امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل حل مشكل لگ و افت فریم batman Arkham knight و lord of fallen
_                           به نام خدا                      

بازی Batman Arkham Knight مدتی است برای کنسول های نسل8 و رایانه های شخصی منتشر شده است و دارای مشکلاتی از جمله لگ,افت فریم و....میباشد که از لذت بردن از این بازی را در رایانه های شخصی متوسط و ضعیف را بشدت کاهش میدهد.
خب بنده برای بازیهای فراوانی چنین فایل های ساختم که سیستم هایی که توانایی اجرا و پردازش چنین بازیهایی را ندارند با بهترین حالت اجرا بکنند.
برای این بازی هم چنین فایلی ساختم که خودش یکپا اپدیت کوچک برای این بازی است و این فایل اکثره باگ ها و مشکلات را از بين میبرد تا شما از این بازی لذت کافی را ببرید
در ضمن این فایل سالم میباشد و هیچگونه ویروس یا و...را درون خود ندارد.

تست شده برروي سیستم زیر:
RAM:6
GPU:ATI5400
CPU:Pentium R Dual Core 3 GHz
1.توجه توجه این بازی برای کمترین گرافیک نیازمند 7 گیگ رم هست پس اگر با هرگونه لگ یا افت فروم مواجه شدید بهتر است رم مجازی بسازید
2.بنده قول عملکرد 100 درصدی این فایل را نمي دهم.

اموزش استفاده:
1.دانلود کنید.
2.فایل را در 
..../Engine/Config/
کپی پیست کنید.
3.اجرا کنید اگر رزولیشن پایین بود مشکلی نداره اجرا کنید اگر بازی سریع و بدون لگ بود با صلاح دید خودتون کم کم تنظیمات رو افزایش دهید

Lord Of Fallen

این بازی در سال گذشته برای کنسول های نسل هشت و رایانه های شخصی منتشر شد و متاسفانه برای رایانه های شخصی دارای قفل DRM بود و کرک کردن را گروه های کرکر ساخت میکرد تا اینکه طی هفته های گذشته این بازی توسط گروه CPY با بهترین شکل ممکن کرک شد و روانه بازار و اینترنت شد.
به همین منظور افرادی پیدا میشوند که از اجرای این عنوان بازمانده باشن و در حسرت ان باشن و بنده این کار را برای انها اسان میکنم,با اعمال کارهای مختلف شما توانایی اجرای این عنوان را بدست خواهید اورد.

اموزش:
1.ابتدا فایل 800x600 را باز کنید.
2.تمام محتوای ان را در محل ذخیره سازی بازی یعنی:
Document/Lord Of The Fallen/
کپی پیست کنید.
3.بازی را اجرا کنید.
4.task manager را بازی کنید.
5.از تب processes بازی را انتخاب کنید و کلیک راست کنید.
6.گزینه Set priority سپس برروی گزینه high کلیک کنید .
7.حال Task Manager ببینید و به ادامه بازی بپردازيد و لذت ببرید.
توجه اگر بازی یه کم لگ یا افت فریم داشت بجای فایل 800x600 فایل 640x480 را امتحان کنید.

لینک دانلود:

Low Systems.rar -  9 KB

حجم:
توجه فایل های این دو بازی بصورت یکجا در یک فایل قرار گرفته اند.

تا دیداری بعد بدرود
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
حاجی تو که تست کردی راحت بالا اومده بدون ؟؟؟؟
پاسخ
من سیستمم مشکلی نداره . ولی تو صحنه های درگیری لگ میزنه قابل تحمله ولی لذت بازی و میگیره . این دیگه توی اون آپدیتی که خودشون قراراه بدن حل میشه؟
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
خیلی ممنون علیرضا! جدی میگم ترشی نخوری یه چیزی میشی!
پاسخ
(08-31-2015, 10:07 PM)Parsa80 نوشته است: حاجی تو که تست کردی راحت بالا اومده بدون ؟؟؟؟
اره اقا اقای علی رضا لطف کردن و این فایل را گذاشتن سالمه من خودم این تغییرات را اعمال کردم گرافیک خیلی میاد پایین بازی کلا عوض میشه ولی مشکلات بازی حل میشه
پاسخ
من دیگه بازسم سیو نمیشه باید چی کار کنم؟
پاسخ
خیلی بازی توپی بود(Batman Arkham Knight)
هم گرافیک
هم داستانش جالب بود
هم گیمپلی
فقط یه خورده افت فریم داشت
اگه این فایل درست باشه عالی میشه
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
ببخشید من یه سوال داشتم در مورد بتمن ارکام نایت که من رمم 4 و گرافیکم یکه 64 بیته میخواستم بدونم میشه با یه راه حلی بازی اجرا بشه چون موقعی که رو ایکن کلیک میکنم اون عکس پوستر میاد ولی داخل بازی نمیره اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم در ضمن اروری هم میده که اگه خواستین بهتون میگم
پاسخ
(08-12-2017, 08:18 PM)ssiaht نوشته است: ببخشید من یه سوال داشتم در مورد بتمن ارکام نایت که من رمم 4 و گرافیکم یکه 64 بیته میخواستم بدونم میشه با یه راه حلی بازی اجرا بشه چون موقعی که رو ایکن کلیک میکنم اون عکس پوستر میاد ولی داخل بازی نمیره اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم در ضمن اروری هم میده که اگه خواستین بهتون میگم

اول سیستم کامل تون رو بگین
چه اروری میده؟
ارکام نایت بازی بهینه ای نیست و اگه سیستمتون خیلی پایین باشه ممکنه نتونین اجرا کنیدش.
پاسخ
(08-12-2017, 08:21 PM)Future نوشته است:
(08-12-2017, 08:18 PM)ssiaht نوشته است: ببخشید من یه سوال داشتم در مورد بتمن ارکام نایت که من رمم 4 و گرافیکم یکه 64 بیته میخواستم بدونم میشه با یه راه حلی بازی اجرا بشه چون موقعی که رو ایکن کلیک میکنم اون عکس پوستر میاد ولی داخل بازی نمیره اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم در ضمن اروری هم میده که اگه خواستین بهتون میگم

اول سیستم کامل تون رو بگین
چه اروری میده؟
ارکام نایت بازی بهینه ای نیست و اگه سیستمتون خیلی پایین باشه ممکنه نتونین اجرا کنیدش.

سیستم من اینه : processor :pentium ® dual-core CPU E5700  @ 3.00GHz (2 CPUs) ~3.0GHz

memory : 4096 MB

directx version : directx 12

name graphic : NVIDIA GeForce 8400GS

Approx. total memory : 3020 MB

display memory (VRAM) : 972 MB

shared memory : 2047 MB

current display mode : 1366 * 768 (32bit) (60Hz)

و اینم ارور : the version directx is not supported by the title please confirm your system requirements
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل100درصدی لگ وافت فریم بازیGTAVهنگام رانندگی و... علیرضا! 57 69,672 02-03-2021, 04:06 PM
آخرین ارسال: iliapoker
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,300 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  اپدیت اجباری:حل مشکل9999درصدی لگ و افت فریم بازیها با یک فایل علیرضا! 373 85,506 05-13-2020, 05:18 AM
آخرین ارسال: hamid9497
  چگونه در بازی WITCHER3 بیشتر فریم بگیریم black.ghost 19 19,512 01-09-2020, 07:57 PM
آخرین ارسال: am deh
  افت فریم در همه ی بازیها masoudmg1889 3 1,983 08-04-2019, 12:48 PM
آخرین ارسال: masoudmg1889

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان