امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات
(07-15-2014, 05:23 AM)'Batman 77' نوشته است:
(07-13-2014, 10:21 PM)'Gray Fox' نوشته است:
(07-13-2014, 04:45 PM)'Batman 77' نوشته است: farcry 3 جزو مسخره ترین بازیهاییه که تجربه کردم.
بخاطر اینکه دیدم بازی رو یه چرخه ی مسخره(تو محیط بگرد.یه سری آدم رو بکش.با حیوونا مبارزه کن) افتاده.
نه عمقی نه شخصیت جذابی(واس بنظرم شخصیت پردازیش جالب نبود)
تنها چیز قابل توجه این بود این مسیری که شخصیت اصلی از یه آدم خوشگذرون و... به یه مبارز (و حتی یه قهرمان)تبدیل میشه جالبتر از بازی های دیگه(مثل تامب رایدر) بود.
ولی fc4 جدا بنظرم میتونه خیلی جذاب باشه و امیدوارم یه dlc مثل blood dragon داشته باشه.

لطفا یه دیوار ... تا سرمو بکوبم بهش
این نظر یه یه عده ای ـه که داستان رو نفهمیدن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اصن شما جواب بدین ( بر اساس طرز فکر خودتون می پرسم ) ؛ بازی بزرگی مثل Gta V چیزی به جز آزادی و رانندگی توی خیابون ها داشت ؟ Watch Dogs چیزی جز هک و تیر اندازی داشت ؟ ( نه این واچ داگز بدبخت واقعا فقط همینارو داشت [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] )

یا گاد به چیزایی که باید توجه بشه ، نمیشه بعد به این موضوع پیش پا افتاده ...

تخریب FC3 !!! حداقل دلیل قانع کننده می آوردی [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

راستش من برای بحث کردن پست نداده بودم .فقط دوست داشتم بدونین حتی بنظر یه چنین شخصی farcry4 بازی جذابیه.
دوستان اگه صحبت دیگه ای هم دارن بیان پروفایلم.

شما که mgs بازی چرا؟ مگه داستانی هم داشت که من متوجه بشم؟!
کافیه یه نگاهی به پایان این بازی بندازین تا بفهمین یکی از بدترین پایان بندی های تاریخ بازی های ویدیویی چی بوده.
راستش اینکه گفتم چرخه مسخره حرفم رو خوب نتونستم بیان کنم.ببینید بالاخره هر بازی کامپیوتری (و اصلا هر اثر هنری) از یه الگو تبعیت میکنه و طبعا اگه این الگو
(یا مثل چیزی که قبل تر گفتم:چرخه) رو نداشته باشه دچار اغتشاش و بهم ریختگی میشه و اثری هم که دچار بهم ریختگی باشه نمیتونه در
سرگرم کردن مخاطب (اصلی ترین هدف هنر درکنار انتقال پیام ) خوب ظاهر بشه.

وخلاقیت حرف اول رو در تازه و بدیع نگه داشتن این الگو میزنه که به نظر بنده ی حقیر که حق داره نظر خودشو داشته باشه فارکرای 3 فاقد همچین ویژگی بود.
( واگرنه مثلا میگفتم تمام فیلمنامه هایی که براساس ساختار سه پرده ای نوشته شدند از یک چرخه مسخره تبعیت میکنند!)
همین چیزای پیش پا افتاده میتونه شاهکاز رو از عالی تمیز بده

راستی یه چیزی هم ته دلم مونده بگم: نمیدونم چرا بعضیا واس رو با بدمن های فوق العاده ای مثل سایکو مانتیس یا لیکوئیید اسنیک مقایسه میکنن.
(جای شکرش باقیه حرف از GLaDOS نزدن!)
واس یه چیزی تو مایه های ماکاروف یا منندز بیشترنبود.

WTF ؟! ایشون God of MGS ـه بعد شما بهش میگی بازی کرده یا نه ؟! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

بچه بازی رو درک نمی کنی چرا دری وری میگی؟ بازی همش روی یه چرخه مسخره آدم و حیوان کشی بود؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یعنی نفهمیدی جیسون و دوستاش داشتن سعی می کردن جون خودشون رو از دست اون دزدای دریایی نجات بدن که بعد با سیترا آشنا میشه و یه جور قهرمان میشه... یه دلیل قانع کننده بیار، اینا چیه آخه. گرافیک بازی فوق العاده بود، گیم پلی عالی بود، داستان و صدا گذاریش هم حرف نداشت، هنوز Sound Track هاش تو پی سیم ـه. نور پردازی و تخریب پذیری هم خوب بودن دیگه چرخه مسخره رو تا به حال نشنیده بودم. 
بله همین چیزای پیش پا افتاده اجازه میدن شما به یکی از شاهکار های صنعت گیم توهین کنی
[تصویر:  14524140361477914331_Mortal%20Kombat%20Sign.jpg]
پاسخ
My goal was to create something that people could analyze. Analysis is fun because there are many interpretations. If there's just one interpretation then it's
not worth analysing
Jeffrey Yohalem, Far Cry 3 writer, Ubisoft
ینکه آقای یوهالم موفق بوده یا نه رو به قضاوت شما میسپارم.
بنظر من موفق بوده.چرا؟
Brody یک فامیلی ی.ه.و.د.ی هست.
رفتار نژاد پرستانه ی سیترا و مردم جزیره رو به یاد بیارید.
اکثر سلاح های دستی و دور برد بازی ساخت اسرائیل هستند.

اسپویلر!
در هر صورت سیترا خون جیسون رو نجات دهنده جزیره میدونه که بیشتر تمایلش به سمت پسر (یا دختر!) جیسون هست و این نشون میده که مردم به ی.ه.و.د.ی ها شدیدا نیاز دارن!

اتمام اسپویلر!

+خیلی چیزای دیگه که من تا حالا بهشون پی نبردم.
و این آقای یوهالم ظاهرا فقط همین براش مهم بوده و فقط خواسته به این هدف برسه و گند زده به داستان. خواسته مردم برداشت های متعدد بکنن!

راستی ذهن منو بسمت سیترا نبرین که هر چی بلدم رو به طراح کاراکتر و آقای یوهالم  نثار میکنم
یه چیز دیگه ای هم که یادم افتاد این بود که با یک دکمه وقتی ماشین 180 درجه  چپه شده بود برمیگشت به حالت عادی. که این رسما کل تلاش عوامل بازی که بازی واقع گرایانه باشه رو زیر سوال میبره
کرافتینگ بازی نچسب بود.
ساندترک بازی هم به جرئت بهترین کار برایان تایلر بود ولی صداگذاری بد نابودش کرده بود.

دوستان. به جان خودم(!) هرچی که میگم نظر شخصیه.نگاه من و نگاه شما مثل دو خط موازی هست که احتمالا هیچ وقت به هم نمیرسه و  من هم هیچ مسئولیتی در برابر نگاه شما ندارم که قانعتون کنم.

پس دیگه تو تاپیک farcry4 راجع به farcry3 بحث نکنیم.

[تصویر:  7goq7fzfn4pmb6iecaei.gif]
!V for victory
پاسخ
(07-15-2014, 06:02 PM)'Batman 77' نوشته است: My goal was to create something that people could analyze. Analysis is fun because there are many interpretations. If there's just one interpretation then it's
not worth analysing
Jeffrey Yohalem, Far Cry 3 writer, Ubisoft
ینکه آقای یوهالم موفق بوده یا نه رو به قضاوت شما میسپارم.
بنظر من موفق بوده.چرا؟
Brody یک فامیلی ی.ه.و.د.ی هست.
رفتار نژاد پرستانه ی سیترا و مردم جزیره رو به یاد بیارید.
اکثر سلاح های دستی و دور برد بازی ساخت اسرائیل هستند.

اسپویلر!
در هر صورت سیترا خون جیسون رو نجات دهنده جزیره میدونه که بیشتر تمایلش به سمت پسر (یا دختر!) جیسون هست و این نشون میده که مردم به ی.ه.و.د.ی ها شدیدا نیاز دارن!

اتمام اسپویلر!

+خیلی چیزای دیگه که من تا حالا بهشون پی نبردم.
و این آقای یوهالم ظاهرا فقط همین براش مهم بوده و فقط خواسته به این هدف برسه و گند زده به داستان. خواسته مردم برداشت های متعدد بکنن!

راستی ذهن منو بسمت سیترا نبرین که هر چی بلدم رو به طراح کاراکتر و آقای یوهالم  نثار میکنم
یه چیز دیگه ای هم که یادم افتاد این بود که با یک دکمه وقتی ماشین 180 درجه  چپه شده بود برمیگشت به حالت عادی. که این رسما کل تلاش عوامل بازی که بازی واقع گرایانه باشه رو زیر سوال میبره
کرافتینگ بازی نچسب بود.
ساندترک بازی هم به جرئت بهترین کار برایان تایلر بود ولی صداگذاری بد نابودش کرده بود.

دوستان. به جان خودم(!) هرچی که میگم نظر شخصیه.نگاه من و نگاه شما مثل دو خط موازی هست که احتمالا هیچ وقت به هم نمیرسه و  من هم هیچ مسئولیتی در برابر نگاه شما ندارم که قانعتون کنم.

پس دیگه تو تاپیک farcry4 راجع به farcry3 بحث نکنیم.

راحت باش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]فقط لطفا دیگه نظر نده چون غیر منطقی نظر میدی در ضمن من تا حالا ندیده بود ماشین به حالت عادی بر گرده پس دیگه در مورد این بازی حرف نزن که غیر منطقیه و بحث فایده نداره
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
محیط زیست Far Cry 4، باعث افزوده شدن وسایل نقلیه ی بیشتری به بازی شده است
[تصویر:  date.png] تیر ۲۵م, ۱۳۹۳| ۱۰:۰۴ [تصویر:  user.png] محمـد حسین صفری [تصویر:  1402729072-bpfull.jpg&w=48&id=1907&random=1404128596] 

[تصویر:  131-250x140.jpg]
در حالی که آخرین نسخه ی سری Far Cry در یکی از جزایر گرمسیری روایت می شد، یوبی سافت قرار است Far Cry 4 را در یک محیط متفاوت یعنی کوهستان های هیمالیا روایت کند و در نتیجه طیف جدیدی از محیط زیست در این بازی به نمایش در خواهد آمد. نه تنها قله ها و صخره ها یک محیط بصری متفاوت را ارایه داده اند بلکه مکانیک های جدیدی نیز در گیم پلی بازی قرار داده شده اند.

یوبی سافت به طور عمودی محیط Far Cry 4 را افزایش داده است و این بدان معنی است که بازیکنان واقعا در یک فضای کوهستانی قرار خواهند داشت. وسایل نقلیه و تجهیزات جدید نیز متانسب با محیط هیمالیا به بازی افزوده شده اند. یوبی سافت تا کنون وجود Pilotable Gyrocopter و Grappling Hook به همراه یک قابلیت جدید برای بالا رفتن از کوه را تایید کرده است. یوبی سافت اظهار داشته است که این قابلیت ها و وسال نقیله تنها به خاطر لذت بردن طرفداران به بازی اضافه شده اند در حالی که افزودن آن ها در روند توسعه ی بازی، ضروری نبوده است. بدون ابزار و تجهیزات مختلف، بازیکنان نمی توانند در هیمالیا به خوبی گردش کنند و در نتیجه تجربه ای ناقص خواهند داشت. از سوی دیگر با رفتن به ارتفاع بالا، میزان اکسیژن هوا نیز کاهش می یابد و به همین دلیل باید همواره یک کپسول اکسیژن برای رفتن به ارتفاعات بالا به همراه داشت.
در اوایل دوران حکومت Pagan، گروه مقاومت مردمی به رهبری فردی به نام Mohan Ghale شکل گرفت و جنگ های چریکی بین نیرو های مردمی و نیرو های حکومتی شکل می گیرد. البته این دو شخصیت تنها بر سر حکومت با هم مبارزه نمی کنند بلکه هدف اصلی آن ها از این جدال رسیدن به زنی به نام Ishwari می باشد که هر دو عاشق آن هستند. سرانجام این جدال با مرگ Mohan پایان می پذیرد و Ishwari نیز از این منطقه فرار می کند. Pagan Min هم که سر خورده شده است، Kyrat را ترک می کند و حکومت را به فرمانروایان دیوانه ی خود می سپارد. بازیکنان در نقش پسر Mohan به نام Ajay Ghale به Kyrat باز می گردند. او به این دلیل به Kyrat بازگشته تا بنا به وصیت مادرش خاکسترش را در بلند ترین کوه این منطقه پخش کند ولی خون Mohan Ghale در رگ های اوست و روحیه ی مبارزه ی پدرش در او پدیدار می شود و او وارد نبردی سخت با حکومت استبدادی Pagan Min می شود.
این بازی توسط استدیو های Ubisoft Montreal، Red Storm Entertainment، Ubisoft studio، Ubisoft Toronto، Ubisoft  Shanghai، Ubisoft Kiev ساخته می شود. این عنوان در ۱۸ نوامبر ( ۲۷ آبان ۹۳ ) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر خواهد شد.

پاسخ
کارگردان Far Cry 4: ما باید قابلیت Co-op را در Far Cry 3 قرار می دادیم
[تصویر:  date.png] تیر ۲۵م, ۱۳۹۳| ۱۲:۰۴ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند[تصویر:  1403110893-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1404128636]
 [تصویر:  far_cry_4.0_cinema_640.0-250x140.jpg]
بازی Far Cry 3 در سال ۲۰۱۲ بود که عرضه شد و عنوان بی نظیری هم بود. یک عنوان شوتر اول شخص در بازاری که عناوین مختلفی در سبک نامبرده مشاهده می شود با این حال بازی شوتر شرکت Ubisoft مانند هیچ یک نبوده و تجربه ای بی همتا را رقم زد. Far Cry 3 همانطور که نکات مثبت فراوانی داشت، از طرفی برخی موارد موجود در آن نیز عده ای را نا امید کارد با این حال تمامی این مشکلات در چهارمین سری برطرف خواهد شد. یکی از این کمبود ها حالت Co-op می باشد که در بازی سوم وجود نداشت. نظر سازندگان در رابطه با چنین مسئله ای به چه صورت است؟ برای دریافت پاسخ با ما در ادامه مطلب همراه باشید. آقای Mark Thompson به عنوان کارگردان بازی Far Cry 4 در رابطه با این مسئله می گویند:
نقل‌قول: فقط بحث حضور دو بازیکن در میان است. کلیت ایده جهان باز Far Cry 3 بسیار سرگرم کننده بود. ما خبردار بودیم که این طراحی را بایستی در Far Cry 4 مجددا از نو می ساختیم. اما ما در اواخر کار Far Cry 3 متوجه شدیم که نبود Co-op یک فرصت گم شده است.در مراحل کاملا ابتدایی از ساخت بازی Far Cry 3 بود که ما در نظر داشتیم یک بخش جداگانه Co-op را اضافه کنیم اما از قدرت یک جهان باز بی اطلاع بودیم. مسلما دیگر خیلی دیر بود که چنین چیزی افزوده شود. در ابتدای کار Far Cry 4 ما با خود فکر کردیم که این مسئله از نظر مباحث فنی چقدر زحمت خواهد داشت؟ به همین دلیل ما یک نمونه اولیه ایجاد کردیم و ساخت و ساز بر روی آن به پیش رفت.
بازی Far Cry 4 برای پلتفرم های PlayStation 3, PlayStation 4, Windows PC, Xbox 360 و Xbox One در ۱۸ نوامبر (مصادف با ۲۷ آبان) عرضه خواهد شد. افرادی که در گذشته بازی Far Cry 3 را پیش خرید کرده بودند با شخصیت Hurk آشنا هستند. او در سه مرحله از بخش داستانی به نام های Hurk’s Redemption حضور خواهد داشت. این بخش از بازی با پیش خرید نسخه  Limited Edition بازی Far Cry 4 در دسترس می باشد این نکته را نیز لازم است بگوییم که تمامی پیش خریدها به نسخه Limited Edition ارتقاء خواهند یافت.  وقایع داستانی این بازی در سرزمین خیالی Kyrat رخ خواهد داد که محیطی واقع در رشته کوه های مشهور هیمالیا می باشد که توسط یک حاکم با نام Pagan Min اداره می شود.

پاسخ
به 2 عکس زیر توجه کنید سپس متن زیر را بخوانید . بهتون پیشنهاد میکنم تا آخر مطلب رو با من باشید.
پوستر بازی :
[تصویر:  farcry4.jpg]

Box Art رسمی بازی :

[تصویر:  far-cry-4.png]
خوب بحث و تبادل نظر های زیادی روی این است که آیا Far Cry 4 محتویات نژاد پرستانه دارد یا نه ؟!
بعد از دعوا های زیاد سر این که  Bad Man اصلی سفید پوست است و شخصیت اصلی  زیر دست او سیاه پوست و این نشانه برتری سفید به سیاه است و ... جنجالی عظیم بر سر آن بلند شد ولی آنها با پاسخ محکم کارگردان بازی رو به رو شدند که گفت : نه آن مرد سفید پوست است و نه اونی که زیر دست او است شخصیت اصلی و آنانی که زود قضاوت کردند در اشتباهند.
خوب برای مدتی جنجال ها فروکش کرد، اما دوباره نکاتی جالب در پوستر و Box Art دیده شد که شک بر انگیز بود و من میخواهم به آنها اشاره کنم .
خوب اگه توجه کنید مدل مو های او آلمانی است اما از اونجایی که شخصیت اصلی سفید پوست نیست پس آلمانی بودن او رد میشود و احتمالا با توجه به چشمهای او متوجه میشوید او اهل یکی از کشور های شرقی آسیایی یا همون چشم بادمی ها است و رنگ موی او سفید است و سفید در فرهنگ شرقی نماد (شیطان) است . پست میتوان نتیجه گرفت که او یک شیطان صفت و فردی بی رحم است .
همین طور با توجه به سلاح کلاشینکف (AK 47) که یک سلاح روسی است و RPG هم که متعلق به آسیا است معلومه که جنگ در آسیا است، و داستان منتشر شده هم این را تایید میکند :
Kyrat  منتقه ایی در هیمالیا است. این سرزمین کشوری در جنگ است. شما برای مراسم تدفین مادرتان به  Kyrat سفر می کنید اما ناگهان خود در جنگی داخلی بر سر سرنگونی  رژیم  Pagan Min می بینید. (خوب هیمالیا هم در آسیا هست دیگه)
اما شاید رنگ صورتی یکم برای همه عجیب باشه ؟! آخه اگه طبق سنت های FC پیش بریم او باید یه فرد ژولیده و عصبی باشد نه یک فرد خونسرد و خوش تیپ و آراسته(به قول خودمون سوسولی) !
رنگ صورتی از ترکیب 2 رنگ قرمز و سفید است : رنگ قرمز که نشانه انگیزه، انرژی، تحریک کننده ی خشم و عصبانیت و احساس شور و هیجان است، و رنگ سفید برعکس آن نشانگر آرامش و پاکیزگی
و حال ترکیب این 2 رنگ که صورتی است نشانگر آرامش، دوست داشتن وهمچنین باعث دور نگه داشتن نفرت و انرژی های منفی از شخص میشود !
به ظاهر و چیزی که من به ذهنم میرسه اینه که او شاید مشکلاتی روانی دارد و گاهی خیلی مهربان و گاهی هم تند مزاج و خشن است و در واقع دوگانگی شخصیتی داره .
البته هر 2 رنگ سفید و قرمز به طور جدا نیز در لباس های او وجود دارد (کفش قرمز و پیراهن سفید)
اما رنگ زرد هم در تصویر دیده میشه که دور بازو سرباز یا حالا همون فردی هست که جلوی مرد صورتی پوش زانو زده : عجیبه همه رنگ ها رنگ های 2 مفهومی هستند منظورم اینه که 2 معنی متضاد دارند رنگ زرد هم نشانه شادی و خوشحالی و مهربانی است و هم نشانه تنفر و ناراحتی است ! البته این رنگ باعث تقویت تمرکز و انرژی نیز میشود که یک سرباز به آن ها احتیاج دارد و ممکنه هیج ربطی به محبت و تنفر نداشته باشه.
حال چرا او نارنجک به دست (نارنجکی که اگر زامنش رها شود او خواهد مرد) زیر دست او زانو زده ؟!
این میتونه 2 نکته رو برسونه با توجه به داستانی که در پایین توضیح داده خواهد شد او شاید سر دسته ی شورشیان باشه که توسط وی در حال مجازات است .
یا این که او یکی از افراد او است زیرا دست راست نشانه ی قدرت است و اگر بروی سر یا شانه کسی باشد او از فردی که دستش را بر روی او نهاده  طبعیت و حرف شنوی کامل دارد (و حتی اگه او بگوید بمیر خودش را میکشد).
داستانی که گفتم توضیح میدم اینه : او خواستار ایجاد نظم بوده و تشکیل حکومت مستقل بود (نشانه رنگ سفید) اما مردم زیر بار حکومت او نرفتند و او برای تشکیل حکومت به زور متوصل شده و وارد جنگ شد (نشانه رنگ قرمز) و در آخر نظامی ایجاد کرده و به ظاهر هم خود و هم وضعیت کشور رو آرام کرده (نشانه رنگ صورتی) !!!
شاید همین اتفاق که مردم حرف او را برای تشکیل حکومت گوش نکرده اند وشاید او را مورد اذیت و آزار قرار دادند باعث عصبانی شدن و متوصل شدن او به جنگ و حتی مشکلات روانی او شده.
یکی دیگه از نشونه های پیروزی یا حتی انقلاب و دگرگونی شکستن مجسمه ها و کاخ ها است همان طور که اسکندر تخت جمشید را ویران کرد یا مردم که مجسمه و تندیس شاه ها را بعد از بر کنار کردن آنها میشکستند .
مجسمه ها شیبیه به مجسمه خدایان بودائی ها است و در تصویر Box Art اگه توجه کنید سری که زیر پای او است در واقع قسمت بالا ایی صندلی است که الان او رویش نشسته و سر او جای سر آن خدای بودائی قرار گرفته که کنده شده، پس شاید او خود را خدا تصور میکند و ...

جمع بندی :
او نیت های پلید و شیطانی دارد ولی آنان را با آرامی پیش میبرد(با پنبه گوش میبرد).
او فردی دم دمی مزاج است و گاهی عصبی و گاهی آرام است .
افراد او یا به او خیلی وابسته اند یا این که تمام دشمنان او توسط وی به زانو در آمده اند و فرد وفادار زیادی ندارد.
او انقلابی به پا کرده و خود را خدا میداند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ​ـــــــــخوب مطلب بالا یه تفسیر بود اما اگه عینک بد بینی بر چشم بزنیم تفصیر دیگری نیز به دست می آوریم.
فرد صورتی پوش یک غربی است، و فرد زیرین او یک آسیایی است و نشانه قدرت آنان بر ما است. زامن در دست او نشان دهنده ی بستگی داشتن زندگی ما به دستان آنان است و با پوزخند خود میگوید همه چیز در دست ماست مثلا سلاح هایی که به مجسمه تکیه داده شده و با لباسی شیک تمدن بیشتر و مدرن بودن خود را به ما میخواهند بفهمانند و شکسته شدن اون مجسمه (خدایان بودائی) نشان دهنده بی احترامی و مهم نبودن ادیان و مقدسات آنها برای آنان است، شایدم میخواد بگه تمدن شما الان دیگه بی ارزشه (مجسمات الان دیگه تمدن نیست اونا یه زمانی تمدن و قدرت رو نشون میدادن).

حال ما 2 تفسیر داریم که هر کدام ممکنه تفسیر درست باشه حتی ممکنه 2 تفسیر درست باشه چون در بازی های Ubisoft مثل  splinter cell یاAssassin's Creed   هم بی احترامی به شرقی ها و مسلمانان دیده شده و بعید نیست این عنوان هم اینگونه برنامه هایی داشت باشد امیدوارم که اینگونه نباشد. مسلما اولین اگر مثل Watch Dogs با تریلر های زیادی از این عنوان رو به رو شویم اطلاعات بیشتری به دست خواهد آمد

حتما نظر خود را در نظر سنجی اعلام کنید. همچنین اگر فکر میکنید جایی از مطلب غلطه یا کم و کسری داره لطفا نظر خود رو بگید. این تاپیک میتونه جایی برای بحث ها بر سر این عنوان باشه اگر مورد جدیدی منتشر یا یافت شود اضافه خواهد شد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حال طبف آخرین پیش نمایش های دیده شده میتوان فهمید که تبعیض نژادی وجود ندارد و شخصیت اصلی نیز سفید پوست است.
[تصویر:  Far-Cry-4-610x400.jpg][تصویر:  far-cry-4-1.jpg]

این عکسی است که ضخصیت بد بازی با شخصیت اصلی بازی گرفته . و همان طور که معلوم است شخصیت اصلی سفید پوست است.

حال تصویر دیگری را ببینید.
[تصویر:  mmmm_medium.jpg]
شخصیت اصلی لباس هایش را عوض میکند! او همیشه صورتی پوش نیست!
همچنین او هیچگونه علاقه ایی به یارا نش ندارد !
[تصویر:  Far-Cry-4-5.jpg]
تا ثانیه هایی دیگر این کارد بدن سرباز را تکه تکه میکند!

نقشه  به شکل مستطیل است تا کار آمد تر باشد.
فیل هم دیده میشود.
  [تصویر:  news_e3_far_cry_4_is_ready_for_action-15479.jpg]
عالی است دشمنان را از دور قتل عام کنید !

[تصویر:  FC4_E3_RECON_618x348.jpg]

چند تصویر از گیم پلی
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSPSHWEGD_oR_BjgaWn73C...MvlwGBf7wA]
[تصویر:  far-cry-4-screenshot-3.jpg]
کیفیت خیره کننده! همچنین آیا شما توسط افرادی آموزش نظامی میبینید؟
[تصویر:  4436435_3_60cf_farcry-4_52523faefa178b19...2374b7.jpg]

[تصویر:  Far-Cry-4-Pagan-Min-Nemesis-Reveal-E3-20...ler_11.jpg]
شما اسیر شدید!
[تصویر:  Far-Cry-4-Pagan-Min-Nemesis-Reveal-E3-20...iler_2.jpg]
حیوانات دست آموز نیز وجود دارند

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcR-77PO_SnXwM3WsiqF0k6...-pytLc5pXS]
خوب باز هم بمب های کنترول از راه دور.
[تصویر:  Far-Cry-4-gameplay.jpg]
تفنگ یا تیر و کمان؟ مسئله این است.

[تصویر:  far-cry-4-02-1024x535.jpg]
این چیه؟ هلیکوپتر؟
[تصویر:  9477.far-cry-4.420.236.4.64080.jpg]
تیر اندارزی هنگام رانندگی وجود دارد.
عکسی واضح از شخصیت اصلی بازی Ajay Ghale که به تازگی منتشر شد.
[تصویر:  AjayGhale.png] [تصویر:  300px-AjayAndPagan.png]   
نام و نام خانوادگی: Ajay Ghale
وضعیت: زنده
نقش: شخصیت اصلی
تاریخ تولد: نا معلوم
محل تولد: Kyrat
ملیت: Kyratzes
قد: نامعلوم
رنگ مو: قهوه ای
رنگ چشم: قهوه ای
محل اقامت (ها): Kyrat / U.S.A
آدرس: نا مشخص، شورشیان Kyrta
پدر: Mohan Ghale
مادر: Ishwari Ghale
شاید این کلمه را دیده باشد अजय  این کلمه به هندی معنای آجی را میدهد یعنی اسم شخصیت اصلی.

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
سیستم شکار در Far Cry 4 بازنگری شده است
کارگردان عنوان Far Cry 4 یعنی Mark Thompson به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که البته هیچ ارتباطی به بخش داستانی ندارد و مربوط به سیستم شکار و تغییراتی است که در آن ایجاد شده است. در Far Cry 4 قرار است شاهد یک سیستم شکار واقعی و یکپارچه باشیم تا مخاطبان تجربه ی واقعی یک شکار را داشته باشند.

نقل‌قول:
در بازی Far Cry 3، بازیکن قادر بود که با RPG و حتی نارنجک جانوران را شکار کند که البته این امر کمی غیر واقعی بود و بسیار بعید بود که در زندگی واقعی کسی این گونه به شکار بپردازد. بنابراین در Far Cry 4 یوبی سافت این سیستم را بازنگری کرده است و برای اینکار از سیستم شکار عنوان خوش ساخت Tomb Raider الهام گرفته است. شما می توانید یک گوزن را با تیر کمان ( Bow ) شکار کنید که البته در این حالت تنها بخش های خاصی از بدن وی قابل استفاده است یا می توانید با آغشته کردن سم به مکان حضور گوزن، او را از پای در آورید و حتی می توانید همانند یک مار ( به طور مخفیانه ) به آن نزدیک شود و با گلوله مغزش را متلاشی کنید. پس از شکار کردن گوزن، شما می توانید به راحتی آن را جمع آوری و از بدنش استفاده کنید. این بازی با طراحی کلی نسخه ی قبلی ساخته شده است اما تمام چیز هایی که در بازی وجود دارند نسبت به قبل پیشرفته تر شده اند که یکی از آن ها سیستم شکار است که بسیار یکپارچه شده است. بنابراین در شروع بازی که شما تجهیزات زیادی ندارید نیز می توانید شکار کنید زیرا با همان ابزار و تجهیزات ابتدایی نیز شکار کردن ممکن است.
در اوایل دوران حکومت Pagan، گروه مقاومت مردمی به رهبری فردی به نام Mohan Ghale شکل گرفت و جنگ های چریکی بین نیرو های مردمی و نیرو های حکومتی شکل می گیرد. البته این دو شخصیت تنها بر سر حکومت با هم مبارزه نمی کنند بلکه هدف اصلی آن ها از این جدال رسیدن به زنی به نام Ishwari می باشد که هر دو عاشق آن هستند. سرانجام این جدال با مرگ Mohan پایان می پذیرد و Ishwari نیز از این منطقه فرار می کند. Pagan Min هم که سر خورده شده است، Kyrat را ترک می کند و حکومت را به فرمانروایان دیوانه ی خود می سپارد. بازیکنان در نقش پسر Mohan به نام Ajay Ghale به Kyrat باز می گردند. او به این دلیل به Kyrat بازگشته تا بنا به وصیت مادرش خاکسترش را در بلند ترین کوه این منطقه پخش کند ولی خون Mohan Ghale در رگ های اوست و روحیه ی مبارزه ی پدرش در او پدیدار می شود و او وارد نبردی سخت با حکومت استبدادی Pagan Min می شود.
گیمفا/صفری

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
نقل‌قول:  این عکسی است که ضخصیت بد بازی با شخصیت اصلی بازی گرفته . و همان طور که معلوم است شخصیت اصلی سفید پوست است.
دوست عزیز شخصیت بد بازی سپید پوست نیست بلکه رنگین پوسته به عبارتی زرد پوست ضمنا ایشون ملیتش چینی( نپالیه) پس این حکم نقض میشه که ایشون سپید پوسته!
پاسخ
ایده ی جدید Ubisoft| اگر خوش شانس باشید می توانید در ارتفاعات کوه اورست Far Cry 4 بازی کنید
گفته می شود که اخیرا Ubisoft برنده ی مسابقه ویدیویی جدیدش را به کوه اورست خواهد برد تا برنده این مسابقه پس از بالا رفتن از این کوه عنوان Far Cry 4 را بازی کند و همچنین رکورد بازی کردن در بیشترین ارتفاع ممکن بر روی زمین را بشکند. برای مشاهده جزئیات بیشتر می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.Ubisoft یک مسابقه برگزار خواهد کرد که در آن شرکت کنندگان باید در یک ویدیوی دو دقیقه ای علت علاقه ی خود به بالا رفتن از کوه اورست و علت این که فکر می کنند بزرگترین طرفدار فرنچایز Far Cry هستند را بیان کنند. برنده ی این مسابقه در صورت قبول شدن در تست های پزشکی و سلامت توسط Ubisoft به نپال فرستاده می شود تا برای بالا رفتن از کوه اورست آماده شود. همچنین به او هزار دلار پول نیز داده خواهد شد. اقامت او در بالای کوه اورست به مدت ۱۴ شبانه روز خواهد بود. برنده باید شرایط این جایزه را نیز قبول کند. این شرایط شامل قبول کردن مسئولیت در قبال خطرات جانی و صدمات جدی است. همچنین یک گروه فیلم برداری از طرف Ubisoft  او را در جلسات آمادگی-آموزشی و بالا رفتن از اورست همراهی خواهد کرد تا مستندی را تهیه کند

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(07-25-2014, 01:03 PM)'station' نوشته است: ایده ی جدید Ubisoft| اگر خوش شانس باشید می توانید در ارتفاعات کوه اورست Far Cry 4 بازی کنید
گفته می شود که اخیرا Ubisoft برنده ی مسابقه ویدیویی جدیدش را به کوه اورست خواهد برد تا برنده این مسابقه پس از بالا رفتن از این کوه عنوان Far Cry 4 را بازی کند و همچنین رکورد بازی کردن در بیشترین ارتفاع ممکن بر روی زمین را بشکند. برای مشاهده جزئیات بیشتر می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.Ubisoft یک مسابقه برگزار خواهد کرد که در آن شرکت کنندگان باید در یک ویدیوی دو دقیقه ای علت علاقه ی خود به بالا رفتن از کوه اورست و علت این که فکر می کنند بزرگترین طرفدار فرنچایز Far Cry هستند را بیان کنند. برنده ی این مسابقه در صورت قبول شدن در تست های پزشکی و سلامت توسط Ubisoft به نپال فرستاده می شود تا برای بالا رفتن از کوه اورست آماده شود. همچنین به او هزار دلار پول نیز داده خواهد شد. اقامت او در بالای کوه اورست به مدت ۱۴ شبانه روز خواهد بود. برنده باید شرایط این جایزه را نیز قبول کند. این شرایط شامل قبول کردن مسئولیت در قبال خطرات جانی و صدمات جدی است. همچنین یک گروه فیلم برداری از طرف Ubisoft  او را در جلسات آمادگی-آموزشی و بالا رفتن از اورست همراهی خواهد کرد تا مستندی را تهیه کند

چطوری میشه در مسابقه شرکت کرد؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Crash Bandicoot N’Sane | بحث و اخبار Station 5 2,177 03-25-2017, 02:56 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,581 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
Lightbulb امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما PicaSSO 428 81,646 01-02-2017, 08:42 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,171 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان