امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر در باره هک PS4
(05-16-2015, 12:20 AM)offboy نوشته است:
(05-16-2015, 12:08 AM)Dead Soldier نوشته است:
(05-15-2015, 11:59 PM)offboy نوشته است: خوب الان مشکل من دقیقا با همین سبک فکر هستش محمد عزیز؛ اینجا بچه ها تنها بهانشون اینکه بابا بازی ها گرونه نمیدونم ایران تحریمه
نمیشه انلاین بازی کردو از همین حرفا .. حالا جدای از تحریمات. میخوام سره مسئله مبلغ صحبت کنم ! ؛ مگه اونور آب همه بازی رو نو میخرن
نه خدایش . بابا اونجا هم 60 درصد گیمیرا 5 - 6 ماه صبر میکنن تا بازی ها رو دسته دوم بخرن .. الان داداش کوچکتر خودم بازی هارو دسته دوم می خره (100 تومن)
بعد از اینکه بازی رو تموم میکنه  به همون مغازه دار 80 تومن میفروشه هم لذت بازی قانونی رو میبره همچنین ساعت بازی هاشو کم میکنه تا لذتشو ببره (به زندگیش برسه)
و هم ضرر خاصی نمیکنه . البته قبول دارم که نمیشه بازی های دسته دوم رو آنلاین بازی کرد (به خاطره کد بازی که معمولا استفاده میشه) اصلا نیاز هم نیست که حتما آنلاین بازی
کنید چرا که برای آنلاین بازی کردن باید ماهی ۱۰ دلار یا سالی ۶۰ دلار بدی و پینگ و سرعتش هم از ایران بسیار ضعیفه و مگر از جاهای خاص 

من که تا الان 28 سال سنمه یه بار هم بازی رو غیر اوجینال نگرفتم .. حتی همین Komabt X رو 95 تومن اورجینال خریدم .. بعدشم میفروشم تا ضرر نکنم

من تقریبا با حرفتون موافقم اما نگاه کنید بازی مثل Call Of Duty که خطی رو میشه دسته دوم بازی کرد و فروخت .
اما GTA V و یا Fifa 15 چی ؟ من خیلی دوست داشتم GTA رو نگه دارم تا بتونم ایستر اگ هاشو پیدا کنم اما مجبور شدم بفروشم تا بازی جدید بگیرم .
و بازی مثل FIFA 15 رو هم اگه طرفدار فوتبال باشید نمیشه فروخت ! چون هیچ وقت تموم نمیشه و ازش خسته نمیشی .
خب فکرش رو بکن وقتی نمیخوای آنلاین بازی کنی چرا دیگه اورجینال بخری ؟ خوب یک سوم قیمت پول میدی سینگل پلیر رو میری بازی رو هم نگه میداری واسه خودت . البته کسایی که وضعشون خوبه بحثشون جداست و واسشون مهم نیست که چند تا بازی با هم بخرند . به نظر من در حق ما بی انصافی میشه چون من مطمئنم تو خارج 60 دلار به اندازه 200 تومان ما واسشون ارزش نداره .

آرین جان هر چیزی استثنا داره ؛ شما هم دقیقا دست گذاشتی رو 2 تا بازی که جزو استثنا ها هستن [تصویر:  wink.png]
اره خوب سبک فوتبال اونم FiFA واقعا خریدن اورجینالش اشتباه محضه .. من به صورت خیلی کلی گفتم
و هدفم بیشتر تمرکز روی این باور غلط تو ایران که از هک یه کمپانی بچه ها شاد میشن بود .. به نظرم
تورم و پایین بودن ارزش ریال کشورمون دیگه تغصیر سونی نیستش که درست میگم؟ ؛ اون کمپانی با کلی
سرمایه گزاری بعد از یک مدت طولانی یه بازی رو رونه بازار میکنه . بعد وقتی هک بشه اینور همه خـــــــــوشحال
این حرفتم قبول دارم که 60 دلار واقعا برای USA یا Euro خیلی کمه ..  اما چه میشه کرد ؟؟!! .. حالا سعی کنیم
رویه همون چنتا بازی که شما گفتی فعلا استثنا قائل بشیم تا بعد ببینیم چی میشه . ..
درسته . اما باید به مردم هم حق داد . وقتی وضع خودت خوب نباشه کلا به کس دیگه فکر هم نمیکنی .
به هر حال هر چی که میشه امیدوارم به نفع ما گیمر ها باشه .
پاسخ
خوب تنها چیزی که میتونم بگم اینکه هردوی ما داریم حرف درست رو میزنیم
یکی داره در مورده حقیقت صحبت میکنه و اون یکی در مورده واقعیت 
بین واقعیت و حقیقت فرقه زیادی هستش اما ... .. .
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
داداش حرفات كاملا درسته ولي بدون خود همين خارجيا وقتي كنسول هك بشه خيلي زودتر از من و شما هك مي كنن كنسول هاشون رو چون من توي ps3 وقتي انلاين بازي ميكنم خيلي هاشون مث من دارن با هك بازي مي كنن
و اينكه شما در نظر بگير بازي ها رو بتوني با قيمت خيلي پايين تر بگيري بدون اينكه چيزيرو از دست بدي
خب در اينصورت براي چي بايد اين همه پول ارجينال بدم در صورتي كه هكش خيلي ارزونتره؟؟
براي همين به نظر من به صرفه نيست كه بازي ارجينال بگيرم اونم وقتي كه خود كنسول هم نسبت به ديگر كشور ها خيلي گرونتر در مياد
يكي از دلايل اينكه خارجيا بيشتر ارجينال بازن اينه كه نبايد اين همه پول براي خريد خود كنسول بدن اونم با اين شرايط كشور ما كه خانواده ها اصلا با بازي هاي ويديويي موافق نيستن و فك ميكنن دور ريختن پوله!!
دوستان جنبه ي خوب هك شدن هم در نظر بگيريد اونم اينه با هك شدن كنسول دستگاه هاي خيلي زيادي به فروش ميره
از اين بحث خيلي لذت بردم!
پاسخ
الان قضیه به نظر من بیشتر ضربه خوردن به شرکت سونی هست و هیچ کدوم از ما این رو نمیخواد .
در ضمن من فک میکردم که کنسول قدرت PS4 حداقل تا 3 سال دووم بیاره و به نظرم یک مقدار داره زود هک میشه .
اگه درست باشه میترسم لطمه بزرگی به شرکت بخوره .
پاسخ
(05-16-2015, 12:33 AM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: داداش حرفات كاملا درسته ولي بدون خود همين خارجيا وقتي كنسول هك بشه خيلي زودتر از من و شما هك مي كنن كنسول هاشون رو چون من توي ps3 وقتي انلاين بازي ميكنم خيلي هاشون مث من دارن با هك بازي مي كنن
و اينكه شما در نظر بگير بازي ها رو بتوني با قيمت خيلي پايين تر بگيري بدون اينكه چيزيرو از دست بدي
خب در اينصورت براي چي بايد اين همه پول ارجينال بدم در صورتي كه هكش خيلي ارزونتره؟؟
براي همين به نظر من به صرفه نيست كه بازي ارجينال بگيرم اونم وقتي كه خود كنسول هم نسبت به ديگر كشور ها خيلي گرونتر در مياد
يكي از دلايل اينكه خارجيا بيشتر ارجينال بازن اينه كه نبايد اين همه پول براي خريد خود كنسول بدن اونم با اين شرايط كشور ما كه خانواده ها اصلا با بازي هاي ويديويي موافق نيستن و فك ميكنن دور ريختن پوله!!
دوستان جنبه ي خوب هك شدن هم در نظر بگيريد اونم اينه با هك شدن كنسول دستگاه هاي خيلي زيادي به فروش ميره
از اين بحث خيلي لذت بردم!

این داستان قانون کپی رایت یک بحث خیلی خیلی پیچیده و  بسیار دراز مدته که اگه بخوایم بهش بپردازیم خیلی مسایل دیگه جز هک وارد معقوله بحثمون میشه (اقتصاد - فرهنگ - ترایزسبوم مارک)
و و و .. .  به دوست خوبمون هم پست بالا گفتم .. هردوی ما یعنی چه من وشما و چه ارین عزیز ؛ داریم مطلب رو درست بیان میکینم و هردو طرف هم داریم درست میگیم ؛ اما یکی داره حقیقت رو
میگه و دیگری واقعیت .. بینشون فرقه اما هردوشون درسته .. نمیدونم تونستم مطلب رو ادا کنم یا نه .. اما در کل کاریش نمیشه کرد . چه ما بگیم و چه نگیم یه عده خوشحالن از هک و یه عده
نیستن  ..  اما به قول شما قشنگیش همین بحث و گفتگویی هستش که صورت میگیره و بسیار هم سود مند هستش . ..

من بیشتر فعالیتم تو سایت نقد فارسی هستش ؛ اونجا خیلی تو هر پیرامونی بحث شکل میگیره و ادامه دار میشه که خیلی هم خوب هستش (اسپم وجود خارجی نداره اونجا)
اینجا هم کم کم به همبن منوال بشه خیلی خوب میشه .  4 تا چیز من از شما ما یاد میگیرم - 4 تا چیز منفی هم شما تو مطالب من اصلاح میکنی ؛ میگم که بحث گفتگو در مجموع خوبه
منم خیلی لذت برم از این بحث. ..  
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
داداش ديگه بايد يا خدا رو بخواي يا خرما رو
يكم هم به اين فك كن الان سوني سود خيلي زيادي داره و حسابي پول در أورده
ولي به صورت كلي من وايميستم تا هك شه
باور كن اگر خود سوني ميدونست وضعيت ما اينجا براي خريد كنسول چيه خودش مجاني به هممون ps4 مجاني ميدا د
پاسخ
واقعا جای خوشحالی داره که دوستان در بحث ها شرکت میکنند و نظرات تخصصی خوبی میدند که باعث بالا رفتن انجمن گیمفا میشه .

در کل اورجینال بازی کردن هم حال و هوای خودش رو داره که بسیار هم گاهی اوقات لذت بخشه .
موضوع دیگه ای هست سوء استفاده مغازه و فروشگاه های مختلفه . الان اگه هک PS4 کاملا تایید بشه حداقل 1 میلیون تومن رو قیمت کنسول میاد که واقعا جای تاسف داره . همینطوریش هم قیمت ها استاندارد نیست اونطوری دیگه افتضاح میشه .
نظر شما در این مورد چیه دوستان ؟
پاسخ
اره داداش آرين
اما متاسفانه در اين حالت نه مشكل از ماست نه از شركت سوني
اين وضعيت اقصادي ما هست كه هركس هر چه قد دلش بخواد نرخ تعيين ميكنه و همه هم بايد موافقت كنن چون هيچ راهي ندارن
در اينصورت از نظر من بهترين كار خريد كنسول قبل از هك شدنش با قيمين پايين هر هست و وقتي كه هك منتشر شد كنسول رو هك كرد ولي خيلي راه حل ريكي هست و ممكنه حالا حالا ها هك منتشر نشه و كنسول بمونه رو دستمون
شرايط خيلي خسته واقعا
پاسخ
(05-16-2015, 01:02 AM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است:
اره داداش آرين
اين وضعيت اقصادي ما هست كه هركس هر چه قد دلش بخواد نرخ تعيين ميكنه و همه هم بايد موافقت كنن چون هيچ راهي ندارن
در اينصورت از نظر من بهترين مار خريد كنسول قبل از هك شدنش با قيمين پايين هر هست و وقتي كه هك منتشر شد كنسول رو هك كرد ولي خيلي راه حل ريكي هست و ممكنه حالا حالا ها هك منتشر نشه و كنسول بمونه رو دستمون
شرايط خيلي سخته واقعا

درسته . اما اگه یک نظارتی روشون بود خیلی خوب میشد .
درکل شاید الان زمان خوبی برای هک نباشه . من خودم پارسال مرداد ماه کنسول رو خریدم و 12 تا بازی روش انجام دادم و فقط 2 تاشون رو اصل خریدم .
البته بعد یک مدت هم دوباره قیمت ها کم میشه ولی  چند ماه اول ممکنه قیمت کنسول به 3 میلیون هم برسه .
باید بود و دید .
پاسخ
(05-16-2015, 01:02 AM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: اره داداش آرين
در اينصورت از نظر من بهترين كار خريد كنسول قبل از هك شدنش با قيمين پايين هر هست و وقتي كه هك منتشر شد كنسول رو هك كرد ولي خيلي راه حل ريكي هست و ممكنه حالا حالا ها هك منتشر نشه و كنسول بمونه رو دستمون
شرايط خيلي خسته واقعا

و ممکنه وقتی هم هک قطعی شد اون ریجنی که ما داریم قابل هک شدن نباشه و یا مثلا روی فریمورهای 3.50 بشه فقط هک را استفاده کرد در هر صورت مغازه دارها برد میکنن و ما ضرر ...
چیزه عجیبی هم نیست چندین سال هست که داره اجرا میشه متسفانه چارش صد افسوس هست  :(
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان