امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(09-07-2015, 04:16 PM)only-pc نوشته است:
(09-07-2015, 04:13 PM)AAROnN7 نوشته است: پس. فردا سایت حذف میشه

نه داداش سایت عالیه.
این کارو نکن 100 درصد در ادامه نیازمون میشه.

اقا ببخشید من اسپم میدم 
ولی بازیه من قابلیت نصب ماد نداره چیکار کنم 
ببخشید اسپم میدم
پاسخ
داداش وقتی اینجا قرار میگیره نیاز به اون نداره
NvB4Ever
پاسخ
(09-07-2015, 04:17 PM)cg.art نوشته است:
(09-07-2015, 04:16 PM)only-pc نوشته است:
(09-07-2015, 04:13 PM)AAROnN7 نوشته است: پس. فردا سایت حذف میشه

نه داداش سایت عالیه.
این کارو نکن 100 درصد در ادامه نیازمون میشه.

اقا ببخشید من اسپم میدم 
ولی بازیه من قابلیت نصب ماد نداره چیکار کنم 
ببخشید اسپم میدم
داداش الان اطلاعات کامل رو برات پ.خ میکنم
زندگی یک قاتــــل

[تصویر:  assassins-creed_00285655.jpg]
پاسخ
be the story  برگشت جایگزینی  صورت نمی گیری
NvB4Ever
پاسخ
درود و سلام به همهی کاربران محترم و شرکت کنندگان در این تاپیک
اول من یک گروه در تلگرام جهت چت اسان برای همگان تشکیل دادم اینم لینکش :https://telegram.me/joinchat/05919bc60091f7bd0421ff70a5f3a5a6
بگزریم
رادیویی در gta sa وجود دارد به اسم رادیو لوس سانتوس جالبه نه در حالی که gta sa ده سال پیش منتشرشده!!!! پس میشه ارتباط این دو بازیو درک کرد
همچنین اینکه رکستار از همون سال 2005 یا قبلش واسه لوس سانتوس نقشه داشته بعدم با وجود این دلیل من هنوز قانع نشدم منزورم اینه که مثلا gta iv چقدر داستانش قشنگ بود ولی بعد پایان خط داستانی بازی بازی بی معنی میشد پس دلیل اول ایستر اگا زنده نگاه داشتن بازیه که موفقم بوده
دلیل دومم اینه که ایستر اگ ها از gtaIII وجود داشتن و حالا که جی تی ای وی از همه نظر بزرگتر شده ایستر اگاشم پیشرفته شده ولی بازم بی معنین چرا چون:
در چهار نسخه داستان نداشتن حالا می خوان وجود داشته باشن این ایستراگا
چرا همه چی بن بسته چون پایانی نداره
بعضی از دوستانم که تصویرشون از راز جت پکه اخه جت پک چه اهمیتی داره نمیگم نداره ولی اینقدر نه اگه راز بزرگی باشه مطمعنا خیلی مهم تر از جت پکه
همچنین اگه بخوایم از فاض اقتصادی نگاه کنیم میتونن رتز ها بازیو محبوب کنن که کردنو زنده نگهش دارن تا نسخه بعدی منظورمو متوجه میشین نگاه کنین چقدر تول کشید جی تی ای وی بیاد پنج ساال تازه برای اکرانش و هفت سال تا اومدنش برای پی سی که gta بازارو پیر کرد پس میتونن بازیو زنده نگه دارن
اخرین حرفم:مثلا مثلا رازی خاص و بزرگ وجود داره خب از کجا راکستار میدونست مد نگاتیو یا نو کلیپ یا ... میاد که رازشو با کمک اونا گیمرا حل کنن پس دور مدو خط بکش

راستی حتما تو گروه عضو شین

راستی دوستان اموزش گزاشتن عکسو بزارن ممنونمیشم
پاسخ
(09-07-2015, 05:57 PM)kambyz نوشته است: درود و سلام به همهی کاربران محترم و شرکت کنندگان در این تاپیک
اول من یک گروه در تلگرام جهت چت اسان برای همگان تشکیل دادم اینم لینکش :https://telegram.me/joinchat/05919bc60091f7bd0421ff70a5f3a5a6
بگزریم
رادیویی در gta sa وجود دارد به اسم رادیو لوس سانتوس جالبه نه در حالی که gta sa ده سال پیش منتشرشده!!!! پس میشه ارتباط این دو بازیو درک کرد
همچنین اینکه رکستار از همون سال 2005 یا قبلش واسه لوس سانتوس نقشه داشته بعدم با وجود این دلیل من هنوز قانع نشدم منزورم اینه که مثلا gta iv چقدر داستانش قشنگ بود ولی بعد پایان خط داستانی بازی بازی بی معنی میشد پس دلیل اول ایستر اگا زنده نگاه داشتن بازیه که موفقم بوده
دلیل دومم اینه که ایستر اگ ها از gtaIII وجود داشتن و حالا که جی تی ای وی از همه نظر بزرگتر شده ایستر اگاشم پیشرفته شده ولی بازم بی معنین چرا چون:
در چهار نسخه داستان نداشتن حالا می خوان وجود داشته باشن این ایستراگا
چرا همه چی بن بسته چون پایانی نداره
بعضی از دوستانم که تصویرشون از راز جت پکه اخه جت پک چه اهمیتی داره نمیگم نداره ولی اینقدر نه اگه راز بزرگی باشه مطمعنا خیلی مهم تر از جت پکه
همچنین اگه بخوایم از فاض اقتصادی نگاه کنیم میتونن رتز ها بازیو محبوب کنن که کردنو زنده نگهش دارن تا نسخه بعدی منظورمو متوجه میشین نگاه کنین چقدر تول کشید جی تی ای وی بیاد پنج ساال تازه برای اکرانش و هفت سال تا اومدنش برای پی سی که gta بازارو پیر کرد پس میتونن بازیو زنده نگه دارن
اخرین حرفم:مثلا مثلا رازی خاص و بزرگ وجود داره خب از کجا راکستار میدونست مد نگاتیو یا نو کلیپ یا ... میاد که رازشو با کمک اونا گیمرا حل کنن پس دور مدو خط بکش

راستی حتما تو گروه عضو شین

راستی دوستان اموزش گزاشتن عکسو بزارن ممنونمیشم
اول این که ممنون برای تشکیل گروه.
دوم اینکه ربط gta sa با gta v بخاطر شهراشه که خب با این حال چیز عجیبی نیست هر دو تو یه شهرن.
و بقیه حرفاتو کلا متوجه نشدم منظورت اخر چیه یکم واضحتر بگو.
زندگی یک قاتــــل

پاسخ
بازم چند تا نکته بگم
-----------------------------
ممنون از سایتی که ساخته شد اگر نیاز شد ازش استفاده می کنیم اما چون این تاپیک در سایت و انجمن گیمفا ساخته شده انتقال بحث ها در جای دیگر منطقی و درست نیست
------------------------------------------
من با این دوستمون موافقم:
اگر سعی بشه که از ماد و ترینر و حتی رمز استفاده نشه خیلی بهتره! همیشه اینو در نظر داشته باشید که: این راز برای افرادی که از این ماد ها استفاده نمی کنند هم قابل دسترسی هست!
-------------------------------------------------------------
یه بار دیگه تاکید می کنم:
هر کسی خواست نتیجه جست و جوی خودش رو بذاره بالای پستش بزرگ بنویسه:"تیم تحقیقات فلان"
--------------------------------------------------------
هر چند وقت یه بار پست اول رو آپدیت می کنم تا به هم ریخته نشه!
ممنون از همکاری دوستان
-------------------------------
یه نکته دیگه: بحث های قدیمی رو لطفا تکرار نکنید(کوسه تو آب و فیک بودن تصاویر و ...)
الان انگار داریم از صفر دوباره جست و جو می کنیم پس بحث نکنید!
------------------------------------
و نکته آخر و مهمترین نکته: اگه حرف هایی که می خواید بزنید حتی به نظرتون 1 درصد می تونه توی یادداشت ها بحث شه در این تاپیک پست نذارید
هر پست اسپم از این به بعد توسط خود بنده گزارش می شه و در صورت تکرار علاوه بر مجازات مدیران خودم اعتبار منفی اهدا می کنم به دوستان ;)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(09-07-2015, 06:29 PM)last assassin نوشته است: بازم چند تا نکته بگم
-----------------------------
ممنون از سایتی که ساخته شد اگر نیاز شد ازش استفاده می کنیم اما چون این تاپیک در سایت و انجمن گیمفا ساخته شده انتقال بحث ها در جای دیگر منطقی و درست نیست
------------------------------------------
من با این دوستمون موافقم:
اگر سعی بشه که از ماد و ترینر و حتی رمز استفاده نشه خیلی بهتره! همیشه اینو در نظر داشته باشید که: این راز برای افرادی که از این ماد ها استفاده نمی کنند هم قابل دسترسی هست!
-------------------------------------------------------------
یه بار دیگه تاکید می کنم:
هر کسی خواست نتیجه جست و جوی خودش رو بذاره بالای پستش بزرگ بنویسه:"تیم تحقیقات فلان"
--------------------------------------------------------
هر چند وقت یه بار پست اول رو آپدیت می کنم تا به هم ریخته نشه!
ممنون از همکاری دوستان
-------------------------------
یه نکته دیگه: بحث های قدیمی رو لطفا تکرار نکنید(کوسه تو آب و فیک بودن تصاویر و ...)
الان انگار داریم از صفر دوباره جست و جو می کنیم پس بحث نکنید!
------------------------------------
و نکته آخر و مهمترین نکته: اگه حرف هایی که می خواید بزنید حتی به نظرتون 1 درصد می تونه توی یادداشت ها بحث شه در این تاپیک پست نذارید
هر پست اسپم از این به بعد توسط خود بنده گزارش می شه و در صورت تکرار علاوه بر مجازات مدیران خودم اعتبار منفی اهدا می کنم به دوستان ;)

حرفتون کاملا درسته ولی بهتره دیگه رو این مثله رمز و ترینر دیگه قفل نکنیم.
قبول دارین اگه این مد و ترینر ها نبودن ما نصفه این چیز هایی که کشف کردیم هم نداشتیم.
باور کن کار رو خیلی راحت تر میکنه
زندگی یک قاتــــل

پاسخ
نمی گم ماد و ترینر استفاده نکنید ولی خب مثلا رفتن به مرحله فلان در فلان جا ربطی به راز نداره چون به صورت عادی نمی شه بهش رسید!
در کل گفتم این گوشه ذهنتون باشه!
مشکلی نیست  :heart:
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام به همه دوستان عزیز،
آقا چی شد؟، وبلاگی هم درست کردید یا نه؟،
قراره بحث رو کجا ادامه بدیم؟!

گروه تجسس چی شد؟
[تصویر:  wowtradeicon2-200x88.png]
ارائه دهنده خدماتی همچون خرید و فروش گلد، کوین و هیرو در سرورهای دنیای وارکرفت.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,714 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان