امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تایپیک رسمی سوالات شما راجع به pc
دوستان من مشکلی با لپ تاپ و درایورش دارم:(
ورژن مخصوص لپ تاپ رو میگیرم ولی وقتی ریبوت میکنم صفحه سیاهه
مدل لپتاپ asus k43s و گرافیکش 6730m هست
خاهشا کمک کنید هر نسخه ای میگیرم صفحه سیاه میشه
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
چند وقته یه مشکلی به وجود اومده واسم که وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم یک صدای مثل خژخژ یا ویژژژژ می ده و هرچه قدر هم که صبر می کنم از بین نمی ره البته بعد از چند بار روشن و خاموش کردن حل می شه!
[تصویر:  s0%20(43).gif]
 ولی باز که خاموش می کنم بعد از یه مدت طولانی روشن می کنم همین اتفاق دوباره می افته. 
[align=right]کارایی که انجام دادم مشکل حل نشد اینها هستن شما چیزای دیگه رو اگه می دونین لطفا پیشنهاد کنید:
[align=right]فن پاور رو گردو خاک گیری کردم و روغن هم بهش زدم. خود پاور هم گردو خاک گیری کردم و باز هم کردمش ولی هنوز درست نشده!
[تصویر:  s0%20(41).gif]
[align=right]می گین چه کار کنم؟ قیمت پاور، اَرزونش چه قدره ؟
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(12-04-2014, 06:42 AM)'Ruthless' نوشته است:
چند وقته یه مشکلی به وجود اومده واسم که وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم یک صدای مثل خژخژ یا ویژژژژ می ده و هرچه قدر هم که صبر می کنم از بین نمی ره البته بعد از چند بار روشن و خاموش کردن حل می شه!
 ولی باز که خاموش می کنم بعد از یه مدت طولانی روشن می کنم همین اتفاق دوباره می افته. 
کارایی که انجام دادم مشکل حل نشد اینها هستن شما چیزای دیگه رو اگه می دونین لطفا پیشنهاد کنید:
فن پاور رو گردو خاک گیری کردم و روغن هم بهش زدم. خود پاور هم گردو خاک گیری کردم و باز هم کردمش ولی هنوز درست نشده!
می گین چه کار کنم؟ قیمت پاور، اَرزونش چه قدره ؟

درود بر شما دوست عزیز [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست من میشه بفرمائید مدل کیستون چبه ؟ چند تا فن و در چه اندازه هایی روی سیستم هستش ؟
و اینکه اگه میشه فن cpu رو چک کنید ببینید سیمی جلوش نباشه .
بعد فن گرافیک رو هم چک کنید ممکنه از اون هم باشه .
هرچند بهترین راه اینه که در کیس رو باز کنید و سیستم رو روشن کنید تا ببینید صدا از کجا میاد .
اگه میشه جواب سوالات بنده رو بدین تا به مرحله بعدی راهنمایی برسیم
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
(10-16-2014, 04:44 PM)'ali game khor' نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت شما
دو تا سوال داشتم؟
1- دایرکس چیست؟؟ فرق بین 11.2 با 11 و10 چیه؟؟
2- فریم یعنی چه؟؟ میگن 30فریم یا 60

سلام دوست عزیز
در مورد سوال به صورت کلی بخوام بگم بیشتر توی گرافیک بای ها این قضیه خودشو نشون میده و هر نسل از DX که میاد گرافیک بازی ها رو طبیعی تر و بهتر میکنه و این عدد هایی هم که میبینید نشون دهنده ی نسخه های مختلف dx هست که هرکدومشون ماله یه نسلی هستند اگه می خوای فرقشون رو بفهمی باید بازی crysis 2 رو نصب کنی و بازی کنی چون این بازی موقعی که عرضه شد با dx 9 بود ولی بعد سازنده های بازی پچ گرافیکی برای این بازی عرضه کردند که گرافیک بازی رو از dx 9 به dx 11 ارتقا میداد که باعث افزایش کیفیت تکسچر های بازی مثل دیوار ها رد لاستیک ماشین ها و خیلی چیز های دیگه.
در مورد فریم هم باید بگم سرعت بازی محسوب میشه یعنی اینکه وقتی شما داری بازی ماشینی بازی میکنی اگه فریم پایین باشه بازی کند میشه و محیط اطراف شما تار و بریده بریده میشه ولی وقتی بالا باشه شما تصویر بازی رو با جزییات کامل میتونید مشاهده کنید و در بحث کلی یعنی اینه صفحه رو نوسازی میکنه.همین کلمه ی FPS مخفف کلمه ی Frames Per Secound هست و یه نکته ی قابل توجه دیگه اینکه تمام اینا بستگی به مانیتور شما داره که از چه مگا هرتز برای چردازش تصویر استفاده میکنه.

(11-20-2014, 12:22 AM)'ehsan1377' نوشته است: دوستان من مشکلی با لپ تاپ و درایورش دارم:(
ورژن مخصوص لپ تاپ رو میگیرم ولی وقتی ریبوت میکنم صفحه سیاهه
مدل لپتاپ asus k43s و گرافیکش 6730m هست
خاهشا کمک کنید هر نسخه ای میگیرم صفحه سیاه میشه

دوست عزیز میشه دقیق تر بگید مشکلتون چیه چون نفهمیدم مشکلتون رو ولی
شما اگه تازه ویندوز عوض کردید ویندوز رو فعال سازی میکنید یا نه؟
چون اگه ویندوز رو فعال سازی نکنید وقتی یه عکسی رو پشت زمینه ی صفحه ی دسکتاب میزارید بعد از خاموش و روشن کردن کامپیوتر تصویر سیاه میشه.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(12-04-2014, 10:06 AM)'Paraziiit' نوشته است:
(12-04-2014, 06:42 AM)'Ruthless' نوشته است:
کارایی که انجام دادم مشکل حل نشد اینها هستن شما چیزای دیگه رو اگه می دونین لطفا پیشنهاد کنید:
فن پاور رو گردو خاک گیری کردم و روغن هم بهش زدم. خود پاور هم گردو خاک گیری کردم و باز هم کردمش ولی هنوز درست نشده!
می گین چه کار کنم؟ قیمت پاور، اَرزونش چه قدره ؟

درود بر شما دوست عزیز [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست من میشه بفرمائید مدل کیستون چبه ؟ چند تا فن و در چه اندازه هایی روی سیستم هستش ؟
و اینکه اگه میشه فن cpu رو چک کنید ببینید سیمی جلوش نباشه .
بعد فن گرافیک رو هم چک کنید ممکنه از اون هم باشه .
هرچند بهترین راه اینه که در کیس رو باز کنید و سیستم رو روشن کنید تا ببینید صدا از کجا میاد .
اگه میشه جواب سوالات بنده رو بدین تا به مرحله بعدی راهنمایی برسیم

سیستمو باز کردم دیدم از پاور میاد! 

پاسخ
درود مجدد بر شما
پاورتون فن کوچیکه ؟(من بیشتر ت
و پاور های فن کوچیک این مشکل رو دیدم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img])
راه حل : میتونید برید بیرون یک عدد فن بزرگ یا کوچیک (مناسب با سایز فن پاور) تهیه بفرمائید و جایگزین فن قبلی کنید
هم ارزون تر براتون تموم میشه و هم دردسر خرید پاور جدید رو ندارید (البته اگه پاورتون پاسخگو هستش)
امیدوارم که جوابتون رو گرفته باشید[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
موفق و پیروز باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(12-05-2014, 10:35 AM)'Paraziiit' نوشته است: درود مجدد بر شما
راه حل : میتونید برید بیرون یک عدد فن بزرگ یا کوچیک (مناسب با سایز فن پاور) تهیه بفرمائید و جایگزین فن قبلی کنید
هم ارزون تر براتون تموم میشه و هم دردسر خرید پاور جدید رو ندارید (البته اگه پاورتون پاسخگو هستش)

اصلا مشکل از فن نیست. از خود درون پاور هست! بعد چند جا خونده بودم که باید سایز فن و سیماش هم سایز باید باشن با اصلی.

پاسخ
(12-06-2014, 07:25 AM)'Ruthless' نوشته است:
(12-05-2014, 10:35 AM)'Paraziiit' نوشته است: درود مجدد بر شما

اصلا مشکل از فن نیست. از خود درون پاور هست! بعد چند جا خونده بودم که باید سایز فن و سیماش هم سایز باید باشن با اصلی.

اگه مشکل از فن نیست پس باید ببرید پیش تعمیرکار .
من جمله آخر رو زیاد متوجه نشدم ولی تا اونجایی که فهمیدم باید بگم اشتباست من همین دیروز بود پاور خودم رو باز کردم و فنش رو با یک فن cougar عوض کردم . مشکلی هم نداره .

پاسخ
سلام ببخشید من داشتم با سیستمم فارکرای 4 بازی میکردم یهویی لپ تاپ شروع کرد به خزززززززززززز خززززززززززززززززززززززززززززز کزدن فکر کنم مال فن بود بعد خوب میشد بعد دو دقیقه دوبااره اونجوری میشد ابلبته صداش زیاد نبود سریع تموم میشد البته بعد چند ساعت بازی کردن تا حالام اینجوری نشده بود تازه هم لب تاپ خریدم میشه کمکم کنین مشکل از چیشه؟
[تصویر:  8jcaemmqwaf3lhhdxeow.jpg]
پاسخ
(12-11-2014, 09:57 AM)'کاستیلو' نوشته است: سلام ببخشید من داشتم با سیستمم فارکرای 4 بازی میکردم یهویی لپ تاپ شروع کرد به خزززززززززززز خززززززززززززززززززززززززززززز کزدن فکر کنم مال فن بود بعد خوب میشد بعد دو دقیقه دوبااره اونجوری میشد ابلبته صداش زیاد نبود سریع تموم میشد البته بعد چند ساعت بازی کردن تا حالام اینجوری نشده بود تازه هم لب تاپ خریدم میشه کمکم کنین مشکل از چیشه؟

درود بر شما دوست عزیز
شما از استند یا همون کول پد استفاده می کنید ؟
صدا هر چی باشه از سیستم تهویه سیستم هستش[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]  ولی گه مدل لپ تاپ رو بهم بگید بهتر میتونم راهنمایی تون کنم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Farhan 182 50,038 02-21-2018, 10:56 AM
آخرین ارسال: Rok the dragon born
  بازی هایی که به صورت رسمی به فارسی ترجمه شده اند ehrp 6 5,028 11-06-2017, 09:55 AM
آخرین ارسال: aligoli
  تاپیک رسمی مد و اضافات و ... بازی ـه NBA 2K14 Ruthless 1 3,723 02-06-2014, 04:37 PM
آخرین ارسال: Ruthless
  تاپیک رسمی بازی The Walking Dead: Survival Instinct Amir Fenix 6 4,379 10-05-2013, 02:55 AM
آخرین ارسال: Mr.B
  تایپیک رسمی بازی Splinter Cell: Blacklist Amir Fenix 16 6,130 09-16-2013, 04:34 PM
آخرین ارسال: Ct Os

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان