نظرسنجی: به نظر شما بازی THE WALKING DEAD سزاوار گاتی بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله,بی شک
17.65%
3 17.65%
بله در حد و اندازه هایش بود
11.76%
2 11.76%
زیاد پتانسیلش را نداشت
47.06%
8 47.06%
مال این حرف ها نبود ( مطمئنم اون هایی که بازی نکردند این گزینه را می زنند)
23.53%
4 23.53%
در کل 17 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند
(01-06-2013, 11:41 PM)jack نوشته است: اصلا با این بازی حال نکردم .خداییش بازی های دیگر سزاوار تر بودن.البته این چیزی از ارزش های این بازی رو کم نمی کنه
اگر کمی با زبان انگلیسی آشنا باشید در داستان این بازی غرق می شویدConfused74:Confused25:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
نظر من در گزینه ها نیست.
The Walking Dead رو بازی نکردم ولی مطمئنم بازی ناب و قشنگی هست. در این سبک بازی ها گرافیک زیاد مهم نیست. تنها چیزی که من رو آزار میده اینه که یه بازی سریالی نباید GOTY می شد. مثلا می شد جایزه برترین بازی اقتباسی رو بگیره.
پاسخ
یا بهترین بازی دانلودی Confused43:
پاسخ
هم گاتی را گرفت هم بازی اقتباسی هم بازی دانلودی هم استودیوش برترین اعلام شد حرف دیگه ای برای گفتن دارید؟ بعد کجا نوشته که بازی های اقتباسی نمی توانند گاتی شوند؟Confused60:Confused25:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
(01-06-2013, 11:51 PM)amirnoroozi نوشته است: هم گاتی را گرفت هم بازی اقتباسی هم بازی دانلودی هم استودیوش برترین اعلام شد حرف دیگه ای برای گفتن دارید؟ بعد کجا نوشته که بازی های اقتباسی نمی توانند گاتی شوند؟Confused60:Confused25:
من نگفتم بازی اقتباسی نمی تونه برترین بازی سال بشه ولی بین IP های زیبای این سال حقیقتا به دیگر بازی ها کم لطفی شد.
پاسخ
باو گاتی چیه ؟!!!
اه
game of the year = goty

از یک همکار بعیده

گاتی !!!!!!!!!!!
پاسخ
به نظر من گیم های اقتباسی نباید گاتی(!!) بشن.چون نه ایده و نه داستان از خودشونه(گیم پلی) گرافیک با این که مهم نیست ولی باید بهش توجه میشد...خوب چی موند از این بازی که خوب باشه؟Confused66:
یکی منو قانع کنهConfused43:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
من امید داشتم dishonored گوتی بشه ولی نشد.Confused05:
پاسخ
(01-07-2013, 12:00 AM)mohammad13 نوشته است: من امید داشتم dishonored گوتی بشه ولی نشد.Confused05:
کلا منتقدین امسال خیلی حرفه ای بودند.
پاسخ
به خصوص در بخش بهترین خواننده ی سال Confused43:

تر خدا نگید گوتی یا گاتی Confused41:Confused41:Confused41:
یکی از یک سایت دیگه میبینه می خنده باو Confused41:Confused41:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 112 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,727 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,054 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,239 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  تلاطم و غوطه ی دست به قلم هایی که به عیش هنرمند هستند It's Time 5 1,911 04-08-2016, 04:34 PM
آخرین ارسال: Free man

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان