امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث هفته | تحلیل یک بازی از دیدگاه شما در این هفته
بحث هفته پنجم *Rise Of The Tomb Rider*

[تصویر:  zfvhgpe7pjp0sy6jt1ki.jpg]

پلتفرم :  Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Microsoft Windows

سازندگان : Square Enix, Crystal Dynamics, Nixxes Software BV

ناشرین : Square Enix, Microsoft Studios

پس از موفقیت عظیم بازسازی عنوان قدیمی و اکشن-ماجرایی، دزد مقبره، باری دیگر شاهد عرضه یک قسمت جدید از این سری احیا شده هستیم. سازنده همانند قبل شرکت کریستال داینامیک میباشد و بازی همچنان توسط اسکوار منتشر میشود. البته بر خلاف نسخه قبلی، عنوان در ابتدا در انحصار کنسول نسل هشتی مایکروسافت است و پس از مدتی برای دیگر پلتفرم ها هم عرضه می شود. داستان حول شخصیت لارا کرافت ماجراجو و مسافرت او به قعر سیبری می باشد. تریلرهایی بسیار امیدوار کننده و جاه طلبانه از بازی منتشر شده که ندای یک شاهکار را میدهد. گرافیک بازی کاملا با نسل هشتم خو گرفته و کمتر اشکالی را در پیرامون آن می توان گرفت. گیم پلی بازی همچنان نفس گیر و پر حرارت است، البته در آن سرمای استخوان سوز زیاد نمیتوان حرارت را حس کرد !
دوستان منتظر نظرات و عقاید شما در مورد بازی هستیم.
پاسخ
1- ممنون بابت قرار دادن این بازی به عنوان بحث هفته!
2- عاشق این بازی هست!
3- واقعا نسخه ای که در سال 2013 منتشر شد یک بازی دوست داشتنی بود، به خصوص گیم پلیش. این عنوان هم اصول گیم پلی  TR قبلیه حفظ کرده + نکات جدید. هر چند که گیم پلی از ریشه های اصلی سری دور شده یکم اما من این ترجیح میدم! گرافیک بازی هم  عالیه، برف و کوهستان توش خوب طراحی شدن فقط یه تریلر داشت بعد گیمزکام که باید یه خرس می کشت، اونجا گرافیک محیطش ضعیف بود! ولی در کل قابل قبوله. داستانم اینبار لارا خودش رفته دنبال ماجراجویی و کشف اسرار بر خلاف نسخه ی قبلی و جالب تره. به نظرم متای بازی بالای 89-88 بشه و  حتمی تجربه ش می کنم. [تصویر:  heart.png] 
نزدیک ترین رقیبش برای کنسول سونی ( اگه این انحصاری زمانی  Xbox One  بگیریم ) آنچارتد 4 هست، که من به آنچارتد فعلا 95 از 100 میدم! و به این بر اساس نمایش هاش 92 از 100  [تصویر:  biggrin.png]
پاسخ
به نظر من(با اینکه زیاد گیمپلی رو ندیدم) از لحاظ گرافیک تا به اینجا خوب بوده اما عالی نبوده(با توجه به رقیبش آنچارتد4) حالا امیدوارم پیشرفت کنه. یجورایی به دلیل تجربه ی بالا این بازی در صنعت بازی ها میشه حداقل از لحاظ گیمپلی بهش امیدوار بود چون یجورایی حکم پدربزرگ رو در این سبک از بازی ها داره و توی تریلر ها هم خوب ظاهر شده و یکی از برتریهاش نسبت به عناوین دیگه در این سبک، اینه که به کمک المان ها میشه مراحل رو بدون نیاز به جنگ رد کرد. از نظر من متاش از 88 تا 93 میشه دیگه بالاتر از این بخواد بشه باید کلی روش کار کنن مخصوصا روی گرافیک چون الان در تریلر ها حدودا میشه گفت با دو سه تا از عناوین منتشر شده فعلی قابل مقایسه هست، مخصوصا توی تریلر آخر طراحی محیط بارونیش در حد بتمن آرکهام کنایت(دیگه اسمش سخته :D ) بود. اما بازم خوبه و هنوز فرصت برای بهتر شدن داره.

از اونجایی که این چند وقته بازی زیاد میاد و منم دیگه احتمالا پولام خیلی کم میشه، اگه متاش بالا شد میگیرمش :D
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ
واقعا بازی عالی هستش.توی تریلر گیمز کام عظمت بازی رو دیدیم.
هرچند که بازی از ریشه های قدیمیش دور شده و بیشتر به سبک تلاش برای بقا نزدیک شد اما بازهم سبک جدیدش دل نشین و زیباست.
مخصوصا صداگذاریش که توی تریلر گیمز کام فوق العاده بود.
اما آنچارتد 4 رقیب سرسختی برای این بازی هستش و کارشو خیلی دشوار میکنه.
به نظر من این بازی متای بالای 89 میگیره.
[تصویر:  MK_HeroBlock.jpg]
پاسخ
من بخاطر لارا صبر میکنم وگرنه بازیایی هستن که بهتر از تومب ریدرن . در ضمن به نظرم مایکرو نامردی کرد . ولی واسه اینکه بحث درست نشه بهتره بعضی از حقایقو نگیم  S0 (24)
پاسخ
(08-26-2015, 02:54 AM)Salar-JR نوشته است: من بخاطر لارا صبر میکنم وگرنه بازیایی هستن که بهتر از تومب ریدرن . در ضمن به نظرم مایکرو نامردی کرد . ولی واسه اینکه بحث درست نشه بهتره بعضی از حقایقو نگیم  S0 (24)

اگه کاملا انحصاری میشد اونوقت خیلی ضربه سنگینی به بقیه فن های توم ریدر وارد میشد 
Neutral
[تصویر:  MK_HeroBlock.jpg]
پاسخ
(08-26-2015, 02:58 AM)The Pro Gamer نوشته است:
(08-26-2015, 02:54 AM)Salar-JR نوشته است: من بخاطر لارا صبر میکنم وگرنه بازیایی هستن که بهتر از تومب ریدرن . در ضمن به نظرم مایکرو نامردی کرد . ولی واسه اینکه بحث درست نشه بهتره بعضی از حقایقو نگیم  S0 (24)

اگه کاملا انحصاری میشد اونوقت خیلی ضربه سنگینی به بقیه فن های توم ریدر وارد میشد 
Neutral

هه . نه داداش به نظرم انحصاری زمانی روهم به زور کرده ک بلکه فروشش بالاتر بره ... حالا زیاد نمیریم تو این حرفا . بعضی از حقایقو هم نباید گفت . اگرم یه موقع انحصاری کامل کرده بود فرقی به حالمون نمیکرد چون تا ناتی داگ هست پی اس 4 برتره . وقتی ناتی داگ نباشه شاید یکم ایکس باکس بتونه نزدیک پی اس 4 بشه .
پاسخ
(08-26-2015, 03:04 AM)Salar-JR نوشته است:

Neutral

هه . نه داداش به نظرم انحصاری زمانی روهم به زور کرده ک بلکه فروشش بالاتر بره ... حالا زیاد نمیریم تو این حرفا . بعضی از حقایقو هم نباید گفت . اگرم یه موقع انحصاری کامل کرده بود فرقی به حالمون نمیکرد چون تا ناتی داگ هست پی اس 4 برتره . وقتی ناتی داگ نباشه شاید یکم ایکس باکس بتونه نزدیک پی اس 4 بشه .

به شخصه نفهمیدم که چطور یه کمپانی و کنسول کاملو با یه استودیو مقایسه کردین !

نقل‌قول: وقتی ناتی داگ نباشه شاید یکم ایکس باکس بتونه نزدیک پی اس 4 بشه

ولی خوب فن بوی هستین و بهتون احترام میذاریم. مشکلی نیست شما بازی مورد علاقتونو بخرین هر چی که دوست دارین !
پاسخ
(08-26-2015, 04:12 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(08-26-2015, 03:04 AM)Salar-JR نوشته است:

Neutral

به شخصه نفهمیدم که چطور یه کمپانی و کنسول کاملو با یه استودیو مقایسه کردین !

نقل‌قول: وقتی ناتی داگ نباشه شاید یکم ایکس باکس بتونه نزدیک پی اس 4 بشه

ولی خوب فن بوی هستین و بهتون احترام میذاریم. مشکلی نیست شما بازی مورد علاقتونو بخرین هر چی که دوست دارین !
نیازی به احترام گزاشتن شما نیست دوست عزیز
پاسخ
دوستان  به هم و علایق یک دیگه احترام بزارید .
خواهشا فن بازی هم در نیارید .
باتشکر .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,320 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am
  دیالوگ های ماندگار از دیدگاه شما parda$ 2 1,723 08-16-2015, 06:58 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان