امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درجه سختی Realistic در بازی Call of Duty: Black Ops III شما را به یک چالش بزرگ
عاشق بازی‌های سخت هستید؟ دوست دارید مهارت خود را در بازی Call of Duty: Black Ops III محک بزنید؟ اگر پاسختان مثبت است، خود را برای یک چالش بزرگ در این بازی آماده کنید. به تازگی اظلاعات جدیدی در مورد درجه سختی Call of Duty: Black Ops III منتشر شده است. با ادامه خبر همراه باشید.

زمان زیادی تا انتشار Call of Duty: Black Ops III باقی نمانده است و روز به روز اطلاعات، اخبار و تریلرهای جدیدی در مورد این بازی منتشر می‌شود. امروز آقای Jason Blundell از استودیو Treyarch اطلاعاتی را در مورد بالاترین درجه سختی بازی ،Realistic ، ارائه داد. اخباری که کم و بیش می‌توانستیم آن‌ها را از لیست تروفی‌های بازی حس کنیم. در درجه سختی Realistic اصلا شوخی در کار نیست.
آقای Jason Blundell در این مورد توضیح می‌دهد:
نقل‌قول:
   در حالت Realistic شما تنها یک فرصت (جان) برای زنده ماندن خواهید داشت. بدین ترتیب اگر فقط یکبار مورد هدف شلیک گلوله توسط دشمن قرار بگیرید خواهید مرد و این، روش بازی شما را بدون شک تغییر خواهد داد.
برای زنده ماندن باید همیشه به‌صورت گروهی پیش بروید. در این حالت شما مراحل را به شکلی کاملا متفاوت به پایان خواهید رساند. فقط یک شلیک یا انفجار یک نارنجک در نزدیکی شما لازم است تا شما و دوستانتان را یک به یک به زمین بیندازد.
حالت Realistic بازی قطعا چالشی بسیار بزرگ برای بازی‌بازان خواهد بود و شاید انجام بازی در این حالت ساعت‌ها شما را سرگرم خود کند. همچنین بسیار جالب خواهد بود که در پایان بفهمیم، چند نفر از بازی‌بازان توانسته‌اند بازی را در حالت Realistic به پایان برسانند که چنین بازیکنانی واقعا شایسته تقدیر خواهند بود. آیا شما هم می‌توانید جزو افرادی باشید که Call of Duty: Black Ops III را در حالت Realistic به پایان می‌رسانند؟
Call of Duty: Black Ops III جمعه ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (۱۵ آبان) برای کنسول‌های PS4، PS3، Xbox One، Xbox 360 و همچنین PC منتشر خواهد شد.

منبع : GAMINGBOLT
پاسخ
مرسی 
با این گیمپلی حتما باید این درجه سختی رو انتخاب کرد  :cool:
ممنون از خبر :heart:
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
یعنی کلا آمدم یه مرحله رو توی این درجه سختی رد کنه، به خودش افتخار میکنه.
وقتی که اومد رو همین کل بازی رو تموم میکنم.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
در حالت realistic بازی رو تموم میکنم
پاسخ
تیتر یه جوری نوشته چالش بنده خدا تا حالا چالش از نزدیک ندیده ! من طرفو به چالش آب یخ دعوت میکنم
خدا پدر دارک سولز 1 رو بیامرزه که دارن اسمشو بد در میکنن با این درجات مسخرشون
شوترم مگه سخت میشه آخه ؟
پاسخ
(10-13-2015, 11:11 PM)BadBoy4Ever نوشته است: تیتر یه جوری نوشته چالش بنده خدا تا حالا چالش از نزدیک ندیده ! من طرفو به چالش آب یخ دعوت میکنم
خدا پدر دارک سولز 1 رو بیامرزه که دارن اسمشو بد در میکنن با این درجات مسخرشون
شوترم مگه سخت میشه آخه ؟

تنها سختیش اینه که زود میمیری، تمام. سختی که فقط مال بلادبورن و دارک سولز و ایناست.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Black Roof Tile Made in China astao277 0 1,333 04-09-2020, 10:54 AM
آخرین ارسال: astao277
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,505 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,501 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,193 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بتل پس جای لوت باکس‌ها را در Call of Duty: Modern Warfare گرفت White Beard 0 1,292 10-18-2019, 09:31 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان