امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II
(08-22-2014, 11:12 PM)'Farhan' نوشته است:
(08-22-2014, 11:06 PM)'AMIR_PC' نوشته است: خداییش سخت ترین باس های بازی 3 تا بودن که به صورت اصلی نبودن میشه گفت فرعی بودن
1_Accident Deragon که تو اون محلی هست توش همش اژدها هست.من که اونو هنوز نکشتم با ترینر هم امتحان کردم ترینر هم روی اون عمل نمیکنه از پس قویه
2_King Vendrike همون مرده دارزه که وقتی میخوای بری انگشتر King's Ring رو بگیری اونم سخته
3_همون باسی که دوستمون [b]چندتا کام[/b]نت بالاتر گفتن
اینا به تریتیب سخت ترینها بودن

خوب٬ به نظر من تنها باس سخت بازی همونیه که [b]assassinwanted[/b] گفته و بقیه رو قبول ندارم! برای کشتن بعضی ها یک استراتژی کافیه! Accident Deragon جزو ضعیف ترین هاست و بنده همون دفعه اول و در اولین دور کشتمش!
برای گرفتن انگشتر هم لازم نیست حتما King Vendrike رو بکشید!
بقیه غول ها همه آسون هستن!

نه وندریک نه آزدها رو در اصل باس اصلی نیستن بهشون ضربه بزنی چندین بار مینش دشمنت
ولی طریقه ی کشتن این اژدها رو بگو ما هم یاد بگیریم دهن مارو سرویس کرد به خدا
وندریک آسون بود فقط دیر میمرد ولی این آزدها لامصب هم دیر میمیره و سخته و هم ضربه هاش و اتیش ادم رو میکشه

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(08-22-2014, 11:15 PM)'AMIR_PC' نوشته است:
(08-22-2014, 11:06 PM)'AMIR_PC' نوشته است: خداییش سخت ترین باس های بازی 3 تا بودن که به صورت اصلی نبودن میشه گفت فرعی بودن
1_Accident Deragon که تو اون محلی هست توش همش اژدها هست.من که اونو هنوز نکشتم با ترینر هم امتحان کردم ترینر هم روی اون عمل نمیکنه از پس قویه
2_King Vendrike همون مرده دارزه که وقتی میخوای بری انگشتر King's Ring رو بگیری اونم سخته

خوب٬ به نظر من تنها باس سخت بازی همونیه که [b]assassinwanted[/b] گفته و بقیه رو قبول ندارم! برای کشتن بعضی ها یک استراتژی کافیه! Accident Deragon جزو ضعیف ترین هاست و بنده همون دفعه اول و در اولین دور کشتمش!

نه وندریک نه آزدها رو در اصل باس اصلی نیستن بهشون ضربه بزنی چندین بار مینش دشمنت
وندریک آسون بود فقط دیر میمرد ولی این آزدها لامصب هم دیر میمیره و سخته و هم ضربه هاش و اتیش ادم رو میکشه

وقتی که رو زمینه از پشت بین دو تا پاش باش و وقتی داره پاش رو بالا میبره تا بزنتت٬ برو سراغ اون یکی پاش! وقتی داره میره بالا تا آتیش بزنه برو زیر دمش! همین! البته این موارد رو باید با فرضی انجام بدی. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(08-22-2014, 11:18 PM)'Farhan' نوشته است:

وقتی که رو زمینه از پشت بین دو تا پاش باش و وقتی داره پاش رو بالا میبره تا بزنتت٬ برو سراغ اون یکی پاش! وقتی داره میره بالا تا آتیش بزنه برو زیر دمش! همین! البته این موارد رو باید با فرضی انجام بدی. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب دادا این استراتژی رو میدونم که آتیش میزنه نصف زمین رو میگیره
اصن یه وعضی به خدا
وندریک که خیلی کند بود.البته باس عنکبوت هم از حق نگذریم سخت بود

...CRYSiS
پاسخ
(08-22-2014, 11:22 PM)'AMIR_PC' نوشته است:
(08-22-2014, 11:18 PM)'Farhan' نوشته است:

خب دادا این استراتژی رو میدونم که آتیش میزنه نصف زمین رو میگیره
اصن یه وعضی به خدا
وندریک که خیلی کند بود.البته باس عنکبوت هم از حق نگذریم سخت بود

آٰره٬ این رو اعتراف می کنم که بدون روحی که به کمکم اومد٬ تنهایی از پس اون بر نمیومدم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هر چند اواسط روح میمرد اما من یک روشی پیدا کرده بودم که بشه بدون روح هم کشتش اما الان یادم نیست دقیق اما یکی از قدم هاش٬ استفاده از جادویی بود که روی شمشیر های دو دست استفاده می شد!

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
اره رو شمشیرها ورم یشه
دو نوعم اتیشی کرد
آبی کرد
طلایی کرد
سبز هم کرد
ولی ابی به نظر من بهتره
...CRYSiS
پاسخ
من نبودم چه بحث داغ شده بود! در موردKing Vendrike باید بگم جزو راحت ترین باس هاست! کافیه فقط به پاهاش بچسبی!همین!
اینم روشش شکستش با راحت ترین روش ممکن!بازم فی.لتر شکن می خواد[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
https://www.youtube.com/watch?v=Y6-TZq3zxTY
به نظر من سخت ترین چی تو بازی شروعشه! لامصب نمی دونم چرا اینقدر اولیل بازی سخت بود واسم! نگاه هم کنی بازی رو طوری ساختن که طرف بگرخه! باس های سخت هم مثل The Pursuer و Ruin Sentinels هم که تقریبا تو اوایل بازی بهشون بر می خوری خیلی خیلی بد قلقن!
از نظر من این سه باس فایت از همه قوی تر بودن!(این سه تا پدرمو در آوردن!)
1.The Pursuer: اگه کمان کش نبود عمرا شکستش می دادم!
2.Ruin Sentinels: اینم با این که باس فرعی بود ولی پدرم رو در آوردن اون سه لاغر لعنتی! 
3.Lost Sinner: به این دلیل می گم سخته چون سرعت عملش خیلی بالاس و برای من هم سخت بود چوت که هنوز کیلد رو پیدا نکرده بودم برم قیر محل مبارزه رو آتیش بزنم و در نتیجه باید نزدیکش می شدم و مارکش می کردم منم می دونید که کلاسم جادوگره[img]images/smi/s0 (30).gif[/img](در ضمن یاری یار کمکی رو نادیده نگیریم!)

پاسخ
(08-23-2014, 12:52 AM)'assassinwanted' نوشته است: من نبودم چه بحث داغ شده بود! در مورد
King Vendrike 
باید بگم جزو راحت ترین باس هاست! کافیه فقط به پاهاش بچسبی!همین!
اینم روشش شکستش با راحت ترین روش ممکن!بازم فی.لتر شکن می خواد[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
https://www.youtube.com/watch?v=Y6-TZq3zxTY
به نظر من سخت ترین چی تو بازی شروعشه! لامصب نمی دونم چرا اینقدر اولیل بازی سخت بود واسم! نگاه هم کنی بازی رو طوری ساختن که طرف بگرخه! باس های سخت هم مثل The Pursuer و Ruin Sentinels هم که تقریبا تو اوایل بازی بهشون بر می خوری خیلی خیلی بد قلقن!
از نظر من این سه باس فایت از همه قوی تر بودن!(این سه تا پدرمو در آوردن!)
1.The Pursuer: اگه کمان کش نبود عمرا شکستش می دادم!
2.Ruin Sentinels: اینم با این که باس فرعی بود ولی پدرم رو در آوردن اون سه لاغر لعنتی! 
3.Lost Sinner: به این دلیل می گم سخته چون سرعت عملش خیلی بالاس و برای من هم سخت بود چوت که هنوز کیلد رو پیدا نکرده بودم برم قیر محل مبارزه رو آتیش بزنم و در نتیجه باید نزدیکش می شدم و مارکش می کردم منم می دونید که کلاسم جادوگره[img]images/smi/s0 (30).gif[/img](در ضمن یاری یار کمکی رو نادیده نگیریم!)

یکی از دلایل آسون بودن وندریک کند بودنشه که کاملا حق با توئه.اول بازی رو راست میگی محیط تاریکی ساختن و کلا خیلی سخته ولی بعد آسون میشه.یه باس های گنده هم هستن شبیه چی بگم بهت هیولاهای شاخ دارن خیلی بزرگن و چاو سبزن هستن توی همون قسمت اول بازی هست نرسیده به مازولا واقعا سخته کشتنشون
جادو هم حتما پس به بازی دراکون ایج هم علاقه داری البته من برای جادو همش از دستاهای اتیشی استفاده میکنم که خیلی بهرته به نظرم

دوستان همه ی اینا فقط و فقط جادو هستش باید با جادو از بینشون ببرید
لینک بالایی در مورد وندریک هست این Accident dragone
https://www.youtube.com/watch?v=grqG-WwGqM0
در 5 دقیقه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] ولی با توجه به راهش واقعا اسونه
...CRYSiS
پاسخ
آره می دونم منظورت کدوم دشمنه؛ من همیشه اونا رو به اسب آبی تشبیه می کنم! لعنتی بد ترین حرکتشون اینه که از پشت میوفتن رون! در ضمن اول که بازی رو شروع می کنی و قبل از رفتن تو کلبه که قیافه و اسم انتخاب می کنی یکی از این آسب های آبی هستش که اونو بکشی بهت یه انگشتر می ده به اسم Stone Ring که مطمئنا گرفتیش.
یه اعترافی باید بکنم که من بازی رو هنوز تموم نکردم و همین امروز تازه King Ring رو گرفتم! رکورد نابودی بیشترین باس فایت 5 باس تو یه روز بوده! شما دوستان چی؟رکوردی تو بازی نزدین که به نظرتون جالب بیاد؟(مثلا 100 تو یه روز[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]) 
من که Dark Souls II رو از اسکایریم هم بیشتر دوست دارم(Dark Souls I رو نه خیلی رو عصابه انصافه! خیلی خیلی از دوش سخت تره!)؛ تو همه چیه بازی هم ضعف داشته باشه تو استراتژی نبرد و گیم پلی اش رو دست رقیبا زده!!! به هر حال یه بازی خوب از کارگردانش پیداست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-23-2014, 01:56 AM)'assassinwanted' نوشته است: آره می دونم منظورت کدوم دشمنه؛ من همیشه اونا رو به اسب آبی تشبیه می کنم! لعنتی بد ترین حرکتشون اینه که از پشت میوفتن رون! در ضمن اول که بازی رو شروع می کنی و قبل از رفتن تو کلبه که قیافه و اسم انتخاب می کنی یکی از این آسب های آبی هستش که اونو بکشی بهت یه انگشتر می ده به اسم Stone Ring که مطمئنا گرفتیش.
یه اعترافی باید بکنم که من بازی رو هنوز تموم نکردم و همین امروز تازه King Ring رو گرفتم! رکورد نابودی بیشترین باس فایت 5 باس تو یه روز بوده! شما دوستان چی؟رکوردی تو بازی نزدین که به نظرتون جالب بیاد؟(مثلا 100 تو یه روز[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]) 
من که Dark Souls II رو از اسکایریم هم بیشتر دوست دارم(Dark Souls I رو نه خیلی رو عصابه انصافه! خیلی خیلی از دوش سخت تره!)؛ تو همه چیه بازی هم ضعف داشته باشه تو استراتژی نبرد و گیم پلی اش رو دست رقیبا زده!!! به هر حال یه بازی خوب از کارگردانش پیداست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درسته خداییش نور پردازی باور نکردنی داره به نظر من خیلی زیباست محیطهای خیلی قشنگی داره و خیلی روش کار شده.آهنگ خوبی هم داره.لایق متای بالای 90 هست.باگهای بسیار کم.گیم پلی روون.واقعا خوب بود ولی نسبت به دارک سلوز 1 و Demon's Suols واقعا آسون بود واقعا.اونا جوری بودن صدبار میفرتی بازم سخت بود ولی اینو حالت یادگرفتنی درست کردن.خداییش سختی توی نسخه های قبلی حس میشد.اون باس هم یدونه ست اون پشت انگشتر هم داره درسته ولی بدترین حرکتش اونیه که میگرتت کلت رو گاز میزنه واقعا خون رو کم میکنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

...CRYSiS
پاسخ
یه چند تا مشکل دارم تو بازی کسی بلده بگه چجوری میشه ردش کرد:
اولیش
توی منطقه Shaded Ruins یه موجودی شبیه عقرب هست که نیم تنه بالاشم سربازه؛ این خوابه و نمیدونم چجورری بیدارش کنم! 
دومین مشکلم اینه که بعد از رفتن تو حافظه سه تا غولی که سنگ شده بودن(شبیه گیاه هستن) نمیدونم چیکار کنم!
کسی بلده راهنمایی کنه...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 220,557 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 103,786 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,981 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  مورد انتظار ترین بازی ها برای شما در سال آینده میلادی 0099 73 13,581 04-22-2016, 12:59 PM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr
  بازی آنلاین مورد علاقه شما کدام است؟ mtajik 7 2,409 04-15-2016, 07:07 PM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان