امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-10-2015, 01:35 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: الآن یه خصوصی بهت میدم در مورد تایپک تا یکم حرف بزنیم.
--------------------------------------------------------------------
اگه اینطوری باشه خیلی خوبه گروه به گروه میرن دنبال راز.
بنده خودم شخصا دنبال جت پک و موجود دریایی هستم ولی فعلا جست و جویم رو کنسل کردم به دلیل دو امتحان آخر.
ولی به یه چیز هایی دست یافتم که براتون میگم.
http://nsae01.casimages.net/img/2013/09/...687671.jpg
در عکس بالا دو جا هست که دورش خط کشیده شده که این نشان دهندۀ اینه که آن یه جور خیابان هستند که انتهایش بسته می شود من به سخت در تلاشم تا این مکان رو پیدا کنم، حالا بقیه هم اگر بتونن کمک کنند، چنین مکانی را پیدا کنن که در شرق و غرب دو خیابان بسته باشه خیلی خوب میشه.
-----------------------------------------------------------------
مطلب بعدی در مورد کسایی هست که میگن سفینۀ فضایی وجود داره ولی ادم فضایی نه
[تصویر:  2mcgbhl.jpg]
اینم آخرین جست و جوی من
البته اینارو از اینترنت آوردم
[تصویر:  seacave_zps4d3c3acc.jpg]
یه راهی وجود داره که میره زیر زمین
موفق باشید

داداش این UFO کجای نقشه هست؟شکلش خیلی عجیبه شاید یه چیزی داشته باشه و همونطور هم که تو عکس مشخص کردین خلبان داره.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
این بالای منطقه نظامیه

راستی توی یه فروم انگلیسی خوندم که جت پک داخل اون یوفوی بالای کمپ نقاشی هاست و باید با هواپیما از زیر بری داخلش و از هیچ رمزی هم استفاده نکنی. نمیدونم راسته یا نه
پاسخ
بچه ها یه چیز ممکنه دقیق نگاه کنید یکی از دوستان گفت تو بازی جی تی ای سن اندرس یه چیزی دقیقا مثل عکس توی کوه چیلاد هست حالا شاید راک استار داره به ما میگه این عکس نقشه برید راز بزرگ رو توی جی تی ای سن اندرس پیدا کنید چون دقیقا یادمه توی سن اندرس یه چیز تو همین مایه ها بود اول جت پک خودمون بعد مرغ روباتی بعد مغازه ای که بالاش سفینه است یا شاید راک استاز میگه که برید تو سن اندرس بریسید به اون چیزی که مستقیم به اون چیزه ربط داره و بعد نقشه رو یاد بگیرید بیاید روی جی تی ای وی اجرا کنید چون بیشتر نقشه وی از سن الهام گرفته شده و من میگم صد درصد سن اندرس یه ربطی داره البته یه ربط نه خیلی ربط
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
ولی باز هم من این فکر رو ندارم. منظورم اینه که یه ایستر اگ در GTA sa هست که هنوز فاش نشده. امکانش خیلی کمه که راکستار، از چندین سال پیش این همه سرمایه گذاری کنه و بازی بسازه و فکر اینجاشم کرده باشه. اگه واقعا راکستار همچین کاری کرده، یعنی نهایت فکر. هر کس که ایده همچین چیزی را در بازی داده یعنی سازنده ها، خیلی مخ بوده. کاشکی میشد باهاش چت کنیم. اگر کسی میدونه چه کسی هست، اسمشو بگه که در فیس بوق و توییتر پیدا کنیم. شاید اگه بفهمه که من همچین فکری به ذهنم رسیده، پنج دقیقه بتونه باهام حرف بزنه. چون فکر کنم اولین نفری باشم که اینو فهمیدم. یههویی به ذهنم رسید به خدا

کمکم کنید پیداش کنم
پاسخ
(06-10-2015, 03:00 PM)eflc2014 نوشته است: از کجا مطمعن اید؟؟؟؟ شاید باز هم باشه که هنوز کشف نشده. این GTA v دو ل و نیمه که اومده و تازه پر فروش ترین بازی بوده ولی هنوز کلی ایستر اگ هاش مونده چه برسه به GTA sa

استی توی یکی از مراحل GTA vc، یادمه یه تخم بزرگ روی یه پایه بود توی بانک فکر کنم که ازش محافظت میشد

از کجا مطمعنم ؟؟ عزیزم 12 سال از عرضه یه عنوان میگذره اونوقت هنوز رازهاش کشف نشدن ؟ خودتون بفرمایید چک کنید : لینک 
از اسپم هم بپرهیزید
پاسخ
دوستان بحث GTA San رو بذارید کنار!
شما ایده ات رو دادی حالا خودت و هر کس دوست داره می ره دنبالش!
هر کی هم به نتیجه "مهم" یا "خاصی" رسید میاد می گه!
تمام!
دیگه حرفی در رابطه با این موضوع نزنید!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام دوستان، چند صفحه قبل چنتا از دوستان نوشتن ک پایین نقشه توی دریا برین، صدای جیغ میاد و احتمال داره به تخم مرغ شکسته مربوط باشه، ب نظر من این فکره کاملا اشتباهیه چون مثلا بالای نقشه توی دریا هم صدای جیغ میاد، اما این صدای چیه؟ کاملا مشخصه جیغ دلفینه، چون هروقت دلفین میاد نزدیکتون صدای جیغ هم بیشتر میشه پس کاملا مشخصه مربوط ب دلفینه.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(06-10-2015, 03:46 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: سلان دوستان، چند صفحه قبل چنتا از دوستان نوشتن ک پایین نقشه توی دریا برین، صدای جیغ میاد و احتمال داره به تخم مرغ شکسته مربوط باشه، ب نظر من این فکره کاملا اشتباهیه چون مثلا بالای نقشه توی دریا هم صدای جیغ میاد، اما این صدای چیه؟ کاملا مشخصه جیغ دلفینه، چون هروقت دلفین میاد نزدیکتون صدای جیغ هم بیشتر میشه پس کاملا مشخصه مربوط ب دلفینه.

بله داداش.ممنون برای چک کردن نظریه.وقتی صدا هم میومد یه سایه ای چیزی روی آب رد می شد.حرف شما درسته.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
پس در مورد افرادی که توی آب جست و جو می کنن!
به صداها اعتنا نداشته باشید! برید دنبال یه چیز دیگه!
به نظرم بهترین جا برای گشتن Hatch هست توی غرب نقشه توی آبه!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(06-10-2015, 04:03 PM)last assassin نوشته است: پس در مورد افرادی که توی آب جست و جو می کنن!
به صداها اعتنا نداشته باشید! برید دنبال یه چیز دیگه!
به نظرم بهترین جا برای گشتن Hatch هست توی غرب نقشه توی آبه!
میشه روی نقشه مشخص کنید دقیق کجاس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,033 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,736 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,446 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,242 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,270 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان