امتیاز موضوع:
 • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن
#31
[تصویر: Seraph_of_the_End.jpg]
نام انیمه: Seraph of the End یا Owari no Serafu
ژانر: اکشن، فانتزی تاریک، درام
نویسنده: Takaya Kagami
سال پخش: 2015
تعداد قسمت: دو فصل 12 تایی
سازنده: Wit Studio

در سال 2012، به وسیله‌ی ویروسی که انسان ساختند، آخرالزمان رخ میدهد. ویروسی که فقط به افراد زیر 13 سال آسیب نمی‌رسوند. در همین زمان خون‌آشام ها از خفا بیرون میایند و با تنها یک حمله زمین رو تحت سلطه‌ی خود در می‌آوردند و از انسان های باقی مانده محافظت می‌کنن؛ اما در ازای این محافظت انسان ها باید داوطلبانه خون خود را به خون‌آشام بدهند. در سن 12 سالگی یوچیرو و دوستان یتیم خود تصمیم به فرار می‌گیرن؛ ولی در حین انجام اینکار تمام دوستان یوچیرو  کشته می‌شوند و فقط یوچیرو موفق به فرار می‌شود. پس از فرار از پایگاه خون‌آشام ها یوچیرو  با یکی از واحد های نابودسازی ارتش امپراطوری ژاپن که منتظر او بودن، روبرو می‌شود
Freedom is another word for one more way to be a slave
پاسخ
#32

[تصویر: Mirainikkicover.jpg]
نام انیمه: Future Diary یا Mirai Nikki
ژانر: اکشن، هیجان انگیز روانی، عاشقانه 
نویسنده: Sakae Esuno
سال پخش: 2008
تعداد قسمت: 26
سازنده: Asread

یوکیترو آمانو یک دانش‌آموز تنها هست که بیشتر وقت خودش را با نوشتن خاطراتش در گوشی همراه خود یا حرف زدن با دوست خیالی خود، دئوس اکس، پر می‌کند. یک روز دئوس اکس یک گوشی جدید به او می‌دهد و درباره‌ی یک بازی با او حرف می‌زند. روز بعد یوکیترو در کمال ناباوری متوجه می‌شود که در دفتر خاطرات آتفاقاتی که در آینده رخ می‌دهد نوشته شده است و تمام آن‌ها درست هستند. یوکیترو  با دئوس حرف میزند و متوجه می‌شود که دئوس به هیچ وجه خیالی نیست و در واقع او خدای زمان و مکان می‌باشد و یوکیترو مجبور به شرکت در مسابقه می‌کند. مسابقه‌ای که تنها یک هدف و قانون دارد، آخرین بازمانده به خدای زمان و مکان تبدیل می‌شود و از نابودی جهان جلوگیری می‌کند.
نکته: دوستان این نیمه دارای خشونت و صحنه های جنسی زیادی هست و اگر شرایط سنی لازم را ندارید اغدام به دیدن انیمه Future Diary نکنید یا حداقل نسخه‌ی سانسور شده‌ی آن را تهیه کنید.
Freedom is another word for one more way to be a slave
پاسخ
#33
[تصویر: latest?cb=20120430214402&path-prefix=en]
اسم انیمه: Bleach
ژانر: Action, Comedy, Shounen, Super Power, Supernatural
سال پخش: 2004
تعداد قسمت: 366
سازنده: Studio Pierrot TV Tokyo Dentsu Viz Media TV Tokyo Music Studio Kelmadick
توضیح:


داستان انیمه در باره پسری به نام "کوروساکی ایچیگو" است. او می‌تواند روح‌ها را ببیند و با آن‌ها حرف بزند! روزی شینگیامی (فرشته مرگ در ژاپن) برای مبارزه با یک هولوی (روح‌های شیطانی که به دلیل وابستگی زیاد به چیزی در زمین به نوعی شیطان تبدیل شده‌اند و بدون استثانا همه آن‌ها ماسک‌هایی به صورت دارند که در صورت شکستن آن نابود شده و از بین می‌روند.) قدرتمند، به زمین فرستاده می‌شود. آن هولو به خانه ایچیگو حمله می‌کند و خواهرش را گروگان می‌گیرد. ایچیگو که توانایی دیدن روح‌ها را دارد می‌تواند هم هولو و هم آن شینیگامی را ببیند. در هنگام مبارزه با آن هولو، شینیگامی به شدت زخمی شده و قدرتش را به ایچیگو می‌دهد. حال ایچیگو یک شینیگامی جایگزین است و باید به مبارزه با هولوها در زمین بپردازد. داستان به ظاهر سطحی و معمولی می‌آید اما بسیار پیچیده‌تر از آن است. پیچش‌های شدید داستانی، شخصیت پردازی فوق العاده و مبارزات فوق العاده انیمه، باعث هر چه زیباتر شدن آن می‌شود. گرافیک انیمه نیز به زیبایی طراحی شده و با توجه به سال انتشار آن، می‌توان گفت که فوق العاده است! موسیقی این انیمه، در صحنه‌های مبارزات بسیار زیبا کار شده و به خوبی حس مبارزه را به مخاطب منتقل می‌کند. دیدن این انیمه فوق العاده به اکشن دوستان پیشنهاد می‌شود.

[تصویر: gpaw1aenlssjtlmh4avv.png]
هولو! تجسمی کوچک از یک شیطان!

[تصویر: 7oq8ub5gytosskrlykmr.png]
هولویی درون ایچیگو! تاریک‌تر از سیاه خالص!
[تصویر: e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
#34
[تصویر: Pandora-01-001.jpg]
نام انیمه: Pandora Hearts 
ژانر: درام، رازآلود، هیجانی-روانی، فانتزی
نویسنده: Jun Mochizuki
سال پخش: 2009 
تعداد قسمت: 25
سازنده: Xebec

داستان درباره‌ی پسری به نام Oz که در آستانه‌ی تولد پانزده‌سالگی خود هست. Oz در خانواده‌ای ثروتمند به دنیا آمده و تنها چیزی که او را ناراحت می‌کند غیبت دائمی پدرش هست؛ ولی همه چیز در جشن تولد پانزده‌سالگیش تغییر می‌کند. به دلایلی که برای او قابل فهم نیست او به زندانی به نام ابیس که در بعدی دیگر ساخته شده است کشیده می‌شود و توسط دختری به نام آلیس نجات میابد. داستان از جایی جالب میشود که Oz به واقعیت پشت پرده‌ی آلیس، ابیس و گروهی به نام پندورا پی می‌برد.
 
Freedom is another word for one more way to be a slave
پاسخ
#35
[تصویر: 3sbewjuu4kelwkbqfd5a.png]

» نام: دروغ آوریل – Shigatsu wa Kimi no Uso
» سال تولید: ۲۰۱۴
» کارگردان: Kyohei Ishiguro
» شرکت تولید کننده: A-1 Pictures
» کشور تولید کننده: ژاپن
» تعداد قسمت: ۲۲


خلاصـــــــــه داســـــــــتان: داستان آن درباره یک نابغه پیانو به نام آریما کوزی (به انگلیسی: Arima Kosei) است که رقابت را برده و تمامی نوازندگان پیانو وی را می‌شناسند. آریما بعد از مرگ مادرش (که معلمش هم بود) دچار یک شکست روحی عمیق شد که در نتیجه آن دیگر قادر به شنیدن صدای پیانوی خودش نبود، با اینکه گوش‌هایش خیلی خوب می‌شنیدند. حتی تا دو سال بعد از آن هم کوزی به پیانو دست نزد تا اینکه روزی یک دختر همه چیز را تغییر داد و…

[تصویر: cwvq0ruxlkt1160na8zx.jpg]

[تصویر: bx58drptxgpkaijglclr.jpg]

درکل دیدن این انیمه زیبا رو به تمامی کسانی که انیمه میبینن پیشنهاد میکنم ...! 
پاسخ
#36
[تصویر: 2yvvmr5x1q1jghk8qxsz.jpg]
نام انیمه: Boku Dake Ga Inai Machi (شهری که تنها من در آن گم شدم)
تاریخ انتشار: ۲۰۱۶
محصول کشور: ژاپن
کارگردان: Tomohiko Itō
ژانر: درام،عاشقانه،رازآلود،روانشناختی

خـــــــــــــلاصـــــــــــــه داســــــــــــــــــــتان: داستان انیمه درباره پسری است که به گذشته بر می‌گردد ولی نه به صورت اتفاقی، بلکه برای حل ماجرای فتل 2 دختر و یک دختر دبستانی ... او در زمان حال 29 سال دارد اما قاتل که می‌داند او هنوز آن داستان را فراموش نکرده تصمیم می‌گیرد از او انتقام بگیرد. اما به صورت دردناک. اون مادر شخصیت اصلی داستان فوجیماسان را به قتل می‌رساند. وقتی فوجیما به خانه بر می‌گردد جسد مادرش را روی زمین پیدا می‌کند و به او دست می‌زد و دستش خونی می‌شود در این هنگام به بیرون خانه می‌رود و متوجه صاحب خانه میشود. صاحب خانه صدای جیغش بلد می‌شود و سریعا به پلیس زنگ میزدند در این بین .....

عکس‌ها توسط خود بنده از انیمه گرفته شده 

[تصویر: z3fdoktsyn0vt1v1nfx8.png]
فوجیما حال به 18 سال پیش برگشته و هدف اصلی او نجات اصلی این دختر است.

[تصویر: cw6g85j7qvzs32plidgs.png]
این دختر شدیدا توسط مادرش مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفت 
پاسخ
#37
سلام خدمت همگی و با تشکر از Kaneki-Ken عزیز بابت ایجاد این تایپک
اولین انیمه ای که می خوام پیشنهاد کنم Tokyo ghoul هستش که ژانرش اکشن و راز آلود هست، البته باید بگم خون و خونریزی زیاد داره و خشونتش تا حدی بالاست برا همین اگه اینجوری دوست ندارین نرین سمتش ولی در کل محشره، در مورد خود انیمه هم باید بگم تا این دو فصلی که من دیدم کارگردان گل کاشته فضا سازی انیمه عالیه رو شخصیت ها خوب کار شده و داستان مسیر جذابی رو پیش میبره جوری که شما رو درگیر خودش میکنه، من که یه روزه فصل اولش رو دیدم، موسیقی متن فوق العاده،مخصوصا سر صحنه های حساس زیبایی انیمه رو دو چندان کرده، طوری که یه سری از صحنه ها غم عجیبی بهتون دست میده مخصوصا تو فصل دوم قسمت آخر یه احساس سنگینی به آدم دست میده.
پایان هر دو فصل خیلی خوب هستش و شما رو به شدت ترغیب میکنه فصل بعد رو ببینید، البته بنده هنوز فصل 3 رو شروع نکردم متاسفانه انتقادای بدی راجع بهش شده امیدوارم راضی کننده باشه بازم، در کل این انیمه شاهکار رو بهتون پیشنهاد میکنم.


[تصویر: tg1.jpg]


[تصویر: tg2.jpg]
پاسخ
#38
سلام و عرض درود دارم خدمت تمامی کاربران گیمفایی.بعد از یک روز از ساخت این تاپیک،اینگونه به نظر میرسد،که دوستان انیمه دوست هم در فروم یافت میشود و من نیز به عنوان یکی از هزاران منتقد انیمه و سینما،باید نظرم را در اینجا بیان کنم و انیمه‌ای که مد نظرم است را برایتان بیان کنم.
(خب،الشروع)
اسم انیمه:ReLIFE

داستان انیمه در مورد مردی 27ساله است به اسم کایزاکی آراتا.این مرد،به هر در و دریچه‌ای میزند که،کاری برای خود دست و پا کند.اما هر بار به دلایل مختلف،استخدامش نمیکنند و هنگامی که،در یک شرکت استخدام میشود،به دلیل مرگ مدیرعامل خود،از شرکت استعفاء میدهد و از آن اداره بیرون می‌آید.شبی که مثل همیشه،از طرف ناکجا آباد(همون مکانی که میرفت استخدامشش کنند،اما نمیکردند) به خانه می‌آمد،با مردی به اسم یواکه ریو روبه‌رو شد که از جانب یک شرکت مأمور شده بود،با کایزاکی،رو در رو شود و موضوعی را با وی در میان بگذارد و این موضوع،دادن قرصی بود که...(جهت جلوگیری از اسپویل)
این انیمه بسیار زیبا است و به تمامی افرادی که به سبکهای،رمنس،زندگی روزمره و مدرسه‌ای علاقه‌مند هستند،این انیمه را پیشنهاد میکنم.همچنین میتوانید نقد و بررسی تخصصی این انیمه را توسط Funny Man در لینک زیر مطالعه کنید.
[b][/b]

[تصویر: 2W.PNG]
  

[تصویر: WhiteBeard.jpg]
پاسخ
#39
سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستداران انیمه و انیمیشن.از امروز از این تاپیک برای معرفی انیمه و انیمیشن استفاده میگردد و تاپیک قبلی خودم،را حذف کردم و این تاپیک را زنده گرداندم.از هر نظر این تاپیک مثل تاپیک خودمه و حتیYou Never Win که این تاپیک را ساخته،پسر عموی من هستند و از هر نظر،کار من مشکلی ندارد و از این تاپیک هم،مثل تاپیک خودم،بازدید کنید و در آن مطالب قرار دهید و هرگونه مشکلی را در این تاپیک دیدید،سریعاً به خودم بگویید،تا آن را حل کنم و موجب بهتر شدن مطالب فروم بگردیم.باز هم میگویم،به دلیل اینکه،این تاپیک برای معرفی انیمه وجود داشت،تاپیک خودم را حذف کردم،چون وجود تاپیکی که،نمونه‌ای از آن وجود دارد،خطا و اشتباه است و با قوانین فروم،مغایرت دارد.همانگونه که گفتم،You Never Win(سامرند قهرمانی)،پسر عموی من هستند و میتوانم به صورت کمال و تمام و با استفاده از تمامی امکانات،این تاپیک را اداره کنم و هیچ مشکلی هم نداشته باشیم.

با تشکر از شما.تیم مدیریت ارشد و تحریریۀ فروم،Kaneki-Ken
  

[تصویر: WhiteBeard.jpg]
پاسخ
#40
اسم انیمه:Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu
خلاصه انیمه:  داستان درباره دبیرستانی خوش نام و خوش آوازه به نام “کودو ایکوسه” است که در مقابل دانش آموزان ممتاز و عالی خود بهترین برخورد و رسیدگی ممکن را دارد. دانش آموزان این دبیرستان آزادی بسیار زیادی در محیط مدرسه دارند و مجاز هستند هرگونه که مایلند لباس بپوشند و هر مدل مویی که ترجیح میدهند داشته باشند. شخصیت اول داستان پسری به نام “کیوتاکا آیانوکوجی” است که در کلاس D حضور دارد؛ کلاسی که دانش آموزان ضعیف و رده پایین در آن جمع می شوند و دیگران به تمسخر آنها مشغول می شوند. اما کیوتاکا دانش آموزی ضعیف نیست و صرفاً در امتحان ورودی خود بد عمل کرده و بخاطر شلختگی به چنین کلاسی منتقل شده است. طولی نمی گذرد که کیوکاتا با دو دانش آموز دیگر این کلاس، “سوزونه هوریکیتا” و “کیکیو کوشیدا” آشنا می شود و همین آشنایی شروعی برای تغییر وضعیت کیوتاکا می شود.

نظر شخصی: دوستان این انیمه تو مسائل روانشناختی و معماگونه تو سطح بالایی قرار داره و صرفا برای پر کردن وقت نیست، مطمئنا ازش لذت می برید محتوای قوی و داستان عالی از نقاط قوتش هست

[تصویر: youkoso.jpg]
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به سبک انیمه MAHANAR 15 846 3 ساعت پیش
آخرین ارسال: alisalar11
  تصویر کاراکتر مورد علاقۀ شما در انیمه‌ها[پست اول خوانده شود] White Beard 12 505 03-21-2019, 01:58 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و نظرسنجی در مورد انیمه One Piece White Beard 0 60 02-08-2019, 12:44 AM
آخرین ارسال: White Beard
  در اوج نابودی میخواهم به تو برسم | نقد و بررسی انیمه Sola White Beard 0 163 12-29-2018, 09:01 PM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود AMV انیمه‌های ترکیبی White Beard 0 159 11-27-2018, 03:09 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان