امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-05-2016, 12:15 PM)The Last King On The Earth نوشته است:
(07-05-2016, 08:49 AM)Mr.ISO نوشته است: دوستان عزیز من چند صفحه قبل یه ویدئویی گذاشتم که داخلش در آسانسور داخل منطقه نظامی باز میشه، پیشنهاد میکنم ساعت 10 صبح داخل بازی با مشت بزنید به در آسانسور ببینید چی میشه.
اقا این در واسه من هی باز میشه چه ربطی به مشت و ساعت 10 داره؟ S0 (43)
در آسانسور باز میشه ولی نمیره پایین  مهم اینه بره پایین.

چطوری در راحت باز میشه؟ بیشتر پلیرها سر باز کردن در مشکل دارن S0 (43)
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(07-05-2016, 03:59 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-05-2016, 12:15 PM)The Last King On The Earth نوشته است:
(07-05-2016, 08:49 AM)Mr.ISO نوشته است: دوستان عزیز من چند صفحه قبل یه ویدئویی گذاشتم که داخلش در آسانسور داخل منطقه نظامی باز میشه، پیشنهاد میکنم ساعت 10 صبح داخل بازی با مشت بزنید به در آسانسور ببینید چی میشه.
اقا این در واسه من هی باز میشه چه ربطی به مشت و ساعت 10 داره؟ S0 (43)
در آسانسور باز میشه ولی نمیره پایین  مهم اینه بره پایین.

چطوری در راحت باز میشه؟ بیشتر پلیرها سر باز کردن در مشکل دارن S0 (43)
والله من هر دف رفتم در خوبه خود باز شد S0 (43)  تازه تو اون ساختمون بریم دیگه سربازا خیلی کم میشن. فکر کنم همه چیز تو اون ساختمون باشه.
پاسخ
(07-05-2016, 02:19 PM)Farhad01 نوشته است: جت پک:
دوستان وارد و باتجربه یکی به ما بگه این جت پک وجود داره واقعن یا نه؟ توی استوری مد ، آنلاین هم اگه باشه به درد من نمیخوره
داخل یوتوب کلی فیلم گذاشتن که می گن راه پیدا کردنش اینه ولی خیلی بد توضیح دادن و طفره رفتن، طولانی هم هست {زبانم هم قوی نیست متأسفانه}
الآن این ویدئو هست، منتهی یارو الکی لفت داده! وقت گرفته میره توی نقشه بی جهت میگرده! ولی وقتی زدم آخرش دیدم جت پک رو گرفته!
کسی حوصله داشت ببینه:
https://youtu.be/_vfFOIIvj-4

Sent from my iPhone using Tapatalk
ببین دوست عزیز هنوز معلوم نیست که جت پک وجود داره یا نه که به احتمال یک صدم درصد وجود داره اون یکذره هم بخاطر اینه که توی سورس کد های بازی چند بار کلمه جتپک استفاده شده ولی اینو بدون تمام ویدئو ها و تصاویر فیکن

Sent from my SM-A500YZ using Tapatalk
پاسخ
(07-05-2016, 05:24 PM)z170progaming نوشته است:
دوستان وارد و باتجربه یکی به ما بگه این جت پک وجود داره واقعن یا نه؟ توی استوری مد ، آنلاین هم اگه باشه به درد من نمیخوره
داخل یوتوب کلی فیلم گذاشتن که می گن راه پیدا کردنش اینه ولی خیلی بد توضیح دادن و طفره رفتن، طولانی هم هست {زبانم هم قوی نیست متأسفانه}
الآن این ویدئو هست، منتهی یارو الکی لفت داده! وقت گرفته میره توی نقشه بی جهت میگرده! ولی وقتی زدم آخرش دیدم جت پک رو گرفته!
کسی حوصله داشت ببینه:

ببین دوست عزیز هنوز معلوم نیست که جت پک وجود داره یا نه که به احتمال یک صدم درصد وجود داره اون یکذره هم بخاطر اینه که توی سورس کد های بازی چند بار کلمه جتپک استفاده شده ولی اینو بدون تمام ویدئو ها و تصاویر فیکن

این دوستمون کاملا درست میگن، به نظر من تنها دلیل استفاده از کلمه جت پک یا هرچیز دیگه ای که به جت پک مربوط میشه گمراه کردن پلیرها هست، چون شما ببینید اگه جت پکی وجود داشته باشه باید حدقال راهنمایی کرده باشن کجای نقشس نه اینکه وارد منقطه نظامی بشیم و با فرض بودن جت پک این منطقه رو جارو کنیم! مطمئن هم باشید اگه داخل منطقه نظامی باشه باید با اون آسانسور به طبقه پایین برید و فعلا هم که هیچ راه حلی برای به راه افتادن آسانسور وجود نداره، پیشنهاد میکنم از ماد و اینا استفاده نکنید چون راکستار نمیاد رازی داخل بازی بزاره که فقط با ماد حل بشه!
4K Wallpaper Games

پاسخ
سپاس از همه ی دوستان
نه بابا ماد کجا بود من روی ps4 بازی میکنم نه PC خودم هم خیلی کشته ی جت پک نیستم! فقط گفتم حیفه که باشه و پیدا نکنم
کسی جواب من رو نداد، ممنون میشم راهنمایی کنید شما توی استوری مد چه جوری به اون منطقه ی نظامی می رید؟ یا فقط روی حالت آنلاین رفتید ؟ من میرم سریع حمله ی شدید می کنن و هیچ کاری نمی تونم بکنم فقط با دایرکت مود راحت می تونم برم اون منطقه ی نظامی

پاسخ
(07-05-2016, 05:34 PM)Mr.ISO نوشته است:
کسی حوصله داشت ببینه:

این دوستمون کاملا درست میگن، به نظر من تنها دلیل استفاده از کلمه جت پک یا هرچیز دیگه ای که به جت پک مربوط میشه گمراه کردن پلیرها هست، چون شما ببینید اگه جت پکی وجود داشته باشه باید حدقال راهنمایی کرده باشن کجای نقشس نه اینکه وارد منقطه نظامی بشیم و با فرض بودن جت پک این منطقه رو جارو کنیم! مطمئن هم باشید اگه داخل منطقه نظامی باشه باید با اون آسانسور به طبقه پایین برید و فعلا هم که هیچ راه حلی برای به راه افتادن آسانسور وجود نداره، پیشنهاد میکنم از ماد و اینا استفاده نکنید چون راکستار نمیاد رازی داخل بازی بزاره که فقط با ماد حل بشه!
حرف شما کاملا اشنباه است! با برسی سابقه ی راک استار به شخص متوجه نشدم که رازی در بازی هاش باشه که پیدا کردنشون خیلی آسون باشه. هنوز توی رد دد یادمه که تو بازی سنتر میگفتن اصلا گرگ نما وجود نداره و فلان و بهمان. ولی بعد از سه سال یه خارجی دو راز اصلی بازی که متعلق به گرگینه و اون یکی که اسمشو نمیدونم، پیدا کرد. به قول یکی راک استار پشمک نمیسازه. مطمئن باشید راز وجود داره
پاسخ
(07-05-2016, 05:50 PM)The Last King On The Earth نوشته است:
کسی حوصله داشت ببینه:

حرف شما کاملا اشنباه است! با برسی سابقه ی راک استار به شخص متوجه نشدم که رازی در بازی هاش باشه که پیدا کردنشون خیلی آسون باشه. هنوز توی رد دد یادمه که تو بازی سنتر میگفتن اصلا گرگ نما وجود نداره و فلان و بهمان. ولی بعد از سه سال یه خارجی دو راز اصلی بازی که متعلق به گرگینه و اون یکی که اسمشو نمیدونم، پیدا کرد. به قول یکی راک استار پشمک نمیسازه. مطمئن باشید راز وجود داره

منظور منو متوجه نشدید، من منظورم اینه که رازی وجود نداره که ابزار اضافی لازم داشته باشه وگرنه راز که صد در صد هست، این گرگ نما منظور شما همون بیگ فوت هست یا چیز دیگه ای؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.
4K Wallpaper Games

پاسخ
(07-05-2016, 05:59 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-05-2016, 05:50 PM)The Last King On The Earth نوشته است:
کسی حوصله داشت ببینه:

منظور منو متوجه نشدید، من منظورم اینه که رازی وجود نداره که ابزار اضافی لازم داشته باشه وگرنه راز که صد در صد هست، این گرگ نما منظور شما همون بیگ فوت هست یا چیز دیگه ای؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.
ببنید دوستان، این رازها ظاهرا ناقصه شاید جت پک واقعا وجود داشته باشه یا چیز بهتری هم هست چون برای یک جت پک اینقدر بازیبازان رو نمی‌پیچونن حتما مورد دیگری هم هست. خودم بر این عقیده‌ام که این رازها در آینده با اومدن بسته الحاقی داستانی (اگه وجود داشته باشه) کامل میشه.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
ببخشید این روح زنه که تو گوردون هست رو دقیق رو مپ نشون میدید آخه هر چه با ترور روی کوه ها میچرخم چیزی پیدا نمی کنم
البته چند وقت پیش رو بعضی از سنگ ها احساس کردم مایوی یک زن نقاشی شده ولی به خودم گفتم شعر نگو S0 (43)
راستی بالای کوه گردون یک دکل آنتم هست نزدیک اونه؟ اگه نیست بگید چقدر فاصله داره از اون
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
از اونجایی که تاپیک دوباره زنده شده، چند تا سرنخ میدم که می تونه به دوستانی که دارن دنبال راز می گردن، کمک کنه.
===
این مورد در اواخر فعالیت یه تعدادی از بچه ها مطرح شد و چون دیگه هممون خسته شده بودیم، دیگه چک ـش نکردیم. فکر کنم الان این بهترین سرنخ باشه. به دوستان پیشنهاد میدم که حتما این مورد رو امتحان کنن.

[تصویر:  96820091733428318759.png]
ترجمه ی متن: ساعت 3 بامداد در هوای بارانی به بالای کوه چیلاد بروید و UFO رو ببینید. بعد به کمپ hip بروید و تـخـم فضایی رو از دست یکی از افراد این کمپ بگیرید. سپس به اینجا بیاید که جت پک منتظرتونه.
*دقت کنید که حتما باید بازیتون 100% باشه*
===
اینم یک سری از اطلاعاتی که Last Assassin عزیز که خیلی واسه این تاپیک زحمت کشید، ارائه داده و می تونه کارآمد باشه.

[font=tahoma]خب این پست در رابطه با نقشه کالکتور بازی هست! لازم شد یه توضیحاتی بدم: 
[/font]

[font=tahoma]* جملات قرمز انتظار می ره که باشن ولی معلوم نشده چین!(یعنی من نمی دونم)[/font]
[font=tahoma]*جملات سبز به موضوع مربوط هستند و مشخصن[/font]
[font=tahoma]*جملات سیاه هم نامربوط به موضوع هستند[/font]
[font=tahoma]علامت هایی که شبیه آدم فضایی هستن، چیز خاصی نیستن فقط تکه های سفینه فضایی هستند که با جمع کردن همه 50 عدد آنها اون ماشین فضایی بهتون داده می شه![/font]
[font=tahoma]جاهایی که علامت دایره قرمز کشیده شده فقط برای رسیدن به پول هست و بازم چیز خاصی نیست![/font]
[font=tahoma]مثلث های قرمز همونطور که توی راهنمای نقشه نوشته safe house هستند؛ پس بازم چیز خاصی نیستن![/font]
[font=tahoma]ضربدر هایی که درون آب زده شده باز هم چیز خاصی نیستن و همون submersible ها هستند![/font]
[font=tahoma]در جنوب نقشه بالای پل معلق فلش زده شده، اونجا هم چیز خاصی نیست![/font]
[font=tahoma]*یه خورده بالاترش  Groove ST مکانش توی بازی مشخص شده! که احتمال داره(طبق فرضیه دوستان) ارتباطی داشته باشه به وسیله CJ و اینا![/font]
[font=tahoma]1=یه خورده برید بالا سمت چپ و همچنین بالاتر نزدیک خونه فرانکلین یه علامت "تهی" زده شده که توی نقشه نوشته Gruppe 6 که نمی دونم چیه راستش![/font]
[font=tahoma]باز یه خورده بالاتر نوشته "open grave" که اینم چیز خاصی نیست و فقط اون جا یه قبرستونه که توش قبر خالی هست! توی این قبره یه تفنگه! همین[/font]
[font=tahoma]2-هم عرض همین جمله سمت راست نوشته "pink pool" که باز نمی دونم چیه![/font]
[font=tahoma]3-خب حالا در شمال خونه فرانکلین نوشته "*shoot for the stars"؛ این مکان همون رصد خونه هست دور تا دورش دوربین داره که می تونی شهر رو ببینی، در رابطه با این یه جایی خوندم که اگه به ساختمون FIB توی شب نگاه کنی یه سری نور قرمز می بین و چند تا اسنایپر و اینا! هنوز امتحان نکردم، شما هم امتحان کنید بد نیست![/font]
[font=tahoma]4-بالاتر از این نوشته "under the rock face" که بازم نمی دونم چیه![/font]
[font=tahoma]5-دور منطقه نظامی یه دایره بزرگ نوشته شده که توی "باند اصلی" نوشته "take control" که به معنای "کنترل (محیط یا اوضاع) را به دست بگیر" هست! بقلش هم اسم سه تا از وسایل نقلیه پروازی توی این جا هست که یکیش همون جت جنگندس، یکیش هلی کوپتر هست که تفنگ داره جلوش، یکیش هم اون هواپیما باربرس که خیلی گندس!(من خودم دو تای اول رو راحت دزدیم ولی اون باربره رو اصلا نتونستم چون نه سرعت داره و نه جاش خوبه!البته بدون رمز بازی می کنم)دوباره توی منطقه نظامی یه مربع کشیده که توش فلشه اونم نمی دونم چیه![/font]
[font=tahoma]6-هم عرض منطقه نظامی دور اون یکی منطقه نظامیه(6 ضلعیه) دایره کشیده شده توش به نظر نوشته: "9A"؛ یه مربع هم توش کشیده شده که اینم نفهمیدم چیه![/font]
[font=tahoma]7-بالاتر از همینجا یه سری تساوی نوشته شده که نمی دونم چین! فقط اون آخری همون علامت تکه های سفینه هست که جمع می کنیم![/font]
[font=tahoma]8-از بالاتر در سمت راست دریاچه نوشته: "rail cabin" که باز نمی دونم چیه! فقط ته ریل قطار هست![/font]
[font=tahoma]9-بالاتر نوشته Stash و شکل سفینه نشان از تکه سفینه فضایی هست ولی بقلش یه "*" زده که نمی دونم چیه![/font]
[font=tahoma]سمت چپ نقشه هم عرض همونجا، توی روستای خورشید پرستا نوشته "between the crates" که بازم چیزی نیست فقط اونجا یه تفنگ که اگه اشتباه نکنم RPG هست وجود داره![/font]
[font=tahoma]10-بقلش نوشته "Frank Mathers" که نمی دونم چیه![/font]
[font=tahoma]11-توی دریاچه هم  یه علامت هست که معلوم نیست چیه![/font]
[font=tahoma]خب اینم عکس با کیفیت خوب:[/font]
[تصویر:  ibsdeOS7zfET0G.jpg]
[font=tahoma]دوستان الان هر کی اون قرمزا رو می دونه یا اطلاعتی داره با ذکر شماره اعلام کنه تا بدونیم راکستار چه کمک هایی به ما می تونه کرده باشه![/font]
[font=tahoma]ممنون[/font]
[font=tahoma]===[/font]
دوستان حتما از این نقشه که خود راکستار ارئه داده، استفاده کنید. این تنها راهنمایی ـه که راکستار مستقیما منتشر کرده. ممکنه این نقشه نکته های مخفی داشته باشه ...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,714 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان