امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار
(10-02-2013, 02:48 AM)'abbas_2010' نوشته است: سلام آقا ببخشید نرم افزاری هس که نشون بده کامپیوترم تا چند fps رو اجرا میکنه؟؟

نرم افزارهایی هست که بشه قطعات و سیستم رو تست کرد
ولی fps بستگی به بازی داره که داری اجرا میکنی
بعضی از بازی ها این قابلیت رو دارن که نشون بدن تا چه حد fps میده تا اونجا که یادمه فکر کنم  lost planet 2 این قابلیت رو داره

(09-30-2013, 01:15 AM)'amirmax' نوشته است:
نقل‌قول: آره داداش چند بار ویندوز عوض کردم حتی win8 هم ریختم ولی باز هم نشد [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خودم احتمال میدم که هاردم bad sector گرفته باشه [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
حالا من سوالم اینه که این مشکل هارد به بقیه ی اجزا مثل CPU و گرافیک و RAM و ... آسیب میزنه ؟

شما حتما اگه میتونی از هاردت قایل های مهم رو کپی بگیر
بد سکتور به احنمال زیاد نداره ممکنه عمرش یبه سر اومده باشه متاسفانه
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(10-02-2013, 02:48 AM)'abbas_2010' نوشته است: سلام آقا ببخشید نرم افزاری هس که نشون بده کامپیوترم تا چند fps رو اجرا میکنه؟؟

آره هستش. ! من از MSI Afterburner  استفاده میکنم .! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] که با اون  اورکلاک میکنم گرافیکم رو .[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img] FPS رو تو بازی با MSI On-Screen Display Server میگیرم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img] راستی این MSI On-Screen Display Server دمای کارت گرافیک رو هم نشون میده .!
برنامه های زیادی هستش . ولی من از این استفاده میکنم راضی هم هستم .![img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نقل‌قول:  وقتی میخوام نسخه بتا رو نصب کنم این ارور و میده
AMD_Catalyst_13.10_Beta
[تصویر:  do.php?img=95179]

دوست من باید به فکر ویندوز عوض کردن باشی !.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img] ( البته من اینطور فکر میکنم . [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] شاید دوستان دیگه ای باشن که راه های دیگه ای بلد باشن وبتونن کمکت کنن.![img]images/smi/s0 (38).gif[/img])[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به هر حال شرمنده . من تا همین قدر الان راه حل ها یکی یکی داره یادم میاد .[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] ولی فکر نکنم هیچکدوم برای این مشکل باشن.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تنها راهی که الان به ذهنم میرسه عوض کردن ویندوز هستش.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] احتمال داره فایل های رجیستری ویندوزت پاک شده باشه و به همین دلیل نمیذاره که نصب بشه .![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه مشکل حل نشد به بقیه بچه ها که کارشون تو سخت افزار و نرم افزار بهتره یه اطلاعی بده ببین اونها چی میگن و نظرشون چیه .! [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
درود چطور میتونم بفهمم که pc ایم از dx11 پشتیبانی میکنه یا نه....
پاسخ
(10-03-2013, 02:05 AM)'abbas_2010' نوشته است: درود چطور میتونم بفهمم که pc ایم از dx11 پشتیبانی میکنه یا نه....

شما مدل کارت گرافیک رو بگو تا ببینیم پشتیبانی میکنه یا نه
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
ati radeon 4600 hd series
پاسخ
[quote="'abbas_2010' pid='87822' dateline='1380780139'"]
ati radeon 4600 hd series
داداش این مدل کاملش نیست.این سریشه.
 از dx 11 هم پشتیبانی نمیکنه.از سری 5000 به بعد از dx 11 پشتیبانی میکنه.
پاسخ
سلام دوستان،من یه پاور الگانس دارم روش زده 1000وات ولی فک نکنم راست باشه،راهی هست بشه فهمید واقعا چند وات ـه؟
پاسخ
سلام دوستان همونطور که میدانید برنامه nvidia experience برنامه ای هست که بازی ها رو optimize میکنه یعنی به عبارتی بهینه میکنه که باعث میشه بهترین تنظیمات گرافیکی  بازی رو بر اساس سخت افزارتون ارائه کنه
حالا من این نرم افزار ارزشمند رو نصب کردم ولی وقتی میخوام optimize کنم یا اسکن کنم که بازیهای نصب شده رو بشناسه ارور زیر رو میده
لطفا اگه هر کسی میدونه کمک کنه چون خیلی الافش هستم
sorry we could not find any supported games
ممکنه دلیلش این باشه که بازیهای اورجینال استفاده نمیکنم؟؟؟؟

لطفا هر کسی میدونه یه راهنمایی جامع بکنه ممنون میشم
پاسخ
(10-03-2013, 05:49 PM)'gtxtitan' نوشته است: سلام دوستان همونطور که میدانید برنامه nvidia experience برنامه ای هست که بازی ها رو optimize میکنه یعنی به عبارتی بهینه میکنه که باعث میشه بهترین تنظیمات گرافیکی  بازی رو بر اساس سخت افزارتون ارائه کنه
حالا من این نرم افزار ارزشمند رو نصب کردم ولی وقتی میخوام optimize کنم یا اسکن کنم که بازیهای نصب شده رو بشناسه ارور زیر رو میده
لطفا اگه هر کسی میدونه کمک کنه چون خیلی الافش هستم
sorry we could not find any supported games
ممکنه دلیلش این باشه که بازیهای اورجینال استفاده نمیکنم؟؟؟؟

لطفا هر کسی میدونه یه راهنمایی جامع بکنه ممنون میشم

دوست من به اینترنت وصل شو ف.ی.ل.ت.ر شکن رو هم روشن کن بهد دکمه سرچ رو بزن تمام

پاسخ
آقا من این کارو هم کردم نمیدونم چرا نمیشه 
این نرم افزار فقط بازیهای اورجینال رو ساپورت میکنه؟؟؟
لطفا کمک کنید چون برام خیلی مهمه 
و اینک اگه شما با قندشکن مخصوصی میرید که جواب داده میتونید بهم پیشنهاد کنید؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ Station 6 3,105 07-29-2017, 09:43 PM
آخرین ارسال: AgentOfChaos
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,726 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,512 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  5 نکته ای که درباره Skylake باید بدانید Gabit0 0 1,453 12-08-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Gabit0
Photo نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC) bijan-MBA 1 1,503 07-17-2016, 04:49 PM
آخرین ارسال: Maryam-II

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان