امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک زخم کهنه | بیوگرافی Max Payne
[تصویر:  sonubx6znzqt9fgkxygp.jpg]

نام: مکس پین ( Max Payne )

تولد: 1970

محل تولد: نیویورک

شغل: پلیس، محافظ شخصی ( در نسخه سوم)

وفات: ----

خاطرات، خاطرات تنها چیزی‌است که باعث زیستن من در این دنیای تنگ و تاریک می‌شود، از وقتی یادم می‌آید درد کشیدم و تنها چیزی که برایم باقی مانده، همین درد لعنتی است، نه سال است که با نوشیدن درد خودم را آرام می‌کنم، وقتی که به یاد اتفاقات گذشته می‌افتم، می‌نوشم و می‌نوشم تا روحم آرام گیرد شاید، روزی دردهایم تسکین یابد و فقط به امید آن روز به جلو می‌روم. نام من مکس پین است، مردی از جنس درد. 

[تصویر:  w1sexv8boog1t0v7fbbd.jpg]

مکس پین در سال 1970 در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا پا به جهان گشود و زندگی غم‌انگیزش نیز آغاز شد. در همان دوران کودکی مادرش را از دست داد و پدرالکلی‌اش که مدام مادرش را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد او را ترک کرد و هیچ اثری از آن باقی نماند. کم کم به اداره پلیس نیویورک ملحق شد و با فردی به نام الکس بالدر آشنا شد، پس از مدتی رابطه بینشان صمیمی‌تر شد و به دو دوست صمیمی نیز تبدیل شدند و دوران خوبی هم درآن مقطع گذراندند. به سبب کار در اداره پلیس هم با همسرش میشل آشنا شد و با او ازدواج کرد و پس از دو سال صاحب بچه‌ای به‌نام رز شدند. همه چیز به خیر و خوشی می‌گذشت تا زمانی‌که فردی آلوده به دارویی به نام "V" که یک پروژه ناتمام و سری ارتش آمریکاست و فردی به‌نام نیکل هورن آن را به صورت غیرقانونی و مخفیانه ادامه داده‌است به خانه مکس آمده و همسر و دخترش را به طرز فجیحی به قتل می‌رساند. مکس هم روز خوبی را سپری کرده‌بود و قصد ترک سیگارش بخاطردخترخود را داشت به سمت خانه می‌رود اما وقتی که وارد خانه می‌شود و جسم مرده همسر و دخترش را می‌بیند، بازهم طوفانی از دردها به سویش می‌آید و باری دیگر یک خاطره بد در ذهن او هک می‌شود، حال مکس که حس انتقام در رگ‌هایش جریان یافته، تصمیم به تسویه‌حساب با مسببان مرگ عزیزانش می‌گیرد و سرآخر با کشتن نیکل هورن آتش انتقام خود را خاموش می‌کند.

[تصویر:  cevlurn36pt1ywrh02it.jpg]

آتش انتقام خاموش شد اما این درد لعنتی همیشه در دل او باقی می‌ماند، مکس به زندگی‌اش ادامه می‌داد تا اینکه دوستش الکس بالد به قتل رسید و همکار جدیدی به نام وینترسون را در کنار خود می‌دید. وینترسون دنبال گنگستری به نام ولادمیر بود که از قضا دوست نزدیک مکس پین بود. دراین بین با دختری به‌نام مونا ساکس آشنا شد و نعمت بزرگی به‌نام عشق شامل حال او شد، اما مکس بدشانس ما عاشق فردی قاتل و خلافکار شده‌بود  و از طرفی هم مسئول پرونده مونا، وینترسون یعنی همکار مکس بود. مکس در پی یافتن ولادمیر متوجه می‌شود که مونا نیز عاشق وینترسون بوده اما مکس که عزیزانش را از دست داده بود، نمی‌خواست که معشوقه‌اش را هم دراین راه از دست دهد پس وینترسون را ازاین بین کنار زد و ولادمیر هم ازبین برد اما قبل از مردن ولادمیر مونا نیز توسط او جان‌باخت. مکس مونا را از دست داد و با کوله‌باری از گناه به زندگی خود ادامه داد.

[تصویر:  as5usyekuhkmhewrazjn.jpg]

نه سال فقط نوشید و خود را آرام کرد. در یکی‌از شب‌ها که طبق نه‌سال گذشته مشغول نوشیدن بود، دوست دوران دانشگاه‌‌اش بانام رائول را دید اما گیر بد مخمصه‌ای افتادند و پسر یکی از کله‌گنده های مافیای نیویورک را به قتل رساندند و مکس دوباره خود را وارد منجلابی جدید کرد.رائول به‌او پیشنهاد داد تا محافظ شخصی یک خانواده ثروتمند در برزیل شوند و مکس هم قبول کرد و راهی سائوپائولو در برزیل شد. مکس شغل کمی را انتخاب نکرده بود، باید از یک خانواده ثروتمند که درگیری‌های زیادی با تبهکاران دیگر دارند محافظت می‌کرد. در پی جریانات این خانواده همسر برانکو رئیس خانواده ربوده می‌شود و مکس پس‌از تلاش فراوان او را می‌یابد و رودریگو توسط برادرش ویکتور کشته می‌شود و مکس هم ویکتور را به‌قتل می‌رساند و راهی تعطیلاتی در باهایا می‌شود. امیدواریم که مکس خوشحال باشد و دیگر دردهای زندگی‌اش به‌پایان برسد، بدرود مرد خاطرات.

[تصویر:  bt8atib0ofo9ymx5nzgk.jpg]

پاسخ
غم انگیز ترین صحنه ی بازی مکس پین 2 مرگ مونا بود برای من.
واقعا مرگ مونا اشکمو دراورد!
بچه هم بودمو احساساتی اشکم همینجور می ریخت[11 12 ساله :| ]
ممنون بابت مقاله 113
پاسخ
(03-27-2016, 04:01 PM)CTTR نوشته است: غم انگیز ترین صحنه ی بازی مکس پین 2 مرگ مونا بود برای من.
ممنون بابت مقاله 113

ممنون  S0 (29)

درسته واقعا زندگی غم انگیزی داره و همین باعث شد که من بیوگرافیشو بنویسم
پاسخ
درود شایان جان S0 (2)

مقاله مختصر و مفید واقعا مکس پین شخصیتی پر از درده با این اتفاقاتی که براش افتاده.

تا جایی هم که تونستی نکات رو رعایت کردی شایان جان عالی برادر S0 (62)

موفق باشید. S0 (29)
پاسخ
(03-27-2016, 04:05 PM)Yves Guillemot نوشته است: درود شایان جان S0 (2)

مقاله مختصر و مفید واقعا مکس پین شخصیتی پر از درده با این اتفاقاتی که براش افتاده.

تا جایی هم که تونستی نکات رو رعایت کردی شایان جان عالی برادر S0 (62)

موفق باشید. S0 (29)

ممنون S0 (29)

امیدوارم تونسته باشم تمام نکات رو رعایت کنم

چون این رو تو دو روز نوشتم امکان داشت ایرادات زیاد باشه

بازم شرمنده S0 (2)
پاسخ
(03-27-2016, 04:01 PM)CTTR نوشته است: غم انگیز ترین صحنه ی بازی مکس پین 2 مرگ مونا بود برای من.
ممنون بابت مقاله 113

بیا داداش این دسمال بگیر اشکات کیبورد خیس کرد... D125
پاسخ
با تشکر از نویسنده عزیز
بریم سراغ کار خودمون S0 (2)
از همون اول شروع می کنم این رو به عنوان بهتر بود حساب کن و الان هم مشکلی حساب نمیشه.
بهتر بود مقدمه رو قبل از نوشتن اطلاعات شخصیت می نوشتی اینجوری خاننده رو کمی وادار به فکر کردن می کنی که با چه کسی می خواد رو به رو بشه اینجوری یه راست رفتی سر اصل مطلب
حالا مشکلات
چیزی‌است = فکر نکنم اینجا لازم باشه از نیم فاصله استفاده کنی.

نقل‌قول: همین درد لعنتی است، نه سال است که با نوشیدن درد خودم را آرام می‌کنم
دو بار یکی کلمه استفاده کردی که جالب نیست. می تونستی اینجوری بنویسی
همین درد لعنتی هست، نه سال است که با نوشیدن درد خودم را آرام می‌کنم
یا
همین درد لعنتی است، نه سال من با نوشیدن، درد خود التیام می‌بخشم
آمریکاست = آمریکا است یا آمریکا هست و غیره
ادامه داده‌است = ادامه داد

نقل‌قول: همه چیز به خیر و خوشی می‌گذشت تا زمانی‌که فردی آلوده به دارویی به نام "V" که یک پروژه ناتمام و سری ارتش آمریکاست و فردی به‌نام نیکل هورن آن را به صورت غیرقانونی و مخفیانه ادامه داده‌است به خانه مکس آمده و همسر و دخترش را به طرز فجیحی به قتل می‌رساند.
توی این جمله کمی ابهام وجود داره. اون شخصی که با قرمز مشخص کردم وارد خونه مکس شده و خانواده اون رو کشته؟ کسی که خودش اون مواد مخدر رو درست کرده از مواد مصرف کرده و حالا اومده یه خانواده رو همین جوری کشته؟
تا جایی که اکثرا بازی کردند یه معتاد به این مواد مخدر وارد خونه میشه و خانواده مکس رو به قتل می رسونه.
***** = این چیه؟ S0 (2)
مافیای = این "ی" اضافه هست و نباید قرار بدی.
خب همین بود مختصر و مفید
S0 (74)

بر خلاف همیشه که مشکلات رو میگفتم ولی الان با خوندم این مقاله نمی دونم چرا یاد مارکوس فینیکس فقید افتادم و همین حس و حال چهره مکس توی چهره مارکوس هم بود و اوج این چهره رو می تونی دتوی نسخه سوم بازی چرخ دنده‌های جنگ ببینید. وقتی مارکوس به سمت دریا میره و همه چی رو رها می کنه.
به جرات می تونم یگم یکی از بزرگ ترین افتخار های گیمریم این هست که سه گانه مارکوس رو بازی کردم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
واقعا ممنون بابت مقاله... S0 (29)

خسته نباشی Ghelion

فقط این ددسگ چرا از مکس پین بدش میاد؟؟؟ میگه شخصیت مضخرفیه.... 4fvgdaq_th118
پاسخ
(03-27-2016, 09:09 PM)Free man نوشته است: واقعا ممنون بابت مقاله... S0 (29)

خسته نباشی Ghelion

فقط این ددسگ چرا از مکس پین بدش میاد؟؟؟ میگه شخصیت مضخرفیه.... 4fvgdaq_th118

چرا چرت و پرت میگی ؟ S0 (43)
خوبه مکس پین تو بازی های مورد علاقم هست  S0 (43)
واقعا مکس پین 2 خیلی غم انگیز بود مخصوصا با اون آهنگ late goodbye آخرش S0 (41)
پاسخ
واقعا عجب مرد جوانیه S0 (2) 
دور از شوخی بدبخت ترین مرد توی دنیای گیمه به نظرم S0 (96)
مقالت مثل همیشه عالی بود.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,128 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  2016؛ سال کهنه سربازان صنعت گیم | 13 عنوان مورد انتظار 2016 [قسمت دوم] Devil Prince 4 2,853 06-18-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  2016؛ سال کهنه‌ سربازان صنعت گیم | 13 عنوان مورد انتظار 2016 [قسمت اول] Devil Prince 14 4,561 06-05-2016, 12:01 PM
آخرین ارسال: mohammad9333
  فریادی از جنس سکوت | بیوگرافی گوردون فریمن Destiny 3 2,223 04-15-2016, 08:01 PM
آخرین ارسال: Destiny
  بیوگرافی Ezio Auditore Da Firenze | عقاب فلورانس Destiny 10 3,263 03-10-2016, 02:20 AM
آخرین ارسال: Destiny

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان