امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان-چگونه والدین را برای خریدPS4راضی کنیم؟
متاسفانه هیچوقت اجازه نمیدن اما بعد خرید خودشون مجذوب این دستگاه میشن S0 (2) S0 (2) S0 (2)
پاسخ
امان از بی پولی Confused
ذکر یونسیه : لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ

پاسخ
(03-09-2018, 07:21 PM)alijas نوشته است: متاسفانه هیچوقت اجازه نمیدن اما بعد خرید خودشون مجذوب این دستگاه میشن S0 (2) S0 (2) S0 (2)

مجذوب میشن به شرط اینکه قبلشpcگیمینگ نداشته باشی S0 (24)

یک تاپیک هم به این شکل بزاریدچگونه والدین را برای خریدpcگیمینگ راضی کنیم S0 (2)
پاسخ
داداش معدل بالای 18 همچین شاهکاری هم نیست.
ما که دبیرستان نمونه دولتی میخونیم اونم بهترین دبیرستان استان، خیلیا توی کلاس ما بالای 19 هستن. والدینت اگه انتظار معدل بالای 18 رو دارن چیز دور از دسترس نیست. یکم تلاش میتونی بهش برسی و نظرشونو جلب کنی.
خیلی از خانواده ها هستن که حتی نمیتونن بچه هاشونو غذا بدن چه برسه که ps4 بخرن. از موقعیت هاتون استفاده کنید.
پاسخ
بابا شما چه قدر دلتون خوشه من امسال نهمم سه ساله تیزهوشانم هر سال معدلم 20 میشه یه افرین به زور بهم میگن چه برسه به اینکه PS4 بخرن برام الان 15 ماهه منتظرم ولی هیچی به هیچی Wall
پاسخ
(09-22-2015, 08:09 PM)من همه این کارو تقریبا کردم به من گفتند باید از تیزهوشان قبول شی من قبول کردم و الان تو تیزهوشان درس میخونم ولی انگار نه انگار پدر و مادر من به روشونم نمیارن نوشته است: به نام خدا

همه چیز از آن روزی شروع شد که در انجمن گیمفا،وارد بخش"مشخصات سیستم خود را اعلام کنید و قدرت آن را بسنجید"شدم و خواستم ببینم که سیستم زغالی ام تا چند وقت دیگر می تواند بازی ها را اجرا کند.سیستم من در آن زمان چیزی بود که شاید آن را در خواب هم ندیده باشید.سیستم من فقط 4 گیگابایت رم از نوع DDR2 داشت و در کنار یک CPU بسیار ضعیف دو هسته ای قرار داشت.از کارت گرافیک هم بهتر است که حرفی نزنم چون کارت من ضعیف ترین کارت ممکن بود که خریده بودم.خلاصه مشخصات سیستم خودم را نوشتم و یکی از مدیران محترم که اسم ایشان یادم نیست،گفتند که سیستم ضعیف است و عمر خودش را کرده است.چند وقت بعد همین کار را مجدداً انجام دادم.یعنی مشخصصات سیستم خودم را نوشتم با این تفاوت که این بار نوشتم:میتونم بازی ها را روی 640*480 اجرا کنم؟
یکی از مدیران محترم یا شاید هم اعضای عادی انجمن گفتند که این رزولوشن پایین 480P نام دارد و بسیار ضعیف است.اما اگر می خواهید می توانید که بازی ها را اجار کنید و فریم پایینی بگیرید.من هم خوشحال و راضی از نتیجه ای که گرفتم رفتم هر چی بازی تو بازار بود را گرفتم و ریختم تو PC زغالیم.
مدتی به رزولوشن کم و فریم خوب راضی بودم و با آن کیف می کردم تا این که تو فضای مجازی و یوتیوب تصاویر و ویدیوهایی از اجرای بازی ها با کیفیت 1080و یا 4K دیدم.به شدت مشتاق شدم که سیستم خودم را ارتقا بدم.اما یک مانع بر سر راه بود.پدرم!مانعی بسیار دشوار که عبور کردن از آن کار من نبود.برای همین با مادرم صحبت کردم.از مادرم پرسیدم با پدرم صحبت می کنی تا سیستمم را ارتقا بدم؟
مادرم با عصبانیت گفت:تو که سیستمت را همین 3 ماه پیش ارتقا دادی.چند بار می خوای سیستمت را ارتقا بدی؟هان؟
بدجوری تو ذوقم خورد.ناامید شده بودم تا این که پدرم از زبان مادرم همه ماجرا را فهمید.یک روز پدرم وارد اتاقم شد و گفت:دوست داری که برایت یک کنسول بخرم یا PC اَت را ارتقا بدی؟
منم که عاشق خرید کنسول بودم،گل از جمالم شکفت و گفتم:بله!
پدرم گفت:خب سه تا شرط داره.
گفتم:ندیده و نشنیده قبوله!
گفت:مطمئنی؟شرط اول این هست که هر روز با من بیای باشگاه بدنسازی.
شرط دوم این که توی درس هات امسال معدل 20 بگیری.نه یک صدم کمتر و نه یک صدم بیشتر.
شرط سوم هم پیشکشت!
بدنم سرد شد.عرق خنکی روی پیشانی ام جاری شد.نه به خاطر شرط اول.به خاطر شرط دوم که واقعاً ظالمانه بود.
اما نمی تونستم به خاطرPS4دست به هر کاری نزنم.سیستمم واقعاً ضعیف بود و ارتقا دادنش تقریباً غیر ممکن.چون همه قطعاتش حتی مادربوردش ضعیف بودند.
به هر حال من خودم را امسال کشتم از بس که درس خوندم و نهایتاً معدل کل خودم را به 19.98 رسوندم.شاید باورتون نشود اما بعضی شب ها تا ساعت 3 نیمه شب درس می خواندم.دیگر داشتم به درس خواندن تا نیمه شب عادت می کردم که امتحانات تمام شد.معدل من هرگز 20 نشد اما بسیار به آن نزدیک شد.فکر می کردم که ممکن است دیگر رنگ کنسول را به خواب هم نبینم تا این که یک روز وقتی پدرم رفته بود تا کارنامه مرا از مدرسه بگیرد با جعبه ای که بر روی آن Play Station 4 نوشته شده بود به خانه برگشت.
من پارسال با درس خواندن شدید خودم را به PS4 رساندم.واقعاً سختی کشدم اما حالا که به گذشته نگاه می کنم می بینم که ارزشش را داشته است.هم در درس هایم موفق شدم هم به کنسول مورد علاقه ام رسیدم.
اما هم چنان یک چیز مرا آزار می دهد.نداشتن XBOX ONE دیگر آرزوی من است که می خواهم با خوب درس خواندن در سال تحصیلی جدید،آن را عملی کنم.

نتیجه اخلاقی:خواستن توانستن است.

نتیجه طنز:اگر وارد تاپیک"مشخصات سیستم خود را اعلام کنید و قدرت آن را بسنجید"شوید،خرخوان میشید!

شما چه مسیری را برای رسیدن به کنسول مورد علاقه خود طی کرده اید؟آیا با مسیری که من طی کرده ام موافقید؟نظرات خود را به اشتراک بگذارید و گزینه سپاس را فشار دهید.در ضمن از ارسال نظرات توهین آمیز هم به شدت خودداری کنید.
پاسخ
دوست عزیز من قبل از هر چیزی من جای شما بودم با کله میرفتم بدنسازی ولی پدر من میگه باید برم کشتی بعد ۳ سال باهام موافقت کرد، خب ادامه میدیم واقعا شگفت زده شدم چون داستان منم کپی ماله شماس ، من الان ۱۸ سالمه حدود ۵ سالسال پیش ، تازه ps4 اومده بود من در گیر بازی با کامپیوتر بودم که بعد چن سال فهمیدم که دگ پیر شده و نمیتونه بازی هارو خوب اجرا کنه ، بعدش من رفتم تو نخ ps4 ، رفتم و با مادرم صحبت کردم که پدرمو راضی کنه ps4 بخرم ، خلاصه بعد چن هفته رضایت دادن ولی با شرط اونم این که باید معدلو ۲۰ شم ، من نگران معدل نبودم نگران زمان طولانی بودم که امتحانات تموم شه ، سرتونو درد نیارم من عید سه تا فرشو خودم تنهایی شستم (عشق کنسول کورم کرده بود) من فقط ۱۳ ، ۱۴ سالم بود ، شبا ساعت ۹ میخوابیدم ساعت ۳ صبح بلند میشدم دوره میکردم ، اخرین امتحانم اجتماعی بود ، که بعدش حس ازادی میکردم ، اقا معدلو گرفتیم و دیدم شدم 19.93 ، هیچی دگ بالاخره خریدم ، الان بعد از ۵ سال وقتی یادش میفتم حس موفقیت و هم حس پیری میکنم
پاسخ
تنها راه قانع کردن اونا به خرید کنسول بازی از موفقیت های شما میگذره مثلا کارنامه با نمرات خوبتون رو به اونا نشون بدین
اینجاش هم مهمه که قدرت مالی خونوادتون رو هم قبلا درنظر بگیرین
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
سلام دوستان
سلام خدمت دوستان انجمن گیفا
من یک چند وقتی هست دنبال یک کامپیوتر بودم که بابام واسم بخره  اما همش نمی خرید بلخره یک کامپیوتر خوب پیدا کردیم قیمتش فقط 20میلیون تومن هستش 
اما بابام نمی خره میگه مشکل مالی داریم اما اینطور نیست بابام ماهی 6 میلیون تومن حقوق داره
هفت میلیون تومن رو می توانیم با پرداخت فقط 2 میلیون تومن (تعمیر لپ تاپ)
بگیریم لپ تاپم هم اصلا به دردم نمی خوره 
ماهی فقط 1 میلیون هم قسط کامپیوتر هست اما بابام بازم بهانه میاره
خوب دوستان انجمن خواهش میکنم هر کی بلده یا تجربه داره بهم بگه که چطوری بابام رو قانع کنم واسم بخره
(کار های واجب تر هم نداریم)
در انتظار پاسخ
خدانگهدار [تصویر:  s0%20(88).gif]
پاسخ
خوش بحالت پدر من برام پلی استیشن۱ هم نمیخره !!!!!!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (داستان)راضی کردن خانواده برای خرید پلی فور sepehrssd 4 1,853 08-26-2019, 09:02 PM
آخرین ارسال: White Beard
  داستان گاد آف وار ۲۰۱۸ AtabakT 0 1,671 10-16-2018, 08:55 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  داستان رویای یک سرمربی Origami2008 0 1,497 08-09-2018, 10:59 AM
آخرین ارسال: Origami2008
  [داستان] شوالیه تاریکی Darkmax204 2 2,155 08-09-2018, 03:32 AM
آخرین ارسال: White Beard
  ادامه داستان AC M.E.R.L.I.N 2 1,775 12-05-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: Moien_fr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان