امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رفع مشکلات بازی Fallout 4
(12-15-2015, 05:12 PM)alirp نوشته است: دوستان کمکم کنید بدبخت شدم من اشتباهی تو شهر diamond یکی رو زدم الان همه ریختن سرم نمیدونم چگار کنم که درست شه Wall

تنها راهش همینه که، بری توی منو بازی، و بازی رو قبل از کتک زدن طرف Load کنی، تنها راهش همینه.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(12-15-2015, 05:12 PM)alirp نوشته است: دوستان کمکم کنید بدبخت شدم من اشتباهی تو شهر diamond یکی رو زدم الان همه ریختن سرم نمیدونم چگار کنم که درست شه Wall

به غیر از برگردوندن سیو بازی,یه راه هست ولی شاید عملی نشه.
بعضی مواقع اگه سلاح خودتونو غلاف کنید,دشمن دیگه به حملات خودش ادامه نمیده.این رو حتما تست بکنید.
That was just a dream

پاسخ
(12-15-2015, 08:52 PM)ERFAN RP نوشته است:

به غیر از برگردوندن سیو بازی,یه راه هست ولی شاید عملی نشه.
بعضی مواقع اگه سلاح خودتونو غلاف کنید,دشمن دیگه به حملات خودش ادامه نمیده.این رو حتما تست بکنید.

این قضیه تو همه بازی های بتسدا از جمله فال اوت 3 و اسکایریم هست
همیشه فرارو به قرار ترجیه بدین و بزنین به چاک 
یکم که دور بشین دیگه دنبالتون نمیان البته 100 درصد نیست و باز هم دردسر هست
پاسخ
سلام بر همه‌گی.
کسانی که میخواهند بخش داستانی بازی رو پیش ببرن، باید The Freedom Trail رو دنبال کنند تا به همون منطقه برسن، حالا وقتی که به اون منطقه رسیدید و وارد کلیسا شدید برای اینکه، دروازه The Freedom Trail رو باز کنید باید Password اون در رو پیدا کنید، حالا کار رو برای شما آسون کردم و این Password رو در اختیار شما میذارم.
Password:RAILROAD
هر مشکلی در این زمینه داشتید بنده در خدتم.
S0 (29) S0 (29) S0 (29)
سپاس از Lightninghero
پاسخ
سلام تورو خدا یکی کمکم کنه... [تصویر:  s0%20%2813%29.gif] [تصویر:  s0%20%2813%29.gif]
من بازی fallout 4 black box رو نصب کردم
ولی اول که نصب کردم وقتی پلی رو میزدم یه صفحه سیاه میومد بعدش از بازی خارج میشد الانم رفتم تو اینترنت گشتم دیدم که کلا با پردازنده های intel hd graphics مشکل داره بعدش رفتم تو برنامه dxcpl یه کارای کردم بازی رو بالا اورد ولی رو یک فریم قفله اصلا از گرافیک هم اصلا استفاده نمیکنه توی بازی ینی دمای gpu 30 درجه است و همینتور cpu......
ram:8
gpu:intel hd graphic
 cpu:pentiom g3220 ینی هیچکس راه حل رو نمیدونه
ینی من .... Wall S0 (23) . من ...... Wall من.... Wall Wall S0 (100) S0 (100)
 [تصویر:  2865489-2810077302-27556.jpg]قیافه من در بزابر نظرات فن بوی های سایت
پاسخ
(12-18-2015, 11:33 AM)king82 نوشته است: سلام تورو خدا یکی کمکم کنه... [تصویر:  s0%20%2813%29.gif] [تصویر:  s0%20%2813%29.gif]
ولی اول که نصب کردم وقتی پلی رو میزدم یه صفحه سیاه میومد بعدش از بازی خارج میشد الانم رفتم تو اینترنت گشتم دیدم که کلا با پردازنده های intel hd graphics مشکل داره بعدش رفتم تو برنامه dxcpl یه کارای کردم بازی رو بالا اورد ولی رو یک فریم قفله اصلا از گرافیک هم اصلا استفاده نمیکنه توی بازی ینی دمای gpu 30 درجه است و همینتور cpu......
ینی من .... Wall S0 (23) . من ...... Wall  من.... Wall Wall S0 (100) S0 (100)
سلام
گرافیک شما اصلا مناسب این بازی نیست این بازی به خودی خود مشکل داره. نرم افزار dxcpl اصلا خوب نیست چون تمام فشار بازی رو روی Cpu اعمال می کنه و از کارت گرافیک استفاده نمیکنه. تنها راه ممکن خرید یه کارت گرافیک هست. با این کارت گرافیک هیچ راه حلی رو نمیشه به شما گفت چون مشکل از سمت شما هست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(12-18-2015, 12:55 PM)مجیدنصر نوشته است:
(12-18-2015, 11:33 AM)king82 نوشته است: سلام تورو خدا یکی کمکم کنه... [تصویر:  s0%20%2813%29.gif] [تصویر:  s0%20%2813%29.gif]
ینی من .... Wall S0 (23) . من ...... Wall  من.... Wall Wall S0 (100) S0 (100)
سلام
گرافیک شما اصلا مناسب این بازی نیست این بازی به خودی خود مشکل داره. نرم افزار dxcpl اصلا خوب نیست چون تمام فشار بازی رو روی Cpu اعمال می کنه و از کارت گرافیک استفاده نمیکنه. تنها راه ممکن خرید یه کارت گرافیک هست. با این کارت گرافیک هیچ راه حلی رو نمیشه به شما گفت چون مشکل از سمت شما هست.

ولی من بقیه بازی ها مثل bf4 cod ghost gtav nfs rivals ..... رو خیلی راحت سی فریم میگرفتم...

این بازی اصلا از کارت گرافیک استقاده نمیکنه تو بازی ینی کات گرافیک و سی پی یو موقعی که دارم بازی میکنم بیکارن
 [تصویر:  2865489-2810077302-27556.jpg]قیافه من در بزابر نظرات فن بوی های سایت
پاسخ
سلام 4تا سوال در مورد گیمپلی فالوت 4:
1-چطوری jet-pack رو به power armor وصل کنیم؟
2-آیا این jet-pack روی X-01 رو نصب میشه؟
3-من پرک cap collector رو 3 ستاره کردم، ولی بازم وقتی که میخوام اشیا و اسلحه ها رو بفروشم به قیمت پایین باید بفروشم مثلا: قیمت Fat Man توی توضیحاتش نوشته ارزش:512  اما وقتی که میفروشم 300 تا میخرن، اگه دیگه پرک هم مربوط به این میشه لطفا بگید.
4-همه ما میدونیم که توی بازی تعدادی مجله وجود داره که هرکدوم تاثیر خودش رو داره مثلا Bullets and Guns مربوط به اینه که وقتی از V.A.T.S استفاده میکنی و Critical هم پر هست 5% بیشتر ضربه وارد میکنه، حالا اگه من این مجلات رو بفروشم، این تاثیر ها از بین میره یانه؟
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(01-12-2016, 11:55 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام 4تا سوال در مورد گیمپلی فالوت 4:
3-من پرک cap collector رو 3 ستاره کردم، ولی بازم وقتی که میخوام اشیا و اسلحه ها رو بفروشم به قیمت پایین باید بفروشم مثلا: قیمت Fat Man توی توضیحاتش نوشته ارزش:512  اما وقتی که میفروشم 300 تا میخرن، اگه دیگه پرک هم مربوط به این میشه لطفا بگید.
4-همه ما میدونیم که توی بازی تعدادی مجله وجود داره که هرکدوم تاثیر خودش رو داره مثلا Bullets and Guns مربوط به اینه که وقتی از V.A.T.S استفاده میکنی و Critical هم پر هست 5% بیشتر ضربه وارد میکنه، حالا اگه من این مجلات رو بفروشم، این تاثیر ها از بین میره یانه؟
1 _وصل کردنی نیست. باید پاور ارمورت رو ارتقا بدی. ببرش توی یکی از جایگاه ها . وقتی پاور ارمور رو بردی اونجا ، از زره سینه رو انتخواب کن ، 3 تا گزینه داره ، اولی قدرت لباس رو بیشتر می کنه ، دومی یک رنگ رو تغییر میده و غابلیت هاش رو تغییر میده ، گزینه سومی اخرین گزینش jet pack رو به لباستون اضافه می کنه.
نکته : استفاده از jet pack مصرف power core رو به شدت افزایش میده
2_ تا جایی که من میدونم jet pack روی X-01 و t.60 و t 50 قابل استفاده است.
3_اون پرک قیمت فروش های شما رو تاحدی بیشتر می کنه. ولی باز هم به قیمت واقعی نمی تونید بفروشید.
4_ نمی دونم. ولی به هر حال ارزش فروش ندارن. توی بازی پول زیاد پیدا می شه.
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(01-13-2016, 12:08 AM)بازی_خور نوشته است:
(01-12-2016, 11:55 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام 4تا سوال در مورد گیمپلی فالوت 4:
1 _وصل کردنی نیست. باید پاور ارمورت رو ارتقا بدی. ببرش توی یکی از جایگاه ها . وقتی پاور ارمور رو بردی اونجا ، از زره سینه رو انتخواب کن ، 3 تا گزینه داره ، اولی قدرت لباس رو بیشتر می کنه ، دومی یک رنگ رو تغییر میده و غابلیت هاش رو تغییر میده ، گزینه سومی اخرین گزینش jet pack رو به لباستون اضافه می کنه.
نکته : استفاده از jet pack مصرف power core رو به شدت افزایش میده
2_ تا جایی که من میدونم jet pack روی X-01 و t.60 و t 50 قابل استفاده است.
3_اون پرک قیمت فروش های شما رو تاحدی بیشتر می کنه. ولی باز هم به قیمت واقعی نمی تونید بفروشید.
4_ نمی دونم. ولی به هر حال ارزش فروش ندارن. توی بازی پول زیاد پیدا می شه.

وسايلي که واسه مرحله ها نیاره نمیشه فروخت بعد از اینکه مرحله رو رد کردید میشه فروخت مثل همین مجله ها
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,752 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,285 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 46,038 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,422 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,455 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان