امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید کنسول یا کامپیوتر؟
من واسه فوتبال بعضی وقتا با دسته خواستم بازی کنم، کل دستم درد میگیره. انگشت ک داغون میشه اصن :D 

حالا از بحث دسته و موس بیایم بیرون، تقریبن میشه گفت واسه بازی، کنسول تو همه چیز برتری داره.
ولی اصن pc ی چیز دیگست. 
آنلاین بازی کردن تو کنسول چجوریه؟ مثه کامپیوتره یا فرق یکنه؟

و مهمتر از همه، قیمت لپتاپ گیم خوب واسه نسل ۸ نمیدونین چقدره؟
پاسخ
(05-12-2015, 10:19 PM)T@H@76 نوشته است: من واسه فوتبال بعضی وقتا با دسته خواستم بازی کنم، کل دستم درد میگیره. انگشت ک داغون میشه اصن :D 

حالا از بحث دسته و موس بیایم بیرون، تقریبن میشه گفت واسه بازی، کنسول تو همه چیز برتری داره.
ولی اصن pc ی چیز دیگست. 
آنلاین بازی کردن تو کنسول چجوریه؟ مثه کامپیوتره یا فرق یکنه؟

و مهمتر از همه، قیمت لپتاپ گیم خوب واسه نسل ۸ نمیدونین چقدره؟

تو PS4 که ماهی 35 تومان پول پلاسش هست و میتونید راحت آنلاین بازی کنید .
به نظر من لپتاب نخرید و سیستم ببندید خیلی بهتره . 
پاسخ
من ۳،۴ سال پیش،با ۷۰۰ تومن یه سیستم توپ بسته بودم. تا قبل از بازیای نسل ۸، همه چیو و بالاترین تنظیمات اجرا میکردم.
ولی الان نسبت ب اون زمان ی کم مشکل نقدینگی هست:D .
سیستم خوب چقد در میاد؟
پاسخ
(05-12-2015, 10:25 PM)T@H@76 نوشته است: من ۳،۴ سال پیش،با ۷۰۰ تومن یه سیستم توپ بسته بودم. تا قبل از بازیای نسل ۸، همه چیو و بالاترین تنظیمات اجرا میکردم.
سیستم خوب چقد در میاد؟

حداقل باید 3 میلیون ببندید تا شاید ( ! ) تا پایان نسل هشت بتونید بازی ها رو اجرا کنید .
پاسخ
(05-12-2015, 10:27 PM)Dead Soldier نوشته است:
(05-12-2015, 10:25 PM)T@H@76 نوشته است: من ۳،۴ سال پیش،با ۷۰۰ تومن یه سیستم توپ بسته بودم. تا قبل از بازیای نسل ۸، همه چیو و بالاترین تنظیمات اجرا میکردم.
سیستم خوب چقد در میاد؟

حداقل باید 3 میلیون ببندید تا شاید ( ! ) تا پایان نسل هشت بتونید بازی ها رو اجرا کنید .

با این اوصاف فکر کنم باید به یه ps4 بسنده کنم. 
لی بازی گرفتنش هم دردسر خودشوداره . کی میخواد با دوسه تا بازی سر کنه :(
پاسخ
(05-12-2015, 10:36 PM)T@H@76 نوشته است:
(05-12-2015, 10:27 PM)Dead Soldier نوشته است:
سیستم خوب چقد در میاد؟

با این اوصاف فکر کنم باید به یه ps4 بسنده کنم. 
لی بازی گرفتنش هم دردسر خودشوداره . کی میخواد با دوسه تا بازی سر کنه :(
یکی از بدی های بزرگش همینه دیگه .
ولی چون تو آنلاین باز هم هستی زود از یک بازی خسته نمیشی و به نظر من شمایی که زیاد نمیتونی واسه PC خرج کنی PS4  مناسبترین گزینه باشه .
پاسخ
این حرف ها چیه می زنه
چرا اطلاعات غلط میده به مردم
با 3 میلیون (اگر اشنا داشته باشین شاید کمتر)می تونین سیستمی ببندین که تاپایان این نسل هر بازی ای رو با حداکثر قدرت اجرا کنه بدون هیچ مشکلی (قدرت کنسول ها که تقییر نمیکه پس بازی هاشون هم به نسبت خیلی تفاوتی نخواهند داشت)
حتی برای نسل بعد هم می تونین روی low یا medium به راحتی بازی کنین
که یعنی شما 3 میلیون میدی که تا 5 الی 10 سال اینده بازی کنی (البته شاید خیلی کمتر یعنی حداکثر 5 سال چون به نسبت سال های قبل پیشرفت تکنلوژی خیلی بیشتر شده)
نکته دیگه
اگر بخوای ps4 بخری تا پایان همین سال باید علاوه بر پول خود کنسول هم وزنش پول بدی برای بازی هاش (که این تا پایان نسل بیشتر از 10 میلیون سلاخیت می کنه)(البته بنسبت این که چقدر بازی می کنی این مقدار تقییر میکنه)
قیمت بازی های سال های گزشته رو ملاک قرار ندین. بازی های نسل جدید خیلی گرون تر شدن از بازی های قبل
من که pc دارم هر بازی دلم بخواد بازی می کنم و اگر یک بازی ای رو خیلی دوست داشته باشم صبر می کنم که تخفیف بخوره (سامر سل و کریسمس گل های سر سبد تخفیف ها هستن)
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(05-13-2015, 08:38 AM)بازی_خور نوشته است: این حرف ها چیه می زنه
چرا اطلاعات قلت میده به مردم
با 3 میلیون (اگر اشنا داشته باشین شاید کمتر)می تونین سیستمی ببندین که تاپایان این نسل هر بازی ای رو با حداکثر قدرت اجرا کنه بدون هیچ مشکلی (قدرت کنسول ها که تقییر نمیکه پس بازی هاشون هم به نسبت خیلی تفاوتی نخواهند داشت)
که یعنی شما 3 میلیون میدی که تا 5 الی 10 سال اینده بازی کنی (البته شاید خیلی کمتر یعنی حداکثر 5 سال چون به نسبت سال های قبل پیشرفت تکنلوژی خیلی بیشتر شده)
نکته دیگه
اگر بخوای ps4 بخری تا پایان همین سال باید علاوه بر پول خود کنسول هم وزنش پول بدی برای بازی هاش (که این تا پایان نسل بیشتر از 10 میلیون سلاخیت می کنه)(البته بنسبت این که چقدر بازی می کنی این مقدار تقییر میکنه)
قیمت بازی های سال های گزشته رو ملاک قرار ندین. بازی های نسل جدید خیلی گرون تر شدن از بازی های قبل
من که pc دارم هر بازی دلم بخواد بازی می کنم و اگر یک بازی ای رو خیلی دوست داشته باشم صبر می کنم که تخفیف بخوره (سامر سل و کریسمس گل های سر سبد تخفیف ها هستن)
با سلام حرف شما کاملا منطقی هست تا هک نشدن ps4  :D
دقیقا با 2 میلیون 700 / 800 میشه حتی یه لپ تاپ خوب گرفت و بازی ها را با تنظیمات نرمال بدون هیچ  گیری بازی کرد ، پیشنهاد من لنوو سری z  هست با دسته ایکس باکس 360 مخصوص ویندوز .

:heart:
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
(05-13-2015, 08:38 AM)بازی_خور نوشته است: این حرف ها چیه می زنه
چرا اطلاعات غلط میده به مردم
نکته دیگه
با سلام . خیلی خوبه که در تاپیک ها شرکت میکنید .
خودتون به یک مسئله ای اشاره کردید ( پیشرفت تکنلوژی خیلی بیشتر شده ) با بازی هایی مثل division که سال دیگه منتشر میشه ( 4 سال دیگه نه همین سال بعد ) با یک سیستم 3 میلیونی با چه فریم ریت و تنظیماتی میتونید بازی کنید ؟
بنده هم نمیگم این سیستم ضعیفه اما مطمئن باشید تا 3 سال دیگه آخرشه که بتونید با تنظیمات بالا ( اونم نه همه بازی ها ) رو با سیستم 3 میلیونی اجرا کنید .
بنده هم به این دوستمون به این دلیل کنسول رو پیشنهاد کردم که حدس زدم شاید پولشون نمیرسه .
در مورد بازی های ps4 هم باید بگم اگه زرنگ باشی برای فقط بازی اوله که 200 تومن براش میدی .
بنده خودم برای هر بازی نهایتا 20 تومان خرج میکنم ... ( با روش تعویض و یا فروش به عنوان دسته دوم و خریدن یک بازی دسته دوم دیگر )
همیشه هم میگم pc از همه پلتفرم ها قدرمند تره . اما برای منی که نمیتونم زیاد خرج کنم و یک سیستم توپ ببندم کنسول جواب خوبی داده .
و البته باید بازی های کم باگ و کم مشکل ( ! ) که اقلب در pc مشکل ایجاد میکنند رو هم در نظر گرفت .
خوب میشه که دوستان نظرات مختلف بدن تا به یک نظر واحد برسیم .
با تشکر .
پاسخ
خوب شما می فرمایید که باگ و مشکلات ؟ درسته ؟
در این مورد باید بگم که راه حل های زیادی وجود داره که به یکیش اشاره میکنم.
من خودم تمام بازیهارو از یه سایت ایرانی می خرم نه ابن که وضع مادیم توپه، نه به خاطر کیفیت محصولاتش که 100 محصولاتش بدون مشکل نصب و اجرا میشه چرا؟ چون تمام آپدیت ها رو همراه بازی با یک کرک سالم با نصب خودکار تحویل مردم میده.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی خرید لپ تاپ MiladPC 1 1,533 02-01-2017, 01:03 PM
آخرین ارسال: Station
  راهنمایی در مورد خرید عمده بازی rastinsystem 3 1,542 09-02-2015, 09:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  بزرگترین قرعه کشی کامپیوتر قول وحشتناک Gaming ! از دست ندید! Shyan 2 1,436 03-14-2015, 09:41 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان