امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی Ezio Auditore Da Firenze | عقاب فلورانس
[تصویر:  mq39ck3vl032.jpg]

نام : اتزیو ادیتوره دا فیرنزه (Ezio Auditore Da Frinze)

تولد : 1459

محل تولد : فلورانس - ایتالیا

وفات : 1524

زندگی خوبی داشتم , زندگی اشرافی و پر از تجملات ولی سرنوشت هرچه باشد همان می شود و مسیر زندگی را تغییر میدهد زندگی من هم همینطور , فقط یک راز کل زندگی ام را عوض کرد و ناگهان مانند برگ خزان رهسپار باد شدم مثل این میماند که همه چیز در یک لحظه رخ داد
ولی من باید به جلو میرفتم باید با سرنوشت مبارزه میکردم و من راهم را انتخاب کردم.

اتزیو ادیتوره دا فرینزه (Ezio Auditore Da Frinze) در فلورانس ایتالیا در سال 1459 پا به جهان گشود. وی زاده خانواده ای قدرتمند و اشرافی که پدر مشهور و ثروتمند او محکم و استوار پشت او بود و او را دور از رازهای خانواده و حاشیه هایش در بهترین شرایط بزرگ کرد, پسری که جز خوش گذرانی هدف دیگری نداشت ناگهان سرنوشت آن روی دیگر خود را به او نشان داد و راز بزرگ خانواده اش بالاخره کار دست او داد. با یک اتفاق بد اتزیو وارد مرحله ی جدیدی از زندگی اش شد.

[تصویر:  sbioyy90nuaa.jpg]

همه چیز خوب بود و اتزیو روز خوبی را با دو برادش فدریکو و پتروچیو میگذراند که پدر و بردارش را در میدان اصلی فلورانس به دار می آویزند ولی اتزیو توان نجات عزیز ترین کسانش را ندارد و دستش کوتاه است و از همین لحظه به بعد زندگی پسر خوش اقبال داستان دگرگون می شود و دیگر باید با آن خوشی ها و لذت ها و همچنین با عزیزانش وداء کند.

ماریو ادیتوره عموی اتزیو راز خانواده که از اتزیو پنهان مانده بود را به او می گوید. او بالاخره فهمید که خاندان او و همچنین پدرش از فرقه قاتلان بوده اند و اتزیو برای جانشینی پدرش باید وارد آنها شود اما او قبول نمی کرد و از این کار هراس داشت ولی مجبور بود برای حفاظت از مادر و خواهرش به همراه آنها به شهر مونترجیونی  به عمارت خاندان ادیتوره بروند. ماریو عموی اتزیو هم به او آموزش های لازم برای یک اسسین واقعی شدن را می دهد و او را مانند پدرش به یک اسسین واقعی تبدیل میکند. اتزیو پس از اموزش برای خاموش کردن شعله انتقام تمامی عاملان قتل پدر و برادرانش را یک به یک میکشد از جمله آبرتو آلبرتی که به پدر اتزیو خیانت کرد و باعث مرگ وی شد.

[تصویر:  toi3glz9lxlz.jpg]

تمامی این اتفاقات و ماجراها فقط به یک شخص یعنی رودریگو بورجیا پاپ آن زمان و رییس تمپلار ها ختم می شد و در واقع عامل اصلی بدبختی های اتزیو او بود اما اتزیو یک اسسین واقعی شده بود و دیگر هدفش انتقام نبود و بلکه میخواست به وظیفه اش عمل کند و سر آخر رودریگو را نکشت تا به او او ثابت کند مانند او یک قاتل وحشی نیست  که فقط هدفش کشتن افراد است بلکه معنای یک اسسین واقعی را به او بفهماند.

اتزیو دیگر آرام شده و به عمارت ادیتوره نزد خانواده و دوستانش بر میگردد اما سرنوشت دست بردار نیست و دوباره اتفاق هولناک دیگری رخ میدهد و پسر رودریگو بورجیا یعنی چزاره بورجیا شهر مونتر جیونی را به نابودی کشانده و حامی اصلی اتزیو یعنی عمویش ماریو ادیتوره را به قتل می رساند و دوباره شعله انتقام در دل اتزیو روشن می گردد.

او چزاره را تا رم تعقیب میکند و یک انجمن برادری تشکیل میدهد تا جایی که باعث می شود چزاره به جرم قتل پدرش دستگیر شود ولی چزاره حرفی میزند که باعث بیم و هراس اتزیو میشود:

"من هرگز به دست هیچ بشری نخواهم مرد"

اتزیو که این موضوع را فهمیده توسط سیب به آینده میرود و میفهمد حرف چزاره راست است و قدرت را به دست گرفته و به وین هجوم آورده است. اتزیو هم در آن شلوغی و هرج و مرج خود را به چزاره رسانده پس از یک مبارزه سخت و نفس گیر او را از بالای برج پرت میکند و مرگ او را به دست سرنوشت می سپارد.

[تصویر:  bgpgkqh30dhf.jpg]

اتزیو بار دیگر زندگی جدید و با آرامش در کنار همسر و دخترش آغاز می کند. تا این که یک اسسین چینی با نام شااو جن به خانه آنها می آید و از آنها درخواست کمک میکند اما  اتزیو که طعم خیانت را چشیده و شاهد مرگ عزیزانش به همین دلیل بوده دیگر نمی تواند به هرکسی اعتماد کند اما با اسرار زیاد همسرش این کار را قبول می کند و به جن کمک می کند.

در اخر داستان , روزی از روز ها اتزیو به همراه همسر و دخترش به میدان اصلی شهر می روند و در حالی که همسر و دخترش در سویی دیگر مشغول خرید غذا هستند, اتزیو رو یک نیمکت می نشیند و آنها را می نگرد تا موقعی که فردی با برخوردی بی ادبانه نزد او می آید و می نشیند و به او می گوید :

'' شجاع باش , بهتر است کمی استراحت کنی''

و وقتی سوفیا و فلاویا به اتزیو نگاه می کنند اتزیو را می بینند که مقابل چشم آنها جان می دهد و این پایانی بود بر سرنوشت اتزیو ادیتوره.

(البته تصور عمومی مردم این است که دلیل مرگ وی سکته قلبی است که به طوری که در دست فردی که نزد اتزیو می نشیند نشان صلیب تمپلار ها دیده می شود که این نشانه قتل اتزیو به دست تمپلار هاست.

[تصویر:  95s3g2t3dggs.jpg]

نویسنده : شایان مددی (ash-1999)

پاسخ
سلام بر آقا شایان عزیز.
قصد ندارم با بیان اینگونه انتقادات، مسیر و هدف کلی مقاله رو منحرف کنم، اما اگه دقت کرده باشید این مقاله "اسپویل" بازی بود. ما به مقاله‌ای میگیم "بیوگرافی" که در مورد ویژگی های یک شخصیت، کارهایی که اون انجام داده، خصوصیات اخلاقی و ... اون بحث کنیم نه اینکه صرفا بیایم داستان بازی رو شرح بدیم. علاوه بر این موارد، یک سری نکات نگارشی هم رعایت نشده بود که جایز نیست اون‌هارو بیان کنم. جدا از این موضوعات، مقاله‌ی شما حجم کمی داره و بیشتر پاراگراف ها به چهار جمله ختم میشه. ذر کل مقاله‌ی خوبی بود و جذابیت خاص خودش رو داشت.

در آخر بابت نوشتن این مقاله‌‌ی نسبتا خوب ازتون تشکر می‌کنم.
موفق باشید... S0 (74)
پاسخ
(03-09-2016, 03:18 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: سلام بر آقا شایان عزیز.
قصد ندارم با بیان اینگونه انتقادات، مسیر و هدف کلی مقاله رو منحرف کنم، اما اگه دقت کرده باشید این مقاله "اسپویل" بازی بود. ما به مقاله‌ای میگیم "بیوگرافی" که در مورد ویژگی های یک شخصیت، کارهایی که اون انجام داده، خصوصیات اخلاقی و ... اون بحث کنیم نه اینکه صرفا بیایم داستان بازی رو شرح بدیم. علاوه بر این موارد، یک سری نکات نگارشی هم رعایت نشده بود که جایز نیست اون‌هارو بیان کنم. جدا از این موضوعات، مقاله‌ی شما حجم کمی داره و بیشتر پاراگراف ها به چهار جمله ختم میشه. ذر کل مقاله‌ی خوبی بود و جذابیت خاص خودش رو داشت.

در آخر بابت نوشتن این مقاله‌‌ی نسبتا خوب ازتون تشکر می‌کنم.
موفق باشید... S0 (74)

ممنون از وقتی که گذاشتید امیدوارم مقاله های بعدی بهتر از این باشه با تشکر S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
(03-09-2016, 02:27 AM)ash-1999 نوشته است:

اتزیو ادیتوره دا فرینزه (Ezio Auditore Da Frinze) در فلورانس ایتالیا در سال 1459 پا به 

Firenze
این بیوگرافی بود؟ 
S0 (43)
داستان باری بود که!
خسته نباشی
پاسخ
(03-09-2016, 03:44 PM)cttr نوشته است:
(03-09-2016, 02:27 AM)ash-1999 نوشته است:

اتزیو ادیتوره دا فرینزه (Ezio Auditore Da Frinze) در فلورانس ایتالیا در سال 1459 پا به 

Firenze
این بیوگرافی بود؟ 
S0 (43)
داستان باری بود که!
خسته نباشی

دوست عزیز firenze رو اشتباه نوشتم شرمنده بعدشم من خودم چند تا بیوگرافی که تو خود سایت گیمفا خوندم مثل مقاله من داستان بازی هم بیان کرده بودند انشاالله از دفع بعد دیگه اصلا بیوگرافی نمی نوسیم و فقط نقد و بررسی می نویسم از وقتی که گذاشتید ممنون S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
خیلی عالی نوشتی.
دستت درد نکنه
خیلی ها شاید اصلا داستان بازی رو ندونن و مثل یه ..... فقط بازی کردن.
عالی نوشتی.باز هم ادامه بده
پاسخ
(03-09-2016, 06:46 PM)Herolife نوشته است: خیلی عالی نوشتی.
دستت درد نکنه
خیلی ها شاید اصلا داستان بازی رو ندونن و مثل یه ..... فقط بازی کردن.
عالی نوشتی.باز هم ادامه بده

ممنون بابت وقتی که گذاشتید
پاسخ
عالی بود. هرچند من قبلا تقریبا کل زندگی اتزیو رو تو همین انجمن، نوشته بودم. ولی بازم عالی بود.
ادامه بده. Ghelion
پاسخ
(03-09-2016, 09:53 PM)Sina Assassin نوشته است: عالی بود. هرچند من قبلا تقریبا کل زندگی اتزیو رو تو همین انجمن، نوشته بودم. ولی بازم عالی بود.
ادامه بده. Ghelion

ممنون بابت وقتی که گذاشتید امیدوارم که همه رو راضی کرده باشه S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
یه خلاصه‌ی خوب و مفید از داستان زندگی اتزیو. هر چند اشاره‌ای به وقایع Revelations نکردید. S0 (44) 

نقل‌قول: "من هرگز به دست هیچ بشری نخواهم مرد"
You can not kill me, no man can murder me 241

نقل‌قول: مرگ او را به دست سرنوشت می سپارد.

Then I Leave you to the Hand of faith 241

نقل‌قول: (البته تصور عمومی مردم این است که دلیل مرگ وی سکته قلبی است که به طوری که در دست فردی که نزد اتزیو می نشیند نشان صلیب تمپلار ها دیده می شود که این نشانه قتل اتزیو به دست تمپلار هاست.(
در ضمن این شخص وسیله‌ای شبیه به hidden blade داشته و زمانی که دستش رو روی پای اتزیو میذاره، به وضوح شاهد تغییر حالت چهره‌ی اتزیو (و در نتیجه تزریق سم به بدنش با همون وسیله) هستیم.

نقل‌قول: '' شجاع باش , بهتر است کمی استراحت کنی''
اینجا میگه تو خیلی شجاعی S0 (2)  نمیگه شجاع باش.

در کل ممنون. تجدید خاطره‌ی خوبی بود.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,144 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  فریادی از جنس سکوت | بیوگرافی گوردون فریمن Destiny 3 2,230 04-15-2016, 08:01 PM
آخرین ارسال: Destiny
  یک زخم کهنه | بیوگرافی Max Payne Destiny 15 3,744 03-28-2016, 02:35 PM
  بیوگرافی توماس انجلو | وقتی که دیر بود Destiny 8 3,153 01-29-2016, 01:45 AM
Lightbulb بیوگرافی فرانک وینچی / مافیا ۲ Be the story 0 1,426 01-07-2016, 09:33 PM
آخرین ارسال: Be the story

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان