امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبری خوش برای پی سی دارها از بازی gta v
میریم wd میخریم تا راک استار کور بشه

[تصویر:  flag240x320.gif]
اگربه نویسندگی تو سایت گیم و یا مجله و سایت سرگرمی علاقه دارید پیام بدید
پاسخ
پرچم WD بالاست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
بابا به دل نگیرین.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] چون راک استار اگه می خواست برای pc منتشر نکنه از همون اول برای pc رد می کرد.مگه la noure رو یادتون نیست!!!تابستون برای xbox و ps3 اومد زمستونش برای pc.اگر هم نیومد به جهنم می ریم watch dods بازی می کنیم تا چشم راک استار در بیاد...[img]/images/smi/new/113.gif[/img]
پاسخ
بازی wd بازی با گرافیک عالی و گیم پلی جدی هست که داستان داره طبق گفته شرکتش هم مردم شهر مثل بعضی بازی ها  ربات نیستن و تنها شباهتی که به GTA داره open world بودنشه یعنی اگه اینو ازش بگیری میشه یه گیم سوم شخص  داستانی که بعد تموم کردن بازی هم کاری نمیتونی بکنی ولی در کل بازی حوبی هست و نصف طرفدارنش (شامل منم میشه :D ) به خاطر open world بودنش دوست دارن
ولی GTA  انصافا گیم پلی اش توصیف نمیشه داستان بازی هاش که همیشه خوبه حالا gta iv بماند :D اینبار هم که راکستار گفته مردم شهر زندگی می کنند و مثلا صبح  یه باغبان رو تعقیب کنی میبینی که از خونه اش خارج میشه سوار اتوبوس میشه به محل کارش میره و کارش رو میکنه که خودش یه تحول هست , تمامی ساختمان های بازی و کل مپ هم که به گفته راکستار با دست ساخته شده اینم خودش کار کمی نیست  و نسبت به gta iv امکانات بازی بیشتر شده راستی اگه دفت کنین gta iv نسخه پیشرفت کرده و جدید gta vice city و  gta v هم نسخه پیشرفت کرده san anderas هست :D
امیدوارم واسه pc هم منتشر شه منم بازی کنم :( :D
پاسخ
(09-15-2013, 12:11 PM)'javad' نوشته است: این بازی اصلا هر کاری میکنم جذاب نیست من توی زندگی خودم موندم حالا برای یه زندگی دیگه رو توی دنیای دیجیتال بازی کنم

چند سالته ؟ 
این حرفایی که زدی به یه جوان ازداوج کرده می خوره که اصلا با بازی حال نمی کنه ! کلا حدفت از اینکه توی فروم گیمفایی چیه ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] الان دنیا سر این بازی منفجر شده بعد جذاب نیست ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

من وقتی بزرگ شدم حتما GTA V رو بازی می کنم ( یعنی قبل اینکه بمیرم حتما یه دست بازی می کنمش )
الان رفته توی هدف های مهم زندگیم ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
باو ولی خیلی بده چیزی که بهش نمی رسید رو بکوبید ! واچ داگز در حد سن اندریس هم نیست ( مقایسش کار بی فایده ای هست ) بعد تازه واسه نسل بعده ! معلومه باید خیلی بهتر باشه ( که نیست ) 
عایا کسی هست اینجا که بگه بازی های R* بده و باهاش خاطره ندارم ؟
الان به نظر شما یه هک کردن نو اوری و تنوعه و اونوقت GTA V نوآوری نداره ؟!

Phukk All nOOb ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 456 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,720 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,266 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,666 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,008 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان