امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا
خب تاپیک رو زنده می کنم
یه سری از افراد می گن بازی ها به سمت آنلاین و جهان باز شدن می رن
آیا قبول دارین؟این موضوع خوبه یا بد؟
پاسخ
نه من که اصلا همچین چیزی رو قبول ندارم
مافیا 3 
ویچر 3
بتمن آرکهام نایت
دارک سولز
و ...
اینا نمونه بازی های بزرگین که بخش آنلاین ندارن و شاید یه co op کوچولو بشه با بعضی از اینا بازی کرد
به نظر من بازی اگه آنلاین بشه بخش داستانیش تقریبا نابود میشه 
آنلاین بودن یا نبودن بازی کلی نیست 
بعضی بازی ها بیشتر میل به چند نفره دارن مثل کالاف و رینبو چون مبناشون کار چند نفرست 
ولی بعضی بازیها یک قهرمان خاص دارن که اگه بخوان کلا آنلاین شن اصلا امکانش نیست 
فقط میتونن مثل tlou یا uncharted  برا خودشون یه بخش جدا داشته باشن ولی اساسشون بخش تک نفره و پرداختن به شخصیت اصلیه
ولی جهان باز شدن بازیها رو کاملا موافقم چون کارهایی که تو بازی میشه انجام داد متنوع میشن و از حالت خشکیده خارج میشه
والسلام
پاسخ
جهان باز شدن و آنلاین شدن که خوبه. اصلا همچین چیزی برای هر گیمری واجبه. شما صرفا نمیتونی با بازی با هوش مصنوعی مهارت خودتو رسما امتحان کنی. ولی با کسی که هوش داره میشه یه بازی چالش بر انگیز رو داشت. البتهاین بریا عناوین مبارزه ای و اکشن ادونچر یا شوتینگ بود. جهان باز شدنم اگرچه میتونه توی مسائل فنی یه بازی اثر بزاره و باگهای زیادی رو به وجود بیاره. اما باز هم لذت خاصی رو میده به آدم جهان باز شدن یه بازی.
البته مسئله آنلاین شدن بازیها برای پی سی بازای کرکی یا کسایی که به اینترنت خوب دسترسی ندارن میتونه ناراحت کننده باشه. البته این که کرکی بازا مثل خودم ناراحت میشن برای یه شرکت هیچ مهم نیست. من دارم نظر خودمو میگم.
پاسخ
من که با اوپن ورد شدن تمام بازی های تاریخ موافقم هیچ مشکلی هم ندارم ولی... 
نفرین به تمام بازی هایی که قید کمپین رو زدن و دارن روی مولتی مانور میدن نمونش کارهای سابق EA نظیر : NFS PVZGW SWBF و یه سری از مذخرفاتی که یوبیسافت داره میسازه مثل FOR HONOR یا دیویژن
حتی کپکام هم دور ورداشته و اویلو مولتیش کرده
کلا باید ریشه این قضیه از جا در بیاد و کمپین خاطره انگیز به صنعت برگرده 
ختم کلام
پاسخ
تاپیک رو دوباره زنده میکنیم Ghelion

اخبار جدیدی در موضوع کنسول های قدرتمند میان نسلی به گوش میرسد و تایید هم شدند حال نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟
پاسخ
(11-15-2015, 06:30 PM)BadBoy4Ever نوشته است: من که با اوپن ورد شدن تمام بازی های تاریخ موافقم هیچ مشکلی هم ندارم ولی... 
نفرین به تمام بازی هایی که قید کمپین رو زدن و دارن روی مولتی مانور میدن نمونش کارهای سابق EA نظیر : NFS PVZGW SWBF و یه سری از مذخرفاتی که یوبیسافت داره میسازه مثل FOR HONOR یا دیویژن
حتی کپکام هم دور ورداشته و اویلو مولتیش کرده
کلا باید ریشه این قضیه از جا در بیاد و کمپین خاطره انگیز به صنعت برگرده 
ختم کلام

من که از جهان باز متنففففففرم Wall Wall Wall
و با کمپین هم موافقم چون پول نداارم انلاین بزنم S0 (45) S0 (45)
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
سلام.
منم موافقم اگه میتونستم 100 هزار تومن میدادم مولتی میرفتم ولی حالا که پولش نیست همون کمپین بهتره.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
جدن چرا فکر می کنید که هر کس طرفدار سینگل و کمپین باشه بخاطر مسائل مالی هست؟ این دو موضوع ربطی نداره مشکلات مالی یک طرفه، سلیقه یه بحث دیگه ست ، من امکان مولتی بازی کردن رو دارم ولی دوست ندارم و از اینکه می بینم بازی هایی مثل cod تمام تمرکزشون بر مولتی هست خوشحال نیستم! و شرکت هایی که بخاطر سود خودشون دیگه اونطور که باید روی سینگل و کمپین کار نمی کنن! این خیلی بده
فراموش نکنید که ما چه خاطرات خوبی از بازی های شاهکار سینگل پلیر هم داشتیم که صدتای بعضی از همین بازی های آنلاین و مولتی ارزش داشتند

(08-22-2016, 02:45 PM)Be the story نوشته است: تاپیک رو دوباره زنده میکنیم Ghelion

اخبار جدیدی در موضوع کنسول های قدرتمند میان نسلی به گوش میرسد و تایید هم شدند حال نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

به شخصه اصلن نظر خوبی ندارم، چون میدونم بیشتر خریداران one/ps4 به امید اینکه کنسول شون مثل نسل های قبل پشتیبانی میشه خریدن که این اتفاق تمام حساب و کتاب ما رو به هم ریخته و عمر کنسول ها شبیه PC برای پشتیبانی از بازی ها شده

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,025 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 24,936 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,175 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 125,449 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,439 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان