه و از سطح خشونتش کاسته شده؟؟
من ريجن 2 ژاپن دارم اگه اين قضيه سانسور صحت داشته باشه برا منم سانسور ميشه  در قسمت مولتي پلير؟؟
پاسخ
(08-08-2014, 06:03 PM)'alidaneshkhahi' نوشته است: سلام دوستان 
مي خواستم ببينم اين واقعيت داره که ميگن در ريجن دوئه اروپا در بازي tlou در قسمت مولتي پلير يعضي قسمت ها سانسور يا بهتر بگم به طور ديگه و از سطح خشونتش کاسته شده؟؟
من ريجن 2 ژاپن دارم اگه اين قضيه سانسور صحت داشته باشه برا منم سانسور ميشه  در قسمت مولتي پلير؟؟

نه داداش همش شایعه هست. چجوری میشه خشونت رو کاست بدون تغییر بازی؟
شایعست. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
مرسي که بهم جواب دادي دو تا سوال ديگه داشتم!
اينکه مثلا بگن در اين بازي اين اتفاق مثلا در ريجن 2 اروپا سانسور شده . اين يني فقط مثلا اين بازي در ريجن دوئه اروپا سانسور شده يا ريجن دوئه ژاپن هم در برميگيره؟چون دوتا چيز متفاوتن!
2.ريجن دوئه ژاپن بهتره يا ريجن يک؟اصن به جز فرق در دکمه فرق ديگه اي هم دارن؟ممنون ميشم بهم بگي!
پاسخ
~~سلام دوستان.. دیگه مهم نیست شهرستان دور باشید یا تهرhن.یه سایت برای اینکار تاسیس شده تا بتونیم بازی هامونو با هم عوض کنیم هیچ هزینه ای هم اولش نمییره ک خیلی جالبه..قابل اطمینان هم هست چون سایتش تو سامانه ساماندذهی ثبت شده.یه سر بزنید..دی'ه نمیخواد پول زیاد بابت بازی بدیم.اسم سایت هم clashop  دات آی ار هست.
اینم لینکش.کلیک کنید  www.claSHop.ir
پاسخ
سلام بچه ها...
کسی میدونه red dead برای ps4 ریمستری میشه یا ن؟
اصلا اطلاعاتی در موردش هس یا ن...
بد جور میخوامش...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ظرفیت 2 برای ps4 قابل اعتماده؟ ho3ein sa 6 3,058 08-28-2015, 02:12 PM
آخرین ارسال: End Of The Line
Exclamation راهنمایی برای تعویض بازی ps4 ps 4 ever 4 2,836 06-24-2015, 05:43 AM
آخرین ارسال: Station
  5 دلیل برای اینکه Metal Gear Solid 4 فراموش نشدنیست! eprima 9 4,023 02-26-2014, 03:54 PM
آخرین ارسال: mashkook23
  کسی پچ بازی just cause 2 برای ps3 داره ؟ تو صفحه ی بازی هیچ یک از دکمه ها کار نمیکته؟ filyp 2 1 1,575 08-23-2013, 09:44 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان