امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید کنسول یا کامپیوتر؟
(05-13-2015, 02:24 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: موافقم با نظرتون، به هر حال هر چی نویسنده ی محترم این تاپیک میدونه، امیدوارم بعد از خرید حالا کنسول یا پی سی از دستگاهشون لذت ببرند.

ما كه بابامون ميليونر نبود سيستم پنج ميليون ببندم و چهارسال ساپورت كنه وگرنه از بچگي با پي سي بزرگ شدم بعدشم قپي ننداز دوست عزيز با سه ميليون سيستم ميبندم برات تا اخر سل هشت بياره فهميديم تو هم داري.....
همين قوطي سياه بيستو دو ميليون فروخته....

پول داري اينو ببند 
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Cpu: i5 4460 ➡️ 600,000 t[/color]

[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Ram: 8Gb corsair ➡️ 300,000 t
Vga: asus geforce GTX 970 strix ➡️ 1,500,000
Motherboard: asus b85plus ➡️ 300,000
Case: perfect zenon ➡️ 200,000
Power: green 700a-HP ➡️ 300,000
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]All price : 3,200,000                                                                                                                         [/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)] [/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]نداري يه كنسول بخر [/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]تفاوت انچناني ندارن اگر گرافيك معيارت نيست (مثل من) همون كنسول [/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]ولي اگر ميخواي لپ تاپ گيم بخري شش هفت تومن اب ميخوره بجاي اون هم كنسولو بردار هم سيستم پنج تومني ببند راحت [/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]اميدوارم انتخاب موفقي داشته باشي[/color]
پاسخ
دوست عزیزمن نیومدم بگم من دارم هیچ چیزم ندارم با هزارتا بدبختی و کارگری سیستم ارتقا میدم لطف کنید در مورد یه موضوع زود قضاوت نکنید.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(05-13-2015, 09:31 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: دوست عزیزمن نیومدم بگم من دارم هیچ چیزم ندارم با هزارتا بدبختی و کارگری سیستم ارتقا میدم لطف کنید در مورد یه موضوع زود قضاوت نکنید.

حاجي خودمونيم زحمت ميكي دمت هم گرم ولي هميشه بدجور كنسولو ميكوبي 
پاسخ
من فدای کنسول بازا هم هستم بلاخره داداش با پی سی بزرگ شدم و بهش وفادارم فعلا خدانگهدارت عزیز.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
دوستان خواهشا از موضوع خارج نشید .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(05-13-2015, 09:51 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: من فدای کنسول بازا هم هستم بلاخره داداش با پی سی بزرگ شدم و بهش وفادارم فعلا خدانگهدارت عزیز.

اقايي نوكرتم هستم والا منم با pc بزرگ شدم ولي امان از دست اين قيمت ها كه دهن ادمو ميسافه 
پاسخ
(05-12-2015, 10:27 PM)Dead Soldier نوشته است: حداقل باید 3 میلیون ببندید تا شاید ( ! ) تا پایان نسل هشت بتونید بازی ها رو اجرا کنید .

من این حرف شما رو قبول ندارم
دلیل هم دارم برای حرفم
همون طور که می دونیم بیس اصلی بازی ساز ها کنسول ها هستن. به این معنی که 80 درصد سود بازی شون رو از فروش روی کنسول بدست میارن
(دلیلش هم اینه که جمع کثیری از pc باز ها کرک بازی می کنن که این یک آفته به جان بازی ساز ها و دلیل دیگه این که خیلی از pc باز ها (مثل من) وقتی یک بازی منتشر میشه صبر می کنن تا بازی یک تخفیف خوب بخوره بعد بازی رو بخرن (بیشتر از 70 درصد تخفیف) چون هر بازی ای ، به طور قطع و بدون هیچ شکی دیر یا زود تا این حد تخفیف می خوره (بازی های ea کمتر . ولی اون ها هم تخفیف خوب می خورن) توی سامر سل یا هالو وین یا کریسمس یا هر جور عید و حادثه تاریخی دیگه ای. که این خودش یک آفت بزرگ به جیب سازنده های بازی هاست)
با این توصیفات بازی ساز ها اکثر وقتشون رو برای بهینه سازی بازیشون رو کنسول می زارن و به همین دلیله که همیشه بازی ها روی pc دیرتر منتشر میشن و معمولا پر از باگ هستن.
پس با این توصیفات و علم به این که برخلاف pc قطعات کنسول عوض شدنی نیست.
پس بازی ساز ها بازی هاشون رو تا زمانی که کنسول جدید منتشر نشه نمی تونن از یک حد معینی قوی تر و گرافیکی تر بسازن.(البته شاید توی کنسول های آینده این قابلیت براشون به وجود بیاد. مثل گوشی جدیدی که قراره در اینده منتشر بشه و قابلیت تعویض قطعات رو داره.نام تلفون project ara)
پس در نتیجه وقتی شما سیستمی ببندی که بازی های این نسل رو بدون هیچ مشکلی اجرا کنه (یعنی یک سیستم 3 میلیونی) بدون هیچ شکی تا پایان این نسل و احتمالا تا اواسط نسل بعد بدون هیچ مشکلی می تونید به بازی به پردازید.
که این یعنی حداقل 5 سال دیگه. وبه خاطر قابلیت منهسر به فرد pc برای تعویض قطعات ، اگر تا 5 سال اینده ماهی 10 هزارتومن جمع کنید قطعا می تونید سیستم خود رو به روز رسانی کنید و سیستم خودتون رو با نسل بعد وقف بدین

_______
چند تا از دوستان در مورد کیفیت محسول چینی حرف زدن
من هم یک چیزی بگم که عریضه خالی نمونه
همون طور که احتمالا خیلی حاتون نمی دونین بسیاری از کشور ها (خصوصا کشور های کوچیک و بدون نیروی کار و منابع معدنی) و حتی کشور های اروپایی و امریکایی محصولات خودشون رو در چین تولید می کنن.
همین ps4 که داریم ازش حرف می زنیم با این که طراحیش ماله کشور کره است یا گوشی های سامسونگ و ... . اما توی چین تولید میشه.
چون چین هم نیروی کار ارزون داره (یک کارگر چینی یک دهم یک کارگر امریکایی حقوق می گیره) و هم منابع طبیعی زیاد. بسیاری از محصولات کشور های دیگه رو تولید میکنه
شما کالا های اشغالی که وارد ایران شده رو مقیاس قرار ندین.
__
(ببخشید اگر غلط املایی زیاد داره)
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(05-13-2015, 11:17 PM)بازی_خور نوشته است:
(05-12-2015, 10:27 PM)Dead Soldier نوشته است: حداقل باید 3 میلیون ببندید تا شاید ( ! ) تا پایان نسل هشت بتونید بازی ها رو اجرا کنید .

من این حرف شما رو قبول ندارم
دلیل هم دارم برای حرفم
همون طور که می دونیم بیس اصلی بازی ساز ها کنسول ها هستن. به این معنی که 80 درصد سود بازی شون رو از فروش روی کنسول بدست میارن
(دلیلش هم اینه که جمع کثیری از pc باز ها کرک بازی می کنن که این یک آفته به جان بازی ساز ها و دلیل دیگه این که خیلی از pc باز ها (مثل من) وقتی یک بازی منتشر میشه صبر می کنن تا بازی یک تخفیف خوب بخوره بعد بازی رو بخرن (بیشتر از 70 درصد تخفیف) چون هر بازی ای ، به طور قطع و بدون هیچ شکی دیر یا زود تا این حد تخفیف می خوره (بازی های ea کمتر . ولی اون ها هم تخفیف خوب می خورن) توی سامر سل یا هالو وین یا کریسمس یا هر جور عید و حادثه تاریخی دیگه ای. که این خودش یک آفت بزرگ به جیب سازنده های بازی هاست)
با این توصیفات بازی ساز ها اکثر وقتشون رو برای بهینه سازی بازیشون رو کنسول می زارن و به همین دلیله که همیشه بازی ها روی pc دیرتر منتشر میشن و معمولا پر از باگ هستن.
پس با این توصیفات و علم به این که برخلاف pc قطعات کنسول عوض شدنی نیست.
پس بازی ساز ها بازی هاشون رو تا زمانی که کنسول جدید منتشر نشه نمی تونن از یک حد معینی قوی تر و گرافیکی تر بسازن.(البته شاید توی کنسول های آینده این قابلیت براشون به وجود بیاد. مثل گوشی جدیدی که قراره در اینده منتشر بشه و قابلیت تعویض قطعات رو داره.نام تلفون project ara)
پس در نتیجه وقتی شما سیستمی ببندی که بازی های این نسل رو بدون هیچ مشکلی اجرا کنه (یعنی یک سیستم 3 میلیونی) بدون هیچ شکی تا پایان این نسل و احتمالا تا اواسط نسل بعد بدون هیچ مشکلی می تونید به بازی به پردازید.
که این یعنی حداقل 5 سال دیگه. وبه خاطر قابلیت منهسر به فرد pc برای تعویض قطعات ، اگر تا 5 سال اینده ماهی 10 هزارتومن جمع کنید قطعا می تونید سیستم خود رو به روز رسانی کنید و سیستم خودتون رو با نسل بعد وقف بدین

_______
چند تا از دوستان در مورد کیفیت محسول چینی حرف زدن
من هم یک چیزی بگم که عریضه خالی نمونه
همون طور که احتمالا خیلی حاتون نمی دونین بسیاری از کشور ها (خصوصا کشور های کوچیک و بدون نیروی کار و منابع معدنی) و حتی کشور های اروپایی و امریکایی محصولات خودشون رو در چین تولید می کنن.
همین ps4 که داریم ازش حرف می زنیم با این که طراحیش ماله کشور کره است یا گوشی های سامسونگ و ... . اما توی چین تولید میشه.
چون چین هم نیروی کار ارزون داره (یک کارگر چینی یک دهم یک کارگر امریکایی حقوق می گیره) و هم منابع طبیعی زیاد. بسیاری از محصولات کشور های دیگه رو تولید میکنه
شما کالا های اشغالی که وارد ایران شده رو مقیاس قرار ندین.
__
(ببخشید اگر غلط املایی زیاد داره)

برای اینکه دیگه تکرار به وجود نیاد پیشنهاد میکنم ارسال های قبلی من در همین تاپیک رو بخونید که به توضیحات شما دوست عزیز پاسخ داده شده .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
با کیبرد چند وقت بازی کنی عادت میکنی بعدش رو pc میتونی هم بازی هک داشته باشی هم اورجینال ولی کنسول باید یکی رو انتخاب منی
پاسخ
چندین دلیل می تونه وجود داشته باشه. اگر از وضعیت مالی مناسبی بر خوردار هستید و می تونید عناوین اورجینال رو تهیه کنید بدون شک کنسول بهتره، چرا دیگه مشکل نصب و مشکلات مخصوص به pc رو ندارید. ولی اگر مایلید از عناوین هک شده استفاده و کنید از ماد های منتشر شده لذت ببرید و علاوه بر بازی کار های دیگه از جمله کار های گرافیکی انجام بدید، بدون شک pc برتری داره.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی خرید لپ تاپ MiladPC 1 1,546 02-01-2017, 01:03 PM
آخرین ارسال: Station
  راهنمایی در مورد خرید عمده بازی rastinsystem 3 1,554 09-02-2015, 09:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  بزرگترین قرعه کشی کامپیوتر قول وحشتناک Gaming ! از دست ندید! Shyan 2 1,444 03-14-2015, 09:41 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان