امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات
(07-10-2014, 05:11 PM)'aliasghar1378' نوشته است: سیستم مورد نیازش احتمال میدین چی باشه؟

نمیشه گفت. حتی احتمالش هم سخته!
باید منتظر موند
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
Far Cry 4 فوق العاده است!
این عنوان با قابلیت های فوق العاده اش واقعا یه بازی بی نقصه...
دم یوبی گرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
چرا Pagan در Far Cry 4 لباس صورتی بر تن دارد؟
را که احتمالا می شناسید؟ او همان شخصیت دیوانه و روانی بازی  Far Cry 4 می باشد که برای خود حکومتی به راه انداخته و یک لباس صورتی بر تن می کند. آیا تمایل دارید تا در رابطه با این شخصیت جذاب و دوست داشتنی (!) اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید. در زمان برگزاری نمایشگاه E3 2014 سایت Ubiblog مصاحبه ای با آقای Dan Hay به عنوان تهیه کننده اجرایی بازی Far Cry 4 ترتیب داد و هم اکنون بخش های جدیدی از آن منتشر شده است.آقای Hay طی مصاحبه خود اعلام کردند که سبک چهره آرایی شخصیت Pagan Min بیانگر “فریبندگی و اغوا” می باشد طوری که با یک پیچش خاص به حکمرانی بر روی یک ممکلت ختم شده است. ایشان گفته اند که لباس تن Min به گونه ای “یادآور مادر او می باشد” اما او دقیقا مشخص نمی کند که چرا. آقای Hay گفته اند:

نقل‌قول: زمانی که شما با لباس او شوخی می کنید انگاری مشغول به تمسخر گرفتن مادرش هستید. من یکی که هرگز نمی خواهم با مادر Pagan Min چنین برخوردی داشته باشم.
آقای Dan Hayهمچنین اشاره ای به قهرمان اصلی بازی یعنی Ajay Ghale داشته اند که Min را کاملا می شناسد و به عنوان “مهمان افتخاری” او قلمداد می شود. بازیکنان به مرور با آنها آشنا می شوند و خواهند فهمید که چرا NPC ها (شخصیت های غیر قابل بازی) کاملا او را می شناسند و از رابطه اش با Min را مطلع هستند. می توان حدس زد که این شناخت به دوران کودکی یا حضور در ارتش Min باز می گردد با این حال تا انتشار نسخه کامل بازی باید صبر پیشه کنیم تا ببینیم دقیقا اوضاع از چه قرار است.
گیمفا/آرش

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
شخصینت منفی این نسخه به پای واس ( شخصیت منفی نسخه قبل ) نمیرسه ولی بازم همین که دیوانس خوبه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] امیدوارم اینم یه خواهر مثل خواهر واس داشته باشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
farcry 3 جزو مسخره ترین بازیهاییه که تجربه کردم.
بخاطر اینکه دیدم بازی رو یه چرخه ی مسخره(تو محیط بگرد.یه سری آدم رو بکش.با حیوونا مبارزه کن) افتاده.
نه عمقی نه شخصیت جذابی(واس بنظرم شخصیت پردازیش جالب نبود)
تنها چیز قابل توجه این بود این مسیری که شخصیت اصلی از یه آدم خوشگذرون و... به یه مبارز (و حتی یه قهرمان)تبدیل میشه جالبتر از بازی های دیگه(مثل تامب رایدر) بود.
ولی fc4 جدا بنظرم میتونه خیلی جذاب باشه و امیدوارم یه dlc مثل blood dragon داشته باشه.
[تصویر:  7goq7fzfn4pmb6iecaei.gif]
!V for victory
پاسخ
(07-13-2014, 04:45 PM)'Batman 77' نوشته است: farcry 3 جزو مسخره ترین بازیهاییه که تجربه کردم.
بخاطر اینکه دیدم بازی رو یه چرخه ی مسخره(تو محیط بگرد.یه سری آدم رو بکش.با حیوونا مبارزه کن) افتاده.
تنها چیز قابل توجه این بود این مسیری که شخصیت اصلی از یه آدم خوشگذرون و... به یه مبارز (و حتی یه قهرمان)تبدیل میشه جالبتر از بازی های دیگه(مثل تامب رایدر) بود.
ولی fc4 جدا بنظرم میتونه خیلی جذاب باشه و امیدوارم یه dlc مثل blood dragon داشته باشه.

عجب طرز فکری داری.حداقل توهین نکن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
(07-13-2014, 04:45 PM)'Batman 77' نوشته است: farcry 3 جزو مسخره ترین بازیهاییه که تجربه کردم.

لطفا یه دیوار ... تا سرمو بکوبم بهش
این نظر یه یه عده ای ـه که داستان رو نفهمیدن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اصن شما جواب بدین ( بر اساس طرز فکر خودتون می پرسم ) ؛ بازی بزرگی مثل Gta V چیزی به جز آزادی و رانندگی توی خیابون ها داشت ؟ Watch Dogs چیزی جز هک و تیر اندازی داشت ؟ ( نه این واچ داگز بدبخت واقعا فقط همینارو داشت [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] )

یا گاد به چیزایی که باید توجه بشه ، نمیشه بعد به این موضوع پیش پا افتاده ...

تخریب FC3 !!! حداقل دلیل قانع کننده می آوردی [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ

الان داری شوخی می کنی دیگه؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
(07-13-2014, 10:21 PM)'Gray Fox' نوشته است:

اصن شما جواب بدین ( بر اساس طرز فکر خودتون می پرسم ) ؛ بازی بزرگی مثل Gta V چیزی به جز آزادی و رانندگی توی خیابون ها داشت ؟ Watch Dogs چیزی جز هک و تیر اندازی داشت ؟ ( نه این واچ داگز بدبخت واقعا فقط همینارو داشت [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] )

راستش من برای بحث کردن پست نداده بودم .فقط دوست داشتم بدونین حتی بنظر یه چنین شخصی farcry4 بازی جذابیه.
دوستان اگه صحبت دیگه ای هم دارن بیان پروفایلم.

شما که mgs بازی چرا؟ مگه داستانی هم داشت که من متوجه بشم؟!
کافیه یه نگاهی به پایان این بازی بندازین تا بفهمین یکی از بدترین پایان بندی های تاریخ بازی های ویدیویی چی بوده.
راستش اینکه گفتم چرخه مسخره حرفم رو خوب نتونستم بیان کنم.ببینید بالاخره هر بازی کامپیوتری (و اصلا هر اثر هنری) از یه الگو تبعیت میکنه و طبعا اگه این الگو
(یا مثل چیزی که قبل تر گفتم:چرخه) رو نداشته باشه دچار اغتشاش و بهم ریختگی میشه و اثری هم که دچار بهم ریختگی باشه نمیتونه در
سرگرم کردن مخاطب (اصلی ترین هدف هنر درکنار انتقال پیام ) خوب ظاهر بشه.

وخلاقیت حرف اول رو در تازه و بدیع نگه داشتن این الگو میزنه که به نظر بنده ی حقیر که حق داره نظر خودشو داشته باشه فارکرای 3 فاقد همچین ویژگی بود.
( واگرنه مثلا میگفتم تمام فیلمنامه هایی که براساس ساختار سه پرده ای نوشته شدند از یک چرخه مسخره تبعیت میکنند!)
همین چیزای پیش پا افتاده میتونه شاهکاز رو از عالی تمیز بده

راستی یه چیزی هم ته دلم مونده بگم: نمیدونم چرا بعضیا واس رو با بدمن های فوق العاده ای مثل سایکو مانتیس یا لیکوئیید اسنیک مقایسه میکنن.
(جای شکرش باقیه حرف از GLaDOS نزدن!)
واس یه چیزی تو مایه های ماکاروف یا منندز بیشترنبود.

[تصویر:  7goq7fzfn4pmb6iecaei.gif]
!V for victory
پاسخ
(07-15-2014, 05:23 AM)'Batman 77' نوشته است:
(07-13-2014, 10:21 PM)'Gray Fox' نوشته است:

راستش من برای بحث کردن پست نداده بودم .فقط دوست داشتم بدونین حتی بنظر یه چنین شخصی farcry4 بازی جذابیه.
دوستان اگه صحبت دیگه ای هم دارن بیان پروفایلم.

شما که mgs بازی چرا؟ مگه داستانی هم داشت که من متوجه بشم؟!
کافیه یه نگاهی به پایان این بازی بندازین تا بفهمین یکی از بدترین پایان بندی های تاریخ بازی های ویدیویی چی بوده.
راستش اینکه گفتم چرخه مسخره حرفم رو خوب نتونستم بیان کنم.ببینید بالاخره هر بازی کامپیوتری (و اصلا هر اثر هنری) از یه الگو تبعیت میکنه و طبعا اگه این الگو
(یا مثل چیزی که قبل تر گفتم:چرخه) رو نداشته باشه دچار اغتشاش و بهم ریختگی میشه و اثری هم که دچار بهم ریختگی باشه نمیتونه در
سرگرم کردن مخاطب (اصلی ترین هدف هنر درکنار انتقال پیام ) خوب ظاهر بشه.

وخلاقیت حرف اول رو در تازه و بدیع نگه داشتن این الگو میزنه که به نظر بنده ی حقیر که حق داره نظر خودشو داشته باشه فارکرای 3 فاقد همچین ویژگی بود.
( واگرنه مثلا میگفتم تمام فیلمنامه هایی که براساس ساختار سه پرده ای نوشته شدند از یک چرخه مسخره تبعیت میکنند!)
همین چیزای پیش پا افتاده میتونه شاهکاز رو از عالی تمیز بده

راستی یه چیزی هم ته دلم مونده بگم: نمیدونم چرا بعضیا واس رو با بدمن های فوق العاده ای مثل سایکو مانتیس یا لیکوئیید اسنیک مقایسه میکنن.
(جای شکرش باقیه حرف از GLaDOS نزدن!)
واس یه چیزی تو مایه های ماکاروف یا منندز بیشترنبود.

من در این مورد حرفی نمیزنم ، ربطی به بازی که دوستش دارم نداره
من خودم شاید بدترین هیتر یوبی سافت ـم اما FC3 اونقدر هم کی میگید بد نبود
کسی در مورد پایان بازی حرفی نزد چون واقعا مسخره هست آخه چطور میشه چیزی که به خاطر اون داری بازی میکنی آخرش از بین ببری ( البته این Cliffhanger بود )

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/far-cry-3 نصف نقد ها در مورد خلاقیت توی بازی ـه
وقتی به نکات خوب ـش توجه نشه فک نکنم این چیزای پیش پا افتاده کمکی بکنه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

واس ؟؟!! فقط توی سال خودش خوب بود ... در مقایسه با بدمن های MGS پیام بازرگانی به حساب میاد [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اگه مدیران اجازه نداندن یا بازم صحبتی دارید ( loL ) پروفایل یادداشت بذارید | سر میزنم هر روز
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Crash Bandicoot N’Sane | بحث و اخبار Station 5 2,177 03-25-2017, 02:56 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,584 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
Lightbulb امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما PicaSSO 428 81,681 01-02-2017, 08:42 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,183 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان