امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-07-2015, 11:25 AM)Shayan.M نوشته است: ببخشید من پوشه Rockstar games توی documents رو پاک کردم

از درایو C هم rockstar games/social club رو پاک کردم اما وقتی میخوام 

برنامه رو پاک کنم بازم این ارور رو میده

http://opload.ir/im/4m94/09eb52018a771.jpg

یکی نیست بگه فایل های مربوط به social club کجا هستن خواهش میکنم کمک کنین
شما با این نرم افزار سوشیال کلوب رو پاک کن و دوباره نصب کن اگر هم باز دیدی اینجوری شد باید بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی و مراحل رو به ترتیب بری.
IObit Uninstaller
حتما کرک ریلودد و فیکس ریلودد رو دانلود کن چون آخرین نسخه ی  سوشیال کلاب رو داره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام دوستان من تو بازی ویچر گیر کردم دیگه حوصلم نمیکشه روش فکر کنم داشتم دیگه از بازی زده میشدم اخه هر چی هم تو سایت ها میگردم جایی نبود که بتونه بهم کمک کنه جز یه جا که واسه هر دانلود 1000 تومن میخواست تا رمز و بده به youtube هم سر زدم ولی نتم خیلی ضعیفه نمیتونم ازش استفاده کنم زبانمم که قوی نیست نمیتونم از سایت های خاجی سر در بیارم الان میخوام بدونم کسی هست اینجا کمک من کنه!؟
تو کوئست های برادرز آرمز گیر کردم...
ممنون میشم پاسخ بدید...
پاسخ
(08-07-2015, 12:04 PM)مجید نصر نوشته است:
(08-07-2015, 11:25 AM)Shayan.M نوشته است: ببخشید من پوشه Rockstar games توی documents رو پاک کردم

شما با این نرم افزار سوشیال کلوب رو پاک کن و دوباره نصب کن اگر هم باز دیدی اینجوری شد باید بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی و مراحل رو به ترتیب بری.
IObit Uninstaller
حتما کرک ریلودد و فیکس ریلودد رو دانلود کن چون آخرین نسخه ی  سوشیال کلاب رو داره.

همین کارو کردم بازم همینطوریه لطفا لینک کرک رو میزارید
[تصویر:  45c8a0a918a01.jpg]

پاسخ
(08-07-2015, 12:12 PM)Sajad 4 نوشته است: سلام دوستان من تو بازی ویچر گیر کردم دیگه حوصلم نمیکشه روش فکر کنم داشتم دیگه از بازی زده میشدم اخه هر چی هم تو سایت ها میگردم جایی نبود که بتونه بهم کمک کنه جز یه جا که واسه هر دانلود 1000 تومن میخواست تا رمز و بده به youtube هم سر زدم ولی نتم خیلی ضعیفه نمیتونم ازش استفاده کنم زبانمم که قوی نیست نمیتونم از سایت های خاجی سر در بیارم الان میخوام بدونم کسی هست اینجا کمک من کنه!؟
ممنون میشم پاسخ بدید...
از نظر من از یو تیوب والک تروشو دانلود کنی بهتره یا باید 1000 تومن بدی بگیری یا باید از اینجا حالا شاید یه نفر این مرحله ای رو که گیر کرده باشی رو بلد باشه از اون بپرس 

یه کار دیگه هم هست که میتونی ویدیو های یو تیوب رو با کمتری کیفیت وکمترین حجم دانلود کنی اما باید فیل.تر شکن داشته باشی خواستی بگو بهم روششو بگم
واقعا ویچر بازیه خیلی سختیه  Confused Confused
پاسخ
بچه ها کمک من fallout 3 رو روی pc دانلود کردم میرم تو همین که بدنیا میایم و تولدمون میشه اونجا کرش میده هرکاری کردم کرش مدیه خواهشا کمک میکنید خیلی این بازی رو میخوام خواهشا

کسی نییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
(08-07-2015, 01:02 PM)Sajad 4 نوشته است:
کسی نیست کمک من کنه :(

(08-07-2015, 01:46 PM)Dead ■ Man نوشته است:
(08-07-2015, 12:12 PM)Sajad 4 نوشته است: سلام دوستان من تو بازی ویچر گیر کردم دیگه حوصلم نمیکشه روش فکر کنم داشتم دیگه از بازی زده میشدم اخه هر چی هم تو سایت ها میگردم جایی نبود که بتونه بهم کمک کنه جز یه جا که واسه هر دانلود 1000 تومن میخواست تا رمز و بده به youtube هم سر زدم ولی نتم خیلی ضعیفه نمیتونم ازش استفاده کنم زبانمم که قوی نیست نمیتونم از سایت های خاجی سر در بیارم الان میخوام بدونم کسی هست اینجا کمک من کنه!؟
ممنون میشم پاسخ بدید...
از نظر من از یو تیوب والک تروشو دانلود کنی بهتره یا باید 1000 تومن بدی بگیری یا باید از اینجا حالا شاید یه نفر این مرحله ای رو که گیر کرده باشی رو بلد باشه از اون بپرس 

یه کار دیگه هم هست که میتونی ویدیو های یو تیوب رو با کمتری کیفیت وکمترین حجم دانلود کنی اما باید فیل.تر شکن داشته باشی خواستی بگو بهم روششو بگم
واقعا ویچر بازیه خیلی سختیه  Confused Confused

اره داش سخته من دیگه حوصلم سر رفت داشتم از بازی زده میشدم
از یوتیوب هم رفتم قبلا واک تروشو ببینم نمیشد به خاطر قطع و وصل شدن اونم اعصابمو خورد کرد فقط مونده همون پولیه که من واقعا زورم میگیره واس یه چیز بیخود به کسی پول بدم اگه یه جا بود باز مسئله ای نبود نصف مین کوئست های برادز ارمز رو موندم از دوستان هم کلی درخواست کمک کردم یا کسی به اونجا نرسیده یا اصلا این بازی رو تجربه نکرده هنوز!!!
وبسایت های خارجی هم که مو به مو بازی رو گذاشتن تقریبا مشکل زبان دارم کلا بد شانسی اوردم سر ویچر!!!
حالا داش اگه میشه تو کمک کن همین یوتیوب و میشه فقط رفت دانلود کرد ازش بدون اینکه بخوای واک تروشو اجرا کنی!؟چون من تا حالا دان نکردم خبر ندارم چطوریاس!!
هر چی میدونی بگو عزیز...
ادم ها لالت میکنند

بعد میپرسند…
چرا حرف نمی زنی؟؟؟!
این خنده دار ترین نمایشنامه ی دنیاست!
پاسخ
سلام من چجوری این لباسو بگیرم؟ diagram اش رو هم پیدا کردم ولی نمیشه  :(
http://uupload.ir/files/qbx9_witcher3_20...34_863.jpg
الان لباس فعلیم اینه  باید راحت upgrade کنم اما نمیشه :(
پاسخ
(08-07-2015, 12:45 PM)Shayan.M نوشته است:
(08-07-2015, 12:04 PM)مجید نصر نوشته است:

IObit Uninstaller

همین کارو کردم بازم همینطوریه لطفا لینک کرک رو میزارید
اینم لینک تاپیک مشکلات بازی که توی پست اولش می تونی کرک و فیکس ریلودد رو دانلود کنید. اینجا راهنمای کرک کردن بازی هم توضیح داده شده.
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
پاسخ
من تو این قسمت la.noire گیر کردم لطفا راهنمای کنید 

http://opload.ir/im/4m94/1cddb720ff641.jpg
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(08-07-2015, 01:50 PM)batman knight نوشته است: بچه ها کمک من fallout 3 رو روی pc دانلود کردم میرم تو همین که بدنیا میایم و تولدمون میشه اونجا کرش میده هرکاری کردم کرش مدیه خواهشا کمک میکنید خیلی این بازی رو میخوام خواهشا
سلام کاربر عزیز
از نسخه ی سال استفاده می کنید یا نسخه ی معمولی؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,591 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,197 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,489 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,313 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,746 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان