امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(07-29-2014, 02:05 AM)almasgame.com نوشته است:
(07-29-2014, 01:49 AM)maroon15 نوشته است:  سلام منgta iv رو نصب کردم بعد وقتی میرم توی بازی play رو میزنم فقط یک سری تصاویر میان و تکرار میشن همین طور تنظیمات گرافیکی رو هم نمیتونم تغیر بدم سیستمم هم قوی هستش ویندوزم هم 8.1 و 64 بیت هست 
راهنمایی لطفا!!!!

اون عکس هایی که میان و میرن برای لودینگ بازی هستن دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم بخاطر پورت بد یکم لودینگش طولانی بود
کرک بازی رو دانلود کنید و بریزید و یکم صبر کنید به احتمال زیاد وارد بازی میشه

برای تنظیمات گرافیکی چی کار کنم

پاسخ
(07-29-2014, 02:07 AM)maroon15 نوشته است:
(07-29-2014, 02:05 AM)almasgame.com نوشته است:
(07-29-2014, 01:49 AM)maroon15 نوشته است:  سلام منgta iv رو نصب کردم بعد وقتی میرم توی بازی play رو میزنم فقط یک سری تصاویر میان و تکرار میشن همین طور تنظیمات گرافیکی رو هم نمیتونم تغیر بدم سیستمم هم قوی هستش ویندوزم هم 8.1 و 64 بیت هست 
راهنمایی لطفا!!!!

اون عکس هایی که میان و میرن برای لودینگ بازی هستن دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم بخاطر پورت بد یکم لودینگش طولانی بود

بازی اومد؟
برای تنظیمات اطلاعی ندارم اون موقع که من بازی رو نصب کرده بودم ویندوزم 32 بیت بود و میشد تنظیمات رو تغییر داد شاید بخاطر اینه که سیستمتون 64 بیته ولی اگه سیستمتون بالاست پس  فکر نکنم به تنظیمات گرافیکی نیاز داشته باشید [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
+ پیشنهاد میکنم مد های این بازی رو دانلود کنید مخصوصا مد های افزایش گرافیک ( اگه گرافیکتون میکشه ) چون بازی در مقایسه با بازی های فعلی گرافیک جالبی نداره مخصوصا نورپردازیش که با مد های افزایش گرافیک بهبود پیدا میکنه
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
(07-29-2014, 02:37 AM)'almasgame.com' نوشته است:
(07-29-2014, 02:07 AM)'maroon15' نوشته است:
(07-29-2014, 02:05 AM)'almasgame.com' نوشته است:
(07-29-2014, 01:49 AM)'maroon15' نوشته است:  سلام منgta iv رو نصب کردم بعد وقتی میرم توی بازی play رو میزنم فقط یک سری تصاویر میان و تکرار میشن همین طور تنظیمات گرافیکی رو هم نمیتونم تغیر بدم سیستمم هم قوی هستش ویندوزم هم 8.1 و 64 بیت هست 
راهنمایی لطفا!!!!

بازی اومد؟
برای تنظیمات اطلاعی ندارم اون موقع که من بازی رو نصب کرده بودم ویندوزم 32 بیت بود و میشد تنظیمات رو تغییر داد شاید بخاطر اینه که سیستمتون 64 بیته ولی اگه سیستمتون بالاست پس  فکر نکنم به تنظیمات گرافیکی نیاز داشته باشید [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
+ پیشنهاد میکنم مد های این بازی رو دانلود کنید مخصوصا مد های افزایش گرافیک ( اگه گرافیکتون میکشه ) چون بازی در مقایسه با بازی های فعلی گرافیک جالبی نداره مخصوصا نورپردازیش که با مد های افزایش گرافیک بهبود پیدا میکنه

این مشکل به خاطر خود بازی هست چون این بازی فقط روی ویندوز xp Sp 3 درست جواب میده البته با چند تا کرک و اپدیت میشه روی بقیه ی ویندوز ها اجرا کرد همین جور که شما الان داری روی ویندوز 8.1 اجرا کردی ولی این مشکل مال خوده بازی و کاریش نمیشه کرد و اگه سیستم قوی داری همین جور که اون بالا دوست عزیز گفت از مود های گرافیکی استفاده کن خیلی گرافیک بازی رو بهتر میکنه و اینم بگم اگه این مود ها خیلی گرافیک بازی رو تغییر میده و اگه اینا رو ریختی و دیدی سیستمت نمیکشه بازی رو باید پاک کنی و دوباره از نو نصب کنی.من خودم یکبار ریختم این مود ها رو خیلی گرافیک بازی بهتر شد اصلا بازی از این رو به اون رو شد ولی خب سیستم نکشید و مجبور شدم بازی رو پاک کنم.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام به همه.من دارم بازی sniper1رو انجام میدم.اما یه مرحلش گیر افتادم.بعد از اینکه تو یه شب از توروردخونه در میریم و یار خودم یه هو خائن از اب در میاد و بعدشم دوستام میام منو نجات میدن.از اونجا به بعد من تو یه شب پهلو یه کشتی خراب هستم.که میگه برو تو دهکده اما هرکاری میکنم نمیشه.هی اژیر در میاد.کسی میتونه کمکم کنه؟
پاسخ
(07-30-2014, 01:52 PM)'mbt.danial' نوشته است:
سلام به همه.من دارم بازی sniper1رو انجام میدم.اما یه مرحلش گیر افتادم.بعد از اینکه تو یه شب از توروردخونه در میریم و یار خودم یه هو خائن از اب در میاد و بعدشم دوستام میام منو نجات میدن.از اونجا به بعد من تو یه شب پهلو یه کشتی خراب هستم.که میگه برو تو دهکده اما هرکاری میکنم نمیشه.هی اژیر در میاد.کسی میتونه کمکم کنه؟
یعنی هیچکس این بازیو نکرده؟

پاسخ
در بازی Titanfall   هنگامی که وارد منو می شم وقتی لیست دیتا سنتر ها رو می آورم ، چند تا دیتا سنتر هستند که بعد از اینکه پینگ هرکدومشون مشخص شد من وقتی می خواهم  وارد یک دیتا سنتر شوم ، پینگ همشون 1- می شه .

اگر اطلاعی در باره ی این مشکل دارید ، ممنون می شوم  که آن را با من در به اشتراک  بگذارید.
پاسخ
سلام دوستان
سیو گیم بازیهام معلوم نیست تو کجان همه جا رو گشتم میخوام ویندوزمو عوض کنم سیو هام میره
سیو ها کجا میتونه باشه؟؟؟
پاسخ
(08-03-2014, 12:36 AM)'juan mata' نوشته است: سلام دوستان
سیو گیم بازیهام معلوم نیست تو کجان همه جا رو گشتم میخوام ویندوزمو عوض کنم سیو هام میره

بستگی به بازیت داره. و همینطور کرکشون. مثلا اکثر بازی هایی که توسط اسکیدرو کرک میشن سیو هاشون میره به ادرس
c:\user\your user\appdata\local
 اگه درست یادم باشه داخل لوکال یک پوشه هست به نام اسکیدرو که داخل اون پوشه های دیگه ای با شماره های مختلفه. هر بازی یک کد داره. برای اینکه سیو ها کپی بشن باید پوشه مربوط به بازی رو پیدا و کپی کنی.
یک منبع دیگه برای پیداکردن سیو ها پوشه داکیومنتز هست.

James P. Ark
پاسخ
در بازی Titanfall   هنگامی که وارد منو می شم وقتی لیست دیتا سنتر ها رو می آورم ، چند تا دیتا سنتر هستند که بعد از اینکه پینگ هرکدومشون مشخص شد من وقتی می خواهم  وارد یک دیتا سنتر شوم ، پینگ همشون 1- می شه .
[align=right][align=right]اگر اطلاعی در باره ی این مشکل دارید ، ممنون می شوم  که آن را با من در به اشتراک  بگذارید.
پاسخ
(08-03-2014, 01:16 AM)'ARK1375' نوشته است:
(08-03-2014, 12:36 AM)'juan mata' نوشته است: سلام دوستان

بستگی به بازیت داره. و همینطور کرکشون. مثلا اکثر بازی هایی که توسط اسکیدرو کرک میشن سیو هاشون میره به ادرس
c:\user\your user\appdata\local
 اگه درست یادم باشه داخل لوکال یک پوشه هست به نام اسکیدرو که داخل اون پوشه های دیگه ای با شماره های مختلفه. هر بازی یک کد داره. برای اینکه سیو ها کپی بشن باید پوشه مربوط به بازی رو پیدا و کپی کنی.
یک منبع دیگه برای پیداکردن سیو ها پوشه داکیومنتز هست.

نه تو داکیومنته نه تو اون پوشهای که گفتهای
جای دیگه نمیتونه باشه؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,276 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,548 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,162 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,617 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,290 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان