امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث هفته | تحلیل یک بازی از دیدگاه شما در این هفته
سلام
من همینجا از همه عذرخواهی میکنم بابت اشتباهی که از بنده رخ داده
خیلی شرمندم. به همین علت، موضوع جدید قرار میگیره

------------------------------------------------------------------------
Assassin’s Creed: Syndicate
[تصویر:  09339981627796787606-159x200.jpg]

Assassin's Creed Syndicate یک بازی ویدئویی تاریخی در سبک اکشن ماجرایی و مخفی‌کاری است که توسط یوبی‌سافت کبک در دست ساخت است و توسط یوبی سافت منتشر می‌شود. این بازی در ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ برای کنسول‌های نسل هشتم، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و تا پایان همین سال نیز برای مایکروسافت ویندوز عرضه خواهد شد. این نهمین قسمت از سری اصلیاساسینز کرید است که داستان آن ۷۵ سال پس از اتفاقات نسخهٔ کیش یک آدم‌کش: وحدت خواهد بود.

رویدادهای بازی توسط برادر و خواهری دوقلو به نام‌های جیکوب و ایوی فرای در لندن ۱۸۶۸ و دوران انقلاب صنعتی و ﺩﺭ ﺩﻭﺭﻩ ﺗﺎریک ویکتوریا ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﻟﻨﺪﻥ ﺟﺮﯾﺎن ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ. این نسخه نیز همانند دیگر بازی‌های سری با دید سوم شخص و به صورت جهان باز خواهد بود و همچنین امکانات جدیدی شامل سیستم جدید جهانگردی، بهبود عملکرد مبارزات و مخفی‌کاری و ﺭﺍﻧﺪﻥ ﻭﺳﺎﯾﻞ ﻧﻘﻠﯿﻪ از جمله کالسکه است. ﺳﻼح ﻭ ﺍﺑﺰﺍﺭﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺿﺎﻓﻪ شده و همچنین بازیکن به صورت اختیاری قادر خواهد بود تا همانند بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۵ هم در شخصیت جیکوب و هم در شخصیت ایوی بازی کند.

این نسخه فاقد بخش چندنفره خواهد بود و ﻃﺒﻖ ﺻﺤﺒﺖ‌ﻫﺎﯼ ﯾﻮﺑﯽ ﺳﺎﻓﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻤﺮکز ﺑﺨﺶ ﺳﺎﺧﺖ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ روند ﻭ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎﺯﯼ می‌باشد ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺨﺶ ﺁﻧﻼﯾﻨﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ. طی گفتگوی وب‌گاه گیم‌اسپات با یکی از اعضای یوبی‌سافت کبک ﺍﺫﻋﺎﻥ ﺩﺍﺷﺖ; ﺳﺎﺯﻧﺪﮔﺎﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻤﺮکز ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺑﺨﺶ تک ﻧﻔﺮﻩ ﻗﺮﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺩﺍﺩ ﻭ ﻃﺒﻖ ﺗﺼﻤﯿﻢﮔﯿﺮﯼ‌ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻗﺮﺍﺭ بر این ﺷﺪ که ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﺨﺶ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮﻩ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﺷﻮﺩ.

داستان در خارج از لندن آغاز می‌شود. شخصیت‌های بازی به وسیله قطار به لندن رسیده، و برای اولین بار این شهر را رویت خواهند کرد. 
زمانی که جیکوب و ایوی به لندن رسیدند، تمپلارها در حال پیروزی بودند و تمامی جنبه‌های کلیدی لندن به دست آن‌ها بود. در گذشته لندن بزرگترین مرکز بشریت، و جمعیتی معادل یک چهارم جهان را دارا بوده است، و تمپلارها بر روی تمامی بخش‌های شهر کنترل کامل داشتند.
عنوان جدید کیش یک آدم‌کش: سندیکا از روی رمان «The Cricket on the Hearth» اثر چارلز دیکنز نوشته و الهام برداری شده‌است.

[تصویر:  180x102.png]   [تصویر:  180x102.png]   [تصویر:  180x102.png]
[تصویر:  180x102.png]   [تصویر:  180x102.png]   [تصویر:  180x102.png]
پاسخ
اساسینس سندیکیت اسمش رو که میشنوم میفهمم داره به ریشه وقدرت خودش بر میگرده خبر خوب اینه که تایید شد سیب بهشدی هم درون بازی هست چون از اول داستان سر همون بوده بازی میتونه موفق بشه فقط به ۲ دلیل .
ساختن داستانی زیبا‌
ساختن و قدرت بخشیدن به اشخاص بازی (شخصیت پردازی قوی)
اگه این دوتا رو داشته باشه بازی عالی میشه و شانسی برای گوتی شدن هم میتونه باشه.
در کل گرافیم بازی بسیار بالاس وقتی هم گرافیک بالا بره باید تلاش کنن تا فیزیک و حرکت و NPC ها رو کم کنن و چون بهینه سازیشون هم ضعیفه به مشکل بر میخورن اگه بتونن از مقابل این مشکلات رد بشن قطعا نا اساسینسی در خد اساسینس ۲ خواهیم بود (حتی بهتر)
پاسخ
به شخصه معتقدم متای این بازی بین 78 تا 85 میشه و ارزش بازی هم در همین حد خواهد بود! خیلی خوب ( نه عالی و نه خوب )
داستان که به نظر خوب هست و منتظر نقش چارلز دیکنز هستم! این خواهر و برادر هم خوب جلوه کردن برام و کلا گذشته ی بریتانیا و زمان ویکتوریایی دوست دارم.
گیم پلی بازی مثل همیشه متوسط هست! اینبار مبارزات سریع تر شده که چندان خوشم نمیاد.... :-/
گرافیک اما عالیه! یه محیط پویا و زنده. و به امید باگ های کمتر... S0 (2)

کلا به بازی بر اساس اطلاعات و نمایش هاش 8 از 10 میدم!
پاسخ
فك نكنم بتونه رقيب شاخي واسه كانديد هاي گوتي باشه ولي بلاخره اساسين كريده و  بايد تجربش كرد.
با توجه به تريلري كه امروز ديدم به نظر ميرسه طراحي لندل فوق العادس و گرافيك هم پيشرفت هاي خوبي داشته.
سيستم جديد مبارزات رو با اينكه خيلي از دوستان زياد باهاش حال نكردن ، من ازش لذت بردم و راضي بودم.
ايده ي دوقلوها خيلي جالب بود و دوست داشتم.
در كل به اين نسخه اميدوارم و فك نكنم يوبيسافت اينبار با دست خالي اومده باشه.
NVB

4Ever Live
پاسخ
به شخصه معتقدم این که یوبیسافت اصلا به این فرانچیز استراحت نمیده یه اشتباه تمام عیاره، انصافا یونیتی خیلی ضعیف بود این بار میگم متاش بین 75 تا 80 می شه.
داستان بازی کمی جالبه که توی محوریت دو شخصیت می چرخه. همین که داستان اینبار از یه اثری الهام گرفته شده بازی جذاب می کنه اما مشکل این سری توی نسخه ی یونیتی دقیقا اینجا بود: اتمسفر و طریقه ی روایت داستان اصلا با خود داستان هم خونی نداشتند و جذابیت خاصی نداشتند و گیمر کلا همینجوری بازیو میرفت.
امیدوارم اینبار این اشتباهو نکنن و حداقل توی دوران ویکتوریا توی لندن خراب نکنن.
گرافیک با توجه به هیولاهایی که دارن ساخته میشن Eee خیلی عالی نیست و یه چیزی بین عالی و خیلی خوبه(خیلی خیلی خوب) انصافا شهر لندن جالبه اما دیگه اتمسفر این بازیو باید تاریک درست کنن همش یه اتمسفرو به کار میبرن با یکم تغییر، مبارزات یکم خشک و بی روح شدن ولی اگه توسعش بدن می تونه یه نوآوری باشه.
من خودم همونطور که اول گفتم متاش احتمالا بین 75 تا 80 خواهد بود نه کمتر به خاطر اینکه حداقل بابت گرافیک خوبش یه نمرات خوبی میدن. بالا تر هم نمیره به دو دلیل: باگ هایی که مطمئنا وجود خواهند داشت، استراحت نداشتن فرانچیز و نقص هایی که مطمئنا وجود خواهند داشت.
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ
FarCry: Primal

[تصویر:  w48o_cqpxpruvaaev2mm.jpg]

پلتفرم: پلی استیشن 4، اکس باکس وان و PC
تاریخ انتشار: 23 فوریه سال 2016
استودیو سازنده: Ubisoft Montréal
سبک: اول شخص اکشن

توضیحات:
در 14 مهر بود که نسخه جدید سری محبوب "فارکرای" معرفی شد. نام این بازی "پریمال" (به معنی: قدیمی و کهن) است که در تاریخ ذکر شده برای کنسول‌های نسل 8 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
در این نسخه باید در دوران بسیار قدیمی با حیوانات و قبیله‌های دشمن دست و پنجه نرم کنید! در بازی شما به عنوان شخصیتی به نام "TAKKAR" به بازی کردن بپردازید؛ TAKKAR آخرین فرد بازمانده از گروه و قبیله خود می‌باشد که شکارچی حرفه‌ای نیز محسوب می‌شود.
در "پریمال" دیگر خبری از تفنگ و... نیست و باید با استخوان حیوانات، سنگ و... برای خود اسلحه‌ای درست کنید! دقیقا یکی از نکات قابل توجه بازی همین محسوب می‌شود. همه ما فارکرای را با انواع و اقسام تفنگ‌ها میشناسیم؛ ولی یوبی سافت برای اینکه جیب ما گیمران را جا به جا کند، تصمیم برای ایجاد یک آی‌پی جدید نکرد و این بازی را به اسم فارکرای معرفی کرد! (در واقع به فکر همه چیز است به غیر از گیمران)
نسخه جدید فارکرای فقط از بخش داستانی بهره‌مند خواهد بود؛ سازندگان دلیل این کار را تمرکز بر روی بخش داستانی بیان کردند.

سخنانی از آقای Jean Christophe (یکی از خالقان بازی):

نقل‌قول: دوران عصر حجر بهترین ایده برای سری بازی‎های Farcry می‎باشد.
بازی Far Cry معمولا شما را در جهانی شناخته شده قرار می‎دهد. جهانی که زیبا، بی‎قانون و وحشیانه می‎باشد. ولی عصر حجر متفاوت است. تنها یک را برای بشر وجود دارد؛ زمانی که انسان چوب را در داخل زمین قرار داد و ادعا کرد زمین مال اوست. زمانی که زنجیره غذایی شروع به تغییر و پیچیده شدن و البته بزرگ‎تر شدن که موجب درگیری انسان‎ها با یکدیگر شد البته طبیعت را نباید فراموش کرد!

تصاویری از بازی:
[تصویر:  FCP-2-200x100.jpg]

[تصویر:  FCP-7-200x100.jpg]
[تصویر:  FCP-1-Copy-200x100.jpg]
تریلر معرفی بازی:

دانلود

تریلر گیمپلی: 

دانلود

تصویر نسخه collector’s edition:

[تصویر:  far_cry_primal_collectors_edition_pegi_s...x338-1.jpg]

همچنین میتوانید برای بهره‌مندی اطلاعات بیشتر از این بازی نگاهی به مقاله "اولین نگاه به فارکرای: پریمال" به قلم استاد محمد سعید خزایی بیندازید.

نظر شما چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
خیلی خوشم نمیاد از این سبک که بدو برس به دشمن قبل اینک هبکشتت بکشش

اگه تفنگی در کار بود این قانون اینطور بود که  وایسا سره جات منتظر دشمن باشو بنگ !

اینطوری که باید با یه سری نیزه و تبر های اولیه به جنگ دشمن بری باعث کند تر شدن بازی می شه که ممکنه کسایی که به سبک تیر اندازی عادت کردن سختشون بشه همچین نوعی رو برن به نظر من باید یه فار کرای که توی تمدن خیلی پیشرفته مثل کال اف دیوتی ادونس یا بلک اپس باشه ارائه می داد اینطوری بازیکنان جزب می دشن چون همین الانشم یوبی یه بازی با تمدن قدیمی ارائه داده که اساسینه
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
من عاشق سری FAR CRY هستم !
زمانی که خبر ساخت FC4 رو شنیدم خیلی خوشحال شدم ... و حتی براش روز شماری میکردم . 190 روز 189 و ...
اما وقتی بازی رو گرفتم خیلی ناامید شدم ...!
سری جدید هم که به کلی تغییر دادن . کلا یک بازی دیگه به نام FAR CRY داره ساخته میشه .
پتانسیل عالی داره برای یکی از بهترین بازی های نسل شدن اما آیا این شرکت میتونه از همه پتانسیل استفاده کنه ؟ اصلا میخواد ؟
کلا برای من یکی دیگه طوری نیست که بخوام حتما حتما این عنوان تجربه کنم .
پاسخ
فار کرای یعنی اصل تمدن نباید یوبی با این کارا بازیاشو خراب کنه مثلا برای اساسین دیگه انلاین نزاشت و بازیاش مراحلش کمتره 

فار کرای هم بخواد با نیزه انجام بشه خوب دیگه فار کرای نمی شه

باید یه عنوان جدید می زد اسمشو می زاشت primal  اینطوری خیلی بهتر بود تا اینکه بیاد خراب کنه بازیو
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
این بازی اصلا Farcry نیست!!!
زیاد امیدی ندارم به این بازی.ایده قویی داره ولی بعید میدونم بتونن درست ازش استفاده بکنن.فقط امیدوارم اگه موفق شد,یوبی نیاد مثل بقیه بازی هاش شردوشی بکنه ازش!!!
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,374 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am
  دیالوگ های ماندگار از دیدگاه شما parda$ 2 1,726 08-16-2015, 06:58 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان