امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
مشكل در اجراي gta v در ايكس باكس
سلام دوستان
من بعد إز نصب ديسك اول وقتي ديسك دوم رو اجرا ميكنم ارور مياد كه نميتونه ديسك رو بخونه . در صورتي كه هيچ خط و خش روي ديسك نيست
حتي ديسك هاي ديگه رو هم كه از بقيه گرفتم امتحان كردم ولي همون خطا رو ميده . كسي راه حلي براي اين مشكل ميدونه؟ 
امكانش هست با نصب ديسك دوم روي يك فلش ٣٢ گيگ اين مشكل حل بشه؟
پاسخ
نقل‌قول: مشكل در اجراي gta v در ايكس باكس
سلام دوستان
من بعد إز نصب ديسك اول وقتي ديسك دوم رو اجرا ميكنم ارور مياد كه نميتونه ديسك رو بخونه . در صورتي كه هيچ خط و خش روي ديسك نيست

دیسکی که گرفتین 100 رایت هست ؟ ( Burner Max؟ ) دقیقاً چه اروری میده؟
نقل‌قول: حتي ديسك هاي ديگه رو هم كه از بقيه گرفتم امتحان كردم ولي همون خطا رو ميده . كسي راه حلي براي اين مشكل ميدونه؟ 
اگه از بقیه هم گرفتین و باز کار نکرده ممکنه از آپدیت کنسولتون هم باشه، اگه LT+3 روی دستگاتون نیست باید دستگاه رو آپدیت کنین در غیر این صورت به هیچ وجه نمیتونین بازی رو اجرا کنین.
نقل‌قول: امكانش هست با نصب ديسك دوم روي يك فلش ٣٢ گيگ اين مشكل حل بشه؟
نه اینا نیاز نیست، حتی اگه میتونین اصلاً دیسک دوم رو هم نصب نکنین بهتره ( راک استار خودش اینو گفته ).

شما فقط کافی ــه یک فلش USB 2.0 ( سرعت بالای 15 مگابایت ) با حجم 16 گیگ داشته باشین.
پاسخ
بازي روي دستگاه يكي دو دقيقه اي اجرا ميشه و بعد ارور the disk is unreadble ميادو از بازي خارج ميشه.
بخاطر همين فكر نميكنم مشكل آپديت داشته باشه. شما اگر جايي رو ميشناسيد كه ديسك برنر مكس رو ميفروشند لطفا معرفي كنيد.
پاسخ
(01-10-2014, 02:41 PM)Tahmaseb نوشته است: بازي روي دستگاه يكي دو دقيقه اي اجرا ميشه و بعد ارور the disk is unreadble ميادو از بازي خارج ميشه.
بخاطر همين فكر نميكنم مشكل آپديت داشته باشه.

با توجه به این ارور، مشکل از آپدیت دستگاه نیست.
یا دیسک بازی ـتون کلاً خرابه، یا اصلاً 97 درصد رایت هست که کلاً این 97 درصدی ها همشون خراباً! که به نظر من احتمال خیلی قوی دیسک بازیتون خرابه.
نقل‌قول: شما اگر جايي رو ميشناسيد كه ديسك برنر مكس رو ميفروشند لطفا معرفي كنيد.
شما فقط کافیه به فروشنده بگین دیسک برنر مکس یا 100 درصد رایت بازی رو بده.
معمولاً همه ی مغازه ها دارن دیسک برنر مکس.

پاسخ
خيلي ممنون. 
ولي راهي هست كه خودم بفهمم ديسك برنر مكس هست يا ٩٧ درصد
پاسخ
(01-10-2014, 02:56 PM)Tahmaseb نوشته است: خيلي ممنون. 
ولي راهي هست كه خودم بفهمم ديسك برنر مكس هست يا ٩٧ درصد

خواهش میکنم
راستش دقیقاً نمیدونم چه برنامه ای برای شناسایی دیسک ها هست
ولی فکر کنم abgx360 بتونه نشون بده دیسک برنر مکس هست یا 97 درصد رایت.
البته مطمئمن نیستم که این برنامه همچین کاری میتونه بکنه یا نه.
ولی به هر حال بهتره سراغش نرین چون آموزش کار باهاش هم سخته و هم وقت گیره.

پاسخ
درود
قبلا هم تو تاپیک حل مشکلات بازیهای XBOX 360 گفتم.
از 3 هفته پیش که دیسک دوم GTA V رو میذاشتم تو دستگاه وسط لودینگ بازی گیر میکرد.2 بار خشگیری کردم بازم درست نشد.بم گفتن یکی دیگه بگیر،امروز رسید دستم،دیسک دوم رو گذاشتم بازم گیر کرد،پاک کردمش اطلاعات دیسک 1 رو کلا و دوباره نصب کردم،بازم که دیسک 2 رو گذاشتم وسط لودینگ گیر کرد!

برا لنزش مشکلی پیش اومده یا کلا از شانس منه؟
اگه درست بشو نیست که خودمو الافش نکنم بفروشم یه پلی4 بگیرم،من ایکس360 رو فقط بخاطر GTA V گرفتم:|
..:ComingSoon:..
پاسخ
(01-14-2014, 03:58 PM)'keratos2' نوشته است: درود
از 3 هفته پیش که دیسک دوم GTA V رو میذاشتم تو دستگاه وسط لودینگ بازی گیر میکرد.2 بار خشگیری کردم بازم درست نشد.بم گفتن یکی دیگه بگیر،امروز رسید دستم،دیسک دوم رو گذاشتم بازم گیر کرد،پاک کردمش اطلاعات دیسک 1 رو کلا و دوباره نصب کردم،بازم که دیسک 2 رو گذاشتم وسط لودینگ گیر کرد!

اگه درست بشو نیست که خودمو الافش نکنم بفروشم یه پلی4 بگیرم،من ایکس360 رو فقط بخاطر GTA V گرفتم:|

ارور میده یا صفحه فریز میکنه؟

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
صفحه فریز میکنه
..:ComingSoon:..
پاسخ
سلام
توی سایت Gamepressure توی راهنمای بازی دیده بودم که زده بود وقتی بازی رو 100 درصد میکنین یه مرحله ای باز میشه به اسم The Last One، منم بازی رو 100% کردم ولی اصلاً این مرحله باز نشد.
(01-14-2014, 03:58 PM)keratos2 نوشته است: درود

اگه بازیت ارور میده احتمال قوی مشکل از لنزت نیست.

ولی اگه فریز میکنه بقیه بازی ها رو امتحان کنین، اگه باز این مشکل وجود داشت لنزتون یا سوخته یا خیلی روش خاک گرفته.
در ضمن بهتره وقتی دارین بازی های دیگه رو تست میکنین به صدای دستگاه هم توجه کنین، اگه صدای دستگاه هی انگار کم و زیاد میشه یا مثلاً میبینین توی بازی آبجکت ها لود نمیشن نشون میده لنز ضعیف شده یا داره خراب میشه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,390 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,883 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,626 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,142 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 11,945 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان