امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان گیمر شدن کاربران گیمفا
  • همه چیز از تولد چهار سالگیم شدوع شد که بابام برام یه دونه میکرو گرفت از همون موقع بود که من بازی کردن رو شروع کردم ولی تا یکسال نکشید به علت کنجاوی زیاد میکرو رو شکستم ببینم توش چیه یه دوسال بدون کنسول بودم تا شنیدم یه چیزی اومده اسمش پلی استیشن هستش من هم رفتم کلوپ بینم چطوره خیلی خوشم اومد هفته بعد رفتم یکی خریدم دیگه با همین سرگرم بودم تا چهار سال بعد که ps2 اومد دیگه اینو هم گرفتم ولی خوب خیلی جنسش خوب نبود بیشتر سه سال کار نداد خراب شد بعدش بابام ورشکست شد و من از سال 2007 تا 2012بدون هیچ وسیله بازی بودم تا دوباره وضیت مالی مون خوب شد رفتم یه سیستم بستم ولی از شانس بدم خوردیم به تغیر نسل دیگه سیستمم بازیهارو خوب نمیکشید تا عید امسال رفتم ps4  گرفتم ولی خوب بازم حال نداد هیچی کامپیوتر نمیشد دیگه دوباره رفتم سیستم بستم ولی خوب بازم حسرت اون پنج سالی رو میخورم که نمیتونستم بازی کنم ولی خوب پایان شب سیه سفید است

پاسخ
من داستان خاصی ندارم وقتی 5 یا 6 سالم بود که رفتم با PC دایی م بازی کردم بهترین بازی های اون موقع که هم DOOM و ازیدنت اویل بود خیلی باحاشون حال کردم بعدش هم با اصرار زیاد بالاخره سیستم گرفتم مشخصات سیستمم هم گرافیک 256 و رم 512 بود راستی بگم در سن 8 سالگی سیستم رو خریدم بهترین بازی هایی هم که در اون موقع رفتم ای جی ای و کانتر بود خیلی خاطرات دارم برا نسل هفت هم که ایکس بکس خریدم اخر نسل بود ولی در کل خریدم وقتی اوردمش خونه هفته ای بعدش E3 2013 بود خیلی زد حال بدی بود دیدم ps4 و xone معرفی شدن اصلا از ایکس باکسم نا امید شدم و سریع مفت فروختمش بزرگ ترین اشتباه زندگیم ... حدود 1 سال بعدش هم ps4 خریدم ولی تو بازی هاش موندم از اول تا اخر دویا سه تا  بازی باهاش نکردم تلو فوق العاده بود بهترین بازی عمرم بود gta v هم با x360 رفتم ولی خب دلم نیومد برا ps4 نگیرمش اونم گرفتم تا اینجا که بتمن اومد گرون بود ولی کرایه کردم تا اخرین روزش که اونم فروختم الان pc دارم قصد ارتقاع دارم امیدوارم کامل خونده باشین موفق باشین
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
خب داستام جنجالی من میاد وسط اقایون شروع میکنیم اول خواستم توی قسمت اول یک گیمر پردردسر داستان خودمو بنویسم ولی بعدش نا امید شدم ولی دوستان اینجا میگم.
خب ۴ سالم بود پسر عموم تازه کامپیوتر خریده بود ما هم تو کف اقا ۱ سال با هم بازی کردیم بعد که gta sa اومد پسر عموم خریدش و بازیش کردیم با هم اون موقع ۵ سالم ضده بود رفتم به پدرم گفتم بابا برام کامپیوتر میخری گفت عزیزم قست ها زیاده نمیتونیم فعلا بخریم وقتی ۷ سالت شد برات میخریم و قست ها هم تموم منم قبول کردم و هیچی دیگه با دوچرخه این چند سال رو ول گردی کردم تا ۷ سالم شد. رفتم پیش پدرم گفتم خب الان سنم رسید چیکار میکنیم یه سیلی محکم زد تو گوشم گفت بچه این مسخره بازیا چیه؟ برو گمشو بعد دیگه هیچ ما هم رفتیم گم شدیم(بابا بوه بودیم دیگه فکر کردم واقعی گفت منم رفتم خودمو گم و گور کردم)
با هزار تا بد بختی پدرم پیدام کرد و یکی دیگه زد تو گوشم گفت احمق من گفتم بری گمشی تو خیابون؟
بعدش دیگه هیچ گذشت تا ۱ سال بعد شدم ۸ ساله سپس طی یک اتفاق pc خریدیم سیستمشم  رم ۲ گیگ و گرافیک GT8800 بود سی پی یو هم یادم نیست ولی سیستم خوبی بود و تا دو سال پیشم داشتمش اقا ما اینو خریدیم کف کردیم سپس رفتم بازی مافیا ۱ رو گرفتم بازی کردم عاشقش شدم بعد رفتم بازی gta sa رو گرفتم بازی کردم و خیلی های دیگه یک سال گذشت و مافیا ۲ اومد سریع گرفتمش بازیش کردم و دیونش شدم از اون موقع تا الان ۲۸ بار تمومش کردم گذشت گذشت تا با گیمفا تقریبا ۲سال پیش اشنا شدم منم که بلد نبودم ثبت نام کنم هی ول میگشتم و سپس با نام کاربری MASoud of Iran وارد سایت شدم که سپس به تیغ بن رفتم ولی نا امید نشدم و اینجا بود که سیستم دومم رو خریدم و من هم با یک دنیا عقده نشستم بازی کردم ولی بعد متوجه شدم بله نسل ۸ اومد و منم مثل خر تو گل گیر کردم  خب تا الان هم دارم تلاش میکنم که ps4 بخرم ولی موفق نمیشم بگم که با نانام From masoud of Iran هم دوباره به سایت اومدم که متاسفانه اونم بن شد و الان سرم بی کلاه مونده با تشکر از کسایی که خوندن
پاسخ
سلام خسته نباشید.تقریبا همه داستان هارو خوندم عالی بودن
خوب داستان ما از چهار یا سه سالگی شروع شد.ازونجایی که عموم رشته برق قدرت میرفت و کامپیوتر مورد نیازش بود.از قضا اون یکی عمومم همون دور و ور با این جعبه جادو آشنا شد و افتاد تو خط گیم.از سال حدودا 83 الی 88 یا 89 این عموی ما رو دست ما میزد از نظر گیمری،از همه لحاظ تا این که یه اتفاقی افتاد که میگم براتون.(من کلا زیاد با عمو هام میپلکیدم)
آقا این عمومون قدیم میرفت گله ای بازی میخرید،منم هنوز در بهت به سر میبرم چجوری پول اونهمه بازی رو داشت،ولی در هر حال میخرید دیگه!به هیچ وجه هم دست من نمیداد.یادمه اولین بازی که کلا دیدم یه هواپیمایی بود که یادم نیست،ولی یه ستاره گنده رو منوش بود که ممکن نیست یادم بره و این که وقتی از کنار یه تق میزدی رو مانیتور،خلبانه نگات میکرد!
اینجوری شد که من کلا با دنیای گیم آشنا شدم،اولین بازیم چی بود؟یه روز که عموم داشته فله ای بازی میخریده چشمش میخوره به یه آدم تبر به دست ریشو،که کاور بازی stronghold crusaderبوده.اینم میگه بزار برا این بچه بخرم گناه داره.این بازی رو آورد خونه و داد دست ما،منم بسیار....آقا خلاصه سال ها من این سری رو بازی میکردم،ولی اینکه علمم از دنیایی که این بازی توش ساخته میشه(صنعت گیم)چقدره؟بحثشو نکنید که گریم میگیره.
از اون سال به بعد چهار تا کامپیوتر سوزوندم،البته تقصیر خونواده بودا!خوب سیستم خوب نمیخریدن منم هی میزدم میترکوندمش.از اون سال ها تا این که با مشاوره یکی از دوستان یه لپتاپ Asus x550DPخریدم رو میتونم سال های عذاب نام ببرم.نا آشنایی با مراکز خرید،نا آشنایی با کل دنیای گیم و صد البته جنگ های داخلی که نهایتا به بن شدن چند روزه من از بازی با کامپیوتر میشد رو علتش میدونم.
الانم در خدمت شمام.ممنون بابت تاپیک.
اون اتفاقی هم که منجر به جدا شدن عموی بنده از صنعت گیم شد سوزاندن چهارمین کامپیوتر بود...
پاسخ
سلام...
داستان من یکمی معمولی هست.
توی یکی از روز های عید نوروز وقتی 6 سالم بود یکی از دایی هام برام ps1 خرید همراه با بازی پلنگ صورتی S0 (43)
و اینگونه شد که منم گیمر شدم S0 (43)
پاسخ
من از اون گیمر هاي هاردکوردم
از وقتی كه چشم بازکردم داشتم بازي میکردم تا الان با همه چی بازي کردم چه کنسول چه کامپیوتر چه موبایل همه رو بازي کردم از 4 سالکی تا حالا
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
تقریبا یه سالم بود که بابام برای داداش بزرگم سگا خرید منم از همون یه سالگی دارم بازی میکنم.
پاسخ
من از چهار پنج سالگی میکرو داشتم اما اگه واقعا بخوایم گیمر واقعی رو توصیفشکنم کلاس پنجم بود که پام به گیم نت بازشد حقیقتا پول نداشتم که بازی کنم به حساب یکی از دوستان بازی کردم دیگه بازیم تموم شد تا دوم راهنمایی که یکی از اقوام کامپیوتر خرید هم سن بودیم و حسود اون بازی میکرد و من نگاه میکردم بابام که حسرت من رو میبینه برام با سختی و مشقت زیاد ی کامپیوتر خرید با رم یک وگرافیک 512 وسی پی یو دو هسته ای اون زمان شاخ بود سیستمش به عشق کانتر و جی تی ای بازی کردم تا افتادم توی خط اساسین کرید و به عشقش میرم کار میکنم و سیستمم رو ارتقاع میدم اینم داستان من ببخشید اگه بد بود
پاسخ
خب دیگه ماهم داستانمونو بگیم
اولین وقتی رفتیم خونه یکی از فامیلان ی پی سی ذغالی داشت البته برای الان رفتیم یک سری بازی هایی که حضور ذهن ندارم بازیکردم بعد چندین ماه با حسابی اصرار ی کامپیتر ذغالی برای خودم گرفتم رم یک و گرافیک 512 که بازی فارکرای یک اومد بازی کردیم و با اون پی سی تا اساسینز کرید دو سر کردیم و تا اینکه ی کنسول سی صدو شصت گرفتم که تا همین امروز باهاش بازی میکردم و تا اینکه امروز  به سل هشت پیوستمو به لطف خانواده تونستم ماله خودم ی دونه جور کنم :)

پاسخ
من یادمه از وقتی بچه بودم همش داشتم بازی میکردم. اولین بار 2 سالم بود که یه سگا داشتم و با اون بازی میکردم. تو چهار سالگی ps1 گرفتم و ازش خیلی لذت می بردم. تاا اینکه به پیش دبستانی رسیدم و پدرم برام یک ps2 گرفت که بهترین کنسول عمرم هست و هنوزم دارمش. بعد از 3 سال پدرم یک گرافیک با هارد گرفت و من تونستم با افت فریم بازی های گرافیک بالا رو توی pc بازی کنم. روز تولدم بود که پدربزرگه مادریم برام 12 تا بازی گرفته بود و بهترین کادوی عمرم بود. 5 روز بعدش عمرش رو داد دست شما. همین یه سال پیش بود که کامپیوتر جدید مادرم برام گرفت و من لذت کافی از بازی رو بردم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داستان-چگونه والدین را برای خریدPS4راضی کنیم؟ Rise of Duty 70 58,032 05-12-2022, 06:13 AM
آخرین ارسال: samawahm106
  (داستان)راضی کردن خانواده برای خرید پلی فور sepehrssd 4 1,864 08-26-2019, 09:02 PM
آخرین ارسال: White Beard
  داستان گاد آف وار ۲۰۱۸ AtabakT 0 1,681 10-16-2018, 08:55 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  داستان رویای یک سرمربی Origami2008 0 1,504 08-09-2018, 10:59 AM
آخرین ارسال: Origami2008
  [داستان] شوالیه تاریکی Darkmax204 2 2,172 08-09-2018, 03:32 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان