امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-10-2015, 07:59 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(06-10-2015, 07:34 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: آقا شما چرا اینقدر پیچیده فکر میکنید، یه بار هم معمولی فکر کنید شاید چیزی به دست آوردین.

در ضمن یه مکان دیگه ای است که عکس های موجودات فضایی وجود داره مثل اون منطقۀ رنگی که یکی از یوفو ها بالاشه!!
[تصویر:  0_0.jpg]
به نظرات این طرز وایسادنشان و شکل هایی که در میارن یه نوع نشانه نیست؟

رفیقمون راس میگه من تونستم بعد از کلی تفکر نشانه های این عکسو درارم اینم نتیجش :

[تصویر:  0_0VVVCVB.jpg]

تو اون عکسی که دوتا فضایین دارن یوگا کار میکنن تو بعدی هم که معلومه ژیمناستیکه اونی هم که علامت سوال زدم خیلی واضح نیست نمیدونم چه ورزشیه
ولی در کل همش مربوط به ورزش های المپیکه. شکل کشیدن نقاشی ها من رو یاد فیلم های یونانی میندازه واسه همین میگم ورزش های المپیکه

داش حسین اون علامت سواله خیلی شبیه----- هست از همگان عذر میخوام ولی واقعیته شایدم یه نوع ورزشه 
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
شاید
شایدم از اون شوخی های همیشگی راک استار باشه و هیچ ربطی به اصل موضوع یعنی راز بزرگ نداشته باشه
پاسخ
(06-10-2015, 08:04 PM)batman knight نوشته است:
(06-10-2015, 07:59 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(06-10-2015, 07:34 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: آقا شما چرا اینقدر پیچیده فکر میکنید، یه بار هم معمولی فکر کنید شاید چیزی به دست آوردین.

در ضمن یه مکان دیگه ای است که عکس های موجودات فضایی وجود داره مثل اون منطقۀ رنگی که یکی از یوفو ها بالاشه!!
[تصویر:  0_0.jpg]
به نظرات این طرز وایسادنشان و شکل هایی که در میارن یه نوع نشانه نیست؟

رفیقمون راس میگه من تونستم بعد از کلی تفکر نشانه های این عکسو درارم اینم نتیجش :

[تصویر:  0_0VVVCVB.jpg]

تو اون عکسی که دوتا فضایین دارن یوگا کار میکنن تو بعدی هم که معلومه ژیمناستیکه اونی هم که علامت سوال زدم خیلی واضح نیست نمیدونم چه ورزشیه
ولی در کل همش مربوط به ورزش های المپیکه. شکل کشیدن نقاشی ها من رو یاد فیلم های یونانی میندازه واسه همین میگم ورزش های المپیکه

داش حسین اون علامت سواله خیلی شبیه----- هست از همگان عذر میخوام ولی واقعیته شایدم یه نوع ورزشه 
نه داداش اونم یه جور یوگا هستش یادتونه تو اون مرحله که باید یوگا کار می کردیم با زن مایکل و یه نفر به اسم فابیان بعد که این حرکتو اجرا کردن مایکل فک کرد چیزه زد یارو رو.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
امروز به آنجا رفتم و بالای او دیواره که عکس ها روشه یه عده دارن یوگا کار میکنن.
شاید ربطی به آدم فضایی ها نداشته باشه
پاسخ
این چیز یوگا شاید ربط خاصی به موضوع نداشته باشه ولی خود نقاشی ها ربط دارن
اولا که یه سری علامت نوشته شده که قطعا(دقت کنید "قطعا") داره به یه چیزی اشاره می کنه که نمی دونم چیه!
بالاش هم که یه یوفو هست!
فکر کنم بش باشه ربطش!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(06-10-2015, 09:10 PM)last assassin نوشته است: این چیز یوگا شاید ربط خاصی به موضوع نداشته باشه ولی خود نقاشی ها ربط دارن
اولا که یه سری علامت نوشته شده که قطعا(دقت کنید "قطعا") داره به یه چیزی اشاره می کنه که نمی دونم چیه!
بالاش هم که یه یوفو هست!
فکر کنم بش باشه ربطش!

داداش امیدوارم ناراحت نشی ولی بلاخره یکی باید اینو میگفت بهت
الان تاپیک پر شده از احتمالات پوچ و بی کاربرد خوب همه اینا رو بذارین کنار هم و به نتیجه ای برسین دیگه 
هر روز هرکی میاد یه چیز بی ربط ( شایدم با ربط ) میگه و بقیه هم تایید می کنن
پاسخ
بچه ها شاید اصلا اینها را راکستار ساخته که بازیش سر زبونا بیفته و یا مردم را از واقعیت یوفو ها با خبر کنه. من تقریبا هیچی از یوفو ها نمیدونستم تا اینکه این بازیرو گرفتم و هر روز که بازی میکردم بیشتر میخواستم بدونم تا اینکه یک دفعه ای فهمیدم بیش از یه ماهه که درمورد یوفو ها در واقعیت تحقیق میکنم و تقریبا همه چیز را در واقعیت میدونم. شاید تعداد افرادی مثل من، به پنج میلیون برسه. بعد فکر کنید که ما به دوستامون و خوانواده و دیگران بگیم . یعنی راکستار میخواسته بدون اینکه مدرکی ازش به جا بمونه، این واقعیت را به مردم بفهمونه. واقعا سیاست بدیه یا شایدم خوبه. در ضمن قصد اسپم ندارم و منظورم اینه که برای حل این راز، از چیز هایی از بیرون از بازی باید کمک بگیریم

ستاره ها یعنی = سیا س ت

ستاره ها یعنی = سیا س ت

و بعدش دوستان و خوانواده و دیگران هم به اشنایانشون بگند

تازه این رو هم اضاف کنید که این بازی، پر فروش ترین و پر طرف دار ترین بازی بوده ولی در سری های پیشی، اینجوری نبود
پاسخ
(06-10-2015, 09:15 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(06-10-2015, 09:10 PM)last assassin نوشته است: این چیز یوگا شاید ربط خاصی به موضوع نداشته باشه ولی خود نقاشی ها ربط دارن
بالاش هم که یه یوفو هست!
فکر کنم بش باشه ربطش!

داداش امیدوارم ناراحت نشی ولی بلاخره یکی باید اینو میگفت بهت
الان تاپیک پر شده از احتمالات پوچ و بی کاربرد خوب همه اینا رو بذارین کنار هم و به نتیجه ای برسین دیگه 
هر روز هرکی میاد یه چیز بی ربط ( شایدم با ربط ) میگه و بقیه هم تایید می کنن

کسری جان اولا که هر کسی یه ایده ای می گه که جای بحث داره
در ضمن الان هیچکس احتمالات کاربردی نداره که! الان همه داریم حدس می زنیم و فرضیه می دیم و دونه دونه می ریم جلو!
الان اگه هیچکس هیچی نگه تا یه "احتمال کاربردی" پیدا کنه، به نظرت به جایی می رسیم؟ اصن کسی به چنین چیزی می رسه؟!
الان کلی احتمال رو بررسی کردیم و فرضیه ها رو رد کردیم!
به نظرم روند تاپیک فعلا خوبه!
بعد از یه مدت هم گفتم که یه پست تکمیلی می زنم که اینا رو جمع بندی کنه که فقط کسی تکراری نگه و گرنه ایده دادن به نظرم جزو اساس تاپیکه!
--------------------
یه چیز مختصر:
فرضیه هوای بارونی و ادامه ماجرا حذف شد!
فرضیه دریاچه و جست و جو به دنبال تخم توی دریا یا برای اون موجوده ادامه داره! این هم ایده خودتون بود!
یه سری هم رفتن دنبال GTA San که ببینن چی پیدا می کنن! هر وقت چیزی پیدا کردید حتما حتما با "تصویر" و مدرک حرف بزنید!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
تو یه سایت دیدم گفتم شاید بدرد بخورهznT5XmQ.jpg -  832 KB
پاسخ
دوستان یه چیز جدید.اون کمپی که توش نقاشی و این چیزا هست اگه با هواپیما یه خورده برید بالا نوشته: Save Us بعد یه فلش و عکس چند تا موجود فضایی کشیده.تحقیق کنین روش بینین اون فلش به کجا و چه چیزی اشاره داره.

اینم عکس:
[تصویر:  wd9izgr3nz7mzdlmicac.jpg]

به نظرم کلاً ایده این نقاشی های کمپ جوری بوده که از بالا بهش نگاه کنی.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,024 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,724 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,437 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,204 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,257 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان