امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبری خوش برای پی سی دارها از بازی gta v
به تازگی در سایت Pastebin کدنویسی های  بازی gta v منتشر شد که  نشان می دهد بازی Grand Theft Auto V از پلتفرم pc ,ps4 بازی گرفته شده است  و این  خبری بسیار خوشحال کننده برای طرفدارن پی سی باز می باشد.این را هم بگویم که این کدهای اصلی بازی بوده و کد معمولی نبوده است و امکان انتشار بازی را این خبر برای پلتفرم pc,ps4 بیشتر می کند. بازی جهان آزاد GTA V قرار است 17 سپتامبر مصادف با 26 شهریور برای پلتفرم ps3,xbox 360 عرضه گردد. شما در ادامه می توانید تصویر کدنویسی این بازی را مشاهده فرمایید:

منبع
[تصویر:  PCGTA5.jpg]
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ
این بازی اصلا هر کاری میکنم جذاب نیست من توی زندگی خودم موندم حالا برای یه زندگی دیگه رو توی دنیای دیجیتال بازی کنم
پاسخ
به خدا دیگه اصلا برام مهم نیست برا pc بیاد یا نیاد این چند روزه انقد خبر از gta خوندم که دیگه داره حالم از gta و راکستار و اون موتر مسخراش به هم میخوره pc بازهای گل اصلا به خاطر این بازی خودتون رو اذیت نکنین چون تا wd رو داریم غم نداریم یکی دو ماه دیگه انقد بازی خوب میاد که به طور کلی gta رو فراموش میکنید .....
[تصویر:  zv0nmhjokz0da5hjrfsk.png]
پاسخ
بابا گوش ما پره از این حرف ها[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به خدا اگه شما دوست نداشته باشه کسی GTA V رو بازی کنه. حداقل به تجربه چند ساعت هم می ارزه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
حالم از GTA بهم میخوره.بازی آشغال به درد نخور که هیچ نوآوری نداره.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]همش چرخیدن توی شهر،ماموریت های تکراری و صدها "و" دیگه...
حالا واچ داگز چی؟کلا هدفش با GTA فرق میکنه و نوآوری داره.همین سیستم هک کردن و اون گرافیکش به صدتای GTA میرزه.والا آخه تنها هدفتون توی GTA اینه که برید خالکوبی کنید موهاشو کوتاه کنید برید تو مغازه بچرخید؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]به خدا کل قشنگی آیدن به همون کلاهشه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]که اصلا دوست ندارم تا آخر بازی یه بارم بردارتش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]حالا این کارها رو نشه توی واچ داگز کرد ولی آخه GTA V چه نوآوری خاصی نسبت به نسخه ی های گذشته داره؟نه جون من راستش رو بگید؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
JUST WATCH DOGS...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
Rockstar با این کارهاش فقط ارزش خودش رو پیش PCباز ها کم می کنه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
ببین می ارزه با هزار مکافات اون رو دانلود کنی.این شرکت راکستار هم دیوونه شده یه روزمیگه روpcمنتشر نمیکنم فرداش میگه منتشر میکنم.دیگه این بازی تخیلی شده به نظر شخصی من watch dogsبهتره ازgta.
پاسخ
راکستار با این کارش ثابت کرد که بهترین و قوی ترین پلتفرم براش هیچ اهمیتی نداره. چه دلیلی داره که تا روز آخر انتشار نگن واسه PC منتشر نمیکنم؟ نکنه محض خنده این کارا رو میکنن؟
این از راکستار که خاطره انگیز ترین بازی های عمرمون رو برامون ساخته، اونم از یوبیسافت که کلاً پول رو به همه چیز ترجیح میده و گند زده به بازی هاش[img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img]

پاسخ
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]این طور نیست.یوبیسافت حداقل از خودش یه نوآوری نشون داد.ولی راکستار زد زیر ذوق pcبازها[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
(09-15-2013, 12:11 PM)'javad' نوشته است: این بازی اصلا هر کاری میکنم جذاب نیست من توی زندگی خودم موندم حالا برای یه زندگی دیگه رو توی دنیای دیجیتال بازی کنم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 442 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,702 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,245 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,005 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان