امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی کمپانی WWE
[تصویر:  279px-WWELogo2014.svg.png]
لوگوی رسمی کمپانی WWE

با سلام خدمت دوستان و هواداران کمپانی WWE ( که در ایران هم کم نیستند) 

قرار شد تاپیکی رو راه اندازی کنم بر مبنای کمپانی WWE. در این تاپیک مسابقات به روز کمپانی WWE قرار می گیره. از طرفی نیز این تاپیک یک ترد درباره بازی های WWE هم هست که ما اون ها رو با نام WWE 2K می شناسیم. خلاصه بگم که تمامی اتفاقات و مسابقات و اطلاعات و... درباره WWE  و WWE 2k در این تاپیک قرار می گیره ولی فعلا تمرکز روی مسابقات کمپانی WWE هست.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعاتی درباره کمپانی WWE

نام کمپانی: World Wrestling Entertainment
نام کمپانی پیشین: WWF
بنیان گذاران: جس و وینس مک موهن
مدیریت: وینس مک موهن
کشور: ایالت متحده آمریکا
محدوده فعالیت: جهانی 
فعالیت های دیگر: ناشر، تولید کننده فیلم های خانگی و سینمایی
وب سایت: www.wwe.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین این تاپیک:

1- از سایت های فارسی زبان کپی نکنید
2-عکس از DIVa ها( بانوان کشتی گیر) قرار ندهید
3- اسپم ندهید
و...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان و هواداران عزیز به دلیل شروع فصل امتحانات، کار به صورت محدود آغاز میشه و تاپیک کمی دیر به دیر آپدیت میشه ولی بعد از اتمام امتحانات، اخبار و مسابقات و... در سریع ترین زمان ممکن در این تاپیک قرار می گیره.

دوستانی که می خواهند کمک کنند، لطفا به من اطلاع بدن

[
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ
نتایج مسابقات Smack Down به تاریخ 5/21/2015

[تصویر:  Result-521.jpg]

در Smack Down شب گذشته، مسابقات مختلفی برگذار شد که حالا نتایج این مسابقات را برایتان آماده کردیم. ( برای دانلود مسابقات Smack Down به تاریخ 5/21/2015 به پست قبل مراجعه کنید)

The Lucha Dragons Vs Los Matadores Vs The Ascension Vs Tayson Kidd And Cesaro

برنده ( The lucha Dragons)

Dolph Ziggler Vs King Barrett

برنده ( Dolph Ziggler)

Mega Powers Vs Adam Rose and Heath slater

برنده ( Mega Powers)

R_truth Vs Stardust

برنده ( R_ Truth)

و مین ایونت شب گذشته Smack Down

Dean Ambrose Vs Bray Wyatt

برنده ( Dean Ambrose)
پاسخ
ایول ... کارت درسته و
فقط از هر شخصیت که اسم میبری عکسش هم بزاری عالی میشه .
خسته نباشید .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(05-22-2015, 05:02 PM)Dead Soldier نوشته است: ایول ... کارت درسته و
فقط از هر شخصیت که اسم میبری عکسش هم بزاری عالی میشه .
خسته نباشید .

بله شما درست می گید ولی بعضی از تیم ها و یا یک فرد همراه خودشون یک خانوم یا Diva میارن. به همین خاطر توی عکس ها هم ( عکس هایی که مسابقه بعدی رو نشون میده( حالا یه مدل هم براتون آماده می کنم)) عکس این بانوان یا Diva ها وجود داره ک خوب به دلیل پوشش بدشون از گذاشتن اونها معذوریم :D

ولی خب باز برای این مورد میشه یه راحل حلی پیدا کرد. مثلا فتوشاپ یکی از بهترین راه هاست :D

پیشنهاد خوبی بود ممنون داداش :heart:

در ادامه پست قبلی

[تصویر:  MainEvent_5.22.15.jpg]

خب این یه نوع از اون تصاویری هست که گفتم ببینید مثلا پشت این سوپر استار ها ممکن یه زن یا یه Diva باشه برای همین گفتم که نمیتونم عکس بذارم. اگر بخوام عکس های مورد دار رو نذارم و عکس های مورد ندار رو بذارم خوب یه جورایی سیستم بهم میخوره و از زیبایی متن کاسته میشه.

در هر صورت تمام تلاش خودمو میکنم و عکس های مورد دار رو ویرایش میکنم.

موفق باشید
پاسخ
رنکینگ کشتی گیران این هفته ( به تاریخ 5/22/2015)

هر هفته کمپانی WWE لیستی از 10 کشتی گیر برتر ارئه می کنه که در اون روند صعودی یا نوذلی یک کشتی گیر مشخص میشه

در این هفته با لیست 10 کشتی گیر برتر هفته در خدمتتون هستیم:

10 - Rusev

[تصویر:  Rusev.png]
جایگاه هفته قبل: 6

9-  King Barret

[تصویر:  BNB.png]
جایگاه هفته قبل: 10

8- Tag Team: The New Day

[تصویر:  TheNewDay.png]
جایگاه هفته قبل: 10

7- Bray Wyatt

[تصویر:  Bray.Wyatt_.png]
جایگاه هفته قبل: 8

6- Randy Orton 

[تصویر:  Randy.Orton_.png]
جایگاه هفته قبل: 5

5- Dolph Ziggler

[تصویر:  Dolph.Ziggler1.png]
جایگاه هفته قبل: 7

4- Roman Reigns

[تصویر:  Roman.Reigns.png]
جایگاه هفته قبل: 1

3- Dean Ambrose

[تصویر:  Dean.Ambrose.png]
جایگاه هفته قبل : 2

2- John Cena

[تصویر:  John.Cena_.png]
جایگاه هفته قبل : 3

1- Seth Rollins

[تصویر:  Seth.Rollins1.png]
جایگاه هفته قبل: 4
پاسخ
یعنی عشق است افعی ...
رندی اورتون به نظر من با ابهت ترین کشتی گیر . حتی از آندر تیکر هم با ابهت تر !
RKO یک زمانی رو دوستامون انجام میدادیم :|
یک بار داداشم جوری کلمو زد رو زمین ( همین فن ) ( چند سال پیش ) که تا 10 دقیقه نفسم بالا نمیومد :|
کلا از این کشتی گیر خیلی خوشم میاد .
ممنون از زحمتت . ادامه بده ...
پاسخ
(05-23-2015, 01:35 PM)Dead Soldier نوشته است: یعنی عشق است افعی ...
یک بار داداشم جوری کلمو زد رو زمین ( همین فن ) ( چند سال پیش ) که تا 10 دقیقه نفسم بالا نمیومد :|

آرین جان دقیقا با چه اصولی محاسبه کردی و متوجه شدی اورتون از تیکر با ابهتره !!! .... !!!

نگو این حرفو جایی داداش  :-/ ؛ نمیدونم چند سالته ولی شاید به خاظره سنت باشه این حرفو میزنی !
تیکر با ابهترین ؛ پرافتخارترین ؛ و پر طرفدارترین کارکتر کمپانی WWE هستش ؛ بعد از اون هم از لحاظ طرفداری بودن شاون مابکل
رتبه دم رو داره ؛ به عنوان کسی که از سال 95 بازی هارو دنبال میکنه تا الان ؛ حرفمو بپذیر باشد تا رستگار شوید  :angel: ...

تیکر افسانه این کمپانی هستش و نیازی هم به تعریفات من نیست همه چیز روشنه . در ضمن حرکت تمبستون تیکر تو سایت کمانی
جزو خطرناکترین و صدمه زن ترین جرکت انتخاب شده  ..  گفتم که فقط در جریان باشی . .
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
(05-23-2015, 01:49 PM)offboy نوشته است:

آرین جان دقیقا با چه اصولی محاسبه کردی و متوجه شدی اورتون از تیکر با ابهتره !!! .... !!!

نگو این حرفو جایی داداش  :-/ ؛ نمیدونم چند سالته ولی شاید به خاظره سنت باشه این حرفو میزنی !
تیکر با ابهترین ؛ پرافتخارترین ؛ و پر طرفدارترین کارکتر کمپانی WWE هستش ؛ بعد از اون هم از لحاظ طرفداری بودن شاون مابکل
رتبه دم رو داره ؛ به عنوان کسی که از سال 95 بازی هارو دنبال میکنه تا الان ؛ حرفمو بپذیر باشد تا رستگار شوید  :angel: ...

تیکر افسانه این کمپانی هستش و نیازی هم به تعریفات من نیست همه چیز روشنه . در ضمن حرکت تمبستون تیکر تو سایت کمانی
جزو خطرناکترین و صدمه زن ترین جرکت انتخاب شده  ..  گفتم که فقط در جریان باشی . .

تو افسانه بودن آندرتیکر که شکی نیست ولی دیگه دورش تموم شده. نباید Carrer خودشو خراب می کرد. نباید تو رسلمنیای 30 چلنج براک لسنر رو قبول می کرد. ( هرچند تو رسلمنیای 31 جبران کرد ولی به درد نمی خوره) بعد دیگه خیلی هم فضایی میشه. مثلا شما 50 سالت باشه ( بلکه هم بیشتر) بعد بیای کشتی بگیری و بازم رکورد بزنی؟

بعدشم حضورش تو رسلمنیا دیگه بی معنیه. چون فقط تو رسلمنیا هستش که فقط مسابقه میده و دیگه تو هیچ PPV مسابقه نمیده. خب این مسخره بازی نیست؟ یه روز مسابقه بدی بعد یه سال مسابقه ندی و دوباره مسابقه بدی و دوباره یه سال مسابقه ندی و... .

دیگه باید بره جزو کشتی گیرای Hall Of Famer بشه تا اینکه بیاد مبارزه کنه.

Kevin Nash هم با اون سنش ( که تقریبا هم سن آندرتیکر بلکه کوچک تر و بزرگ تر باشه) امسال اومد Hall Of Famer شد. الان دوره رندی اورتن و جان سینا و بقیه سوپر استار ها هست.
البته در این راه هم خیلی از Super Star ها خدافظی کردن که نبودشون تو کمپانی قشنگ احساس میشه. مثل شان مایکلز ، ادج و جدیدا هم CM Punk.

خلاصه هرکی یه نظری داره و نظر شما هم قابل احترامه دوست عزیزم :heart:
پاسخ

الان این حرفو که زدی چه ربطی داشت ؟ یعنی هرکی سنش کمتره هیج نمیفهمه ؟
اگه دقت کرده باشید بنده نظر خودم رو گفتم !! نظر هر کس بستگی به دیدگاه خودش داره ...
آندر تیکر ترسناک بوده ! ( دقت کردی که از فعل بوده استفاده کردم ؟ )
الان دیگه هیچ ترسی ازش ندارن ( کشتی گیر های معروف ) به هر حال در زمان خودش ترسناک بوده و بنده خودم وقتی چشماش رو به اون حالت میکرد خیلی حال میکردم . با این حال باز هم من سبک کشتی گیری رندی اورتون رو بهتر از آندر تیکر میدونم ...
پاسخ
(05-23-2015, 02:00 PM)mr of 619 نوشته است:

تو افسانه بودن آندرتیکر که شکی نیست ولی دیگه دورش تموم شده. نباید Carrer خودشو خراب می کرد. نباید تو رسلمنیای 30 چلنج براک لسنر رو قبول می کرد. ( هرچند تو رسلمنیای 31 جبران کرد ولی به درد نمی خوره) بعد دیگه خیلی هم فضایی میشه. مثلا شما 50 سالت باشه ( بلکه هم بیشتر) بعد بیای کشتی بگیری و بازم رکورد بزنی؟

بعدشم حضورش تو رسلمنیا دیگه بی معنیه. چون فقط تو رسلمنیا هستش که فقط مسابقه میده و دیگه تو هیچ PPV مسابقه نمیده. خب این مسخره بازی نیست؟ یه روز مسابقه بدی بعد یه سال مسابقه ندی و دوباره مسابقه بدی و دوباره یه سال مسابقه ندی و... .

دیگه باید بره جزو کشتی گیرای Hall Of Famer بشه تا اینکه بیاد مبارزه کنه.

Kevin Nash هم با اون سنش ( که تقریبا هم سن آندرتیکر بلکه کوچک تر و بزرگ تر باشه) امسال اومد Hall Of Famer شد. الان دوره رندی اورتن و جان سینا و بقیه سوپر استار ها هست.
البته در این راه هم خیلی از Super Star ها خدافظی کردن که نبودشون تو کمپانی قشنگ احساس میشه. مثل شان مایکلز ، ادج و جدیدا هم CM Punk.

خلاصه هرکی یه نظری داره و نظر شما هم قابل احترامه دوست عزیزم :heart:
یا شما زیاد تو س.یاست.ای WWE وارد نیستی و یا واقعا این مسابقات رو جدی گرفتی داداش !!

1: مسابقه استریک تیکر با لزنر تو مانیا از قبل برنامه ریزی شده بود ؛ حتی باخت تیکر هم از قبل برنامه نویسی شده بود
حتی تیکر خودش لزنر رو برای پایان استریکش انتخاب کرده بود ..  چون کلا سایت تخصصی این داستان نیست بیشتر بهش نمیپردازم . .

2: در مورده Hall of famer ؛ برادر دست خودشون نیست که برن خودشون رو معرفی کنن اونجا ؛ هال آف فیم فقط یه یاد بود از کارکترهای قدیم هستش
که اونم کمپانی همه سال انتخاب میکنه ؛ تیکر امسال هم باز با WWE قراردادشو تمدید ؛ یعنی ازش خواستن که تمدید کنه ..

3: تیکر 50 رو رد کرده و 50 سال برای کسایی که قبل از قانون PG داشتن فعالیت میکردن یعنی حکم مرگو داره ..  تحلیل بدنی تیکر به خاطره مبارزاتی هستش
که 15 19 سال پیش انجام داده .  ...

خلاصه اینکه در کل زیاد جدی نگرید WWE رو ..  سال 2005 خودم Sumer Slam قخ از نزدیک تماشا کردم و چیزایی دیدم که فهمیدم
نباید این داستانارو جدی گرفت . .

(05-23-2015, 02:05 PM)Dead Soldier نوشته است:

الان این حرفو که زدی چه ربطی داشت ؟ یعنی هرکی سنش کمتره هیج نمیفهمه ؟
اگه دقت کرده باشید بنده نظر خودم رو گفتم !! نظر هر کس بستگی به دیدگاه خودش داره ...
آندر تیکر ترسناک بوده ! ( دقت کردی که از فعل بوده استفاده کردم ؟ )
الان دیگه هیچ ترسی ازش ندارن ( کشتی گیر های معروف ) به هر حال در زمان خودش ترسناک بوده و بنده خودم وقتی چشماش رو به اون حالت میکرد خیلی حال میکردم . با این حال باز هم من سبک کشتی گیری رندی اورتون رو بهتر از آندر تیکر میدونم ...

زیاد خودتو اذیت نکن داداش ؛ منظوری نداشتم ؛ شما مطمئن باش سن تاثیر داره شـــــــک نکن آرین جان ..
اگه تو یه انجمن تخصصی کشتی کج شما بیاد بگید که اورتون از تیکر با ابهتره حتی با توجه به اون فعل !! ؛ مطئن باشید پاسختون رو مثل من میدن
در ضمن همونقدر که شما اجازه دارید مستقلانه نظرتو ن رو بگید ؛ منم اجازه دارم اون نطر رو زیر سوال ببرم . این قاانون بجث و گفتگو بر پایه سکو.لاره

ویرایش: یادم رفت اینو اضافه کنم داداشه گلم  :heart:
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک مشکلات شما در سخت افزار و نرم افزار AtabakT 7 2,759 11-17-2018, 12:42 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
Rainbow تاپیک آرزوهای شما در دنیای مجازی و گیم AtabakT 0 1,264 10-13-2018, 07:20 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  تاپیک رسمی راهنمایی در خرید انواع کنسول spartacus 201 47,448 07-07-2016, 12:38 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP
  تاپیک بحث و گفت‌و‌گو درمورد متا بازی‌های‌ رایانه‌ای Destiny 0 1,066 05-07-2016, 10:11 PM
آخرین ارسال: Destiny
  تاپیک شوخی با مقام دار ها omidg 3 1,416 03-03-2016, 04:44 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان