امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی راهنمایی در خرید انواع کنسول
دوستان سلام من میخوام ایشاالله تا چند روز اینده ps4بخرم.
اقا ما دیروز توپخونه بودیم همه مغازه های تقریبا قیمتشون بین 250 تا 230 بود ریجن دوش.
ولی یه مغازه داش میداد یکو صد.میخواستم ببینم خرید از اونجایی که میداد یکوصد(تقریبا صدو پنجاه هزار تومن)ارزون تر از بقیه مغازه ها عقلانیه.؟امکلن داره مشکلی داشته باشه؟
پاسخ
(10-03-2015, 06:55 PM)amir619 نوشته است: دوستان سلام من میخوام ایشاالله تا چند روز اینده ps4بخرم.
اقا ما دیروز توپخونه بودیم همه مغازه های تقریبا قیمتشون بین 250 تا 230 بود ریجن دوش.
ولی یه مغازه داش میداد یکو صد.میخواستم ببینم خرید از اونجایی که میداد یکوصد(تقریبا صدو پنجاه هزار تومن)ارزون تر از بقیه مغازه ها عقلانیه.؟امکلن داره مشکلی داشته باشه؟

عزیزم 
همیشه این نواسانات تو قیمت تو بازار زیاد هست برای مثال یک گوشی در یک مغازه 1700 ولی دوتا مغازه پاینتر 1400 هستش 
این دیگه مونده به خودتون و این که آشنا باشید بتونید کنسول داخل مغازه تست کنید یک ذره با نحوه اخلاقیات فروشنده آشنا بشید 
مگر نه کسی اینجا نمی تونه تایید کنه حتما باید از اونجا بخرید همه چی به خودتون بستگی داره
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(10-03-2015, 06:58 PM)mohammad reza sahraii نوشته است:
(10-03-2015, 06:55 PM)amir619 نوشته است: دوستان سلام من میخوام ایشاالله تا چند روز اینده ps4بخرم.

عزیزم 
همیشه این نواسانات تو قیمت تو بازار زیاد هست برای مثال یک گوشی در یک مغازه 1700 ولی دوتا مغازه پاینتر 1400 هستش 
این دیگه مونده به خودتون و این که آشنا باشید بتونید کنسول داخل مغازه تست کنید یک ذره با نحوه اخلاقیات فروشنده آشنا بشید 
مگر نه کسی اینجا نمی تونه تایید کنه حتما باید از اونجا بخرید همه چی به خودتون بستگی داره

ایا راهی وجود داره که بتونیم تقریبا از سلامت کنسول و نو بودنش اطمینان پیدا کنیم.؟
نوسانات درسته ولی خب بین اون ههمه مغازه تو توپخونه و تقزیبا سایتا و یک مغازه در کرج این فقط داشت یکوصد میداد
پاسخ
سلام 
آقا من میخوام ۴ تا کنسول (xbox360)  بگیرم واسه گیم نت .

✔ x360 چه مارک و مدلی بگیرم که فردا پشیمون نشم؟

✔  در کل این کنسولو نو بگیرم یا کارکردش هم خوب در میاد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
سلام یه سوال ps4 مدل 2016 تولید نمیکنه؟
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
(01-08-2016, 08:57 PM)ice gamer نوشته است: سلام یه سوال ps4 مدل 2016 تولید نمیکنه؟

هنوز خبری در این رابطه منتشر نشده
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(01-08-2016, 08:04 PM)Payamyekta نوشته است: سلام 

ممنون میشم راهنمایی کنید
کسی نبود ج بده..؟
پاسخ
(01-09-2016, 01:15 AM)Payamyekta نوشته است:
(01-08-2016, 08:04 PM)Payamyekta نوشته است: سلام 

ممنون میشم راهنمایی کنید
کسی نبود ج بده..؟
مارک؟مگه غیر از مایکروسافت کسی دیگه هم ایکس باکس تولید میکنه!!!
هر مدلی شد بگیر فقط حداقل 20گیگ هارد داشته باشه وگرنه نمیتونی روشون بتلفید و چند بازی دیگه اجرا کنی
از سایت پرشین تولز دست دومش رو پیدا کنید ارزونتر در میاد حداقل400تومان ارزونتر
پاسخ
سلام رفقا...
لطفا من رو در امر خرید کنسول کمک کنید 
موندم ایکسباکس وان بگیرم یا پی اس 4 یا پی اس 3
قیمت های بازی xone v ps4 خیلی گرونه و من اصلا ا به حال هیچ بازی رو انجام ندادم و میترسم اگه برم نسل 8 بگیرم ورشکست  8D 
فقط Farcry3 v cod 4ta9 v batman v hitman v pes v gta 4 رو پلی دادم رو pc دیگه پیسیم نکشید بقیه باز ی هارو انجام بدم 
لطفا راهنمایی کنید چی بخرم
در ضمن ایکس باکس هک شده؟
اگه هک شده بازی هاش الان چنده 
ممنون با پاسخ گویی سریعتون!!!  S0 (2)

جواب بدید سریع لطفاااااااااااااااااا
پاسخ
(07-03-2016, 07:47 PM)mine-of-games نوشته است: سلام رفقا...
لطفا من رو در امر خرید کنسول کمک کنید 
موندم ایکسباکس وان بگیرم یا پی اس 4 یا پی اس 3
قیمت های بازی xone v ps4 خیلی گرونه و من اصلا ا به حال هیچ بازی رو انجام ندادم و میترسم اگه برم نسل 8 بگیرم ورشکست  8D 
فقط Farcry3 v cod 4ta9 v batman v hitman v pes v gta 4 رو پلی دادم رو pc دیگه پیسیم نکشید بقیه باز ی هارو انجام بدم 
لطفا راهنمایی کنید چی بخرم
در ضمن ایکس باکس هک شده؟
اگه هک شده بازی هاش الان چنده 
ممنون با پاسخ گویی سریعتون!!!  S0 (2)

جواب بدید سریع لطفاااااااااااااااااا

سلام، اول از همه هیچ‌کدوم از کنسول‌ها هنوز هک نشده‌اند، ولی برای PS4 یک روشی هست به نام اکانت ترکیبی که خودم پیشنهاد نمیکنم. بهتره یک نگاهی به این مقاله دوستمون [b]Be the story [/b]بندازید:
نگاهی کوتاه بر اکانت های ترکیبی PS4

اگر واقعا میخوایید یک تجربه خوب رو برای چندسال داشته باشید، بهتره یا صبر کنید برای نسخه جدید کنسول‌ها(فرقی نمیکنه کدومشون، تنها تفاوت انها توی انحصاری هاست!) یا برید سمت بستن یک کیس تا چند سال مشکلات کنسول رو نداشته باشید و هم بازی هارو ارزون تر بخرید و تجربه کنید(حتی اگر بخوایید اوریجینال هم بازی بخرید روی PC ارزون‌تر درمیاد!) اگر فقط قصد خرید کنسول دارید، بهتره کمی صبر داشته باشید تا اواخر تابستون تا خبرهای جدیدتری از کنسول‌های جدید بشنویم.
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برش رول به رول چیست؟ و انواع آن sara5280 0 734 05-04-2022, 11:11 AM
آخرین ارسال: sara5280
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 700 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang
  خرید لنز چشم saharqasemi 2 1,672 04-05-2022, 03:47 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Photo خرید میز تحریر نقد و اقساطی 24 ماهه بدون نیاز به ضامن decochid 0 992 01-31-2022, 07:37 PM
آخرین ارسال: decochid
  اقامت استرالیا از طریق خرید ملک 2022، بررسی شرایط و هزینه خرید ملک asow99 0 921 12-29-2021, 05:33 PM
آخرین ارسال: asow99

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان