امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر در باره هک PS4
(05-16-2015, 02:14 AM)Dead Soldier نوشته است:
(05-16-2015, 02:07 AM)POIROT نوشته است:
(05-16-2015, 01:55 AM)Dead Soldier نوشته است: دوستان من که خیلی دوست دارم هک جوری باشه که آنلاین هم راحت بشه بازی کرد . چون همانطور که میدونید کم کم بازیها دارن به سمت آنلاین شدن میرند و واقعا در بعضی اوقات شاهد این هستیم که بر روی بخش آنلاین بیشتر کار صورت میگیره و به نظر من تا 15 سال دیگه همه بازیها آنلاین میشن . و یک جورایی حیفه آدم بخش آنلاین بعضی از بازیها رو از دست بده .
نظر شما چیه ؟ اصلا براتون فرقی میکنه ؟

من که فکر نمیکنم هیچوقت همه بازی ها نیاز به نت داشته باشن ، چون یه فاجعه عظیمی در سرعت نت میذاره ، ماکرو برای اینکه سرورهاش سنگین هستن برای آپدیت ویندوز هاش ، ویندوز 10 را  به شکل تورنت کرده برای دریافت آپدیت ها ، حالا شما خودتون سازمان ها و ارگان های دیگه هم اضافه کن به نظره من منطقی نیست اون بازی جدید تام کلاینس هم اولش همین متصل بودن دائمی رو میگفت ولی ...  :D

حرفت کاملا درسته . اما آیا 15 سال دیگه هم وضعیت همینطوره ؟

(05-16-2015, 01:38 PM)Dead Soldier نوشته است:
(05-16-2015, 01:26 PM)offboy نوشته است: خوب خدا و شکر دوباره برگشتیم سره قضیه هک . واقعا دیگه خیلی داشتیم فاصله میگیرفتیم که بد هم نبود در مجموع

دیشب به خاطره اینکه بیشتر پیگیر این داستان باشم تو گوگل به زبون های مختلف سرچ کردم که در آخر این وب سایت
پرتغالی توجه منو خیلی جلب کرد ClickHere اینجور که این سایت گزارش داده ؛ یه خرده فروش تو برزیل با این ادعا که شما
کنسولتو بهش تحویل بدی اونم بازی های مختلفی رو تو هارد کنسول کپی میکنه و تحویلت میده .. تمام فوت کارش هم با یک 
سخت افزار خیلی خاصی هستش که داخل PS4 متصل میکنه و بازی هارو تو هارد کنسول میریزه . ..  

پس اگه این ادعا درست باشه نمیشه گفت کنسول کامل هک شده .
یک چیزی ساختن احتمالا که وصل میکنن به کنسول و از طریق اون بازی ها رو توی هارد کپی میکنن .
درست متوجه شدم ؟

والا این چیزیه که این سایت داره ادعا میکنه ؛ این سایت 10 تا بازی رو کمتر از 100 دلار خریداری کرد این در حالیه که مجموعه بازی ها در صورت قانونی بالای 600 دلار هستش
تو خوده برزیل هم این 10 تا بازی در مجموع میشه 1700 رئال (معادل 560 دلار) ؛ اینجور که از شواهد بر میاد فکر کنم بازی های کپی شده تو برزیل رونق چشمگیری بگیره
سایت Jogos گفته این مسئله رو به سونی گزراش داده حتی کنسول هک شده رو برای کمپانی فرستاده . فعلا سونی عکس عملی نشون نداده
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
(05-16-2015, 01:48 PM)offboy نوشته است:
(05-16-2015, 01:38 PM)Dead Soldier نوشته است:
(05-16-2015, 01:26 PM)offboy نوشته است: خوب خدا و شکر دوباره برگشتیم سره قضیه هک . واقعا دیگه خیلی داشتیم فاصله میگیرفتیم که بد هم نبود در مجموع

دیشب به خاطره اینکه بیشتر پیگیر این داستان باشم تو گوگل به زبون های مختلف سرچ کردم که در آخر این وب سایت
پرتغالی توجه منو خیلی جلب کرد ClickHere اینجور که این سایت گزارش داده ؛ یه خرده فروش تو برزیل با این ادعا که شما
کنسولتو بهش تحویل بدی اونم بازی های مختلفی رو تو هارد کنسول کپی میکنه و تحویلت میده .. تمام فوت کارش هم با یک 
سخت افزار خیلی خاصی هستش که داخل PS4 متصل میکنه و بازی هارو تو هارد کنسول میریزه . ..  

پس اگه این ادعا درست باشه نمیشه گفت کنسول کامل هک شده .
یک چیزی ساختن احتمالا که وصل میکنن به کنسول و از طریق اون بازی ها رو توی هارد کپی میکنن .
درست متوجه شدم ؟

والا این چیزیه که این سایت داره ادعا میکنه ؛ این سایت 10 تا بازی رو کمتر از 100 دلار خریداری کرد این در حالیه که مجموعه بازی ها در صورت قانونی بالای 600 دلار هستش
تو خوده برزیل هم این 10 تا بازی در مجموع میشه 1700 رئال (معادل 560 دلار) ؛ اینجور که از شواهد بر میاد فکر کنم بازی های کپی شده تو برزیل رونق چشمگیری بگیره
سایت Jogos گفته این مسئله رو به سونی گزراش داده حتی کنسول هک شده رو برای کمپانی فرستاده . فعلا سونی عکس عملی نشون نداده

دمت گرم اطلاعات جالبی دادی  .
اما طبق گفته تو که کنسول هک شده رو واسه کمپانی فرستادند احتمالا سونی داره یک راه چاره ای واسش پیدا میکنه وگرنه ساکت نمیموند .
پاسخ
خواهش میکنم ارین جان ..  

در انتها هم بگم من خودم همین الان هم تو سایت رسمی کمپانی سونی هستم و دارم یه ایمیل براشون مبفرستم
کلا یک دل نوشته کلی که تو همین تایپیک تو مجموعه بحث ها که از دیشب تا الان متوجه شدم  .. 

میدونم احتمال اینکه جواب بدن خــــیلی کمه ؛ اما همین که از وضع معیشتی گیمیرا تو ایران با خبر باشن خوبه
در کل بحث های خوبی صورت گرفت .. اگه باز خبری جدیدی بود در آینده نزدیک باز گفتگو رو ادامه میدیم

ممنون از تایپیک خوبت ..  
روز خوش فعلا
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
از ته دل امیدورام هک شه |:
چون ما ایرانیا نه قانون کپی رایتی داریم که لااقل فروشنده هامون با انصاف بشن، نه اونقدر درآمد داریم که بتونیم با حقوق یه هفتمون چند تا بازی بخریم!

امیدوارم هک شه و ما ایرانیا هم به حقمون برسیم! البته اگه هک بشه و نتونیم آنلاین بازی کنیم به نظرم اصلا بدرد نمیخوره. امیدوارم مثل نسل قبل جوری هکش کنن که راحت بشه آنلاین زد، وگرنه من یکی هک بدون آنلاین زدن به هیچ دردم نمیخوره D:
پاسخ
اولا این که خیلی وقت بود چنین بحث داغی توی فروم ندیده بودم که سطحش هم خوب باشه و در این زمینه از کاربرا تشکر می کنم بهشون خسته نباشید می گم.
آقا بیاید صادق باشیم و خودمون رو گول نزنیم که برای مثال با هک شدن ps4 به سونی لطمه وارد می شه و از این حرف ها...می بینیم اگه هم هک بشه ما فقط استفاده مون رو می کنیم و می گیم خدا پدر اون گروهی رو بیامرزه که این ps4 رو هک کرد.....
تو این جامعه ی بی رحم کسی به فکر ما نیست که داریم چه عذابی می کشیم تو زندگی.....حالا ما حتما باید نگران لطمه خوردن اون بالایی ها باشیم؟!
پاسخ
اینقدر درباره این هایی که هک می کنند بد نګین شاید مشکل مالی دارن
پاسخ
کاش وضع اقتصادی ما اینقد خوب بود که اصلا به هک شدن فکر نمیکردیم و واسه هک شدنش ناراحت میشدیم :@
پاسخ
سلام هک پلی فور به ایران رسید من و دوستم دیروز رفتیم کنسلشو نرم افزاری هک کردیم و 10 تا بازی هم برامون ریخت پول هک 120 و بازیا همه 250 که کلا شد 370 خیلی خوبه نمیتونی انلاین بزنی امامیتونی به نت وصل شی و اپدیت و دی ال سی و ..... بگیری اما نباید انلاین وارد بازی بشی تازه یه خوبی داره میتونی بازی هایی که بصورت دیجیتالی یا فیزیکی اورجینال خریدی انلاینم بازی کنی با اپدیتم مشکلی پیش نمیاد اما فقط باید با فلش اپدیت کنی
هیچ اکانتی هم به دستگاه اصافه نشده که بگیم شیرینگه
هر کس خواست من ادرس و نام و شماره تلفن اقا رو براش پ.خ میکنم
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
فقط اين مغازه هك ميكنه ؟ اگه هم ميشه ادرس مغازه هم بنويس
پاسخ
آدرس مغازه رو واسم پ.خ کن 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان