امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان گیمر شدن کاربران گیمفا
خیلی سال پیش بود... کوچولو بودم! به قدری که اصلا سنم تو اون زمان رو به خاطر ندارم... یه روز بابام اومد خونه و به مامانم گفت رسول رو آماده کن ببرمش ------- (کلمه ش رو یادم نیست) 
مادرم آماده م کرد و با موتور بابام رفتیم بیرون... محو تماشای خیابون بودم که بابام ایستاد، موتور رو قفل کرد و با هم وارد یه مغازه ای شدیم... هیچ وقت این لحظه رو یادم نمیره... یه مغازه ی بزرگ با کلی تلویزیون! 105 داشتیم به یه سمتی حرکت میکردیم که یهو یه یارو پرید و از رو صندلی و یه داد بلند زد S0 (5)  تقریبا 7 متر پریدم اونور ولی به خیر گذشت S0 (43) (حالا فهمیدم که طرف سر پول بازی شرط بسته بوده و یه گل زده بود  S0 (83))
خلاصه... رفتیم به سمت صاحب مغازه... توی این لحظات که پدرم با صاحب مغازه صحبت میکرد من محو یکی از تلویزیونا بودم. یه موجود باحال نارنجی رنگ، یه جام رو پرت کرد بالا، سه تا چشمک زد و حروف CTR زیرش هک شدن، جام رو گرفت و وایساد، چند لحظه بعد همون شخصیت سوار یه ماشین بود و داشت رانندگی میکرد! من که تا اون موقع از تام و جری چیز جالب تری ندیده بودم خیلی تعب کرده بودم! S0 (17) 
در اون لحظه بود که بابام تکونم داد و گفت برو اونجا بشین. یکی اومد توی یه دستگاه خاکستری رنگ، یه CD گذاشت (باو CD دیده بودم دیگه S0 (43) ) و منتظر شد. یه صدای عجیب غریب و یه آرم روی صفحه نقش بست. بله... آرم PlayStation ... 105 بعدش هم یه یارو با صدای بامزه اومد و از بین تمام چیزایی که گفت فقط کلمه ی ناتی داگ رو به خاطر دارم... باورم نمیشد! همون بازی که توی این مدت بازم چند بار برگشتم و نگاهش کردم، داشت تو تلویزیون من اجرا میشد Barare  یه آقایی کنترلر رو داد بهم و با یه توضیح کوتاه شروع کردم به بازی کردن. (لازم به ذکره که قبلا یه ذره بازی کرده بودم ولی این شروع جدی گیمری منه پس کاملا نوب نبودم S0 (2) )
خلاصه ! چشمتون روز بد نبینه! یه مدت بازی کردیم و پس از تلاش های فراوان رتبه ی هشتم بازی Crash team Racing از آن ما شد S0 (42) 
بعد از اون بود که روز و شب دنیام شده بود این بازیا... همه ی فکرم مشغول این بازیا بود...

هنوزم که هنوزه، شیرین ترین لحظات زندگیم، لحظات گیمری منه

[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
داستان من خیلی پیچیده و عجیب غریب نیست.

وقتی 4 سالم بود رفته بودیم خونه عمه‌ـم. بعد اونجا دیدم پسر عمه‌م داره بازی می‌کنه. منم رفتم بهش اضاف شدم و تا عصر با همدیگه بازی می‌کردیم. (نمی‌دونم چه بازی‌هایی بودن.) بعد که اومدیم خونه به بابام گفتم منم از اونایی می‌خام که میلاد داشت (اسم پسر عمه‌م) بعد روز بعدش باهم رفتیم یه سگا جنسیس (همین سگای خودمون) خریدیم. البته اون موقع فهمیدم اینی که من داشتم با اونی که پسر عمه‌م داشت فرق می‌کرد. بعد چند ماه پسر عمه‌م مال خودشو بهم داد که بعدها فهمیدم NES (میکرو) بود. سال بعدش هم بابام برام یه PS1 خرید... کلا دیگه گیمر شدم؛ همش بازی می‌کردم تا الان.

پ.ن: یادش بخیر... الان به بابام بگم برام پی‌اس4 بگیره معلوم نیست چه ری‌اکشنی نشون بده.  S0 (25)
پاسخ
خب من استارت گیمریم با آتاری شروع کردم یادمه اون موقع مدرسه نمیرفتم مدتی با این کنسول مشغول بودم تا سگا خریدم با این کنسول خیلی حال کردم بیشترین خاطراتم با بازی های مورتال کمبات و کابوی و شورش در شهر هست واقعا لذت بردم تا اینکه با خانواده رفتیم کشور جمهوری آذربایجان اونجا تو بازار تصادفی PS1 دیدیم با داداشم کلی اصرار کردیم که بابام برامون با چندتا بازی که یکی کرش بود خرید اقا رفتیم مسافرخونه نصبش کردیم آی بازی کردیما با این کنسول محبوب هم کلی خاطره داشتم و بهترین بازیم تو این کنسول مدال افتخار بود تا اینکه اول  راهنمایی pc خریدم اولین بازی هم age of empires2 بود بله یک بازی استراژیکی بود خیلی باهاش حال کردم بعد از اون مافیا 1 بود که کلا زندگیم متحول کرد 20 بار تمومش کردم بهترین بازی عمرم بود خلاصه تو نسل ششم و هفتم با pc کلی خاطره ساختیم البته تو نسل هفتم یه کیس جدید خریدم اما چون اطلاعات نداشتم سیستم تا دو سال بازی ها ساپورت کرد آخرین بازی هم تو این سیستم آبرو مندانه کشید بازی محبوب مافیا 2 بود خیلی باهاش حال کردم دیگه از سال 2010 تا سال 2014 بازی نکردم تا اینکه یک لپ تاپ خریدم با اینم چند تا بازی انجام دادم اما چون سخت افزار ضعیف هست فقط بازی هایی که تا سال 2012 امده بودند میکشید تا اینکه یک ماه پیش رفتم PS4 خریدم آقا نگو بعد خریدش پشیمون شدم چون فهمیدم چه غلطی کردم اخه پول بازی هاش از کجا بیارم مگه پول علف خرسه اما پشیمونی فایده نداشت گفتیم باید تا تهش بریم که رفتم سه تا بازی خریدم گاد آف وار و لست آف آس و یونیتی که برام 450 هزار تومان آب خورد و فعلا ما موندیم و با کنسول ps4 و همچنان داستان گیمری ما ادامه داره اما مطمینا نسل نهم دیگه بازنشسته میشم ;)
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پاسخ
سلام
من از زمانی که یادمه گیمر بودم
ولی اول با پیسی شروع کردم
اون زمان رنس اف پرشیا تحت داس و doom یک و دو بازی میکردم
و پیشرفت کردم و ه اویل رسیدم
پنج شیش سالگی اویل سه بازی میکردم
بعدش اویل چهار و کالافو ....
بعدش برام پسرم (پسرم) رو خریدن
برای خودم غولی شدم
تا زمانی که دو ماه پیش نوه ام(پلی فور) رو خریدن
پسرمو به خالم فروختم
حیف.....
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
از یک سالگی شروع شد وقتی داداشم تو مچ سرور کانتر بازی میکردم من رو پاش میشوند و باعـث کیک شدنش میشدم قربونم برم سیستم کامپیوتر قولی نبود مثل الان دو هسته سیپیو رم دو و گرافیک 610 الانم خلاصه با تیکن سه و نید فور اسپیدو اینا سر کردیم تا 2012 که پای اساین به زندیگیم وا شد از 3 شروع کردم تا یک باز تا 4 دوباره اخرینم یونیتی بود که 27 fps داشتم خدارو شکر شد اها یادم رفت جی تی ای سا مرحله اخرش خیلی باحال بود تا الان همینجوری سر کردیم تا الان که دارم قلنج دستامو میشکونم هر چند من که جوجه چلوی شما به حساب نمیام ولی فکر نکنین کراش گاد او وار بازی نکردم خوبم کردم اونم تبدیلی خداحافظ
NvB4Ever
پاسخ
با مورتال کمبت و جانی کیج بود که داستان من و گیم شروع شد. بهمراه یکی از دوستام بود که تو سگا بازی کردیم. اولین تجربه گیم و روبرو شدن با یه پدیده جذاب؛ انگار وارد یه دنیای جدید و رنگارنگ بشی. اون جرقه‌ای بود که آتش ورود به سرزمین گیم رو برای من شعله ور کرد و تا الان هم همچنان این آتش روشن مونده.
اولین کنسولی که گرفتم همون سگا بود، عجب خاطراتی دارم از مورتال و sunset riders ( همون دوتا کابوی دوست داشتنی) و ...، یادمه اوایل اونقد sunset riders بازی میکردم که تو خواب هم ادامشو میرفتم. اصلا هر بازی روی من تاثیر میذاره معمولا خوابش رو هم می‌بینم! چیزی که این اواخر کم پیش اومده، فکر کنم آخریش سر فارکرای 3 بود که بعد اولین روز بازیش خوابش رو هم دیدم( البته واس تو خواب نبود) و این اواخر هم چند باری دنیای اسکایریم رو توی خواب تجربه کردم، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌رفتم شکار اژدها!
این وسط با کنسول PS هم کم و بیش بازی کردم، اولین بار همراه عموم بود و میخواستیم فوتبال بازی کنیم، یادمه وقتی بازی شروع شد من از عموم پرسیدم: عمو، شوت کدوم بود؟ عموم هم گفت: گل اول! S0 (94)  بعد گفتم: عمو، سانتر ضربدر بود؟! عموم هم گفت: گل دوم! آره اینطوری بود که توی اولین بازی فوتبال یه nتایی گل خوردم. البته سال بعد همون موقع باز با عموم بازی کردم اما اینبار بهمراه یه سال تجربه و این طوری بود که ایندفعه، من nتا گل به عموم زدم! . . .
ولی شاید شروع تجربه واقعی گیم برای من بعد از سگا از روزی بود که PC رو گرفتم و تا الان هم هنوز با PC بازی میکنم، اولین بازیم هم یه عنوانی بود که اسمش یادم نیست ولی جریانش در مورد یه تعداد ماشین بود که توی یه نقشه میوفتادن به جون هم  . . . بازیهای بعدی هم  IGI و و فیفا و PES عصر حجر و بعدها مکس پین و ... بودن. خاطره‌انگیزترین بازی‌ها هم مال همون دورانه و چندتایی هم در نسل‌های بعدی. تقریبا همه سبکها رو هم امتحان کردم و بازی محبوب دارم توشون، از RPG و شوتر بگیرین تا انواع استراتژیکی و  حتی بازی‌های کلیک و اشاره و فکری.
اینم خلاصه‌ای از جریان گیمری بنده، البته خیلی از ماجراها رو فاکتور گرفتم، چون اگه مینوشتم فکر کنم یه رمان بلند بالا میشد . . .
با تشکر از دوستانی که داستانشون رو نوشتن و همگی دوستان گیمر موفق باشید . . .  S0 (24)
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
یادش بخیر نمی دونم کی بود ولی اون موقع رو خوب یادمه که بچه کوچیک بود و رفته بودم خونه پسر داییم که هم سن خودمه و ps1 داشت و داشت مورتال کمبات تریلوژی رو بازی می کرد که من هم رفتم با هاش بازی کردم و بعد از بازی جو گیر شدیم و حرکت های کمباتی به هم میزدیم و خیلی کیف میکردیم تا اینکه بعد از یه هفته من هم یک ps1 خریدم و از اینجا بود که از پای سونی کنده نمی شدم خلاصه بعد از چند وقت یه کامپیوتر گرفتم (ذغالی) بعد از این که پدر صاحب او کامپیوتر (ذغالی) رو در آوردم و با فوت و فن کامپیوتر آشنا شدم روفتم یه سیستم خفن بستم و یه گیمر حرفه ای شدم
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(08-19-2015, 12:47 AM)smmr97 نوشته است:
  • همه چیز از تولد چهار سالگیم شدوع شد که بابام برام یه دونه میکرو گرفت از همون موقع بود که من بازی کردن رو شروع کردم ولی تا یکسال نکشید به علت کنجاوی زیاد میکرو رو شکستم ببینم توش چیه یه دوسال بدون کنسول بودم تا شنیدم یه چیزی اومده اسمش پلی استیشن هستش من هم رفتم کلوپ بینم چطوره خیلی خوشم اومد هفته بعد رفتم یکی خریدم دیگه با همین سرگرم بودم تا چهار سال بعد که ps2 اومد دیگه اینو هم گرفتم ولی خوب خیلی جنسش خوب نبود بیشتر سه سال کار نداد خراب شد بعدش بابام ورشکست شد و من از سال 2007 تا 2012بدون هیچ وسیله بازی بودم تا دوباره وضیت مالی مون خوب شد رفتم یه سیستم بستم ولی از شانس بدم خوردیم به تغیر نسل دیگه سیستمم بازیهارو خوب نمیکشید تا عید امسال رفتم ps4  گرفتم ولی خوب بازم حال نداد هیچی کامپیوتر نمیشد دیگه دوباره رفتم سیستم بستم ولی خوب بازم حسرت اون پنج سالی رو میخورم که نمیتونستم بازی کنم ولی خوب پایان شب سیه سفید است

خدا رو شکر الان رو بچسب
(08-19-2015, 01:57 AM)Be the story نوشته است: خب داستام جنجالی من میاد وسط اقایون شروع میکنیم اول خواستم توی قسمت اول یک گیمر پردردسر داستان خودمو بنویسم ولی بعدش نا امید شدم ولی دوستان اینجا میگم.
خب ۴ سالم بود پسر عموم تازه کامپیوتر خریده بود ما هم تو کف اقا ۱ سال با هم بازی کردیم بعد که gta sa اومد پسر عموم خریدش و بازیش کردیم با هم اون موقع ۵ سالم ضده بود رفتم به پدرم گفتم بابا برام کامپیوتر میخری گفت عزیزم قست ها زیاده نمیتونیم فعلا بخریم وقتی ۷ سالت شد برات میخریم و قست ها هم تموم منم قبول کردم و هیچی دیگه با دوچرخه این چند سال رو ول گردی کردم تا ۷ سالم شد. رفتم پیش پدرم گفتم خب الان سنم رسید چیکار میکنیم یه سیلی محکم زد تو گوشم گفت بچه این مسخره بازیا چیه؟ برو گمشو بعد دیگه هیچ ما هم رفتیم گم شدیم(بابا بوه بودیم دیگه فکر کردم واقعی گفت منم رفتم خودمو گم و گور کردم)
با هزار تا بد بختی پدرم پیدام کرد و یکی دیگه زد تو گوشم گفت احمق من گفتم بری گمشی تو خیابون؟
بعدش دیگه هیچ گذشت تا ۱ سال بعد شدم ۸ ساله سپس طی یک اتفاق pc خریدیم سیستمشم  رم ۲ گیگ و گرافیک GT8800 بود سی پی یو هم یادم نیست ولی سیستم خوبی بود و تا دو سال پیشم داشتمش اقا ما اینو خریدیم کف کردیم سپس رفتم بازی مافیا ۱ رو گرفتم بازی کردم عاشقش شدم بعد رفتم بازی gta sa رو گرفتم بازی کردم و خیلی های دیگه یک سال گذشت و مافیا ۲ اومد سریع گرفتمش بازیش کردم و دیونش شدم از اون موقع تا الان ۲۸ بار تمومش کردم گذشت گذشت تا با گیمفا تقریبا ۲سال پیش اشنا شدم منم که بلد نبودم ثبت نام کنم هی ول میگشتم و سپس با نام کاربری MASoud of Iran وارد سایت شدم که سپس به تیغ بن رفتم ولی نا امید نشدم و اینجا بود که سیستم دومم رو خریدم و من هم با یک دنیا عقده نشستم بازی کردم ولی بعد متوجه شدم بله نسل ۸ اومد و منم مثل خر تو گل گیر کردم  خب تا الان هم دارم تلاش میکنم که ps4 بخرم ولی موفق نمیشم بگم که با نانام From masoud of Iran هم دوباره به سایت اومدم که متاسفانه اونم بن شد و الان سرم بی کلاه مونده با تشکر از کسایی که خوندن
خخخخخخخ
(08-19-2015, 03:32 AM)محدرضا آزادی نوشته است: سلام خسته نباشید.تقریبا همه داستان هارو خوندم عالی بودن
خوب داستان ما از چهار یا سه سالگی شروع شد.ازونجایی که عموم رشته برق قدرت میرفت و کامپیوتر مورد نیازش بود.از قضا اون یکی عمومم همون دور و ور با این جعبه جادو آشنا شد و افتاد تو خط گیم.از سال حدودا 83 الی 88 یا 89 این عموی ما رو دست ما میزد از نظر گیمری،از همه لحاظ تا این که یه اتفاقی افتاد که میگم براتون.(من کلا زیاد با عمو هام میپلکیدم)
آقا این عمومون قدیم میرفت گله ای بازی میخرید،منم هنوز در بهت به سر میبرم چجوری پول اونهمه بازی رو داشت،ولی در هر حال میخرید دیگه!به هیچ وجه هم دست من نمیداد.یادمه اولین بازی که کلا دیدم یه هواپیمایی بود که یادم نیست،ولی یه ستاره گنده رو منوش بود که ممکن نیست یادم بره و این که وقتی از کنار یه تق میزدی رو مانیتور،خلبانه نگات میکرد!
اینجوری شد که من کلا با دنیای گیم آشنا شدم،اولین بازیم چی بود؟یه روز که عموم داشته فله ای بازی میخریده چشمش میخوره به یه آدم تبر به دست ریشو،که کاور بازی stronghold crusaderبوده.اینم میگه بزار برا این بچه بخرم گناه داره.این بازی رو آورد خونه و داد دست ما،منم بسیار....آقا خلاصه سال ها من این سری رو بازی میکردم،ولی اینکه علمم از دنیایی که این بازی توش ساخته میشه(صنعت گیم)چقدره؟بحثشو نکنید که گریم میگیره.
از اون سال به بعد چهار تا کامپیوتر سوزوندم،البته تقصیر خونواده بودا!خوب سیستم خوب نمیخریدن منم هی میزدم میترکوندمش.از اون سال ها تا این که با مشاوره یکی از دوستان یه لپتاپ Asus x550DPخریدم رو میتونم سال های عذاب نام ببرم.نا آشنایی با مراکز خرید،نا آشنایی با کل دنیای گیم و صد البته جنگ های داخلی که نهایتا به بن شدن چند روزه من از بازی با کامپیوتر میشد رو علتش میدونم.
الانم در خدمت شمام.ممنون بابت تاپیک.
اون اتفاقی هم که منجر به جدا شدن عموی بنده از صنعت گیم شد سوزاندن چهارمین کامپیوتر بود...
:rolleyes: :(

S0 (25)

(08-19-2015, 11:27 PM)game.ps4 نوشته است: خب من استارت گیمریم با آتاری شروع کردم یادمه اون موقع مدرسه نمیرفتم مدتی با این کنسول مشغول بودم تا سگا خریدم با این کنسول خیلی حال کردم بیشترین خاطراتم با بازی های مورتال کمبات و کابوی و شورش در شهر هست واقعا لذت بردم تا اینکه با خانواده رفتیم کشور جمهوری آذربایجان اونجا تو بازار تصادفی PS1 دیدیم با داداشم کلی اصرار کردیم که بابام برامون با چندتا بازی که یکی کرش بود خرید اقا رفتیم مسافرخونه نصبش کردیم آی بازی کردیما با این کنسول محبوب هم کلی خاطره داشتم و بهترین بازیم تو این کنسول مدال افتخار بود تا اینکه اول  راهنمایی pc خریدم اولین بازی هم age of empires2 بود بله یک بازی استراژیکی بود خیلی باهاش حال کردم بعد از اون مافیا 1 بود که کلا زندگیم متحول کرد 20 بار تمومش کردم بهترین بازی عمرم بود خلاصه تو نسل ششم و هفتم با pc کلی خاطره ساختیم البته تو نسل هفتم یه کیس جدید خریدم اما چون اطلاعات نداشتم سیستم تا دو سال بازی ها ساپورت کرد آخرین بازی هم تو این سیستم آبرو مندانه کشید بازی محبوب مافیا 2 بود خیلی باهاش حال کردم دیگه از سال 2010 تا سال 2014 بازی نکردم تا اینکه یک لپ تاپ خریدم با اینم چند تا بازی انجام دادم اما چون سخت افزار ضعیف هست فقط بازی هایی که تا سال 2012 امده بودند میکشید تا اینکه یک ماه پیش رفتم PS4 خریدم آقا نگو بعد خریدش پشیمون شدم چون فهمیدم چه غلطی کردم اخه پول بازی هاش از کجا بیارم مگه پول علف خرسه اما پشیمونی فایده نداشت گفتیم باید تا تهش بریم که رفتم سه تا بازی خریدم گاد آف وار و لست آف آس و یونیتی که برام 450 هزار تومان آب خورد و فعلا ما موندیم و با کنسول ps4 و همچنان داستان گیمری ما ادامه داره اما مطمینا نسل نهم دیگه بازنشسته میشم ;)

میخری همشونو فقط صبر کن
راستی مدرسه نمیرفتی واقعن؟
پاسخ
اولین باری که بازی کردم یادم نیست درست که قاچ خور بود یا کرش.
اولین مواجه ی من با گیم، خونه پسر خالم بودم من هم 7 سال داشتم. پسر خالم رو دیدم که همینطور داره به عالم و آدم بد میگه فهمیدم شاهزاده قلابی رو توی قاچ خور نجات داده بود. Wall بهش گفتم چی کار می کنی گفت برو بعدا بیا!
اولین بازی هم که با خودم درست و حسابی انجام دادم رو شک دارم که استارکرفت بود یا وارکرافت ولی میدونم استراتژیک بود.(من متاسفانه مثل دوستان زرنگ نبودم و دیر پا به این عرصه نهادم.)
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ
سلام دوستان من میخوام داستان گیمر شدن خودم رو بگم
دقیقن یادم نیست که از چی و از کجا شروع ولی
اما یادمه که خیلی وقت پیش یه بازی شوتر بود که ما یه هفتیر داشتیم و خود سیستم رو دشمنا زوم میکرد و ما باید میزدیم منم از وجود اون بازی اطلاع چندانی نداشتم تا اینکه برامون مهمون اومدو پسرخاله هام از دیدن کامپیوتر جدید در خانه ی ما ذوق زده شدنو شروع کردن به فضولی تا اینو پیدا کردن
از قضا من نسخه ی سیاه سفید اونو داشتم و پسر خالم نسخه ی رنگی ولی از شانس بد من کامپیوتر حاوی اون بازی پوکید و ما یه کامپیوتر دیگه خریدیم تو اون کامپیوتر من هی غر اون بازیه رو به بابام میزدم تا این که یه پک پر از بازی برام دانلود کرد ولی نمیدونم چی شد که این کامپیوتر هم پوکید و ما یه سیستم غول گرفتیم که تا پیارسال هم باش گیم میزدم ولی اواخر روانیم
از پوکیدن کیس پر از بازی دیگه چیزی یادم نیست تا این که پسرخالم تیزهوشان قبول شد و یه ps2 گرفت من هم که کوچیک ترین شخص بودک بهم هیچی بازی نمی رسید و ناراحت بودم فقط چند بار یادمه کرش رو بهم دادن بازی کنیم بعد ازون ماجراها بابام برام یه بازی آورد که فکری بود و من خیلی ازش خوشم اومد و بعدش تو یه مهمونی میخواستم بازیه رو به پسر خالم بدم تا بازی کنه رو پی اس توش (خو چیکار کنم بچه بودم و خنگ) هیچی گذشت و گذشت و هیشکی برای ما کنسول نخرید تا اینکه بابام یه چیز برام خرید که حاوی بازی پلنگ صورتی ، ایکس من و پرینس آف پرشیا بود که من فقط تونستم پلنگ صورتیو تموم کنم چون بقیش برام ترسناک بود و شب خوابم نمیبرد
بعد چند وقت رفتیم (اون وقت حدود هشت سالم بود) نمایشگاه بین المللیه کامپیوتر و بابام برام شمشیر نادر رو گرفت بشرط اینکه دیگه بازی ترسناک نکنم که سیستم ذغالیم اونم به زور کشید و با لگ فراوان تمومش کردم تو همین وقتا بود که اون یکی پسر خالم یه x360 گرفت و هنوزم که هنوزه مثه شیر کار میکنه و من و پسر خاله کوچیکم  به مدت دو سال نگاه میکردیم فقط باهم بازی آپ رو تموم کردیم. بعد هم دیگه بهمون بازی نمیدادن و سر یه بازیه تنیس خون و خون ریزی راه مینداختیم گذشت و گذشت تا اینکه بهمون pes 2011 رو یاد دادن و به جرعت میتونم بگم رکورد گل خورد پس 11 دست ما بود تا اینکه 2012 رو خریدن و ماهم پیشرفت کردیم و حتی میبردیمشون و بازیکن هم میساختیم و اینو افتخار خودمون میدونستیم. ازون وقت من دیگه دنبال اخبار گیم بود تا اینکه دموی پس 13 منتشر شد و من دانلودش کردم و گفتم واو چه با حال هیچی دیگه پس 13 رو باش کلی خاطره درست میکردیم و پس 14 منتشر شد هیچی پس 14 هم خراب کردم و سیستم من هم به صورت اسلوموشن بالاش می آورد تا اینکه یه سیستم توپ بابام برام بست تا و فیفا 14 رو هم نصب کردم و باش سر میکرد تا اردیبهشت امسال که بتل 4 رو اتفاقی خریدمو عاشقش شدم

پایان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داستان-چگونه والدین را برای خریدPS4راضی کنیم؟ Rise of Duty 70 57,654 05-12-2022, 06:13 AM
آخرین ارسال: samawahm106
  (داستان)راضی کردن خانواده برای خرید پلی فور sepehrssd 4 1,856 08-26-2019, 09:02 PM
آخرین ارسال: White Beard
  داستان گاد آف وار ۲۰۱۸ AtabakT 0 1,673 10-16-2018, 08:55 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  داستان رویای یک سرمربی Origami2008 0 1,498 08-09-2018, 10:59 AM
آخرین ارسال: Origami2008
  [داستان] شوالیه تاریکی Darkmax204 2 2,156 08-09-2018, 03:32 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان