امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
لطفا اسپم ندید نظریه هاتونو بزارین برا خودتون
پاسخ
(07-15-2015, 12:11 AM)علیرضا! نوشته است: دوستان لطفا از بحث خارج نشوید چون باعث سردرگمی خوانندگان و تازه واردان میشود

و جز اسپم محسوب میشه با تشکر

صبح بنده از یه جایی GTASA رو گیر ميارم ميرم توی کوه چیليد

علیرضاجان فک نکنم چیز خاصی اونجا پیدا کنی. تقریبا هیچ چیز توی اون کوهستان نیست به جز یه کلبه تو دامنه ی کوه که جزء مراحل بازی بود و یه قبر توی قله ی کوه
ولی در کل فکر بدی نیست برو سراغش ببین چیزی پیدا میکنی یا نه
ولی هر چی که هست به هر سه شخصیت مربوطه. 3 شیء و 3 مکان و 3تا شخصیت
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
منم فردا از اون نقطه ای از بازی که جتت تکه تکه میشه فیلم میگیرمو میزارم
پاسخ
سلام به دوستان عزیز.راستش من 2 ماه پیش حدودا بازی رو تموم کردم و دیگه گذاشتم کنار.
الان دوباره شروع کردم میخواهم برم سمت استراگ و راز های مخفی بازی.الان دقیقا از کجا باید شروع کنم؟
جریان این نقشه تله کابین چیه؟
پاسخ
سلام لطفا اگه کسی سیو 50یا 60 درصدی بازی GTA V رو داره بذاره دانلود کنم
پاسخ
تمام ارسال های نامربوط و بی محتوا (اسپم) حذف شدند.
 اینجا جای بحث درمورد مسائل پیش پا افتاده نیست. بحثی دارید در یادداشت های همدیگر مطرح کنید. اگر باز هم از این موارد دیده شده، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. 
اینجا فقط برای تبادل نظر درمورد راز های بازی GTA V هست. حتی مسائل دیگر مرتبط با بازی هم مقبول نیست. فقط راز های بازی. تا الان هم تمام راز ها حل شده و فقط راز کوه چیلیاد و اون تصویر UFO و Jet Pack و تخم شکسته باقی مونده. پس حول این راز فعالیت کنید و از چارچوبش خارج نشید؛ وگرنه برخورد خواهد شد.
با تشکر
پاسخ
یادتون یه فیلم از جت گرفتم بودم که تیکه تیکه میشد و میگفتین درباره فیلم لاسته

حالا با قایق دوباره همون منطقه رفتم و قایق رفت زیر اب

فکر کنم یه چیزی زیر اب هست که مربوط به تخم ادم فضایی میشه

بعد داخل یه سایت تو خود بازی نوشته بود همون روستایی های ل. خ .ت یه ادم فضایی بنامLord Zaphio رو پرستش میکنن و انواع راه های برای احضار اون رو انجام میدن مثل قربانی کردن

حتی میگه بعضی ادما رو میگرن میزارن بچه دار شن تا اون بچه رو قربانی کنن و اگه زنده موند اون بچه lord zaphio میشه و اون ظهور میکنه
پاسخ
دوستان گل برنامه های تلوزیونی بازی هم به نظره من دارای یه سری نکاته ریز راجبه راز ها هستن (مثله اون برنامه که یکی از مامورهای اف آی بی راجبه راز های شهر صحبت میکنه!!) یه نگاه بندازید بهشون بد نیس!
ضمنا نته بازی هم حاویه چیزای جالبیه! مثله همون صفحه ای که توش به روستای خورشید پرستا اشاره شده بود!! من خودم قصد دارم نت رو زیر و رو بکنم بلکه نکته ای مربوطه به موضوع پیدا کنم... شمام یه توجهی به این بخش بکنید بدک نیست... شاید چیزی پیدا کردیم!!
پاسخ
(07-17-2015, 02:17 AM)Mahanking80 نوشته است: یادتون یه فیلم از جت گرفتم بودم که تیکه تیکه میشد و میگفتین درباره فیلم لاسته

بعد داخل یه سایت تو خود بازی نوشته بود همون روستایی های ل. خ .ت یه ادم فضایی بنامLord Zaphio رو پرستش میکنن و انواع راه های برای احضار اون رو انجام میدن مثل قربانی کردن

حتی میگه بعضی ادما رو میگرن میزارن بچه دار شن تا اون بچه رو قربانی کنن و اگه زنده موند اون بچه lord zaphio میشه و اون ظهور میکنه

ایشون درمورد Lord Zaphio درست میگن ولی اسم درست این موجود Lord Zapho هست، اتفاقا توی یکی از فروم های خارجی یه کاربری در این باره سوال کرده که توی یکی از سایتای داخل بازی نوشته شده موجودی به این اسم در شمال ظهور میکنه، جالب اینجاس کاربر دیگه پاسخ داده این موجود، همونیه که مرحله اول با مایکل زیر آب یخ زده پیدا میکنین، منظورم زیر پله.

[تصویر:  8d26a72pv57dhqha50fe.jpg]
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(07-17-2015, 04:50 AM)omidkhalafbeigi نوشته است:
(07-17-2015, 02:17 AM)Mahanking80 نوشته است: یادتون یه فیلم از جت گرفتم بودم که تیکه تیکه میشد و میگفتین درباره فیلم لاسته

ایشون درمورد Lord Zaphio درست میگن ولی اسم درست این موجود Lord Zapho هست، اتفاقا توی یکی از فروم های خارجی یه کاربری در این باره سوال کرده که توی یکی از سایتای داخل بازی نوشته شده موجودی به این اسم در شمال ظهور میکنه، جالب اینجاس کاربر دیگه پاسخ داده این موجود، همونیه که مرحله اول با مایکل زیر آب یخ زده پیدا میکنین، منظورم زیر پله.

[تصویر:  8d26a72pv57dhqha50fe.jpg]

من که تو مرحله اول زیر پل اینو پیدا کردم بیشتر شبیه کاراکتر ماینکرفته تا رییس فضایی ها

[تصویر:  jb8as9yh69jxifawlzmh.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان