امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-30-2015, 02:23 PM)0157 نوشته است: با سلام من وقتی به وسطای نصب بازی ac:unity میرسم این ارور رو میده
[تصویر:  f8op48ahp64zf7sr9yqk.png]
DVD ها هم سالم بود و تو درایور خودم COPY کردمشون وقتی ignore رو هم میزنم چیزی نمیره هنگ میکنه :(

قطع به یقین، فایل ها ناقص هستند
پاسخ
نه نه این حرفو نزن قطعا یه راهی هست :cry: :cry: :cry:
پاسخ
تو بازی dragon age inquisition یه سری در هستن که قفلن بعضیاشون می گه به روگ نیاز دارین که هیچی ولی برای اونایی که می گه fine tools باید چیکار کرد؟
پاسخ
سلام دوستان 

من بازی gta v  رو نصب کردم حواسم نبود که اینترنت رو خاموش کنم .

برا همین بعد این که همه فایل هارو اکسترکت کردم  و اجرا کردم اول خودش رو اپدیت کرد و بعدش هم گفت که باید ثبت نام کنی منم ثبت نام کردم . الان ازم کد میخوام  ایمیل رو هم چک کردم و هیچ کدی نفرستاده.

چی کار کنم؟
پاسخ
سلام بازی battlefield hardline تا قسمت هشت میرم وقتی نیک رو میندازن زندان اون یارو سیاهه تکون نمیخوره هیچی هم نمیشه میرم طرف در ینفر پشتشه وقتی منو میبینه از در رد میشه :( :( :(
پاسخ
(08-30-2015, 02:23 PM)0157 نوشته است: با سلام من وقتی به وسطای نصب بازی ac:unity میرسم این ارور رو میده
[تصویر:  f8op48ahp64zf7sr9yqk.png]
DVD ها هم سالم بود و تو درایور خودم COPY کردمشون وقتی ignore رو هم میزنم چیزی نمیره هنگ میکنه :(
این که می زنی ادامه بازم هنگ می کنه هم می تونه مشکل از فایل های بازیت باشه هم مشکل از ویندوز که به احتمال زیاد از بازیته
پاسخ
(08-30-2015, 03:05 PM)himan0098 نوشته است: سلام بازی battlefield hardline تا قسمت هشت میرم وقتی نیک رو میندازن زندان اون یارو سیاهه تکون نمیخوره هیچی هم نمیشه میرم طرف در ینفر پشتشه وقتی منو میبینه از در رد میشه :( :( :(

خیلی از کاربرا همین مشکل رو گزارش کردن
احتمالاً با نصب آپدیت، رفع میشه
پاسخ
سلام دوستان 

برا همین بعد این که همه فایل هارو اکسترکت کردم  و اجرا کردم اول خودش رو اپدیت کرد و بعدش هم گفت که باید ثبت نام کنی منم ثبت نام کردم . الان ازم کد میخوام  ایمیل رو هم چک کردم و هیچ کدی نفرستاده.

چی کار کنم؟
پاسخ
(08-30-2015, 03:05 PM)himan0098 نوشته است: سلام بازی battlefield hardline تا قسمت هشت میرم وقتی نیک رو میندازن زندان اون یارو سیاهه تکون نمیخوره هیچی هم نمیشه میرم طرف در ینفر پشتشه وقتی منو میبینه از در رد میشه :( :( :(

سلام
دو روش وجود داره.
روش اول:
با استفاده از کلید ~ کنسول بازی رو فعال کنید.
قبل از اینکه سکانس زندان شروع بشه بنویسید gametime.maxvariablefps 3 بعد صبر کنید تا سکانس مورد نظر تموم بشه و بومر کلید دست بند رو بهتون بده. سپس دوباره بنویسید gametime.maxvariablefps 200 تا فریم ریت بازی به حالت عادی برگرده.

روش دوم:

فایل Save بازی درست بعد از قسمتی که از سلول خارج می شن رو دانلود کنید و با فایل های Save خودتون جایگزین کنید.

Save 100% بازی : https://www.dropbox.com/s/quhjn1i31s50xp...8.rar?dl=0

Save بعد از سکانس سلول :

http://rghost.net/6jhwQy7KF

http://www22.zippyshare.com/v/zA5qkLXY/file.html

http://multi-up.com/1062736

من خودم روش دوم رو امتحان کردم. (چون روش اول جدیده و اون موقعی که من گیر کرده بودم، موجود نبود.)

(08-30-2015, 04:17 PM)mortaza16 نوشته است: سلام دوستان 

چی کار کنم؟

اگر نسخه 3DM هست که باید ویندوز عوض کنید!!!! چون این نسخه حتی اگر از فایل exe اشتباه بازیو رو اجرا کنید هم غیر فعال می شود.
اما نسخه ریلودد رو فک کنم با نصب مجدد بشه رفع کرد مشکلشو.
در ضمن اگر نسخه 3DM رو دارید، پیشنهاد می کنم فایل های تبدیلش به نسخه ریلودد رو دانلود کنید و نسخه بازی رو عوض کنید. چرا که نسخه 3DM مدام کرش می کنه و باگ های فراوانی داره.
فایل های تبدیلش رو هم می تونید از سایت های دانلود معروف به راحتی بگیرید (حجمش حدود 700 مگابایت هست).
موفق باشید
پاسخ
(08-30-2015, 04:17 PM)mortaza16 نوشته است: سلام دوستان 

چی کار کنم؟

داداش، اون کد پشت جلد نسخه اصلی بازی نوشته است، بهتره کلا بازیرو پاک کنی، فایلهای راکستار توی درایو C رو هم پاک کنی.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,552 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,132 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,471 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,268 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,734 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان