امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی چیست ؟
ببین زامبی رو خوب تعریف نکردی ، به اون موجوداتی که تو The Last Of Us بود نمیگن زامبی ...زامبی به کسانی می گویند که بر اثر یه ویروسی آلوده شده باشند و تغییر ظاهری آن چنانی هم نداشته باشند پس نوشتی کسانی که رو لباسشون خون هست زامبی نیستند ، درصورتی که این اشتباهه.
بعدشم چرا از Most Wanted 2 بد میگی؟ بازیش که واقعا خوب بود فقط داستان نداشت همین ...پس مقایسه کردن Grid 2 با Most Wanted 2 کار به شدت بدی به حساب میاد!
از دارک سایدر 2 هم بد نگو که تعصب دارم روش! خودت میگی گرافیک در مرحله آخر بد اومدی میگی DarSiders 2 بازی بدیه؟!

امیدوارم ناراحت نشده باشی چون من فقط نظرم رو دادم ، راستی مطلبت هم واقعا عالی و آموزنده بود [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
نقل‌قول:
نقل‌قول:  
درباره ی nfs باید بگم منضور من از اول یعنی اولین nfs بود نه از اول بازی چون این قدر فیزیک ماشین ها بد طراحی شده بود که نتونستم درست بازیش کنم و پاکش کردم . و فورزا و بازی های دیگه مبارک کنسول دارا ما که نداریم چی کار کنیم ؟ . و درمورد باگ های کالاف اونقدر وقت ندارم که وقتی ی جنازه داره می افته پایین نگاهش کنم واگه منضور شما از 8 . cod mw3 اون چیزهایی که گفتید من ندیدم ولی اگه خواستید باگ های بتل براتوت بزارم در خدمتم  . بحث آنلاین هم گفتم که آشغال ترین بازی قرن هم آنلاینش حال میده دارم در مورد ی چیز جدید حرف میزنم مثل watch dogs .

---------------------------
یعنی خوشم میاد ما ایرانیها اگه رو یه چیز تعصب داشته کار حضرت فیله که نظرمون رو تغییر بده(والله از دست اونم کاری بر نمیاد). فزیکه nfs  کجاش مضخرفه؟ من نمیگم خیلی خوبه ولی خوب هست..خب مگه شما رو چه سطح گرافیکی بازی رو گذاشته بودید؟اخه این از نظر شما خیلی بد طراحی شده؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
[تصویر:  fPN.jpg]
[تصویر:  gPN.jpg]
بعد از این خب داداش شما چرا درمورد بازی که همون اولش پاکش کردی نظر  میدی که این بازی افنضاحه؟بعد شما فیزیک بازی مثله کال که سر اشغال بودنش همه اتفاق نظر دارند برات قابله قبوله بعد فیزیک این بازی  که در حد خوب و قابل تحسینی هست نمی تونی تحمل کنی[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
بعد در مورد کال و بتل..بله برای شما و سایر دوستانی که انلاین بتل رو با اون نقشه های عظیمش رو تجربه نکردید انلاین هر بازی حال میده ولی واسه من و اونایی که انلاین بتل رو تجربه کردن انلاین اکثر بازی ها فقط بچه بازیه....نمونش انلاین کال 8(mw3) که من کلا 5-6 ساعت بیشتر نتونستم تحملش کنم و اونم به اصرار دوستام بود... و به هیچ وجه باهاش حال نکردم..نقشش یک دهم بتل هم نبود و هر تیر بی هدفی که میزدی میدیدی که خورده به یکی از دشمنات ...و ازادی عمل کمی داشته در صورتی انلاین بتل از هزارو یک جور سلاح و ماشینهای جنگی(چه زمینی چه هوایی)دستت بازه که استفاده کنی و فضای بازی مثله جهنم میمونه و مثل کال نیست که بتونی پشت یه تیکه چوب یک ساعت کاور بگیری و تانکم نتونه تکونت بده.
اون باگها رو که شما حتما نباید دیده باشی خب من خودم اون مرحله کال9(BO2) وقتی مرحله رو restart کردم دیگه باهاش مواجه نشدم.. .....من که داخل انلاین بتل باگی رو ندیدم شما اگه چیزی داری بذار ما هم ببینیم....
ولی خب من میدونم که باز شما حرف من رو قبول نمی کنی و یه بهانه ای میاری...پس بهتره بحث رو بیشتر از این ادامه ندیم..
[تصویر:  PmN.jpg]
پاسخ
(06-18-2013, 06:01 PM)'Amir Fenix' نوشته است: ببین زامبی رو خوب تعریف نکردی ، به اون موجوداتی که تو The Last Of Us بود نمیگن زامبی ...زامبی به کسانی می گویند که بر اثر یه ویروسی آلوده شده باشند و تغییر ظاهری آن چنانی هم نداشته باشند پس نوشتی کسانی که رو لباسشون خون هست زامبی نیستند ، درصورتی که این اشتباهه.
بعدشم چرا از Most Wanted 2 بد میگی؟ بازیش که واقعا خوب بود فقط داستان نداشت همین ...پس مقایسه کردن Grid 2 با Most Wanted 2 کار به شدت بدی به حساب میاد!
از دارک سایدر 2 هم بد نگو که تعصب دارم روش! خودت میگی گرافیک در مرحله آخر بد اومدی میگی DarSiders 2 بازی بدیه؟!

امیدوارم ناراحت نشده باشی چون من فقط نظرم رو دادم ، راستی مطلبت هم واقعا عالی و آموزنده بود [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نه اصلا ناراحت نمیشم . فقط شما نظرات منو اشتباه متوجه شدید . زامبی به موجودی میگن که توسط ویروسی آلوده شده و رفتای غریزی داره و فقط به خودن هر چیزی که ببینه فکر میکنه درسته ؟ . منضور من از زامبی واقعی این بود که موجودی که با نزدیک شدن به آدم طرف واقعا بترسونه نه ی گاز بگیزره . در مورد darksiders 2 هم اصلا از بازی بد نگفتم فقط بازی هایی مثال زدم که یکی از مزیت ها یا اون مشکل هارو داشتن چون خودم با بازیش خیلی حال کردم . و من اصلا grid با most wanted 2 مقایسه نمیکنم . من از مشکلات و نداشتن هیجان بازی ها ی ریسینگ گفتم شما بازی run روی hard بازی کنید بعد فرقشو با most wanted 2 میفهمید .
پاسخ
(06-18-2013, 06:14 PM)'krazy_kow@' نوشته است:
(06-18-2013, 06:01 PM)'Amir Fenix' نوشته است: ببین زامبی رو خوب تعریف نکردی ، به اون موجوداتی که تو The Last Of Us بود نمیگن زامبی ...زامبی به کسانی می گویند که بر اثر یه ویروسی آلوده شده باشند و تغییر ظاهری آن چنانی هم نداشته باشند پس نوشتی کسانی که رو لباسشون خون هست زامبی نیستند ، درصورتی که این اشتباهه.

نه اصلا ناراحت نمیشم . فقط شما نظرات منو اشتباه متوجه شدید . زامبی به موجودی میگن که توسط ویروسی آلوده شده و رفتای غریزی داره و فقط به خودن هر چیزی که ببینه فکر میکنه درسته ؟ . منضور من از زامبی واقعی این بود که موجودی که با نزدیک شدن به آدم طرف واقعا بترسونه نه ی گاز بگیزره . در مورد darksiders 2 هم اصلا از بازی بد نگفتم فقط بازی هایی مثال زدم که یکی از مزیت ها یا اون مشکل هارو داشتن چون خودم با بازیش خیلی حال کردم . و من اصلا grid با most wanted 2 مقایسه نمیکنم . من از مشکلات و نداشتن هیجان بازی ها ی ریسینگ گفتم شما بازی run روی hard بازی کنید بعد فرقشو با most wanted 2 میفهمید .

من این زامبی رو از خودم نگفتم ، تو کتابی خوندم.
شما گفتی most wanted 2 خوب عمل نکرد ولی grid 2 تونست بهتر عمل کنه.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(06-18-2013, 06:20 PM)'Amir Fenix' نوشته است:
(06-18-2013, 06:14 PM)'krazy_kow@' نوشته است:

من این زامبی رو از خودم نگفتم ، تو کتابی خوندم.
شما گفتی most wanted 2 خوب عمل نکرد ولی grid 2 تونست بهتر عمل کنه.

منم زامبی تو اینترنت خوندم . ولی این یک درست گفتید grid2 از most wanted 2 بهتر عمل کرد .(به نظر من . از نظر نداشتن هیجان و اصلا این دوتارو با هم مقایسه نمیکنم .)
پاسخ
grid 2 سیمولایتوره mw آرکیده! مقایسشون مثل مقایسه ی اسسین با ماریو اه! هیچ ربطی به هم ندارن!
weep not for roads UNTRAVELLED
weep not for paths left ALONE
 cause beyond every BEND
is a log blinding END
...i'ts the worst kind of PAIN i've known
پاسخ
(06-18-2013, 06:07 PM)'roommate' نوشته است:
نقل‌قول:
نقل‌قول:  
درباره ی nfs باید بگم منضور من از اول یعنی اولین nfs بود نه از اول بازی چون این قدر فیزیک ماشین ها بد طراحی شده بود که نتونستم درست بازیش کنم و پاکش کردم . و فورزا و بازی های دیگه مبارک کنسول دارا ما که نداریم چی کار کنیم ؟ . و درمورد باگ های کالاف اونقدر وقت ندارم که وقتی ی جنازه داره می افته پایین نگاهش کنم واگه منضور شما از 8 . cod mw3 اون چیزهایی که گفتید من ندیدم ولی اگه خواستید باگ های بتل براتوت بزارم در خدمتم  . بحث آنلاین هم گفتم که آشغال ترین بازی قرن هم آنلاینش حال میده دارم در مورد ی چیز جدید حرف میزنم مثل watch dogs .

---------------------------
یعنی خوشم میاد ما ایرانیها اگه رو یه چیز تعصب داشته کار حضرت فیله که نظرمون رو تغییر بده(والله از دست اونم کاری بر نمیاد). فزیکه nfs  کجاش مضخرفه؟ من نمیگم خیلی خوبه ولی خوب هست..خب مگه شما رو چه سطح گرافیکی بازی رو گذاشته بودید؟اخه این از نظر شما خیلی بد طراحی شده؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
[تصویر:  fPN.jpg]
[تصویر:  gPN.jpg]
بعد از این خب داداش شما چرا درمورد بازی که همون اولش پاکش کردی نظر  میدی که این بازی افنضاحه؟بعد شما فیزیک بازی مثله کال که سر اشغال بودنش همه اتفاق نظر دارند برات قابله قبوله بعد فیزیک این بازی  که در حد خوب و قابل تحسینی هست نمی تونی تحمل کنی[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
بعد در مورد کال و بتل..بله برای شما و سایر دوستانی که انلاین بتل رو با اون نقشه های عظیمش رو تجربه نکردید انلاین هر بازی حال میده ولی واسه من و اونایی که انلاین بتل رو تجربه کردن انلاین اکثر بازی ها فقط بچه بازیه....نمونش انلاین کال 8(mw3) که من کلا 5-6 ساعت بیشتر نتونستم تحملش کنم و اونم به اصرار دوستام بود... و به هیچ وجه باهاش حال نکردم..نقشش یک دهم بتل هم نبود و هر تیر بی هدفی که میزدی میدیدی که خورده به یکی از دشمنات ...و ازادی عمل کمی داشته در صورتی انلاین بتل از هزارو یک جور سلاح و ماشینهای جنگی(چه زمینی چه هوایی)دستت بازه که استفاده کنی و فضای بازی مثله جهنم میمونه و مثل کال نیست که بتونی پشت یه تیکه چوب یک ساعت کاور بگیری و تانکم نتونه تکونت بده.
اون باگها رو که شما حتما نباید دیده باشی خب من خودم اون مرحله کال9(BO2) وقتی مرحله رو restart کردم دیگه باهاش مواجه نشدم.. .....من که داخل انلاین بتل باگی رو ندیدم شما اگه چیزی داری بذار ما هم ببینیم....
ولی خب من میدونم که باز شما حرف من رو قبول نمی کنی و یه بهانه ای میاری...پس بهتره بحث رو بیشتر از این ادامه ندیم..

3تا جمله بیشتر نمی گم
1- هرکی ی نظر داره و من اولش این گفنم
2- برای همین از آنلاین حرفی نزدم چون اصلا بازی نکردم
3- ...
پاسخ
هر جا که ازش خوندم میگفتن یه شاهکاره،dishonord شاهکار بی مانند یوبی سافت رو میگم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]،یه جا خوندم داستانش اینقده جذابه که اگه شروعش کردی باید تا تهشو بری،اون موقع که اواسط dishonored بودم دیگه far cry 3 رو 10 دور تموم کرده بودم،به وسطای dishonord که رسیدم از بس برام نچسب بود بوسیدمشو گذاشتمش یه گوشه خاک بخوره بعدشم رفتم سراغ جاده های خاکی و پر از چاله چوله ی far cry 3 و هی تازوندم،هی تازوندم،یادمه یک شبو تا صبح فقط با یک جیپش تویه جاده هاشگاز میداد،از بیکاری سربه سر دوستام میذاشتمو هی باگ از بازیش می گرفتم که فکر کنم تا الان 30 تایی شده باشن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
اما هنوز که هنوزه dishonored رو نشده بعد از اتمامش یک باره دیگه ببرمش.
بنظر من داستان درگیر کننده مال mass effect 3 هستش نه beyond  و امثالهم،داستانش تا حدی منو درگیر کرده بود که بعد از اتمام بازی عین یک دیوانه 3 ساعت کامل به صفحه مانیتور خیره بودم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
هرچند با بعضی از حرفات موافق نیستم ولی چون گفتی نظرشخصیه[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
دس به قلمت خوبه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]ببخشید باید میگفتم دس به کیبوردت[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img] خیلی خوبه تا حدودی با من هم فکر هستید فقط من از هیچ کدوم از بازیایی که گفتید تعریف نکردم یا اشکالی نگرفتم اینا برای چی بود ؟
و با کدوم حرفام مخالف هستید ؟
پاسخ
(06-18-2013, 08:21 PM)'krazy_kow@' نوشته است: [img]images/smi/s0 (62).gif[/img] خیلی خوبه تا حدودی با من هم فکر هستید فقط من از هیچ کدوم از بازیایی که گفتید تعریف نکردم یا اشکالی نگرفتم اینا برای چی بود ؟
و با کدوم حرفام مخالف هستید ؟
بحث داستانو گیم پلی شد وگفتی داستان مهم تره منم در جوابت به طور نامحسوس گفتم داستانو ولش کن گیم پلی باهال باشه داستان بدرد لای جرز میخوره،مثال far cry 3 و dishonord هم واسه همین بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,721 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,167 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,735 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  حرف اضافه، ضد بازی، ضد مخاطب – جایگاه داستان سرایی در بازی‌ها Clegane 26 9,617 09-09-2016, 03:08 PM
آخرین ارسال: razhaypenhan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان