امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کرک بازی فانتوم پین:metal gear soild v
من مطمئنم قبلا اینجا یه چیزی گفتم کی نظرم رو پاک کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر پاک نکرده بودن الان بچه ها تو خماری نبودن .
یه بار دیگه میگم این کرک کاملا فیک هست و اصلا فایل مال متال گیر نیست فقط اسمش رو تغییر دادن و عکسش رو.  
تاریخ ساخت فایل مال سال 2014 هست.
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
(09-07-2015, 10:20 PM)p.s نوشته است: من مطمئنم قبلا اینجا یه چیزی گفتم کی نظرم رو پاک کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه بار دیگه میگم این کرک کاملا فیک هست و اصلا فایل مال متال گیر نیست فقط اسمش رو تغییر دادن و عکسش رو.  

تو تایپک اصلی این پست را دادید
پاسخ
(09-07-2015, 10:45 PM)mehr@n نوشته است:
(09-07-2015, 10:20 PM)p.s نوشته است: من مطمئنم قبلا اینجا یه چیزی گفتم کی نظرم رو پاک کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو تایپک اصلی این پست را دادید

اما فایل ها یکی هست  :D  ماشالله شما کلا تایپیک ها رو دنیال میکنی :D
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
دوستانم یه چیز میگم دیگه روشن شید .من وقتی داشتم تو نت سرچ میکردم با این سایت برخوردم وقتی نظرات سایتو دیدم همه گفتن و از  awesome great.. working این نظرات منم گفتم چون بازیو ندارم (البته داشتم فایلا بعد ویندوز عوض کردن یادم رفت تغییر بدم جاشونو .خدا روکر نت دانشگاس :D)گذاشتم که امتحان کنید و نتیجه رو بگید..حالا بعضیا میان چنان نظر میدن انگار من کرک رو ساختم :D تو اول پس گفتم درست بود نظر بدین...توی وبلاگ خودم هم گذاشتم تو چنتا انجمن دیگه هم بعضیا گفتن کار میکنه بعضیا گفت کار نمی کنه

پاسخ
(09-08-2015, 12:37 AM)a sourth نوشته است: دوستانم یه چیز میگم دیگه روشن شید .من وقتی داشتم تو نت سرچ میکردم با این سایت برخوردم وقتی نظرات سایتو دیدم همه گفتن و از  awesome great.. working این نظرات منم گفتم چون بازیو ندارم (البته داشتم فایلا بعد ویندوز عوض کردن یادم رفت تغییر بدم جاشونو .خدا روکر نت دانشگاس :D)گذاشتم که امتحان کنید و نتیجه رو بگید..حالا بعضیا میان چنان نظر میدن انگار من کرک رو ساختم :D تو اول پس گفتم درست بود نظر بدین...توی وبلاگ خودم هم گذاشتم تو چنتا انجمن دیگه هم بعضیا گفتن کار میکنه بعضیا گفت کار نمی کنه

نیازی به این کرک های چرت و پرت نیس فردا ساعت ۱۲ به وقت تهران کرک توسط 3DM منتشر میشه.
پاسخ
(09-08-2015, 12:49 AM)Be the story نوشته است:
(09-08-2015, 12:37 AM)a sourth نوشته است: دوستانم یه چیز میگم دیگه روشن شید .من وقتی داشتم تو نت سرچ میکردم با این سایت برخوردم وقتی نظرات سایتو دیدم همه گفتن و از  awesome great.. working این نظرات منم گفتم چون بازیو ندارم (البته داشتم فایلا بعد ویندوز عوض کردن یادم رفت تغییر بدم جاشونو .خدا روکر نت دانشگاس :D)گذاشتم که امتحان کنید و نتیجه رو بگید..حالا بعضیا میان چنان نظر میدن انگار من کرک رو ساختم :D تو اول پس گفتم درست بود نظر بدین...توی وبلاگ خودم هم گذاشتم تو چنتا انجمن دیگه هم بعضیا گفتن کار میکنه بعضیا گفت کار نمی کنه

نیازی به این کرک های چرت و پرت نیس فردا ساعت ۱۲ به وقت تهران کرک توسط 3DM منتشر میشه.

منم دیروز پرسیدم گفتن دو روز دیگه اگه نشد تا اخر همین هفته میاد راحت میشین

پاسخ
(09-08-2015, 12:54 AM)a sourth نوشته است:
(09-08-2015, 12:49 AM)Be the story نوشته است:

منم دیروز پرسیدم گفتن دو روز دیگه اگه نشد تا اخر همین هفته میاد راحت میشین

توی انجمن ها ۳دی ام گفته شده فردا و تست های نهایی شده و بازی بی نقص اماده تحویله.
فردا میتونی دانلود کنی
پاسخ
یک نفر میشه به من این لینک فروم 3dm بگه :huh:
[تصویر:  ehhn381rx1z1bsvqgutd.png]
پاسخ
دوستان ساعت 12:30 هست برید کرکو بزارید
پاسخ
احتمالا خیلی زود کرک 3DM طی چند ساعت اینده میاد.صبور باشید.   
http://www.timeanddate.com/countdown/gen...sz=1&swk=1
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,739 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
  گیم سابتایتل | دانلود فارسی ساز بازی های PC Fapanova 15 15,277 07-02-2020, 11:37 AM
آخرین ارسال: kratos1994
  دانلود بازی های PS3 برای PC justfifa 10 4,657 12-02-2017, 11:00 PM
آخرین ارسال: justfifa
  دانلود قسمت سوم فصل دوم سریال شهرزاد 2 farnazi 0 1,547 07-07-2017, 04:22 PM
آخرین ارسال: farnazi
  .:: دانلود فصل دوم سریال شهرزاد با کیفیت عالی :: farnazi 0 1,570 07-06-2017, 11:27 AM
آخرین ارسال: farnazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان