امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
(10-06-2013, 06:05 PM)'B The Game' نوشته است: دوستان بازی GTA V نسخه PS3چند دی وی دی هست نیاز به نصب داره یا نه؟

اگه دستگاهت کپی خور نباشه خب معلومه یک dvd blue-ray هست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه هم کپی خور باشه باید ریخت توی هارد و از طریق هارد (اکسترنال-اینترنال) بازی رو اجرا کرد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
دوستان من تو یه مرحله گیر کردم خواهشا راهنمایی کنید ، وقتی با یکی از شخصیت ها میرم سه تا ماسک میخرم ، تقریبا 32 % رو رفتم  ، دیگه هیچ مرحله ایی برای بازی وجود نداره

فقط یه نوشته گوشه ی صفحه میاد که مفهومش رو نمیدونم

خوشحال میشم یکی راهنمایی کنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(10-11-2013, 12:13 PM)'Matador' نوشته است: دوستان من تو یه مرحله گیر کردم خواهشا راهنمایی کنید ، وقتی با یکی از شخصیت ها میرم سه تا ماسک میخرم ، تقریبا 32 % رو رفتم  ، دیگه هیچ مرحله ایی برای بازی وجود نداره

فقط یه نوشته گوشه ی صفحه میاد که مفهومش رو نمیدونم

خوشحال میشم یکی راهنمایی کنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

این سوالو همه هزار بار میپرسن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه ماشین چهار در بردار برو یه جای دور از اون car lot که ازش مرحله میگیری و خلوت بعد زنگ بزن به مایکل و فکر کنم lcation رو باید بزنی یا کلمه ای تو همین مایه ها[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
آقا سلام.من یک سوال درباره ی یک مرحله در اوایل بازی دارم.مایکل وارد خیاطی میشه که دوستشم هم اونجاست.اونجا باید چی کار کنم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(10-11-2013, 02:49 PM)'navid 22' نوشته است: آقا سلام.من یک سوال درباره ی یک مرحله در اوایل بازی دارم.مایکل وارد خیاطی میشه که دوستشم هم اونجاست.اونجا باید چی کار کنم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

باید بری کت و شلوار بپوشی

[تصویر:  Untitled5.gif]
پاسخ
آقا یک مرحله هست که مایک و فرانکلین باید برن دزدی تو یک جایی که وقتی یک ماشین چهار در میگیرم و زنگ میزنم به مایک GETWAY LOCATION رو میدم بعد دیگه هیچی نمیشه!!!64درصد رفتم!!!

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(10-11-2013, 07:49 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: آقا یک مرحله هست که مایک و فرانکلین باید برن دزدی تو یک جایی که وقتی یک ماشین چهار در میگیرم و زنگ میزنم به مایک GETWAY LOCATION رو میدم بعد دیگه هیچی نمیشه!!!64درصد رفتم!!!

ساختمون fib رو رفتی؟
بعد چه مرحله ایه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(10-11-2013, 08:19 PM)last assassin نوشته است:
(10-11-2013, 07:49 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: آقا یک مرحله هست که مایک و فرانکلین باید برن دزدی تو یک جایی که وقتی یک ماشین چهار در میگیرم و زنگ میزنم به مایک GETWAY LOCATION رو میدم بعد دیگه هیچی نمیشه!!!64درصد رفتم!!!

ساختمون fib رو رفتی؟
بعد چه مرحله ایه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ساختمون FIB نمیدونم رفتم یا نه اما فک کنم مربوط به همینه...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با ماشین میری دنبال یک یــارو با مایک بعد مایک کیفشو میگیره...
فهمیدی؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

پاسخ
GTA V
نزدیک به 63 درصد پر کردم اما یک مرحله هست که بـاید از یک ساختمون دزدی کنیم با مایک و فرانک.بـا فرانکلین یک ماشن چهار در میگیرم میزنگم به مــایک و LOCATION مکان رو میگم.بعد بالای نقشه مینویسه Find A Way To Get A Fire Truck ولی رو نقشه هیچی نمیاد!!!!!!!!!!
کمک کمک کمک...

MAX PAYNE

پاسخ
داداش باید یه ماشین اتش نشانی بگیری

برای این کار یا از گوشیت استفاده کن و یا یه ماشین رو بزن بترکون و صبر کن تا اتش نشانی بیاد.
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,439 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,947 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,671 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,180 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 12,216 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان