امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-04-2016, 03:12 PM)mohammad1692 نوشته است: برادر فرهاد . داخل گوگل بنویس  peyote location بعد یکی از ویدئوهای یوتیوب رو باز کن و این گیاهارو پیدا کن ..
این طور که دوستان میگن اگه همه شو پیدا کنیم میشه تبدیل به پرنده شد .. نمیدونم کنسولای بازی دارن یا نه . ولی ویدئویی که من دیدم طرف داشت با  x box  بازی میکرد . داداش این گیاها جزء بازی هستن

کسی تو این انجمن بازی رو صد در صد کرده ؟ یا سیو های خارجی برداشتید ؟

دمت گرم
یه ویدئو پیدا کردم که لوکیشن همه ی گیاه ها رو داره
اولیش عقاب بود گرفتم
فقط از هر کدوم اینا میشه یه بار استفاده کرده؟ چون دیگه گیاهه رو نمی خوره دوباره عقاب بشم

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
دقت کردید توی اون کمپ وقتی به اون برج مراقبت بزرگه نزدیک میشید صدای موسیقی بالا تر میره؟
راستی من رفتم توی کمپ فقط ۵ نفر توی کمپ بود دیگه کسی نبود بعدش وقتی همه رو کشتم از زیر زمین صدای جیغ میومد
پاسخ
(07-04-2016, 03:55 PM)Farhad01 نوشته است:
(07-04-2016, 03:12 PM)mohammad1692 نوشته است: برادر فرهاد . داخل گوگل بنویس  peyote location بعد یکی از ویدئوهای یوتیوب رو باز کن و این گیاهارو پیدا کن ..
این طور که دوستان میگن اگه همه شو پیدا کنیم میشه تبدیل به پرنده شد .. نمیدونم کنسولای بازی دارن یا نه . ولی ویدئویی که من دیدم طرف داشت با  x box  بازی میکرد . داداش این گیاها جزء بازی هستن

دمت گرم
اولیش عقاب بود گرفتم
فقط از هر کدوم اینا میشه یه بار استفاده کرده؟ چون دیگه گیاهه رو نمی خوره دوباره عقاب بشم

اره داداش فقط یه بار میشه استفاده کرد . ولی بعضی از کاربرا میگن بعد از اینکه همه شو پیدا کردیم میشه هر وقت خواستیم تبدیل به پرنده شم. واسه من هنوز یکی دو تا مونده .. امتحان نکردم..

این گیاهارو که خوردید وقت تون رو برای رفتن به پایگاه و نمیدونم جاهای عجیب غریب تلف نکنید چون به محض دیده شدن سربازا میزنن چه حیوان باشه چه انسان . فقط بخورید سریع برید بعدی رو پیدا کنید. دکمه e رو نگه دارید تا از توهم بیاد بیرون ...
پاسخ
(07-04-2016, 04:21 PM)mohammad1692 نوشته است:
(07-04-2016, 03:55 PM)Farhad01 نوشته است:

دمت گرم
اولیش عقاب بود گرفتم

این گیاهارو که خوردید وقت تون رو برای رفتن به پایگاه و نمیدونم جاهای عجیب غریب تلف نکنید چون به محض دیده شدن سربازا میزنن چه حیوان باشه چه انسان . فقط بخورید سریع برید بعدی رو پیدا کنید. دکمه e رو نگه دارید تا از توهم بیاد بیرون ...
البته یه کم شیطونی کردن باهاش حال میده [emoji1][emoji1]
راستی اگه یه وقت بعد از جمع آوری کامل نشه دوباره استفاده کرد اینطوری که از دست میره اگه بازی نکنیم

(07-04-2016, 04:13 PM)Be the story نوشته است: دقت کردید توی اون کمپ وقتی به اون برج مراقبت بزرگه نزدیک میشید صدای موسیقی بالا تر میره؟
راستی من رفتم توی کمپ فقط ۵ نفر توی کمپ بود دیگه کسی نبود بعدش وقتی همه رو کشتم از زیر زمین صدای جیغ میومد

حتمن شب رفتید کم بودن ، روز برید تعداد شون زیاد هست
دوباره برگردید می بینید پر شده همه هم مسلح، تنها راه پاکسازی کامل اونجا همون ویدئو هست که حیف من فرصت رو از دست دادم

پاسخ
شاید ولی خب باید همه شو پیدا کرد ، به درد که نمیخورن شاید بعد از خوردن شون یه اتفاقی بیفته
پاسخ
سلام،یه ماد واسه بازی هست البته نسخه PC اسمش COLLECTIBLES ON MAP  که هر چیزی که توی مپ قابل برداشتن باشه مثل همون گیاه peyote یا حتی Stunt Jumps ها و یه چیز دیگه هم هست که من اینجا ندیدم Monkey Mosaics این همون طور که از اسمش پیداست یه سری مکان ها هستند که روی دیوار ساختمون ها ارم سر یه میمون اگه از همشون عکس بگیرید یه دونه تی شرت بهتون میده،و مراحل  Under the Bridges و ....

[تصویر:  j29mta7vx7tv7bvtlemu.jpg]

این لینک ماد: Collectibles on Map

اینم پیش نیاز ها :  scripthook v    و LUA plugin

اموزش نصب :اول پیش نیاز ها رو تو محل نصب بازی جایی که فایل GTA5.exe هست استخراج کنید و بعد ماد رو تو پوشه ی scritpts /addins بریزید.

تو  فولدر ماد دو تا فولدر دیگه هست یکی اول نوشته version 1 و اون یکی version 2 شما فایلی که تو فولدر version 1 هست رو بریزید تو scritpts /addins که همه ی چیز هایی که تو مپ هست رو به شما نشون بده.
[تصویر:  mszj_gtapix-wallpaper-1920x1080.jpg]
پاسخ
اقا شما چجوری عکس میگرید ؟ من هر چی عکس میگیرم ذخیره هم میکنم ولی عکسا نیستش  نه رو درایو ها نه توی خود بازی.. کجا ذخیره میشن ؟
پاسخ
(07-04-2016, 04:13 PM)Be the story نوشته است: دقت کردید توی اون کمپ وقتی به اون برج مراقبت بزرگه نزدیک میشید صدای موسیقی بالا تر میره؟

صدای جیغ؟ خلیلی عجیبه، شما سر چه ساعتی رفتید داخل کمپ؟
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(07-04-2016, 08:39 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-04-2016, 04:13 PM)Be the story نوشته است: دقت کردید توی اون کمپ وقتی به اون برج مراقبت بزرگه نزدیک میشید صدای موسیقی بالا تر میره؟

صدای جیغ؟ خلیلی عجیبه، شما سر چه ساعتی رفتید داخل کمپ؟

نصف شب بود فکر کنم ساعت ۱ شب بود
نکته عجیب این بود که کمپ تقریبا خالی بود و وقتی به برج نگهبانی (اون بلنده) نزدیک میشدم صدای موسیقی بالا میرفت
راستی یکی هم از اون پله ها داشت فرار میکرد که وقتی دنبالش رفتم یک دفعه ناپدید شد
پاسخ
ما همه بازی رو اشتباه به پایان رسوندیم .

یوتیوب یه ویدئو بود ،، اون زنه دونده که موهاش زرده باهاش مسابقه میدیم ، طرف با ترور اونو میندازه پشت وانت میدزدتش بعد میرسن محله  cj ، سی جی جلوشو میگیره به ترور میگه شاخ بشی شاختو میشکونم و این حرفا

من خودم اون دختره که تو کوه گم شده بود رو با فرانکلین رسوندم ، بعد شماره داد و هر وقت زنگ بزنی جواب میده میگه بیا سر قرار

کلا ادمای مرحله فرعی ها رو نباید برسونیم به خونه شون باید جاهای دیگه برد تا ببینیم چی میشه

یه زنه تو اوتوبان تصادف کرده که اگه با ماشین برسونی دووم نمیاره و باید با هلیکوپتر رسوندش ، و بعد از این تو هر سرقتی اونم میاد ، حرفه ای هس و دستمزدش ارزونه

اقا اون ادمای کمپ فرار نمیکنن اگه زرنگ باشید بعد از تعقیب میبینید میرن جماعت رو قتل عام میکنن

چرا کسی جواب نمیده عکسا کجا ذخیره میشن .. ما که چیزی پیدا نکردیم

تابلوئه اون عکس به جت پک اشاره نداره بلکه خوده سی جی منظورشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان