امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید کنسول یا کامپیوتر؟
(05-13-2015, 02:07 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: خوب شما می فرمایید که باگ و مشکلات ؟ درسته ؟
در مورد این مورد باید بگم که راه حل های زیادی وجود داره که به یکیس اشاره میکنم.
من خودم تمام بازیهارو از یه سایت ایرانی می خرم نه ابن که وضع مادیم توپه، نه به خاطر کیفیت محصولاتش که 100 مخصولاتش بدون مشکل نصب و اجرا میشه چرا؟ چون تمام آپدیت ها رو همراه بازی با یک کرک سالم با نصب خودکار تحویل مردم میده.

واسه هر مشکلی مطمئا راه حل هایی وجود داره .
مثل Gta V که بالاخره یک کرک خوب براش منتشر شد . اما بحث اصلی من سر اینه که همونطور که خودتون میدونید بازی ها روز به روز سیستم شاخ تری میخوان . باید هر شخصی برای انتخاب در این موضوع شرایط خودش رو اول از همه در نظر بگیره . آیا یک چیزی میخواد که تا حداقل 10 سال با خیال راحت بازی کنه و یا نه قدرت رو ترجیح میده . به نظر من نویسنده این تاپیک قبل از اینکه به حرف های ما گوش کنه باید شرایط خودش رو در نظر بگیره .
پاسخ
موافقم با نظرتون، به هر حال هر چی نویسنده ی محترم این تاپیک میدونه، امیدوارم بعد از خرید حالا کنسول یا پی سی از دستگاهشون لذت ببرند.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
ممنونم از همه دوستان ک توی بحث شرکت کردن و نظراشون رو گفتن.

من به این نتیجه رسیدم که میشه با حدود 2 تا 3 تومن، یه سیستم بست که حداقل تا 2 سال کار کنه واسم. با این اوصاف ترجیح میدم یه سیستم ببندم یا یه لپ تاپ بگیرم چون تا دو سال بعدش، میتونم سیستم رو ارتقا بدم. 

از لحاظ قیمت بازی، خیلی واسم فرقی نداره کنسول یا کامپیوتر. چون واسه کامپیوتر هم میخوام تا جایی که میتونم بازی های اصلی رو اریجینال تهیه کنم تا واسه آنلاین یا کرک راحت باشم و دردسر بیخود نکشم. 

و اینکه بخاطر دانشگاه چون ممکنه در رفت و آمد باشم، لپ تاپ راحت تره. 

گزینه های خیلی زیادی ندارم بهرحال. 
اینجا کسی لپ تاپ گیم یا حداقل یه لپ تاپ خوب واسه گیم داره؟ کدوم شرکتا بهترن؟
پاسخ
(05-13-2015, 03:47 PM)T@H@76 نوشته است: ممنونم از همه دوستان ک توی بحث شرکت کردن و نظراشون رو گفتن.

من به این نتیجه رسیدم که میشه با حدود 2 تا 3 تومن، یه سیستم بست که حداقل تا 2 سال کار کنه واسم. با این اوصاف ترجیح میدم یه سیستم ببندم یا یه لپ تاپ بگیرم چون تا دو سال بعدش، میتونم سیستم رو ارتقا بدم. 

از لحاظ قیمت بازی، خیلی واسم فرقی نداره کنسول یا کامپیوتر. چون واسه کامپیوتر هم میخوام تا جایی که میتونم بازی های اصلی رو اریجینال تهیه کنم تا واسه آنلاین یا کرک راحت باشم و دردسر بیخود نکشم. 

و اینکه بخاطر دانشگاه چون ممکنه در رفت و آمد باشم، لپ تاپ راحت تره. 

گزینه های خیلی زیادی ندارم بهرحال. 
اینجا کسی لپ تاپ گیم یا حداقل یه لپ تاپ خوب واسه گیم داره؟ کدوم شرکتا بهترن؟
بنده تو صفحه 2 همین تاپیک عرض کردم لنوو میتونه برای شما گزینه مناسبی باشه تا سقف 2 میلیون 500 تقریبا   Lenovo / IdeaPad / Z510 / B این برند لنوو برای کشور چین هست و از لحاظ قدرت و امکانات و البته باتری و ذخیره سازی گزینه بسیار خوبی هست فقط این مدل کمی از لحاظ گرافیک ضعیف هست ولی بازی ها رو مثل آب خوردن با تنظیمات متوسط رو به بالا یا خوب اجرا میکنه که بستگی به بازی ها هم داره مثلا بازی به سوی روشنایی رو بدون هیچ لگ یا افت فریم یا مشکلات تکسچر اجرا میکنه ...البته میتونی برای اجرای بازی ها از برنامه بسیار مفید و رایگان Razer Cortex اجرا کنی که کیفیت مطلوب تری بگیری ...
:heart:
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
داداش چرا اطلاعات غلط می دی به مردم لنوو لپتاپه آخه ؟ لپتاپ چینی رو بگیره بعد ضرر کنه ؟پیشنهاد من MSI یا ASUS هستش.
پاسخ
(05-13-2015, 04:30 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: داداش چرا اطلاعات غلط می دی به مردم لنوو لپتاپه آخه ؟ لپتاپ چینی رو بگیره بعد ضرر کنه ؟پیشنهاد من MSI یا ASUS هستش.

لنوو یکی از برند های معتبر و خوبه دوست عزیز این تفکر ما هست تا اسم چین رو میشنویم سریع جوشی میشیم همین لپ تاپ ای که نام بردم یکی از بهترین ها هست حتی در زمینه گیم بهتره یکم تحقیق کنی بعد نظر مخالف بدی لنوو همان لپ تاپ چینی ای هست که همه تو کفه energy manager موندن 
بهتر بدونی اکثر وسایل الکترونیکی / دیجیتال را کشور چین میزنه حتی اپل ...
:D :D :D
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
نقل‌قول: داداش چرا اطلاعات غلط می دی به مردم لنوو لپتاپه آخه ؟ لپتاپ چینی رو بگیره بعد ضرر کنه ؟پیشنهاد من MSI یا ASUS هستش.

استدلالتون واسه این حرف میشه بگید جیه؟
بنده الان 3 ساله که این لپ تاب رو دارم. علاوه بر طراحی فوق العاده، خیلی راحت میشه باهاش بازی کرد. بعدش هم بیشتر به قطعات درون مربوط هست نه به مدل! Lenovo یکی از بهترین برند هایی هستش که نسبت به قیمتش، جیز های عالی رو ارائه میده و امکانات زیادی در اختیار قرار میده.
اگه بخوام از خصوصیاتش هم بگم یه کتاب میشه! بعدش هم شرکت Lenovo همون شرکت معروف، قدیمی و با تجربه‌ی، IBM هستش که تغییر اسم داده و با همدیگر هم کاری میکنند. خواهشا اطلاعات غلط ندید!
[تصویر:  4iwrwmz53l784m7wblf6.png]
پاسخ
 لازم دونستم تا تجربه ام از لنوو رو بهتون بگم : قیمتش نسبت به سیستمی که میده خیلی ارزونه . و لپتاب خوبی هم هست . یکی از افراد فامیلم داره و کاملا راضیه . و البته جنس هم از چینی بودنش قضاوت نکنید .
چین بهترین جنس ها رو میزنه اما متاسفانه تو ایران خوباشو نمیارن .
به طور مثال چین درجه 1 میزنه = 50 تومان
درجه 2 = 30 تومان
درجه 3 = 15 تومان . 
حالا تو ایران درجه 3 رو میارن با قیمت درجه 2 میفروشن . و به خاطر همینه مردم به جنس چینی در ایران اعتماد نمیکنند وگرنه بازم تاکید میکنم بهترین جنس ها و کیفیت ها برا چینه .
پاسخ
درود . .. 

میخوام از یک نگاه دیگه به موضوع بپردازم !! 
مـن به شخصه PC رو ترجیح میدم ؛ چون رابط کاربری یک چیزه متصل به مرکزه
یه اصطلاح هستش که میگه:  Multitask priority Professionals یعنی داشتن
مــرکـزیت در یک مبداء خیلی بهتر از تک مرکزی هستش . .. البته تمامی موارد 
دیگه ای که دوستان هواردار به PC هم گفتم بزارید روی حرفای من . ..
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
آقایون عزیز من رو هوا حرف نمی زنم که دایی من لپتاپ لنوو با قیمت 2/900 
پارسال تابستون گرفت که من رفته بودم شهر آبیک کوره کار کنم مدلش دقیق یادم نیست
رمش 6 بود 
کور آی سون بود
و گرافیکش از سری 700 بود
 ویچر 2 رو تو تنظیمات اولترا به زور 35 فریم میداد، کلا لپتاپ برای گیمینگ مناسب نیست و به هیچ وجه با پی سی قابل مقایسه نیست 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی خرید لپ تاپ MiladPC 1 1,540 02-01-2017, 01:03 PM
آخرین ارسال: Station
  راهنمایی در مورد خرید عمده بازی rastinsystem 3 1,551 09-02-2015, 09:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  بزرگترین قرعه کشی کامپیوتر قول وحشتناک Gaming ! از دست ندید! Shyan 2 1,437 03-14-2015, 09:41 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان